Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

QŃ

Jastrzębie Zdrój --Jest Tu Kto??

Polecane posty

i zaś nas nie zaprosisz KObita zobacz jaki on jest toż to już szczyty przekracza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widze problemu ,ladujcie mezow do aut i jedziemy nad wode:) zrobimy sobie wiosenny piknick:) co Wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż na taki piknik to bym się wybrała hehe z dala od domu i wszystkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co:P wypijemy sobie po pifku ...tak rodzinnie bedzie pieski sobie poganiaja...A Tobie co sie nie podoba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzmy \"ciche dni\" a moge wziąśc innego faceta zamiast męża? :D cio ? cio? heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ey tak nie mozna ,przeciez wiernosc sobie przysiegaliscie na dobre i zle!! jak by Ci smakowal kes jadla nad woda bez slubnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się , że scenariusz mojej rodziny wyglądałby tak: przyjeżdżamy, z samochodu wyskakują smoczątka-moje córy :P, wychodzi T.....rozkładamy koce, wyciągamy jedzonko......T kładzie się na kocu i zasypia.....ja biegam jak porąbana za moją 5-letnią niezwykle żywiołową i absorbującą córką pilnując żeby się gdzieś niechcący nie utopiła albo nie wpakowała się w inne kłopoty (co jej niezwykle łatwo przychodzi-To miał być chłopak), A Z DRUGIEJ STONY-STEREO-MARUDZI MOJA DRUGA 13-LETNIA CÓRKA KTÓREJ SIĘ WIECZNIE NUDZI....ACZKOLWIEK TO NIE JEST PEWNE BO ONA LUBI ŁOWIĆ RYBY....CO ROKU ROBI TO NA MAZURACH W LATO. Jak widzicie to nie może się udać.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robal. sam wiesz jak życie się układa więc prosze nieumoralniaj mnie wolę sama iść gdzieś albo siedzieć w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tym MIŁYM :O :O :O akcentem chciałam się z Wami pożegnać idę do łóżka dobranoc :* miłego dnia jutro wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti wyluzuj:P nie widzisz ze zartuje:)👄 Kobitko ja na swoja glowe biore dzieci mam podejscie...wiec czasu mialabys troche dla siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P:P:P Kobita wyobrażasz go sobie z dziećmi? chyba nosił by kazde osobno na rekach więc moze i ja wezme swojego co co? no dobra i małża tez wemze jaks ie nim zajmiesz jak bedzie niegrzeczny :D psa nie mam :( ale sama poszczekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety mój T stwierdził, że on się jutro nigdzie nie wybiera i leży do góry brzychem...czy czymś tam innym.....:P gdybym miała prawko to spakowałabym potwory i pojechała być może...i zabrała Destinę po drodze, ale niestety ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszze raz milutkiej nocy kochani pełnej sexu bez granic :) Kobitka postaraj się o tego chłopczyka heheh Robalku i Kobtko :*... odpoczywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę z psem....jego godzinka, zajrzę jak wrócę a potem idę do łózia oglądać jakichś morderców, lekarzy czy też innych psychopatów (moje hobby... :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem w takim razie jedziemy wszystcy do desti na kawe!!!!!!!!!!! co ty na to:P zapraszam zapraszam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szelest jedwabiu>>> hmm nie liczę dwa drinki i w butelce zostało 1/3 malibu :D na dobry sen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy??????????? jutro? no to ja zapraszam mozecie wpaść :) ciasto jecie mam i coś do wypicia sie znajdzie hehe Kube mi popilnujecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze jak :) zostawisz nas z dzieciatkiem i sobie idziesz:) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezdem....alllle się powyrabiło.....Deeeesti-czy Ty wiesz co robisz zapraszając nas do swojego domu??? -po pierwsze-Twoja mama może doznać szoku i z niego nie wyjść po obejrzeniu nas i wysłuchaniu naszych dialogów okraszonych obficie łaciną...... -po drugie-jest ryzyko, że któreś z nas uwiedzie twojego męża.....a tego chyba nie chcesz......:P -po trzecie.....Twój syn przeżyje traumę po spotkaniu z małym brylatym brzydactwem z wielkim nosem które w dodatku mówi po ludzku.... -po czwarte -jest ryzyko, że tak nam się spodoba , że nie będziemy chcieli opuścić lokalu.... zastanów się jeszcze.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) hmmm pomyślałam i chyba zwinę Was do lokalu hehehe jakiegoś Pubu czy coś :P jak nie na piffko to na cole :] p.s. Robal Ty się już opalasz pewnie nad tą wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×