Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiasek

Książki które ABSOLUTNIE polecacie do przeczytania

Polecane posty

Gość wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej
'co widziały wrony"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krogulec
O jest bardzo dużo książek, które warto przeczytac, ale może ogranicze się do dwoch, ktore ostatnio czytalam i mi sie podobaly. Sa to: Gdyby zamilkły kobiety- Krystyna Kofta oraz Cukiereczki Mian Mian Ta druga to moje odkrycie, przeczytalam tyllko fragmenty z tyłu książki, a juz wiedział,że to będzie coś^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ShirleyMcKlein
Nie wiem czy ktoś już polecał ale moje typy to: List w Butelce Sparksa, S@motność w sieci J. Wiśniewskiego i AlchemikPaula Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łałł
MISTRZ I MAŁGOZRATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fercemine
Hitcchock (czy podobnie) Kod Leonarda da Vinci - D.Brovn Jeżycjada - M.Musierowicz Dolina Światła - A.Minkowski Adam Bahdaj Beata Pawlikowska (szczególnie polecam!!!) Wojciech Cejrowski Alex Kava Pałkiewicz Tolkien (np: Hobbit - czyli tam i z powrotem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ester xxl
JULITA I HUŚTAWKI - Hanny Kowalewskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERIC EMANNUEL SCHMITT
Wszystkie jego ksiazki sa bardzo ciekawe i mozna wyciagnac z nich zyciowe madrosci "Male zbrodnie malzenskie","Dziecko Noego" itd,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam Jodi Picoult. Wszystkie jej książki, ale w szczególności \"Bez mojej zgody\". Wbija w siedzenie. Nie można się oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snowww
moze nie jest to jakies wielkie arcydzielo ale mnie wzruszylo ;) i bardzo dobrze sie czyta: Dorota Terakowska "Tam gdzie spadają anioły" i rowniez Terakowskiej "Samotność bogów" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stephen King - Sklepik z marzeniami (ktoś juz wpisał) i Wielki marsz; własnie jestem w trakcie czytania Lśnienia i również ciekawie sie zapowiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czorcica
polecam Jacqueline Susann " Dolina lalek" Joy Fielding "Grand Avenue" Nora Roberts " Bezwstydna cnota" Antoni Reński "Wyrzeżbione w pamięci" Maria Byrska "Ucieczka z zesłania " i wogóle ksiązki o tematyce obozowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Inferno-K.Lorens Los powtorzony,Zespoly napiec-J.Wisniewski Obietnica Aniola, Nad rzekami Babilonu, Ptak slonaca, Serce w ogniu-N.Evans(wiersz z tej ksiazki jest w mojej stopce:-)) ) Obecnie czytam Filary ziemi-Ken Follett:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Może zawierać orzeszki\" (\"May contain nuts\") Johna O\'Farrella - opowieść o matce, która projektowała swojej kilkunastoletniej córce przyszłość. Książka absolutnie śmieszna, ale mnie samej dała do myślenia. \"Obrońcy Królestwa\", \"Siewca Wiatru\" Mai - Lidii Kossakowskiej - to dla tych co kochają anioły :D ... Pokochają też i diabły ... Seria o inkwizytorze Mordimerze Madderdinie Jacka Piekary - co by było gdyby jezus nie zmarł na krzyżu, a zszedł z niego i z płonącym mieczem zemścił się na swych wrogach... I znowu Jacka Piekary \"Przenajświętsza Rzeczpospolita\" - zapowiedź tego co czeka Polskę jeśli władzę przejma ultrakatolicy... No, chyba tyle... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie polecam: Król Szczurów- James Clavell (film kiepski) Paragraf 22- Joseph Heller Chłopięcy świat- Tobias Wolff (film super) Uśpieni- Lorenzo Carcaterra (ekranizacja dobra) Lęk pierwotny- William Diehl (ekranizacja dobra) Misery- Stephen King (film beznadziejny - odradzam) i wiele, wiele innych. Pozdro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina565
Zdecydowanie polecam ostatnio przeczytana książkę-Cukiereczki Mian Mian. Czytalam o niej w innym serwisie i zainteresowała mnie. Nie żałuje zakupu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"s@motność w sieci\" wiśniewskiego, \"udręka i ekstaza\" Irvina Stone\'a i 1000 innych, ale teraz nie pamiętam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszarks
Samotność w sieci -powalająca. "Imię róży" Umberto Eco Ostatnio przeczytana NOstalgia anioła -mocna i zajebista tylko tytuł mógłby być lepszy:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ono - Dorota Terakowska Poczwarka - Dorota Terakowska - obie ksiazki swietne S@motnosc w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sozain
10 minut od centrum - izabela sowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mistrz i malgorzata bulchakow inny swiat gustaw herling grudzinski kleopatra henry rider haggard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgłupsze a zarazem najzabawniejsze książki na świecie... Terry Pratchett i jego caaaały Świat Dysku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trililili
Właśnie skończyłam czytać Cukiereczki Main Main i "absolutnie polecam do przeczytania":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam trylogie \"tak trzymac\" o powstawaniu Gdyni, \"Milionerzy\" i \"kochankowie rózy wiatrów\", \"pozwólcie nam krzyczeć\", \"przerwa na zycie\", \"wizyta\", \"dwie ścieżki czasu\" - Stanislawa Fleszarowa-Muskat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aerozol
"Widmowe dzieci" Sue Townsend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaa
"Gupiki na podwieczorek"-zrobiła furorę w Anglii, niestety, nie pamiętam nazwiska autorki. Świetna, psychologizujaca książka, bardzo ciepła, o madrości przemijania, o miłości-polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×