Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

Qrde mó mąż idzie do pracy,mam nadzieję że nie zawróci i dzisiaj się wyśpię:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szelescie licze na Ciebie i zapraszam serdecznie;) moze sa na spowiedzi u tych wlasnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze pub Lider ;) hehhehehe kryte lodowisko ,kino centrum ,siłownia Herkules fajne towary :) hmmm zabytki sa mi nie znane moze cos pominelam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh co mozna zwiedzac:) w samym miescie to troche ciezko o zabytki ale niedalekie okolice moga okazac sie ciekawe i warte zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie był w pracy ale też nie narzekalam.A całe łózko zajmuje moja córa ,my śpimy na dóch końcach.Nasza mała to najlepszy środek antykoncepcyjny.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli juz sie tu pojawisz to uwiez ze zawioze Cie w takie miejsca ze klisz Ci braknie:) a znam takich o sporo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie mowie o samym centrum ,ale okoliczne i przylegle tereny sa niezle a nie mowie juz o kilkukilometrowej podrozy:) w jakakolwiek strone zawsze cos sie znajdzie do zobaczenia:) Kiedys bawilem sie w PTTK to mi zostalo troche skauta troche wojownika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedyś bawiłam się w pttk,miałam zrobiony kurs młodzieżowego przewodnika gorskiego pttk,ale to zamierzchłe czasy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani pomykam do łozka ,bo rano podróz do katowic a pozniej praca do 20 :( milej nocki nie pijcie juz pifffka ,bo pomaranczowi wróca !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiunia zostań z nami.Uwaga mój małż właśnie wyszadł do roboty ciekawe czy zawróci:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×