Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Wpadłam się przywitac :) Lubie piwo i jak piszecie o piwie !!! I nie zauważylam ,żeby ktos komus wchodzil w dupe . Prosze sie zaczernic i wypowiedziec pomaranczowy jest beeeeee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak bedziecie sie znowu wybierac do Rogera to ja tez chce!!!przeoczyłam wasza pierwsza wyprawe . A do rogera mam na rzut kamieniem moge przyjsc nawet na czworaka . Pozdrówcie Pikassa:) wiecie ktory to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich i pomarańczowych i czarnych. Gosiuniaaaaaaa znów sie spotykamy:) Kobita ja też miałam upojną noc ,mój mąłż miał iść na noc do roboty ale wziął urlop,przyjechał o 2.30 a że dzieci spały a ja się obudziłam to skorzystaliśmy z okazji i trochę sie dzialo.😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skorzystał z okazjii bo przy naszej 2 i półlatce nasze życie erotyczne mocno niedomaga:( :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak trzeba to podrzuccie dzieciaczki do mnie mam mnogo zabawek i zwierzaki no i dwoch synkow to sie pobawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal wpadlam sie z Toba przywitac:)🖐️ 🖐️wogole wszystkim ja niestety nie jestem z waszego miasta:( albo stety:o milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunka🌻 wiesz co zrobilem:) scialem wlosy i wasa i brode heh .......chyba jestem lysy jeszcze chwlke temu mialem wlosy,ale to nic za dwa tygodnie odrosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ale ja nie mialem takich wielkich sumiastych tylko takie hm ladnie i krotko przystrzyzone...ale jak wszystko to wszystko...no prawie wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szelescik❤️ robal no to dobrze , taka metamorfoza na wiosne , ja i tak nie wiedzialam jak ty wygladasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lubie pic sama przed kompem lubie real i bary :) Cwicze jak glupia pozniej piffffffffffko mnie dopbija ale Twoje zdrobie robalku mam ajerkoniak szelest moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh pamietamy:) bylem na poczcie i nic:( chetnie wypije ide do lodowki po browca :)wbrew pomaranczowym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×