Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

Gość liania
cześć dziewczyny czy któraś z was ma może do sprzedania CLOSTILBEGYT potrzebuje pilnie zgubiłam tabletkiw samolocie proszeb pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liania... idz do GP i powiedz, ze zgubilas to ci przypisze nowe. Nie jestem pewna ale Clomiphene jest chyba inna nazwa tego samego leku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem!!! dziewczyny nie rozpisujcie sie tak, po nie nadazam czytac!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej ! Oj, sąsiadeczko Mamciu E Ciebie to sie dowcip trzyma kochana. Ale masz racje kto sie smieje ten zdrowiej i lepiej zyje. Babeczki czy ktoras z Was przewozila kwiaty doniczkowe do Anglii? Nie wiem czy wolno, czy kontroluja? Mam troche kwiatow ktore strasznie kocham i chcialabym je zabrac ze soba, ale jezeli sie okaze , ze je strace na granicy to bezsens brac. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braga 🌻 a dzisiaj to posmiac mi sie trzeba bo jakas smutna chmurka nade mna wisi :( O przewozie doniczkowcow nigdy nie slyszalam ale mysle ze jesli przewoz jest samochodem to moze przejda nawet bez sprawdzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braga tuaj sa zasady wwozu do Uk roslin i artykulow zywnosciowych http://www.direct.gov.uk/en/TravelAndTransport/TravellingAbroad/BeforeYouTravel/DG_064942 tutaj wiecej http://www.defra.gov.uk/animalh/illegali/default.htm wydaje mi sie ze na rosliny trzeba miec jakies specjalne zaswiadczenia ale pewnosci nie mam. poczytaj w tych linkach powinno pomoc:))) ostatecznie zawsze 'przemyt' zostaje zwlaszcza jesli samochodem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Babeczki za pomoc jak zawsze mozna na was liczyć. Mamcia sasiadeczka a czemu takie chmurzyska nad toba? A ja posfintusze: moze podeslac Ci przystojnego pocieszyciela ?(oczywiscie nie pozwol czytac tego swojej najukochanszej polowie!), boje sie ze jakby mnie poznal mialabys szlaban na wyjscie na ploteczki ze mna!! pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liania
dzięki Megx za rade ale nie mam tu GP przyjechałam tylko na dwa miesiące ale może wiesz czy można dostać ten lek bez recepty i jak on sie nazywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liania
albo luteinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CLOSTILBEGYT wystepuje pod ta sama nazwa lub (chyba? ) pod CLOMIPHENE ale nie mam zielonego pojecia czy mozesz to dostac bez recepty :( To samo sie tyczy luteiny. Nigdy tych lekow nie przyjmowalam dlatego nie wiem. Mozesz sprobowac isc do szpitala wyjasnic im sytuacje i moze ci dadza recepte. Albo popros kogos w PL zeby ci wykupil i przyslal priorytetem w przeciagu paru dni dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczorka mala wczoraj nie spala cala noc prawie z kilkoma przerwami na godzinkowe sny... my ledwo zywi ...jeszcze dzis bylam z mala na miescie póxniej wyszlam z mala na spacer ... maz troche odpoczal.. teraz ja kapie .... i chyba od razu padniemy spac ... mnie i meza bolala glowa od tej nocki do tego w nocy ja wogole nie moglam zasnac bo brzuch mi stwardnial i kicha trzymalo mnie z trzy godzinki ani sie jakos ulozyc bo jak by sie nie przekrecil to jakos sztywno... ide robic malej mleko wlasnie maz przyszedl ... wypije chyba szklanke mleka z miodem i ziuziu :) pozdrawiam Was serdecznie moje kochane 🌻[kwiat🌻 spokojnej nocki czego i Wam i sobie zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z wieczora :) i z takim o to pytaniem wlaczam sie do dyskusji - czy ktos nie potrzebuje 13 puszek bebilonu pepti 2???????? Nakupowalam jak wsciekla dla Mayeczki, a okazuje sie ze nici z tego, skaza jak 150, bedziemy sie soja karmic... I tak dobrze ze nie nutramigenem... Chetnie odstapie - wracajac do sprawy, kontakt na maila :) szanta@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytalam Was, bo mialam zaległosci. Coraz blizej mam termin,a tu jeszcze okazalo sie ze musze zmienic przychodnie razem ze zmianą adresu i lekarza gin. Dobrze ze hociaz szpitala mi nie przyjdzie zmieniac. Wszystko niby dobrze, tylko \"tatus\" nie chce zrobic badania krwi, niewiem co niektórzy faceci maja zamiast mózgów, chyba same fistaszki... A ztym jest coraz gorzej, nie mozna mu ufac, ciagle kreci, malo pomaga, dobrze ze szybko ucze sie angielskiego i sama dogaduję w większosci. NIestety,moja przyjaciólka , która miala przyleciec wczesniej bedzie mogla przyjechac ledwo przed samymmoim terminem, strach pomyslec jak urodze wczesniej. Ale dobrze, nie bede narzekac, na razie na głowie mam klopot ze szkolą , bo moj counsil cos nie moze sie zdecydowac gdzie moje dzieci maja chodzic do szkoly. papiery juz podane wszystkie, ale odpowiedzi ni widu, ni slychu, jutro dzwonie, bo mnie to denerwuje. Buziaki dla zapracowanych Mam i dla dzieciaków[kiss} Swoja drogą , chcialabym juz isc do pracy po porodzie, miec za sobą te rózne szopki i znów poczuc ze jestem niezalezna. Bardzo mi tego brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam bardzo duzy post i mi zjadlo 😭 a wiec witam raz jeszcze teraz pije herbatke i zajadam surowa marchewke .... obiadek sie robi ... Szanta - nie potrzebuje mleka, moze w szpitalu zapytaj albo w przychodni pomyslalam tez o domach malego dziecka ale niewiem czy takie tutaj sa ...szkoda ze majka ma alergie i szkoda ze tyle bralas bo przeciez tu jest odpowiednik ... Mam do Ciebie pytanko... powiedz mi jaka jest roznica miedzy Mieszkiem a Maja ??i jak zachowywal sie Mieszko jak mala sie pojawila ... wiem ze to zawsze jest inaczej ale mnie to ciekawi ... jovka mam nadzieje ze ulozysz wszystko w najblizszym czasie ...zycze Ci tego... pozdrawiam nasze mamusie i zmykam troche odpoczac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulek - z tego co wiem to bebilonu pepti odpowiednika nie ma - tzn jest jakies mleko pepti, ale tylko teoretycznie, bo nie przepisuja go... Dlatego zanim podalam nutramigen chcialam wyprobowac cos mniej oblesnego, no ale niestety sie nie udalo... U nas upal niesamowity, probuje dzieci polozyc spac, ale w nocy zaginal w akcji smoczek Mayki, i czarno to widze :( Nic, lece do maluchow papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta ja kupowalam mleko bebilon pepti w polsce a tutaj cow&gate pepti i bylo to to samo mleko przepisywali mi bez problemu ... co do smoka to my rezygnujemy z niego w ten weekend tez to czarno widze brrr pozdrawiam inne mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć mamusie właśnie moje maleństwo padło i mam chwilę dla siebie tzn. nie wiem jak długo bo Filip zasmarkany chyba czuje że szczepienie za pare dni, już mi drugi raz taki numer wywija :) .Dziewczyny mam pytanie czy nie wiecie jak długo czeka się na child benefit chociażby na samo rozpatrzenie bo ja już czekam trzy miesiące i nic a mam problem bo korzystam z usług biura i gdy dzisiaj tam podreptałam aby uzyskać kilka informacji to okazało się że koleś okradł własne biuro i się zawinął tak powiedziała jego wspólniczka a on nam przesłał niby nowy adres ale to takie zadupie że aż strach tam iść.Ta jego wspólniczka radziła nam odebrać dokumenty od niego i jakby co to przyjść do niej ale ja nie mam zamiaru się z nimi bawić w ciuciubabkę chcę zabrać papiery i mieć spokój tylko nie wiem czy on te dokumenty złożył i mam czekać dalej czy wypełnić jeszcze raz i sama wysłać. Nie dość że się muszę z bubkiem szefem szarpać o macierzyńskie to jeszcze to 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I może wiecie czy w anglii jest zamiennik mleka bebiko 2r bo żona jednego chłopaka ode mnie z flatu przyjeżdża do anglii z 9cio miesięcznym maluchem a on nie widział nigdzie takiego no a ja nie w temacie bo Niuniuś nadal na cycku :D pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duila- na Child Benefit czeka sie gora 3 mies. Chyba powinnas sama wyslac te papiery lub tam zadzwonic i upewnic czy ten Pan je wyslal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mada dzięki za odpowiedż bo ta kobietka była wspólniczka dzwoniła dzisiaj przy mnie i pytała o ch.b. i ponoć nic nie dostali ale mówiła także że to może być spowodowane sezonem urlopowym i strajkami poczty ale ja nie wiem czy jej ufać o tym kolesiu nie wspomnę mam taki mętlik bo naprawdę nie wiem komu z nich wierzyć ale wolę zrezygnować z ich usług zarówno jej jak i jego. Chyba faktycznie wyślę sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki! Gdzie jesteście strasznie tu cicho?!!!!!!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Szanta, Siobhan,Mamcia E sąsiadeczka, Asiulek dwoja za nieobecność sie wam nalezy. i tak was lubie, buziaki. Moze poźniej bedzie troche ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja sie usprawiedliwiam bylam u lekarza i u mojego landlorda ... a wczoraj gdzie bylas braga ??? no no tlumacz sie malenka ... bedziesz mi tu dwóje stawiac ja CI dam ... bylam u lekarza jak pisalam troche sie nasmialam bo jak zaczelam pokazywac co mi jest to w sumie dr zgadywala doslownie kalambury ale mialam ubaw ... w koncu wlasciciel przyjechal zobaczyc co sie dzieje i w niedziele ma kogos przyslac ...zobaczymy co do mleka bebiko to niewiem bo z tego co wiem bebilon to cow& gate a bebiko hmmm nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze juz dobrze jest remis Asiulku. Wczoraj pracowalam do 23.00 i daje slowo w charakterze ksiegowej oczywiscie, nawet nie mialam czasu pogadac z druga polowa. Wiesz dobrze ze jedziemy bo zaczelam sie odzwyczajac i corcia tez. Tatus i mezulek nasz w jednej osobie moze nas troche wkurzac na poczatku ale potem sie na nowo siebie nauczymy. Wracam do pracy mala zaraz z przedszkola przyjdzie. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc wybaczam ;) U mnie mala spi choc za chwile ja obudze i druga bajka byl sam landlord chcial zobaczyc co sie stanelo ... pytal kiedy mam poród ... kiedys mowil ze moze da nam inne mieszkanie ale ciekawe ... moze w ramadanie serce mu peknie hehe... wiecie co pisze na tym topiku juz od ponad pól roku... i w sumie czuje sie tutaj bardzo swojsko ... tak jakbyscie byly moimi siostrami ... bardzo mi milo z tego powodu:) 🌻 dostalam wykaz kiedy mam lekcje ... jestem zapisana do grupy zenskiej wiec beda glownie pakistanki ... mam nadzieje ze jakas polka sie trafi... od 9 do 11 w poniedziałek i sroda :) zobaczymy jak to bedzie , mala bede zostawiac w przedszkolu za drobna oplata mam nadzieje ze bedzie jej sie podobalo ...i nie bedzie sie na mnie gniewac ...ze ja tam zostawiam zawsze mi troche smutno jak musza ja gdzies zostawic ... ale bedzie blisko ja na pietrze a ona na parterze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na chwilke bo mam kupe roboty pozdrawiam wszystkie mamusie i ich sloneczka rowniez te nowo narodzone zeby szybko i zdrowo rosly wlasnie kilka dni temu sie przeprowadzilismy i dlatego wiecznie brakuje mi czasu a po drugie nasza rodzina jest bardzo liczna bo 8 osobowa tak ze mam co gotowac sprzatac i prac i duzo innych rzeczy ...... a do tego jeszcze mala jest czasami taka marudna ze ciezko mi jest ugotowac obiad ale na szczescie jest zdrowa i to najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i prosze, zamiast oklaskow ze czlowiek znajdzie 5 min czasu zeby wieczorem cos napisac (wyrzekajac sie snu, jedzenia i kapieli) stawiaja dwoje czy co tam jesczez gorszego :( Ale niech tam, bede wspanialomyslna i sie nie obraze :p Asiulek - no to widac znowu co trust to obyczaj, bo u nas o pepti w ogole nie slyszeli, tym bardziej o Cows&Gate pepti...jedno co mi mieli do zaproponowania to nutramigen :( Ale teraz jestesmy w innej przychodni (bo tamto to bylo przy Mieszku) i lekarz zadecydowal, ze soja. No i dobrze, wole soje, zdecydowanie mniej smierdzi. Kalcia, Sztefka - wytrwalosci przy przeprowadzkach zycze, mnie taki imprezy stanowczo wykanczaja :) Na szczescie w najblizszym czasie nie planuje (tfu tfu odpukac) No i chyba to na tyle, bo o 1 maja przyjechac goscie a w domu jakby tajfun przeszedl (hm, znowu????) Jak ktos ma jakis pomysl na to jak przy dwojce bardzo zywiolowych maluchow utrzymywac wzgledny porzadek w mieszkaniu, ozloce. Sprzatanie w nocy odpada, w nocy spie :D przynajmniej sie staram :D No chyba ze goscie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wykanczaja te przeprowadzki ale na moje szczescie moj syn dozo mi przy natalce pomaga karmi przewija nawet sie tego nie spodziewalam dziewczyny jesli ktoras jest jeszcze wolna z niego bedzie dobry material na ojca moja cora tez sobie z nia radzi ale teraz jest jeszcze na wakacjach w polsce wraca we wtorek z moim drugim synem ktory jej jeszcze nie widzial bo mial problemy ze szkola i pojechal na dluuuuuugie wakacje za to syn mojego partnera ma ciezko podac smoczek malej nie wiem ale te moje dzieci sa inne on ma 17 lat a nie potrawi sobie kolacji zrobic i tu kolejne zadanie musze go wszystkiego nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki No od razu widac, ze frekfencja wzrosla prawie wszystkie mamusie sie zameldowaly na piatke z plusem. Kalenka z Ciebie slonko to prawdziwa mama polsko-angielska gratuluje. Masz wesolo, ale cwicz te swoje skarby niech Ci pomagaja. Ale musze przyznac, ze mam dwie klientki prowadz.wlasna dzialalnosc i kazda z nich ma po 7 maluchow w rozpietosci wieku 22 lat-3 lata. U nich to rodzina 9 osobowa a pracy co nie miara. Szanta powodzenia w wystawnych przyjeciach dla gosci i jak najmniej sprzatania kochana. Sztefka a w jakiej dzielnicy teraz mieszkasz? Mamcia E a ty chora zlotko jestes? Pozdr.dla maus i ich skarbow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry....... Wstawac spiochy.......sloneczko za oknem...:):):) Milej soboty zycze>>>>>>>>>>>:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×