Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość jestem po to
byś mnie kochał, byś o mnie myślał , byś mnie przytulał i nigdy o mnie nie zapomniał 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz ja - urodziłaś mu dzieci myślałaś - to daje pewność (jaką ?) on wydeptał nową ścieżkę - nie biegnie pod twoimi oknami, przybyło ci kilka kilogramów(ciąża i lata robią swoje)- przecież, wszystkie tak mają (oprócz niej) a dzieci urodziłam sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) I ode mnie coś miłego na reszte dnia:):)🌼 Jutro przyjedzie nowy dzień Nowonarodzone słońce Obudzi mnie zapachem kawy Jutro przyjdą nowe myśli Zatroskane oczy zdejme z chmur I wytrzepie z łez Jutro w stokrotkowym wianku Urodze się na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Dalio Kwiat! Dziękuję ,za optymistyczne spojrzenie na jutro :) Życzę nam Wszystkim ,żeby to lepsze jutro działo się każdego dnia :) Pozdrawiam Cię wesoło 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam również:) To pogoda mnie tak nastraja.....i poranny spacer z psem po lesie. A u Was jaka pogoda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest pięknie (chociaż trochę wieje ) . Pozdrawiam ze słońcem :) Jeszcze pytanie - czemu tak rzadko tu zaglądasz ? Rób to częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na nowe wiersze
:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas mi nie pozwala na częstrze odwiedzanie topiku.Ale obiecuje ,że się poprawie:) Na dobranoc moja modlitwa;) Dziękuje Ci Boże Za marzenia zbyt szybko spełnione Za powietrze którym oddycham I jego zapach w nim czuje Za niebo na którym jako Gołąb chciałabym latać Za sny które splatają się Z rzeczywistością I stają się drogowskazem Za skrzydła które dla mnie kupiłeś Za jego oczy zielone jak moje Za zielone kapelusze Przysłaniające mi cały świat Za blizny po szczęściu Wyrzeżbione w moim sercu Za drzewa szumiące moja historię I wiatry niosące moje wiersze w świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam \"wtorkowo\" i kolorowo nastepny rym... slonce swieci smieja sie dzieci ech...pozostane raczej uwaznym czytelnikiem tej strony;-) Piszcie Poeci ! Piszcie !:-) :-) :-) Hey- *Jagoda Lee* - sla Tobie 16scie 🌻 -tow -bo dzis mamy 16sty maja:-) Pozdrwiam z usmiechem zamyslonym ;-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH WE WTOREK . ŻYCZĘ UDANEGO DNIA :) DALIO KWIAT - DZIĘKI ZA WIECZORNY WIERSZ. TRZYMAM ZA SŁOWO ,ŻE BĘDZIESZ CZĘŚCIEJ WPADAŁA DO MNIE . POZDRAWIAM 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam - nieśmiały
🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESZCZE JEDNO - APEL DO DAWNO NIEWIDZIANYCH: GDZIE JESTEŚCIE : MALEŃKA _KOBIETKO, ALCOLUMBIE 19, UTKANA Z TĘCZY , JOAHIMIE , WIERSZU 1888, KODO, SMUTNA DUSZO, JEDNAK KTOŚ Z DALEKA, 3 GROSZE, IZYDO, RALFIE LOPEZIE MUNOZ ???? I OCZYWIŚCIE TY - TO MOŻE I JA MOGĘ ( ZNOWU ZNIKNĘŁAŚ!!) DAJCIE ZNAK ŻYCIA- PUSTO TU BEZ WAS:( PS.PRZEPRASZAM ,JEŚLI KOGOŚ NIE WYMIENIŁAM - OCZYWIŚCI E ZAPRASZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) Melduje się jak obiecałam:D I...czekam na deszcz może znów zaczne pisać,jak jest taka ładna pogoda nie mam chwilki na rozmyślanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smok Pysio
Gdy jesteś przy mnie blisko budzi się we mnie kocisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twój kwiatek
🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu ja zaplątałaś się w słowa ,które nic już nie znaczą ich cienka pajęczyna oplata cię lepką nicią , knebluje usta , zakleja oczy, zamyka w kokonie bez słów i obrazów w poczwarce nigdy nie urodzi się motyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek81
Hej a to mój:P Myślałam,że dam rady - nie dałam Myślałam,że zapomne - skłamałam A ty głupi mi uwierzyłeś zamiast zostać - uciekłeś A ja teraz siedze i wspominam tamte dni, tamte czasy jak byliśmy my. Mówiłeś,że bedziesz mnie Kochał do końca moich dni, A teraz innej mówisz to samo. Siedze w koncie z łzami w oczach, bo Ciebie mi brak!!!! Poprostu WRÓCI bo ja KOCHAM CIĘ!!!! a tak wogle to ja pisze ten wiersze dla kogoś :) jak ktoś chce to mu napisze email i odpisuje szybko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop witam wiosennym deszczem jaki własnie pada u mnie i usmiechem :) jestem jestem,nie zniknelam,zagladam tu codziennie ale nie zawsze pisze:) juz jestem po wszytskich maturach pisemnych,jeszcze tylko polski ustny...i koniec szkoly sredniej :) Dzis urodziny mojego kochania... \"Dzis Twe urodziny.. Taki ważny,zwykly dzień.. Może razem pomilczymy parę chwil, O tym, że nam nie jest źle...\" I tyle:) jestem szczesliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam kogos na wspolny smiech i zal szukam na zycie cale na długa droge w dal to moje złotko napisał:) sliczne mamy siebie:)❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×