Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Gość ja miałam kiedyś staż
to były zatrudnione tylko 4 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy to jeszcze były dobre czasy...to co tam się dziś dzieje z kadrami to całkowita porażka.... mam na imię Dagmara.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, daremnie się czuję za oknem znów sypie klientów nie ma straszna nuda nie lubię takich smutnych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam kiedyś staż
to faktycznie się nie znamy jak ja tam byłam to była ewa asia marzena jarek i jeszcze jedna ale nie pamiętam imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz idę do domku :) mam nadzieję że moja siostra o mnie nie zapomniała bo głupio bym wyglądała zapieprzając sobie w bluzce i bezrękawniku hehehe :) p.s. żyje kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo🌻 Wrocilem ze sniezycy bbrrrrrrrrr Heh mowicie o akwariach to ja tez sie pochwale mam 340l zarybione pielegnicowatymi ,ale mysle to zmienic na jakies spokojniejsze gatunki.Oprucz tego mam kota persa co zwie sie Polar i jest bialy;).Od 8 miesiecy mam tez pieska sznaucerka to pani wabi sie Maja.i tak sobie zyjemy w symbiozie;) Pozdrowionka dla wszystkich ........a na pifko reflektuje moze byc w Jacku obejzymy sobie akwarium ale takie dupne to ono nie jest okolo 200l . Ale zawsze milej sie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę do domku...czekam na odwóz...nie ma szans iść pieszo w taką pogodę, o akwariach pogadamy wieczorkiem albo jutro.... :D Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne do usług;)Uwazaj zebys nie przemokła,albo zeby Cie nie przewiało czy bron Boze nie przemarzła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! A ja jako dziecko jeździłam do Jastrzębia do cioci na wakacje. Z Gdyni to była nocna wycieczka kuszetką i to było najfajniejsze. Ciocia sie przeprowadziła do Koszalina. W Jastrzębiu mieszkała na Krakowskiej chyba . Pozdrówka dla Was z Gdyni , pa :) :) A i jeszcze tam na podwórku mieszkało dwóch przystojnych chłopaków bliźniaków, łojoj co to były za gówniarskie czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moi drodzy! :D Właśnie wróciłam do domu, cała przemoczona mimo, że poruszałam sie samochodem :)) Pięknie :)) Co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... jestem spowrotem :)) Wymyśliłeś Robal skąd się znac możemy? Bo ja mam jedną koncepcję, mówiłeś, że mieszkałeś w Żorach, a nie masz na imię Zbyszek? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrowionka
dla mieszkańców jastrzębia.. bywam tam co drugi dzień.. po sąsiedzku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, to ja się żegnam, życze przyjemnego wieczoru i równie przyjemnej nocy - bo prawdopodobnie dziś już tu nie zawitam, chybą, że plany na wieczor mi się pozmieniają ;) Pozdrawiam! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dojechałam do domku zaraz idę do wanienki moze ktoś umyje mi plecki :P pogoda jak jasny h** hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita was kolejna Jastrzębianka z ul.Wrocławskiej.Mam ograniczony dostęp do kompa bo mm i córa przeważnie go okupują więc nie będę często pisać ale postaram sie często tu zaglądać bo fajny topik.Pozdrawiam wszystkich Jastrzębian!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, witajcie....coraz więcej nas :D .Malvia...ja na wrocławskiej mieszkałam całe 19 latek...z rodzicami, a potem wyfrrrunęłam :P. W klatce 35 .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie śpię.Kobita ja na Wrocławskiej mieszkam od 2 lat w klatce 19.Wcześniej 8 lat na Śląskiej,rok na Katowickiej,a tak wogole to pochodzę z Turystycznej.Mieszkałam tam 21 lat z rodzicami.Ale teraz wreszcie na Wrocławskiej osiadłam na stałe,aż do smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie spi;) Pozdrawiam Kolejnych Jastrzebiakow🌻 Powiedzcie co z ta pogoda do jasnej...... Jade do faraona po pizze,cos zglodnialem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D...no taaaaak, ciągnie na stere śmieci.... :P Ja się śmieję, ale ja przecież za daleko od rodzinnego domu nie uciekłam....aż 1 ulicę dalej :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tooo za obżarstwo o tak późnej porze??? ja idę spać....zrąbana jestem zleksza...i ta pogoda do d...... dobranoc , uszanowanie-odezwę się jutro z pracy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za fatalny dzień... jak dobrze, że się już kończy. Widzę, że przybyło parę personek :D Miło, witamy serdecznie :P Pogoda piękna, nic tylko się walnąć w łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×