Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamcia80

Kiedy najwcześniej można poznać płęć dziecka

Polecane posty

mywiedzielismy juz w 12 tygodniu - chłopiec:) a teraz moj synek skonczył 8 msc:). Nowoczesna aparatura i rozwojowy lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toffik-
My w 12 tygodniu już wiedzieliśmy, że to chłopak. Ciąża ciąży nie jest równa, lekarz lekarzowi rónież no i aparatura... Na własne oczy widziałam siusiaka, poza tym troche sama znam się na tym... Potwierdzam, że jest to możliwe! Płeć można określić już bardzo wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguska81
Hej dziewczyny, ja jestem w pietnastym tygodniu ciazy, jestem bardzo ciekawa czy bedziemy mieli synka czy coreczke ale boje sie ze badanie usg w tak wczesnej ciazy moze byc bledne i potem bedzie szok przy nastepnym badaniu. Oczywiscie cieszylabym sie i z chlopca i dziewczynki, choc nie ukrywam ze marze o corence. Ale ta ciekawosc jest chyba silniejsza ode mnie i raczej sie skusze na USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Core lekarz rozpoznal w 14 tyg, a synka w 13 tygodniu, nie pomylili sie absolutnie. Napisz z jakiego miasta jestes a na pewno któras poradzi Ci odpowiedniego specjaliste który dobrze wykonuje USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz w końcówce 11 tyg powiedział że chłopiec będzie, ale pewności nie dał. w 20 tygodniu potwierdził że chłopiec. teraz w 30 tak samo i nawet powiedział że już jęderka zstąpiły do moszny. także to wszystko zależy od lekarza i aparatury jaką dysponuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguska81
No wlasnie z tym jest problem ,wogole jestem z Warszawy ale od kilku lat mieszkam w USA wiec nie sadze ze ktos mi poleci jakas klinike.Ale za 2 tygodnie bede miala wizyte i prawdopodobnie poprosze o USG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paati92
kinguska81 no to jeszcze lepiej jak mieszkasz w USA.. przecież tam mają oi wiele lepsze sprzęty niż u nas w polsce. a to czy dowiesz sie jakiej płci jest dzidziuś to zależy tylko i wyłącznie od niego. ja jestem w 23 tygodniu ciąży i jutro mam własnie usg.. szczerze mówiąc to juz nie mogę się doczekać!! osobiście wolałabymchłopca. podobno gdy w ciązy masię mały brzuch to będzie chłopiec,a gdy duży to dziewczynka... ale to pewnie jakaś bajkaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokpepka
Ja jestem w 12 tyg. ciazy byłam dzisiaj na USG ale nie było widać płci albo lekarz nie powiedział bo nie spytałam :( ale za tydzień ide ejszcze raz na dodatkowe badanie dzisiaj maluszek żle się ułożył i nie było możliwości dobrze go zbadać wiec we wtorek mam kolejne USG może w tedy się dowiem .... Ja mam już 2 letnia córcie fajnie by było gydby był chłopiec pryz pierwszej ciąży czułam że dizewczynka będzie teraz czuje że synuś ciekawe czy sie moje przeczucia potwierdzą !!! Gratuluje Wszystkim przyszłym mamą.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguska81
Postanowilam zaczekac do 31 pazdziernika z tego powodu ze bede miala bardzo szczegolowe badanie usg 2-go stopnia, wtedy raczej nie zdazaja sie pomylki w ocenie plci, a bedzie to wtedy koncowka 19 tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka0012
Z pierwsza ciążą od samego poczatku czułam że będzie chłopczyk i w 18-tym tyg. ciąży moje przeczucia potwierdziły się, teraz mam w domku kochanego synka. Obecnie jestem w 22-tyg. ciąży i jeszcze nie znam pułci , ale za tydzień mam USG i myslę że już będzie wiadomo..Córeczka byłaby wspaniałym prezętem :)) Pozdrawiam przyszłe mamy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinguska81
Witam, bylam dzis na usg i powiedzieli ze dziewczynka tak jak marzylam( 22 tydzien ciazy), mam tylko nadzieje ze sie nie pomylili jakby co to za 2 tygodnie wracam na jeszcze jedno usg bo przez cale badanie mala spala i nie mogli pobrac wszystkich pomiarow.Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolciaa
ja mam jutro usg 3d ,jestem w trzynastym tygodniu:)jak myślicie jest szansa ,że się dowiem jaka płeć? w domu mam już synusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się dowiedziałam na początku 18 tygodnia na usg 3D. Znajoma dowiedziała się około 16 tyg. Obaj chłopcy. Podobno chłopców łatwiej \'potwierdzić\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada234
ja dowiedziałam się w 13 tc że syn lekarz jest pewny dlatego mi powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka 27
Cześć dziewczyny.Niedawno byłam na USG 2D w 23 tygodniu ciąży.Niestety nie wiem jaka będzie płć dziecka bo lekarz powiedział mi że u szczupłych kobiet szybciej da się to zobaczyć a u kobiet przy kośći takich jak ja trudno zobaczyć.Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy nie.Zapisałam się na USG 3D.Będę je miała robione w 26 tyg. ciąży.Czy jeśli dziecko będzie dobrze ułożone to na pewno poznam płeć dziecka?Bo tusza chyba nie ma tu nic do rzeczy?Tak mi się przynajmniej wydawało bo moja znajoma jest sporo grubsza ode mnie i na USG 2D dowiedziała się że będzie miała córeczkę w 24 tyg. ciąży-lekarz nic nie mówił o wpływie tuszy na poznanie płci dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w 22tc dowiedzialam
sie jaka bedzie plec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz mówi ,że 100% pewności jest w 20 tyg,wcześniej to bardziej zgadywanie.nawet jeśli coś widzi wcześniej nie mówi żeby później nie być zawiedzionym.zresztą jest bardzo dobrym specjalistą nie pozwala sobie na pomylki:) jeszcze tydzień i mam nadzieje,ze dzidzius mi sie odwroci tak zebym zobaczyla co tam chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z synem dowiedziałam się, że na 80% chłopak w 14tc. Później tylko potwierdzali. Urodził się chłop jak dąb. ;) Teraz dopiero w 18 tc z WIELKIM CHYBA dziewczyna. W 24 tc na 85% dziewczynka. Dzisiaj, 28 tc, usg 4d na 100% dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mb1202
ciesze sie że przeczytałam tego posta...bo ja jestem w 14-15 tyg.i baaardzo chcialabym wiedziec czy to synuś czy córcia..ale bałam sie zapytać lekarza, bo moja znajoma w 14 zapytał swojego "pana doktora" a on na nią nawrzeszczał...że za wczesnie na takie pytania i w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda168
cześć dziewczyny :) narazie jestem w 13 tygodniu ciąży który nadal trwa :P, kolejną wizytę mam 18 lutego dopiero ale moje pytanie brzmi, czy pisząc w którym jesteście tygodniu (lub byłyście) miałyście na myśli tydzień od pierwszego dnia ostatniej miesiączki czy odejmowałyście te dwa tygodnie jakoby zapłodnienie nastąpiło później? Bo sama już nie wiem, na następnej wizycie będę w końcówce 17 tygodnia i nie wiem czy coś będzie widać czy nie. Ja liczę od pierwszego dnia ostatniej miesiączki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez od dnia miesiączki liczę:) a to czy się dowiesz zależy od lekarza i sprzętu. mój nie chce mówić przed 20 tyg bo wtedy możliwa jest pomyłka , powiedział mi dokładnie w 20 tyg ale na 65%bo płeć zasłonięta jest pępowiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcialam wiedziec juz w 16 tyg. ale mała pierdółka tak się ułożyła ze za cholere z żadnej strony(czyt. usg przez brzuch i dopochw.) nie dało się nic zobaczyc... szlag mnie trafiał. wczoraj na wizycie w 21 tyg. juz na 100% wiadomo ze będzie Magda:):):) pozdrawiam wszystkie ciężarówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laniuniek23
A ja mam 20 tydzien i niestety dzidzia ta moja niedobra tak sie na usg ułożyła ze nie dało sie podlądnąć :( a teraz pojde jeszcze raz dopiero w 26 tygodniu zeby byc pewnym :) pozdrawiam przyszle mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam 3D w 13 tygodniu i powiedziałam lekarzowi że nie chce znać płci bo chcę sie dowiedzieć po porodzie. lekarz powiedział że i tak nie widać mimo iż sprzęt miał naprawdę rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwrynb
W 18 tyg. dowiedziałam się w szpitalu i to na kiepskim sprzęcie, że dr. widzi pierożek - Czyli dziewczynka i tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleta 1985
Cześć Dziewczyny! Jestem w trzynastym tyg. ciąży, w przyszłym tygodniu mam usg. Wiecie czy już będzie można rozpoznać płeć dzidziusia? Pozdrawiam wszystkie ciężarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w ytakie tej plci ciekawe? Nie lepiej na niespodzianke poczekac? ;-) :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu zostane mama
Nie stawialabym nigdy na sto procent, w zadnym tygodniu. Z poprzednim dzieckiem bardzo chcielismy poznac plec, w 25 tygodniu lekarz powiedzial,ze bez dwoch zdan mamy dziewczynke. Maz wyjechal, pisal listy i prosil bym ucalowala Nicole, tak miala sie nazywac. W dzien porodu dostalismy niespodzianke, wspanialego chlopca Mikolaja:) Teraz gdy bylam na badaniu , dwa razy w ciagu trzech tygodni , a jestem w 25 tyg , lekarz znowu powiedzial, ze bedzie dziewczynka, ale nie nazywam malenstwa zadnym imieniem , by znowu nie byc zaskoczona:) Tak, ze byle bylo zdrowe , dziewczyny:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamaji
U mnie w 18 tyg lekarz stwierdził że to chłopczyk, prawdopodobnie widoczne było prącie A w 20 tyg nie było widać i lekarz powiedział ze albo wcześniej to była pępowina albo siusiak się podwinął....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soboli
Jejku ale ze szczegółami opisujecie płeć dziecka, bez przesady ;) jąderka, jajeczka, psiorek... Wystarczy napisać synek i już :* :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×