Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

nie pierdziel bo sie przelecę tam do twojego biura i wyznam Ci miłosć przy klientach :) uroda nie jest sprawą dyskusyjną kochana, Ty jesteś bardzo piękna i kobieca a do tego mądra ( nie spiłas się tak jak ja :O i nei zasnęłaś prawie w pubie :O )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, dobra....gdybym wtedy nie wyszła to po 10 minutach i jeszcze jednym piwie Robalek miałby dwie ręce zajęte trzymaniem pijanych pań :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nikt nie trzymał :P wypraszam sobie :p jeszcze sama umiałam prosto :O siedzieć hehehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widziałam po Tobie jak Ci się oczka błyszczały a serce wyrywało aby coś nam zaśpiewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak hehe słyszałam jak tupałaś pod stolikiem nogami w rytmie \" bo we mnie jest sex \" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech mnie ktoś przytuli :( zimno :O mam tylko krótki rekawek pić :O spać :O buuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać........................ spać.......................................... spać..........................................................:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P spac,pic dziewczyny co Wam:)Własnie wrocilem z Pszczyny sprawa zakonczona pozytywnie:) wracajac do wrazenia ...jak najbardziej pozytywne:) było bardzo miło w Waszym towarzystwie,takze jestem za powtorka tak przyjemnego wieczorka...Miłego Dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ten czas dziś się wlecze :O a wogóle to Kobita poleciała po ptysia :) hihihi ja dziś nic nie przełknę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi duma :P mogłas od razu po tą moją zapomnianą wodę do sklepu zajść :P Kobita tez masz takie dziwne dreszcze ze zmęczenia? tzw. pijackie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam , na szczęście.....ale cholernie spać mi się chce....a gdzie tam do wieczora...i jeszcze trzeba trzeźwośc umysłu zachować....ło matko..... a te twoje dreszcze są z czego innego ...nie pijackie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh kobita jakie ty masz sprośne myśli a pomyślałby ktoś ze Ty taka grzeczna :classic_cool: Ludzie ludzie słuchajcie hehehe w biurze kredytowym na ulicy ( nie moim) siedzi świńtusząca blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psysedł do mnie Robacek tofaniutki , zobacył wpis na topicu i polecial do kobity :( zostawił mnie tu samą, błagającą o kroplę wody :( jus Ciem nie kocham :P i Ciebie kobito tes nie bo spiskujecie :P psecif mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadam! :D Widzę, ze się świetnie bawiliście - także mam w pełni prawo do odczuwania zazdrości :P Buuuuuuu 😭 Noooo i prosze mnie nie uspokajać 😭 :P:P Hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciekawości - było wręcz pięknie hehe do czasu gdy nie poczułam pierwszych fal na morzu mojej wyobraźni, zaczęłam czuć się gorzej i poszłam sobie :( a szkoda... że poszłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe fale na morzu... Eeee... tam grunt, że impreza była udana! :)) To ja teraz czekam, aż Wam się znowu zachce spotkania i rezerwuje miejsce na mój wstrętny zad :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj???? w Żorach??? :D Co prawda jakieś plany mam, ale... mogę wszystko poprzesuwac o godzinkę, coś szybciej skończyć i coś szybciej zacząć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś ty kochana chyba bym padła po pierwszym piwku ale rzeczywiście Kobita i Robal - słyszycie? nastepne piwko w Żorach :D jestem za!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotkanie-tak, w Żorach-nie..... Ja miałam problem przejść kilkaset metrów do domku, a wy mnie tu skazujecie na tułaczke powrotną autobusem...naście kilosów....gdzie wy macie sumienia.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×