Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Antosia🌻 Ja sie tym nie przejmuje tym co wypisuja pomaranczki.Wrecz przeciwnie cieszy mnie fakt,ze jestem tak ,,slawna,, zawsze w centrum :P po prostu smieje sie z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy wiecie cos na ten temat , iz polskim rodzicom w anglii odebrano dzieco? mama mi napisala sms i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy te pomaranczki maja pojecie czym wogole jest ciaza z wlasnego doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz od dzisiaj w domku - bylysmy 5 dni w szpitalu bo malutka miala zoltaczke poza tym wszystko super, wspaniala mialysmy opieke szpitalna a cesarka przed po i w trakcie to nawet nie do porownania z tym co mialam w Pl. krotko mowiac w Pl beznadzieja, tutaj super! buziaki dla wszystkich i dzieki za trzymanie kciukow:))) napisze cos wiecej jak sie ogarne troche hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalena
czesc dziewczyny w koncu przyszlo wezwanie na operacje dla mojej malej na 6 wrzesnia bo jeszcze troche i sie wykoncze chyba ja sama na szczescie moge sobie pozwolic na to by zostac z nia w szpitalu bo ten szpital jest godzine drogi samochodem i wiecie jeszcze co wydaje mi sie ze ona jednak chyba slyszy ale tego dowiem sie w srode to beda te ostateczne wyniki jesli chodzi o sluchjak tak na nia teraz patrze to nie moge sobie wyobrazic ze ona nigdy mnie nie uslyszy ani nie powie do mnie mamo a jest taka sliczna nawet nie widac po niej ze tyle przeszla wkleilam zdjecie ale powiem wam szczerze ze nie wiem jak go otworzyc to tam gdzie mi ktoras z was doradzila pod moim nikiem moze znajdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro 26 zaczynam sie martwic,czy cos sie stalo? Nie dajesz znaku zycia. Odezwij sie prosze,całuski dla twojej malutkiej-spokojniutkiej dziewuszki 😘 ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do Was pytanko. W piatek mam spotkanie paszportowe, ile czasu przed wyznaczona godzina powinnam byc na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara26
MILENKO przepraszam ze sie nie odzywalam mala miala katarek i jakas marudna byla.Nie wiem czy to mozliwe ale chyba wychodza jej zabki.Jutro ide do GP, bedzie miala szcszepionki, to sie zapytam o te zabki.A Ty bylas wazyc swojego urwiska?Napisalam ci wiadomosc na gg ale nie wiem czy czytalas bo jestes niedostepna caly czas. ANTOSIA 76 Nie bardzo zrozumialam.Niby co z tymi labedziami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko mam
czy w anglii tak jak w polsce badaja dzieciom słuch tuz po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry......... Mileno mozesz byc wczesniej ,ale najlepiej na okreslona godzine wtedy wpuszczaja bez problemow. Z dzieciatkiem najczesciej nie ma problemow. W Anglii badaja sluch po urodzeniu w szpitalu i jezeli maja watpliwosci badaja po okresie miesiaca ...... Kalena mam nadzieje,ze do 6 wrzesnia szybko czas zleci i po operacji beda juz tylko same dobre wuadomosci trzymam kciuki.... Dziewczyny ,albo ignorujemy pomarancze ,albo prowadzimy bez sensu dyskusje kazda prowokacja konczy sie nie potrzebna wojna wyzwiskami ,a nie na tym to polega... Moderator przeglada teraz te strony i pomaranczowych wpisow z obelgami nie bedziemy tutaj tolerowac:P:P:P Malgorzatka daj no znac co u Was wiem ,ze juz wrociliscie:):) Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalenko nie wiem czy Ci to
pomoze, ale nieslyszace dzieci (biorac pod uwage najgorszy scenariusz, ale trzymam kciuki, zeby bylo inaczej) ucza sie mowic - moj tato opiekuje sie rodzina, ktora ma nieslyszaca 5-latke i ona coraz lepiej mowi, a 'mama' i 'tata' to byly chyba pierwsze jej slowa (i 'kon' i 'pies' - bo to jej najlepsi przyjaciele). trzymam kciuki za Mala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej babeczki! Siobhan hip hip hurra na twoja czesc spisalas sie na medal. Wielkie gratulacje ciesze sie ze jestescie juz razem. Buziaki dla malenstwa. Kalenka czas zleci bardzo szybko juz polowa sierpnia i zaraz wyznaczony termin, jak zwykle mozesz liczyc na nasze kciuki, prawda babeczki? Pozdrowionka ze Szczecina. A moj czas przyjazdu to 09.10.07 ewentualnie 10.10.07 boze juz nie moge sie doczekac, a mala wariuje bez taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki Siohban gratuluję córeczki. Do asimaks ja również rodziłam w royal hospital na whitechapel jeśli miałabyś jakieś pytania odnośnie szpitala itp to chętnie ci odpowiem. Mam jeszcze pytanie czy zielona kupka u dwumiesięcznego dziecka może być spowodowana infekcją jaką ja przechodzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siobhan gratuluje 🌻 duila moze byc tak mi sie wydaje zielona kupka to tez moze byc powod jakiegos wzdecia jesli nie powtarza sie zbyt czesto mysle ze nie ma sie co przejmowac... tez jestem za tym by nie pisac z pomaranczami to wogole bez sensu zajmuje niepotrzebnie strony , na ciezarnych tez widze ze ciagnie sie to bez przerwy .... a dzis mam moje urodzinki niestety nie takie jak w nicku juz dwa lata jestem na forum wiec mozna prosto obliczyc nie wstydze sie swojego wieku bo czuje sie w glebi duszy bardzo mlodo .... wczoraj bylam na zakupkach bardzo udane a do tego dosc tanio ...chetnie juz bym kupowala dla malenstwa ubranka ale moj maz by mnie chyba popadl ... apropos mojego meza wczoraj mial jakies zwarcie w samochodzie i sam je naprawil to doslownie cud bo ma on dwie lewe rece do takich rzeczy ...wieczorem zrobił goląbki na dzis na obiad i wogóle jest kochany ... kiedys mielismy duzy krysys i jakos z tego wyszlismy i dobrze bo nasz zwiazek sie odbudowal jeszcze jest stabilniejszy niz kiedys ... ciesze sie z tego... wiadomo czasami sa jakies zgrzyty ale jest ogolnie bardzo dobrze ... razem pokonujemy przeciwnosci losu i wiem ze nawet teraz go bardziej kocham niz kiedykolwiek... u nas zaczyna wychodzic sloneczko ja ledwo zyje niewyspana i cos mnie brzuszek poblewa ... wczoraj jak mialam isc na zakupy mialam taki twardawy cos ale pytalismy tutaj co robic gdy twardnieje powiedzieli ze moga pomóc gdy jest juz +24 tyg wiec jeszcze jakies 5 ... a gdzie jest Szanta??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki Asiulek duuuuuużo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń tych dużych i tych malutkich 🌼 a na marginesie dzięki za odpowiedz A moj kochany synio obchodzi dzisiaj drugi miesiąc życia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FLY FLY 🌻 dlaczego od NAS odeszłas ? mamusie buziaki jestescie dzielne i wspaniałe ! nie zwracajcie uwagi na nędzne komentarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczonka dla wszystkich solenizantow tych malych i tych duzych :) Co do badan sluchu to zalezy, w ktorej czesci kraju sie mieszka i chyba tez w zaleznosci od porodu. tzn jesli dziecko urodzilo sie w terminie itd i nie bylo zadnych komplikacji to badanie sluchu przeprowadza sie dopiero po miesiacu a tylko u wczesniakow lub po komplikacjach robione jest przesiewowe badanie sluchu u noworodkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry...... Asiulek wszystkiego naj naj naj...................18-stko🌻......🌻 spelnienia marzen tych duzych i malutkich.......... Siobhan no to dobre wiadomosci jak juz wrocisz do formy daj znac co tam slychac i jak malutka......:):):) Szanta sie urlopuje w polsce szczesciara :):),ale nie dlugo wroci no my juz czekamy..... MamaE gdzie ty jestes >????????Ciezko kobieta pracuje ,jak tam Ewelinka??????? _ACHA_ nie odeszlam mialam przerwe 😘 milo Cie widziec :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placku
ona juz dawno ma swoj dom:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane czy jest ktos z birmingham bo mieszkam tu 7mies z mezem i 2 dzieci i jakos tak mi smutno bo zadnych rodakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj znalazłam ten topik jest swietny mam nadzieje ze choc tu znajde jakaś bratnia dusze .................pozdrawiam wszystkie rodaczki i ich dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapchlona
wstyd sie przyznac ale potrzebuje rady na pchly. to nie zart. gryza tylko mnie i jedna znalezlismy. kupilam jakis specyfik za 10 funciakow, ale boje sie go stosowac bo to jakis syf i nie wiem czy dziecku nie zaszkodzi. nie mamy zwierzat i nie wiem skad sie u nas wziely. na razie latam pol dnia z odkurzaczem. spotkalyscie sie z takim problemem? co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne naj wszystkiego dla wszystkich solenizantów w dniu dzisiejszym. Buziaki dla milusińskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka buziaczki dla malego solenizanta👄👄👄Jak to szybko minelo te 5 miesiecy. Dla ciebie rowniez duzo zdrowka i wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka wszystkiego naj dla malego 5-ciomiesieczniaka:) Niech zdrowo sie chowa i rosnie na pocieche rodzicom Super ze czujesz sie niezle po chemii, oby tak dalej i niech terapia bedzie skuteczna pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajenka
Czesc dziewczyny! Mam ogromna prosbe. 2 pazdziernika wyjezdzamy z mezem z Polski i przeprowadzamy sie do Londynu. Czytalm tu juz na forum rozne opinie na temat sluzby zdrowia w Anglii. Szczegolnie zle wypowiadacie sie o publicznej sluzbie zdrowia. Jestem w 6 miesiacu ciazy i chcialabym znalezc dobra klinike, w ktorej urodzi sie moja coreczka. Czy mozecie polecic mi kilka miejsc do ktorych wedlug was powinnam sie zglosic po przyjezdzie? Z gory dziekuje. Serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×