Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sisi1111

MATKI POLKI W WIELKIEJ BRYTANII

Polecane posty

oj Szanta, trzymam kciukasy zeby jednak odra was dookola obeszla!!! No i lecz sie kochana bo chorowac podczas urlopu to wcale nie jest przyjemnosc!!!! duza 😘 dla was!!! ja ide spac 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cisza jak makiem zasiał... czesc Mamuski chyba zdecyduje sie na przyjecie w domu. myslalam o ty, i chyba sie spreze i cos sama przygotuje w domu. kupilam na ebayu sprzet do malowania twarzy i moze odkryje w tym swoj talent :P dzieci nie bedzie az takl duzo bo akurat jakos tak wsrod znajomych sezon urlopowy we wrzesniu wypadł. rodzicom podam jakies jedzonko na dole - moze meza do grila zagonie, a dzieciakom zoraganizuje impreze na gorze. bedzie fajnie :D :D :D mam pare pomyslow. tort jak zwykle smietankowo truskawkowy :P tylko swieczka jedna wiecej :D no a co u was? szanta chorujesz czy udałosie przechytrzyc choróbsko? mamo e gdzie sie podziewasz? gdzie ladycaramel, felicity... pewnie sie opalacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatko 🖐️ jestem :) mialam tylko psiapsioly ze studiow z wizyta. Fajnie bylo tylko ze krotko :( no ale jedna z nich bedzie chrzestna malutkiej to i czesciej bedzie przylatywac :) Ale gorac! nie narzekam zeby nie zauroczyc, bo przeciez lata w tym roku prawie nie bylo, ale troszke mi przeszkadza bo czlowiek sie tylko poci, cholercia. A ze czlowiek nie schodl odowiednio po porodzie to w taka pogode ma jeszcze wieksze dylematy na temat co na siebie wlozyc i jak by sie tu przewiewnie zakryc ? ;) Jutro wycieczka do Camden (i chyba jakis namiot sobie kupie!) no wlasnie dziewczyny, na urlopach jestescie? gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie cud ze pogoda ładna. tylko z ta garderoba to rzeczywiscie problem, dobrze ze moda na obszerniejsze rzeczy nastala - przynajmnmiej latwiej schowac te faldki a mnie dzis nostalgia złapala - patrze na zdjecia znajomych jak sobie podrozuja z dawną ekipą ze studiow - tez bym tak chciała - słonce, plaza, chłodne piwko... ... i czy jeszcze kiedys bedzie tak beztrosko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatka - bedzie, musi byc! Tzn nie wiem czy tak do konca beztrosko, ale na pewno fajnie :D Ostatnio zaparlam sie zadnimi kopytami ze MUSZE nauczyc sie plywac na windurfingu, namowilam Wojtka (nie bylo jakos trudno) - no i wsiaklismy :) Po tyg wypozyczania i prob kupilismy wlasny sprzet na e-bayu, i jak jechalismy po deske maluchy wszystkim opowiadaly: a MY mamy NASZA deske do plywania :D Na szczescie wiatru nie bylo duzo, to udalo sie Mieszka chwile przewiezc na desce, myslalam ze spadnie z deski taki byl dumny (no ja z siebie tez ze nas nei wywrocilam LOL) Mieszko juz sie nie moze doczekac przyszlego roku, bo od 5 lat mozna zapisywac na kursy Wiec mam wrazenie ze beztroskie lato na plazy jest tuz tuz za rogiem :) A jutro do PL, udalo sie nam sprytnie zarezerwowac bilety dla mnie z dziecmi na 6 rano a dla wojtka na 6 po poludniu :/... Ktos ma jakis pomysl na to jak go przemycic na poklad z nami? Bez placenia ponad £100 roznicy ceny biletu??? Bo jak nie to spedzi biedaczek dzien urlopu na Stansted :/....Calkiem bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :-) przepraszam,ze nie pisze,ale mam troche zmartwien :-( chyba juz jesienny niepokoj depcze mi po pietach!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LadyC ❤️ oj przegon te natrety, jeszcze nie czas na nie choc pogoda powoli powoli jesienna sie staje... pamietaj kochana, ze zawsze, zawsze sprawy jakos sie ukladaja! Szanta, usmialam sie! Ja jestem po drodze do Stanstead, moze posiedziec u mnie!!! :) Udanych wakacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady C, no i jak? przeszlo juz troche? odezwij sie bo jak ty mi sie zalamiesz to co ja mam powiedziec? W ogole dziewczyny, gdzie jestescie, jeszcze wszystkie na wakacjach? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wsparcie Mamo E. Przytlacza mnie po prostu ta rutyna. Odliczam juz dni do przyjazdu mojej mamy (pazdziernik!!!). Denerwuja mnie te same tematy rozmow na placu zabaw z innymi dziewczynami.,,A moje dziecko to...a tamto... wrrrrrrrr na dodatek ostatnio bylam o krok od klotni z jedna madrala. A ja przeciez bylam ostatnia do sporow. Teraz lepiej nie stawac na mojej drodze hihihi nawet komplementow nie przyjmuje,bo i w tym wietrze podstep hehehe Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady c jak ja cie rozumiem. mamuski, place zabaw, rozmowy o dzieciach i niby fajnie ale wciaz to samo. nienawidze monotonii i kiedy mnie dopada to latwo u mnie o doła :(( a jak jeszcze dochodza burze hormonalne to nie jest ciekawie. odnosnie hormonow to moj mezus mi mowi zebym karmila jak najdluzej bo jemu sie podoba kiedy nie mam hustawek nastrojow :P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, rutyna potrafi byc nudna - ja nie cierpie rutyny. U mnie na placu zabaw nie ma matek madralek, ale musze przyznac ze malo widze Polek z dziecmi w mojej dzielnicy, moze to dlatego. Lady, a co sie zmieni jak przyjedzie mama? Bedziesz miala wiecej czasu dla siebie? O to ci chodzi? Tu cie bardzo dobrze rozumiem! Choc nie licze jeszcze dni do powrotu do pracy, to wiem ze bedzie mi wtedy latwiej dzien schodzil, nawet jesli bedzie to przekleta bieganina. Przyjedz na kawe to sobie pogadamy! Nie o dzieciach ;) !!! Malgorzatko, moze nie wielkie hustawki ale humorki i tak mam karmiac piersia - ja to chyba jakis wstretny okaz jestem :o dzisiaj rano tez pomarudzilam i moj wyszedl do pracy i nie dal buzi :( a jak wroci to bede juz tak padnieta po dniu ze nie bede miala ochoty na 'godzenie sie' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjazd mojej mamy to dla mnie wakacje. Moja mama potrafi zajac sie dziecmi i sama wygania mnie z domu. Chce,zebym jej obecnosc wykorzystala w 100%. Bedzie wtedy wielkie sprzatanie hihihi we dwie zawsze szybciej!!! Mamo E-napisz swoj adres na NK,to zobacze jak do Ciebie moglabym dojechac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! A co tu taka cisza? ;) Ja wpadam jak po ogien....od poniedzialku wolne...w sobote na wieczor dopiero znowu ide... Wczoraj mialam pierwsza jazde (bo nie wiecie jeszcze,ze 26.08 zdalam teorie ;) )...jutro kolejna. Juz nawet na 13.10 ustawilam sobie egz. - mam nadzieje,ze zdaze wszystko do tego czasu zalapac. Nie pamietam czy juz pisalam - ale chyba nie, bo dawno tu bylam - ze mamy 8-tyg. czarna kotke :D Dzieciaki oczywiscie sa wniebowziete ! A tak poza tym...to od 19 do 26 nas nie bedzie, bo jedziemy do Kornwalii (niedaleko Newquay), wiec pisac na pewno nie bede. Dzis korzystam z wolnego i ...bede szyc Oli zaslonki do pokoju ;) Na razie! pozdrawiam - i czekam na jakies wpisy!! bo tu zdecydowanie za cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicity, no to GRATULACJE!!!! Wychodzi na to ze ty przede mna prawko miec bedziesz a ja teorie zdalam tyyyyle czasu temu ;) Powodzenia z jazdami! A lubisz jezdzic? bo ja tak :) Ja tez chce do Kornowalii!!! nigdy ta jeszcze nie bylismy, no ale to juz bedzie wycieczka jak juz i prawko i autko bedzie!!! My natomiast w sobote lecimy do Wloch na 10 dni majac cicha nadzieje ze tam jeszcze lato - znajac moje szczescie trafimy na deszcz .... :o Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo E -> zycze pogody :D Ja tez mam nadzieje,ze nie bedzie chociaz padalo w tej Kornwalii, bo na upaly liczyc raczej nie ma co ;) Co do prawka - to,ze zabukowalam juz praktyczny wcale nie oznacza, ze zdam za 1.razem i ze bede miec prawko wczesniej od ciebie ;) Bardzo mi sie podobanie jazda - ale do perfekcyjnej wiele mi brakuje ;) Ciagle pocieszam sie, ze moj P. zdal dopiero za 5.razem - wiec wystarczy po prostu byc upartym i dazyc do celu ;) Przed co niektorymi weekend...ja juz od soboty wieczor do pracy :) Zycze milego wypoczynku !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop, jest tu kto? Malgorzatka, jak urodzinki? Lady C - ciagle odliczasz do pazdziernika? Mama E, Felicity ❤️ wlasnei wrocilismy z PL, jeszcze troche sie nie ogarniam w zwyklej rzeczywistosci...Na szczescie odra tylko postraszyla, wiec caly wyjazd odpukac w zdrowiu, oprocz jakiegos paskudnego kaszlu... A Mieszko od srody idzie do szkoly... Nie wiem kto bardziej przezywa - ja czy on...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta- pozdrawiam cieplo :) rzeczywiscie odliczam dni do przyjazdu mojej mamy, czuje sie zmeczona, ogolnie dzieci sa grzeczne,oprocz tych furii Sonii :( zauwazylam,ze mala nie ma ich,kiedy dlugo jestesmy na placu zabaw,okolo 5 godz dziennie i Sonia jest taka spokojna. W domu nudzi sie jej okrutnie, bo ja zajeta sprzataniem i gotowaniem nie mam dla niej czasu. No i dlatego czesto moj dom przypomina krajobraz po bitwie hehehe Poza tym Nicolas probuje obiadkow,ale woli przestestowane juz mleczko hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady ❤️ - skad ja to znam... dzieci to aniolki jak poswiecasz in 200% uwagi...choc moje i tak sie potrafia pobic z zazdrosci albo wyja w stereo bo kazde MUSI dokladnei w tym samamym momencie... A sprobuj cos oprocz tego zrobic.... powoli przyzwyczajam sie do mysli, ze, niestety, ale jako mama i gosposia stanowczo sie nie sprawdzam.... A teraz jesczez dowiedzialm ise w PL ze rozpuszczam dzieci niemozebnie i dobrze ze maja tate ktory je moze doprowadzi do porzadku :( Grrrrrrrrrrrrrrrr dla wyjasneinia - rozpuszczam, bo staram sie sluchac tego co do mnie mowia, zamiast ryknac i rozstawic po katach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. j ana plac zabaw wychodze zeby sie duza cora wyszalala, bo ja nie.... to caly dzien za nia asprzatam.. albo mam pobojowisko coaly dzien i nerwy w strzepach. bogu dizeki male jest grzeczne :D i zdrowe :D urodzinki w sobote - stresuje sie od tygodnia.. siedmioro dzieci plus rodzice. w domku jednak wlasnie przeszukuje internet w poszukiwaniu masy orzechowej do tortu bez surowych jajek.. :O i nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szantusiu kto to tak brzydko oceniał twoje metody wychowawcze ? ja bym stawiała na tesciowa.. :O jak tam wasze przedszkolaki? moja corcia dopiero od stycznia idzie :( i tylko tylko na 3 godzinki, ale juz sie ciesze na ta cisze w domu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malgorzatka 🖐️ dzieki za dobre slowo ❤️ - tesciowie swoja droga, ale najwiesza krytyka ze strony ojca - no coz trudno sie dziwic skoro staram sie wychowywac dokladnie odwrotnie niz on :D AAA, jakas masakra z oknem, lata tak naprawde nei bylo a juz jesien... Kurcze padam na twarz ze zmeczenia, powiem wam szczerze, co drugi dzien koncze z bolem glowy na maksa :( chyba bede sie musiala wybrac do lekarza, ale wiem co mi powie - za intensywnie zyje. tylko jakos nie widze jak z tego wybrnac.... dziewczyny, hop hop, jestescie tam???? ajkby ktos chcial zagladnac, moja stronka juz dziala, google odblokowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :-) i sciskam mocno. Ja tez nie mam sily, moje dzieci przeziebione wrrrrr maja dokuczliwy katar,niby juz im przechodzilo,a dzis jest nawrot choroby. Szanta- mnie takze udzielaja rad jak powinnam wychowywac swoje dzieci. Nie znosze tego!!! A najdziwniejsze jest to,ze robia to osoby,ktore nie maja dzieci hehehe teoria ma sie czasem nijak do praktyki,kiedys sie przekonaja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgorzatko-nie potrafie Ci pomoc,w kulinariach srednio sie odnajduje....A moze na jakichs stronach wegetarianskich cos znajdziesz,sa przeciez ludzie,ktorzy nie jedza jajek.Moze calkowicie zmienisz pomysl na tort,moze bita smietana i owoce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta- zajrzalam na Wasza strone i... musze Ci pogratulowac zyciowej zaradnosci,jestes spelniona matka i zawodowo realizujesz sie doskonale. Gratuluje!!! Podziwiam takie kobiety :-) Ja na razie pracuje jako full-time housewife,ale nie zamierzam na tym poprzestac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady - dzieki za komplementy, powiem ci, ze po pierwsze nie poradzilabym sobie bedac full time housewife - a po drugie - z wierzchu to zawsze ladnie wyglada :) Malgorzatka- a chodzi o tort bez jajek czy o mase bez surowych jajek? bo tu jest przepis gdzie co prawda dodaje sie orzechy do surowych jajek, ale potem sa pieczone... http://gotowanie.onet.pl/27278,0,1,tort_orzechowy,przepis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta, dawaj znowu namiary na stronke bo chetnie sobie Wasze snubki znowu poogladam :) A tych komentarzy to tez sie wlasnie na urlopie nasluchalam od mamy mojej przyjaciolki .... ha ha, na koniec jej powiedzialam ze ja wychowuje moje dzieci w moj sposob :p :) LadyCaramel, ja podobnie jak Szanta nie sprawdzilabym sie w zawodzie full time housewife - uwazam ze jest to praca bardzo ciezka i dlatego mam duzy szacunek dla kobiet go wykonujacych! Oczywiscie nie jest tez latwo godzic obowiazki rodzinne i prace full time poza domem ale na szczescie u mnie nikt sie nie skandalizuje jak kurz sie zbiera na meblach ;) Urlop zlecial, ochrzcilismy malego i wrocilismy do jesiennego Londynu :o ja juz katar dostaje... wstawie fotki na nk :) macie jakis prosty i szybki przepis na placka ze sliwkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama E 🖐️ link wysle na maila :) A ten placek chcesz drozdzowy czy ucierany moze byc? A tak przy okazji mozecie mi prosze podeslac linki na wasze profile na NK? chyba wreszcie udalo mi sie od nowa uruchomic konto, to moge sobie poogladac, a co :) (a przy okazji stracilam dostep do skrzynki z mailami w ktorych mialam Wasze namiary :{) - jakas kleska elektroniczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta, najzwyklejszy .... nie mam pojecia, ot kucharka ze mnie :o :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanta, najzwyklejszy .... nie mam pojecia, ot kucharka ze mnie :o :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×