Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

A ja mam dola :( w poniedzialek zaczelam part time jako kelnerka w pobliskim hotelu no i nastepna zmiane mialam wyznaczona na wczoraj no a w srode po poludniu zaczelo mnie rozkladac przeziebienie... zawleklam swoje zwloki do pracy ale mnie odeslali do domu i kazali zadzwonic jak sie lepiej poczuje... najgorsze jest to, ze nastepna zmiane mam dzisiaj i jutro a potem dopiero we wtorek i juz nic do konca tygodnia... jak tak dalej pojdzie to za chwile mi podziekuja bo dopiero zaczelam pracowac a juz na chorobowym jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytuję Wasz topic
SZTEFKA-wspaniała wiadomość :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka - rewelacja!!!!!!!!!!!!!! Bardzo, bardzo sie ciesze, wspaniala wiadomosc 🌻. Milego swietowania w weekend zycze - no bo przeciez jest fantastyczny powod do swietowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefcia hurrrrrra hipppp hipppp hurrrrrraaa na Twoja czesc malenka strasznie sie ciesze, mysle ze wszystkie tu obecne sasiadeczko trzymalysmy kciuki. GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cholera jeszcze sie nie nauczylam tych serduszek i kwiatkow wklejac! ale w tym miejcu sa..................................... Pozdrawiam buziaki To co wisnioweczke sie napijesz z Nami z tej okazji?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka superrrrrrrrrr pokonałaś choróbsko. Gratulacje. Trzymaj się cieplutko i świętuj swoje zycięstwo❤️🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor...... Ja do Sztefci nie ma lepszej wiadomosci kobitko buziaczki dla Ciebie😘 Jak ja sie ciesze dobra wiadomosc HIP HIP HURA HURA HURA Jejku pozdrowienia od meza dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka to wspaniala wiadomosc!Ciesze sie badzo razem z toba. Gorace buziaki dla ciebie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flyfly-dzieki za troske!Juz lepiej. Biorac pod uwage problemy innych,moje wydaly mi sie malusienkie,nawet niepotrzebne. Pozdrowionka dla mamusiek🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara :):)🌻 Dokladnie:):) Milego wieczoru...............:):):P Sztefcia jak tam swietowanie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka---> ja też gratuluje tej wspaniałej wiadomości :) A tak pozatym to witam Panie :) Martynka sobie już śpi od jakiś 20 min. Cisza... Tylko za oknem walą i walą Czy tutaj to długo trwa takie szczelanie petardami. Powoli zaczyna mnie to do szału doprowadzać. Od 30 stego pażdziernika jak się rozhuczeli tak do tej pory nie mogą przestać. I jeszcze w okna walą 😡 Ostatnio dostałam odmowną odpowiedź w związku z przyznaniem mi NIN. Staramy się o WTC i jest on nam potrzebny. Dokładnie to powiedzieliśmy na rozmowie. Co mogę zrobić żeby mi go przyznali?? Macie jakieś pomysły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gaga
złóz formę o WTC i Cię z revenue wyslą na rozmowe w sprawie NIN i na pewno dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Gaga kurde dziwie sie ze nie chca Wam przyznac a zwlaszcza Tobie Ninu ja nie mialam z tym problemow a tez nie pracowalam i potrzebny nam byl tylko do taxow... malenstwo daje mi jazzu od rana kopie mnie jak oszalale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc koleżaki🌼 Zagladam od czasu do czasu na forum bo teraz mam szal pakowania i przeprowadzki!!!Nie wiem skad sie wzielo tych rzeczy tyle-pakuje i konca nie widac a z jedna torba przyjechalam-:D !!!ale jestem szczesliwa ze wreszcie mam domek w miare taki jaki chcialam!!! Mam pytanko: moze ktoras z Was orientuje sie w sprawie IMPLANTU ANTYKONCEPCYJNEGO??czy jak cos jest nie tak(skutki uboczne) to objawia sie odrazu czy po pewnym czasie???mam implant juz 2 tyg. i narzie(odpukac)nie mam ani zadnych krwawien ani boli nic!!! MOZE KTORAS Z WAS ORIENTUJE SIE W TYCH SPRAWACH?? Pozdrawiam wszystkich Milego dnia!!!🌼 ps.u mnie oki.Jeremi wreszcie ma pierwsze ząbki(2 na dole)-i to odkrylam w dzień imienin Super prezencik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌼 Ulus- ten temat byl dopiero poruszany na topiku ciezarnych. Tylko musialabys przejrzec kilka stron bo dokladnie nie pamietam w ktorym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was od rana od wczoraj mam cos duzo wydzielin jak na kobiete w ciazy tak mi sie cos wydaje ... bede sie obserwowac w ciagu dnia .... tym bardziej ze w pierwszej ciazy nie mialam tego duzo wiec mam troche stracha tym bardziej ze mam rozwarcie na ten palec juz moze myslalam ze to moze wody... zobacze jak bedzie dzis i jak bedzie podobnie pójde do poloznej... Mala wczoraj pokazala nam rózki od rana mocno nas a zwlaszcza meza bila i kopala ....pierwszy powod to mozze wychodzace zeby z ktorymi nie moze dac sobie rady albo poprostu nie lubi jak tata sie z nia nie bawi...za kare posiedziala chwile w łozeczku i reszte dnia byla juz grzeczna ... tez myslalam o jakiejs metodzie zabezpieczenia przed kolejna ciaza ... a powiedzcie mi co sie póxniej robi z tym implantem on sie wchlania czy trzeba go wyjac ?? na jakiej to jest zasadzie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Implanty do stosowania podskórnego zapewniają stały, dość niski poziom hormonu wchłaniającego się z plastra w okresie od trzech miesięcy do ośmiu lat. Dotychczas istnieją tylko implanty zawierające wyłącznie progestagen. Efekt antykoncepcyjny może być całkowicie odwracalny po usunięciu samego implantu. Jak się uważa, skuteczność tej metody zapobiegania ciąży jest porównywalna ze skutecznością chirurgicznego ubezpłodniania (sterylizacji) kobiet. Niedogodnością tej metody jest konieczność przeprowadzania niewielkiego zabiegu chirurgicznego, zarówno w przy zakładaniu implantu, jak i w momencie jego usuwania. W chwili obecnej jedynym szerzej stosowanym na świecie implantem jest NORPLANT. Jest on obecnie używany przez około cztery miliony kobiet. Dwie kapsuły zawierające levonorgestrel wszczepiane są pod skórę na wewnętrznej powierzchni ramienia. Hormon uwalniany jest w stałej ilości i wystarcza go na okres około pięciu lat. Po upływie pięciu lat należy usunąć kapsuły zawierające resztkowe ilości hormonu (4). W wielu krajach dostępny jest także nowszy implant o nazwie IMPLANON. W odróżnieniu od Norplantu cała dawka hormonu zawarta jest w tylko jednej kapsule (żaden z tych produktów nie jest jeszcze dostępny w Polsce). Celem opracowywania nowych typów implantów jest umieszczenie hormonu we wchłaniających się kapsułach i uniknięcie konieczności ich usuwania . wiec juz wiem ze sie go zaklada i zdejmuje :) narazie w sumie w necie nie znalazlam nic na temat ubocznych dzialan tego srodka ... niby on dziala podobnie do cerazzete ale jakos nie potrafilam zaufac cerazette.... tym bardziej ze moja znajoma miala na nich bliźniaki Kupilismy malej easy up`y i bede ja wysadzala na nocnik mam nadzieje ze jakos sie to uda mam tez nadzieje ze bede miala dosc cierpliwosci i uda sie z czasem by mala wolala ...zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczka0629
Witam mamusie! Moze niektore-teraz juz mamusie-pamietaja mnie z forum dla ciezarnych.Ja jeszcze naleze do grupy oczekujacych,koncze 27 tydz. i ciagle jakies pytania!Powiedzcie:czy 7,8 i 9 miesiac jest scan czy tylko wizyta u poloznej.Bo chyba powinna mi krew pobrac,mocz??Tak sadze.I jeszcze jedno.Od kiedy najlepiej isc na zwolnienie?A wydaje je GP?Prawda? GRATULUJE z calego serca wszystkim mamusia z poprzedniego forum. Pozdrawiam i prosze zaspokoic moja ciekawosc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas się dołączyć chyba do topiku ;) Byłam wczesniej na \"Ciężarnych\" :) - ale już 11 dni moja Iza jest z nami, więc może na tym topiku znajdę inne mamy skłonne do wymiany doświadczen o naszych maleństwach (tych najmniejszych - jeszcze zwanych noworodkami). Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie na Wasz topik. :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sztefka suuuuuuuuper wiadomosc :) :) :) 🌻 Oleczko... normalnie jesli nie ma zadnych komplikacji robi sie tylko 2x USG jedno miedzy 8 -12 tyg i drugie okolo 20. Im blizej porodu tym czestrze wizyty u poloznej i chyba jakies badania krwi robia (nie pamietam bo to dawno juz bylo) co do macierzynskiego to mozesz nawet pracowac do konca ciazy ale tak naprawde wszystko zalezy od tego jak sie bedziesz czula. Musisz dac pracowdawcy znac pisemnie chyba minimum 2 tyg przed planowanym pojsciem na macierzynski. GP ci nie wystawia ci zadnego zwolnienia... zalatwiasz to z personalna lub bezposrednio z szefem. Zreszta mozesz podejsc do nich i zapytac bo kazda firma ma troche inne wymagania. Skorpionka witaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorpionka tu Cie znalazlam :) Tez postanowilam zmienic topic bo w sumie problematyka ciazy juz mnie nie dotyczy :) Witam wszystkie mamusie 🌻 i te ktore mnie juz znaja ❤️ mam nadzieje ze znajde tu odpowiedzi na dreczace mnie pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak ostatnio sie zastanawiam jak to jest qucze czy jak (teoretycznie :) ) zajde w ciaze podczas urlopu maciezynskiego to co z placa od pracodawcy? Wciaz bede dostawac SMP czy raczej zostane gola i wesola? Moze sie orientujecie? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zamecze Was jeszcze jednym pytankiem :) kupczarski temat :D karmie moja Mala SMA Gold i zauwazylam ze ostatnio robi zielone kupki takie jak glinka blotna czy to normalne? Nie boli ja brzuszek tylko ze wczesniej byly koloru zoltego a teraz sie zmartwilam czy ktoras z Was miala podobny problem? Dzieki za odpowiedz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno mnie nie bylo ale moj maly lubi towarzystwo mamusi 24 na dobe...hi hi wiec czasu nie mam co do mlaczka Aniu sie niemartw tzn . koloru kupek moj Victor tez tak ma nie zawsze ale sie zdarza a brzuszek tez go nie boli ja daje to samo mleczko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ......... Witam nowe Mamy Polki Anka nie martw sie kupki moga byc takiego koloru,jezeli widzisz ,ze maluch nie ma problemu z brzuszkiem i wyproznianiem to ok. Ja tez podawalam SMA GOLD potem przeszlam na WHITE bo byl glodny..... Powodzenia...... Ulus niestety nie moge doradzic Ci w sprawie implantu wiem ,ze pyatalas pare razy ,ale nie mam o tym bladego pojecia :):) Ctrograf sie prosi o podpisanie Dobraj nocy zycze:P:P:P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fly fly co za cyrograf?? mam do Was pytanko bo juz pewno ktoras z Was wypełniala ta forme chodzi mi o sure start maternity grand czy cos w tej formie ma mi napisac polozna ?? mam juz druk i sie zastanawialam czy wypisac go na mnie czy na meza ? ja dzis mykam z mala na grupe polska .... zostawie ja w przedszkolu niech sie pobawi a ja posiedze z kobitkami i sobie pogadam... no chyba ze nie bedzie chciala zostac no to juz ja wezme ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no to trza ten cytograf podpisac ... Witam “nowe” mamuski, mam nadzieje ze sie bedziecie dobrze tu czuly. Oleczko, regula zeby kwalifikowac sie na SMP to poinformowanie twojego pracodawcy NAJMNIEJ 15 tygodni przed terminem (lub daty ktora wybierasz jako poczatek urlopu macierzynskiego). Jesli pracujesz przez agencje regula powinna byc taka sama. Jesli jestes juz w 27 tygodniu to musisz szybko zadzialac bo moze byc juz za pozno. Ale jesli mowisz tylko o zwolnieniu, jak np L4 to GP ci go nie wyda. Raczej w UK nie wydeje sie L4 z powodu ciazy, jedynie w wypadkach powaznych komplikacji. Powodzenia! Anka, dziewczyny juz napisaly 🌻 A nam ida czworki po prawej stronie (gorna i dolna, ale tylko po prawej :o) i troche marudzimy…. Wszystkim duze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×