Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

spoko ja go poznam jego się nie da nei poznać hehe ale zapewne ja przyjade jak wy już będziecie po 3 piwku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ludzie .....wpisywać się baranki boże z jastrzębia i okolic bo dzisiaj się impra szykuje....a wy wszyscy gdzieś poznikali....tylko my-3 sztuki zostały..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to moze i ja sobie pójdę będziecie we dwójkę a to już prawie sex hahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Po przerwie :P Nadrobiłam zaległości i widze, że się spotkanie dzisiaj kroi :) To moi mili życzę udanej zabawy! :)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie , z ciekawości czemu nie idziesz? Hehehe ja za 40 minut się zmywam na spotkanko a później piffeczko i miłe towarzycho :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, potwierdzam swoje przybycie do Rogera na 20 godzinkę.......Destina też będzie.....Robal z kwiatkiem we włosach.....jeśli ktoś jeszcze ma ochotę to zapraszamy...... Proszę o potwierdzenie przybycia chętnych....pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak zapytasz to każdy Ci powie gdzie to jest-naprzeciwko poczty na Łowickej-pub Roger....przyjedź, fajnie będzie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to pieeeknie
nareszcie w domku...wypompowana jestem... jak zbiore sily zajrze na 20:) jeszcze dam tu znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobita dzisiaj nie dam rady, ale mam nadzieję, że na jednym spotkaniu sie nie skończy bo jakby co ja już zaklepuje miejsce na następnym zlocie :D Mam nadzieję, ze wtedy bede mogła Destinke uczynić przwodnikiem - zapewne dobrze zna rejony ;)) Aaa no i my z jednego miasta :)) Pozdrów ode mnie reszte towarzystwa🖐️ Bawcie się dobrze! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pieeeknie...liczymy na Ciebie....zbieraj siły bo nie toleruję odmowy.....będziemy wyglądać tak(żebyśmy się poznali): Robal-z kwiatkiem we włosach , oraz ja ...mała okularnica, no i Destina ....blond piękność opalona na czekoladę(Destina dojedzie później) :P :D .Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pod wrazeniem wiec nic nie mowie...narazie:) Miłej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robaczku, ale nie napisałeś pod jakim wrażeniem: negatywnym czy pozytywnym :P...... Ja oczywiście jak najbardziej pozytywnym A dla tych , którzy mymiękli bądź nie mogli....żałujcie---było naprawdę bardzo fajnie ....na pewno powtórzymy....będziemy tylko lokale zmieniać :D :D :D Destina-dzięki że mnie obudziłaś....zaspałabym do pracy..... :O pomijając fakt, że nie wyglądam i odrobinkę chce mi się pić :D.... biedni klienci będą musieli zdzierżyć mój dzisiejszy wygląd :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chciałam przeprosić za moje wczorajsze zachowanie wybaczcie mam nadzieję ze się nie skompromitowałam :( do domku dotarłam tuż przed 1 . Nie mam dziś zbyt dobrego nastroju z dwóch małych powodów... Poza tym idąc do pracy kupiłam sobie wodę mineralną którą zostawiłam w sklepie :( najchętniej poszłabym sobie poleżec z zamkniętymi oczkami... dzięki za mile spędzony czas :) p.s. Kobita jaka ze mnie piękność hahaha teraz możesz poprawić swój post :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobita :classic_cool: no powiedz że Ci sie podobam hehe moze zmienię orientację sexualną? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×