Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jagoda Lee

Kącik naszej poezji.

Polecane posty

Gość dla Was
🌻 i :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tramwajach dzisiaj większy tłok wszyscy po świętach jakby przytyli :) hej ja też się dorzucę 🌼 : o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z Nowym Roczkiem 2007 i dla każdej kobiety-poetki po 👄 i po 🌻 a dla faceta-poety po [kieliszek szampana] oczywiście wszystko ku natchnieniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 Grosze -dzięki za całuski i kwiatki , ale czy ja ( chociaż kobieta ) mogę poprosić o kieliszek dobrego szampana ;) Z góry dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ,3 Grosze - Mamuśka serdecznie dziękuje ;) Szampan przepysznyyyyyyyyyyyyy! :) Witam wszystkich środowo , a ja dzień zaczynam od szampana :) Tak powinno być codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurunia_
śliczne wierszyki...jestem nowa ale przeczytałam wszytko od 1 strony :) Pozdrowienia dla Wszytkich, piszcie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechaj pracuje bez zastrzezen nowy komp malenkiej kobietki ! jedno z wielu okien na swiat;-) zagladaj do nas i zostawiaj swe wiersze takze! pozdrawiam! v.v.v. Hey *Jagoda Lee* - dzien szampanem zaczynasz? ;-) A dlaczegoz nie? niechaj Twoim dobrym nastrojem \"zarazi\" caly dom:-) piknej srody zycze:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lauruniu ! :) Cieszę się ,że Ci się tu podoba :) Zapraszam zawsze . Radosny - też zapraszam na szampana :) A co tam ,raz się żyje , niech zawiruje świat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę szampana
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda Lee 7010 -> najwyraźniej poszli w Twoje ślady szampanem, tylko za dużo na raz ;) Ja mówiłem i dawałem po lampce szampana a nie przy lampce ;) A ja hm siedzę sobie w domu na wolnym do końca tygodnia. Pozdrowienia dla Wszystkich "starych" i nowych 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieprawda, ja jestem :) dzień dobry 🖐️ właśnie się już zagrzebałem w takie tam obowiązki a koniec dnia jest daleko jak odległa galaktyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm dziwne jeszcze kilkanaście minut temu były tu 3 teksty... i znikły jest tylko wpis Kici :O Znów albo mam majaki ;) albo nawiedza nas ufo ;) eh to chyba przez tą odległą galaktykę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O witajcie moi Drodzy :D Dobrego szampana nigdy za dużo ;) A co do odległych galaktyk -niewiele niestety o nich wiem :( 3 Grosze - to miłego urlopu :) i chcę Cię tutaj cześciej widzieć :D Kici - jak już się wygrzebiesz ze swoich obowiązków , wpadnij i zostaw jakiś wierszyk :) Życzę Wam miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Bezprocentowy ;-) witaj *JagodaLee* i Poeci:-) - jak Wam ten czwartek leci? ;-) super rym..no coz...proza bardziej mi lezy..hehe dzien na luzie u 3ch groszy i u mnie takze, zreszta...preferuje zycie bezstresowe i takowe niechaj i Waszym udzialem bedzie- amen:-) wiosenne pozdrowienia znad Dunaju sle Wam i super calego roku 2007 zycze:-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jeszcze zima u nas zagości
by wszystkim sprawić trochę radości ? chętnie na nogi narty założę ale gdzie zima ,mój drogi Boże ? czyżby wypadła Ci z kalendarza ? nawet najlepszym czasem się zdarza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry przed-weekend\'owo;-) *JagodaLee*:-) kiedys o tej porze tupalo sie butami i wolalo \"byle do wiosny!\"..hehe a dzis...czuc wiosne w powietrzu - zimy chyba nie bedzie, blekit nieba jakw maju - zatem ..hehe...5go stycznia sle Wam...\"wiosenne pozdrowienia\";-) v.v.v.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Radosny ! :D Tak , u mnie też pachnie wiosną , nawet pada wiosenny deszcz ;)Ja się tym nie martwię , bo już niedługo zakwitną bzy -które uwielbiam :) Miłego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłego weekendu Wszystkim
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka -nie płacz 🌻 Jak będziesz robić sobie przerwę , wpadnij pogadać -podniosę Cię na duchu :D Trzymaj się :D Dzień Dobry Wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam Cię od tygodnia ( może dwóch ? ) czas to tylko umowne określenie chwil których niczym nie da się wypełnić płyną , mijają , biegną a czasem zatrzymują się w szczerym polu gdzie wiatr szarpie moją sukienkę ( tę niebieską , którą tak lubiłeś ) wiesz ,kiedy umarliśmy dla siebie ? - gdy obudziłam się z koszmaru i nie pobiegłam do ciebie chronić się przed strachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłej soboty
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszem i wobec :) jak mnie coś najdzie to może coś napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×