Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Witam, witam.....ja dziś bawię się w wystawianie ciuszków na allegro, ale mają jakąś śmieszną awarię na stronie i wkurza mnie to powoli-chyba sobie podaruję i resztę wystawię jutro :O. Moje kochanie ogląda mecz, a ja chyba pójdę do łózia :P....samotnie... 😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co
Zauważyłam że w większości waszych rozmów tutaj przewija się temat alkoholu szczegolnie piwa,ktoś kto to czyta może odnieść wrazenie że o niczym innym nie marzycie tylko o napiciu się,a potem sie dziwicie że reszta ludzi zmyła sie z tego topiku,bo niby o czym mają z wami gadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka mowisz do mnie?? to co wazne dla mnie to kola z cytryna ;) wiec nie myl pojec,a innym moze maja problem z netem ...trzeba myslec pozytywnie ,a jesli ktos nawet powiez ze idzie na piwo czy ze ma ochote na piwo to co w tym zlego??to przeciez dla ludzi...sa topiki ktore maja juz po kilka tysiecy postow i sa tylko o piciu nie tylko piwa,wiec jesli pragniesz zglebic ten problem to zapraszam do lektory i zycze milej nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 💤 niedawno wstałam :) a dla tego na górze >>> lubie piwko owszem, ale wiesz lubię też dobry sex ale intymne rzeczy są dla mnie więc ich nie opisuję chociaż moze przyciągnęły by na topik ludzi tak jak temat o sexie z księdzem ;) nie moje tematy ale widzę ze w nich ruch non stop :) tak jak Robal napisał każdy pije to co lubi.... i my się do tego nie przyczepiamy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko rozumiem
chodzi mi tylko o to ze w kólko piszecie o piwkowaniu a mało na inne tematy.Ale co się dziwić w końcu to Jastrzebie jakby nie było,pubów ci u nas dostatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo tak się akurat składa ze piszemy ze sobą też na GG i spotykamy no i osobiscie rozmawiamy i pewnie to co chciałabys przeczytac to niestety zostaje powiedziane w 4 oczy :) przykro mi że nie spełniamy Twoich oczekiwań ;) dobrej nocy - uciekam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ...
Destina po co dałaś swoje zdjęcie w stopce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie ma jak to sie dogadac;) chyba zjem hot-doga:)[sory jak nie mozna:P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie gniewam???absurd!!!!!!!!ja Cie bardzo a barzdo lubie,o zadnym gniewie nie ma mowy!!!!!!! ale nakrzyczalem :) Zycze Ci samych spokojnych snofff i zebys rano wstala usmiechnieta i pelna checi do pokonania nastepnego dnia🌻 ps.tez Cie lubie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów włażą bez wazeliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez pomaranczowa
pomaranczowy kimkolwiek jestes to wydaje mi sie ze jestes psim penisem i wlazisz w psie dupy i masz z tego powodu wyrzuty i piszesz bzdury wiec idz sobie gdzies na jakies kynologiczne topiki tam moze znajdziesz spelnienie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) wydaje mi sie ze bardziej ja🌻 jestesmy pozywka dla wyglodnialych i a zreszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znów włażą bez wazeliny
Szelest jedwabiu, cóż za poezja :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) wyspani? Piękne słoneczko za oknem achmmm :) szelest jedwabiu heh ja własnie sobie spałam na jedwabnej poscieli :) piekne sny miałam wręcz :) milusiego dnia wszystkim życzę 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie luzik...jestem po pięknej niewyspanej seksiastej nocy :P....zanim zdązyłam dzieciaczki położyć i wziąć prysznic to już się mecz skończył....i nie zasypiałam sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co....nie obrażając nikogo....jedwab mi się kojarzy z tą piosenką \"jak jedwab\"...nie pamiętam kto to wykonuje....ale do czego zmierzam....mój T. to czeasem gra na gitarze i śpiewa....\"jak jebła\" zamiast \"jak jedwab\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudny pytajnik
o rany ja już bardziej wolę jak piszecie o piciu niz włazicie w doopsko chłopowi :O szelest weź się w garść :O albo poczytaj co Ty piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam czyste sumienie bo nikomu nie włażę.... :P...no, może czasem Destinie-ale ona jest zdecydowanie w moim typie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaś się cos komuś nie ten teges... Kobita Ty wogóle masz przeboje z tym swoim T. często tak tańczysz przy tej chromowanej rurce w kuchni nago? ups.. nie pamietam czy tu mi to opowiadałaś czy na GG czy w pubie hheheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz teraz wiem czemu chcialas bym byla łatwiejsza i poszła z Tobą oż Ty niedobra kobieto z piekła rodem :P ja też nikomu nie wchodzę, piszę co myslę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tańczę, tańczę.....rolet nie zasłaniam....niech sobie sąsiedzi z naprzeciwka popatrzą a żony niech się uczą.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miłego dnia dziewczyny;) a co to mamy cenzora na topiku:P a może to Mój Aniołek Stróż:D:D cóż pomarańczko jestem już dużą dziewczynką ......... hmmmmmmmmm.........a nawet dorosłą .............czytam, pisze, myśle........i wieleinnych rzeczy , ja kto powiedzieć ....... robie S A M A:D:D:D więc nie musisz się o mnie martwić:P :D:D:D:D:D Witaj Robalku😘 miłego dnia i wieczoru;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie 🌻Witam cenzora:P Ale jazda dzis o godz. 12.30 mojemu dobremu przyjacielowi urodzil sie wnuk!!!!!!!!na imie bedzie mial Brajan :)wiec z tego tytulu wypilismi kilka cocacol:P jest fajnie ....zycze milego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytasz mi kiedys??:)ja zawsze lubialem czytac teraz czasu nie mam,ale na emeryturze sobie pozwole!!!!!!to juz nie dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ale mam jeszcze roboty.....pozmywać gary w zlewie, rozwiesić pranie.....myślałam, że córa mi pomoże, ale niestety jeszcze siedzi nad lekcjami i nie zapowida się żeby szybko skończyła.... T. ogląda mecz.....porażka.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×