Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Otwórz dłonie ulecę między palcami nic nie poczujesz jestem czarnobiały ale poznałem twój dotyk wypełnił się bólem klucz drewniany w delikatnych ruchach widzę myśli ukrywasz je za płaczem klawiszy a gdy odchodzisz mogę tylko milczeć i czekać aż przywdziejesz suknię melodii tak trwam w rytm pragnień spraw kiedyś bym w ustach nie czuł już platków popiołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alcolumb 🌻 Bardzo lubię Twoje pisanie :D Dzięki za wierność topikowi . Miłego , ciepłego dnia . Do zobaczenia PS. Szkoda tylko ,że nic poza wierszami nie mówisz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, nic nie mówię... ale nie gniewaj się za to;). Mam naturę milczka, poza tym lepiej głupio milczeć, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcolumb- wcale nie milczysz głupio :D Po prostu milczysz - bo taka Twoja natura i ja to szanuję 🌻 Mówisz wierszami - za to dziękuję . Pozdrawiam Cię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Jagoda Lee 7010 :):):) ...no właśnie o to... :P ..drąg, dąg... :):):) ...echo...hooo...oooo...ooo, słyszysz...? mam tak pusto w głowie...hi, hi...ale i tak Cię kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne - to bardzo oryginalne wyznanie miłosne -ha , ha , ha Dla Ciebie ;) Widze ,że masz poczucie humoru :D Ja też :D Pozdrawiam Cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zawsze jak widze Cie jak idziesz to niebo troche sie otwiera gwiazdy przy tobie bledna przez te twoje oczy ktore zawsze lsnia ty potrafisz zrobic tak ze slonce zaczyna swiecic poniewaz gdy idziesz rozganiasz chmury i jak sie smiejesz smieje sie z toba caly swiat najwiecej moich snow to oszustwo lecz kiedy sie budze obok ciebie to snie jeszcze czuje twoj oddech i widze twoja twarz ty jestes snem ktory lezy obok mnie patrzysz na mnie i wyciagasz sie jeden raz w tak dlugim czasie spelniaja sie moje sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ostatniej walce patykiem machałem zęby na dłoni i dmuchawców nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: ...mika1234 ... :):):) ...hi, hi ..., a co to ma być..., stwierdzenie, poezja...hi, hi... :):):) ...ślimaka zawsze uszanuję ...Ciebie nie...hi, hi... :):):) ...a za oknem nuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ocieram lzy z mojej twarzy Ty masz wciaz oczy zamkniete moge godzinami patrzec na ciebie jak przedemna lezysz ty zyles z dnia na dzien lecz ostatni raz jak cie widzialam nie miales ochoty sie smiac pytam sama siebie dlaczego byles taki lecz takie jest zycie szczescie i rozpacz zostalo ci ono podarowane lecz ty nie chciales je brac jestes teraz szczesliwy czy zalujesz tego tesknisz za latami kiedy bylismy razem bo przeciez to byl piekny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...sorrki...pojebały mi się te wasze nazwy.. :):):) ...jakieś dziwne macie ukrywacze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ehhhh...szyby i szyby... :):):) ...a można sobie pierdolnąc w stół...??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Jagoda Lee 7010 ...pomyliłem się, ale twardym trzeba być... :):):) ...oj, przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Ludojad - i zrobiło się niemiło i wulgarnie i po co ? Szkoda ....No cóż -ludzie są rózni , często niestety ..... Na tym koniec odniesień do Ciebie .......:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ona przewrocila sie tamtego dnia przed tym ja On to zobaczyl Poszedl pomoc i otrzec jej lzy i zakochal sie w jej usmiechu On dla niej sie przewrocil lecz od momentu jak mogla stac wygladalo ze zapomniala co On zrobil dla niej nie wiedzial jak sie zachowac i nie chcial jej pytac tez ze strachu ze ona go nie zrozumie lecz co on moglby powiedziec jak jej to wytlumaczyc i tak wiec czekal lecz czeka jeszcze wciaz i jescze czeka samotny chcial jej powiedziec jak mocno ja kocha lecz dla tych slow jej serce nie zostalo stworzone i On nie smial do niej dzwonic i wszystko jej powiedziec i chociaz przez pewien czas jej numer znal to bylo dawno ona nie mysli o przeszlosci i tak wiec czekal znow i moze tak juz jest ze on na dobre jest samotny ona karmila kota i odslonila firanke i chwilowo pomyslala o tym chlopcu z przeszlosci i czy on tez samotny jest jak ona Bezsens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam dziś przypadkowo na ten topik i troszkę poczytałam. Niektóre wiersze są piękne. Napiszę tu wiersz, który kiedyś kolega napisał dla mnie. Tzn. mam nadzieję że on był autorem. Jesteś moim marzeniem które przychodzi jak sen I pięknym wiosennym kwiatem co wyrósł w piękny, kwietniowy dzień Jesteś gwiazdką co zdobi me niebo i rozjasnia swym blaskiem nocy mrok. Jesteś mego serca biciem, ozdobą Która jest ze mną co krok. Nie lękam się zadnych trudności nie wiem co to jest strach. Bo tylko miłosć w mym sercu gości Ty jesteś jak powietrze Którym oddycham co dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam YENNYFER - DZIĘKI ZA WIERSZ 🌻 FAjnie jest dostawać od Kogoś wiersze :D Pozdrwaim i zapraszam ;D MASZ BARDZO MĄDRĄ I PRAWDZIWĄ STOPKĘ :D ZAZWYCZAJ -TAK WŁAŚNIE ROBIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„Zrozumienia mała garść” Powiozłem kiedyś życie na targ Choć sprzedać się długo wzbraniałem Powiozłem, choć było mi dobrze tak Jak było… nic zmieniać nie chciałem. Próbować świata zechciałem raz Dorosłość, wyśnione marzenie… Wolności doznać rozdania kart Iść spać, – kiedy właśnie dnieje… Móc iść, dokąd i kiedy się chce Kupować, co oczy zachwyci Nie słyszeć wciąż innych wrednego „NIE” Gdy późno film z Lindą leci Zakochać się, poczuć jak serce drży Szaleństwu oddać się całym Usłyszeć jak „Ona” coś szepce mi Wtulając się jak kotek mały Samochód mieć piękny i szaleć nim Nocami na bale gdzieś chadzać Świat zwiedzać chciałem, alkohol pić Do książek nigdy nie wracać… I stało się Dorosłość przyszła nie wiedzieć jak Nie pukał nikt do drzwi, czy w okno Nie papier to stwierdził ni z nieba znak Sprzedałem sam młodość radosną Gdzie teraz te mity o pięknych dniach? Gdzie wolność, gdzie czas na „Psów” zgraję? Gdzie dają bilety na Świata Kres? Gdzie te samochody … rozdają… (?) Gdzie drogi, co dotąd mnie chciały nieść Gdzie czas, … którego miało być tyle Gdzie bale … zatańczyłbym, chociaż RAZ Gdzie są tej Miłości … motyle… Cóż Teraz się tęskni do młodych lat Do nocy, – co snu była czasem Gzie sen był wolnością, i wolną jak ptak Nie pracy zaś z dniówki zapasem Do lasu dziś tęsknię, wyjazdów hen w dal Do książek czytania dziś tęskno Obiadów, com je bez wypłaty miał To wszystko już dawno … odeszło Już nie chcę wolności dorosłej, jej praw Okazała się być - zwykłą złudą Zapomnieć chciałbym, lecz mija nasz czas… Ech… wrócić do strzelnic pod budą…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódko. Dzieki za miłe słowa. Moja stopka na tym forum obrosła już \"legendą\". Próbowałam różnych, aż kiedys trafiłam na tą właśnie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cchiałam napisać \"na tej kafeterii\" a nie na tym forum. Bo piszę tu na trzech topikach. Pozdrawiam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOGO MOJE OCZY WIDZĄ - JEDNAK KTOŚ ....Z DALEKA :D BARDZO SIĘ CIESZĘ . GDZIE UCIEKŁEŚ ?? NIE ZNIKAJ JUŻ NA TAK DŁUGO , DOBRZE ? JA NIGDY NIE CHCIAŁAM BYĆ DORASŁA I CHYBA DLATEGO TYL E JESZCZE WE MNIE DZIECKA :D DLA CIEBIE 🌻i 👄 YENNYFER- WPADAJ DO NAS CZĘSCIEJ :D U NAS TWOJA STOPKA JEST REGUŁĄ . NA SZCZĘŚCIE - CI ,O KTÓRYCH MÓWI NIE ZAGLĄDAJĄ DO NAS CZĘSTO :D I OBY TAK ZOSTAŁO :) POZDRAWIAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×