Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Gość Miska_Animiska
Karooooolka: Z Avonu znalazłam następujące zapachy: 1) Avon Perceive Głowa pieprz, frezja Serce ylang-ylang, gardenia, Goździk ogrodowy, śliwka Podstawa piżmo, wanilia, drzewo sandałowe 2) Avon Pur Blanca Głowa mięta, frezja, ylang-ylang Serce róża, piwonia, lilia Podstawa piżmo, drzewo sandałowe, heliotrop 3) może Avon Incandessence (może być duszny ze względu na aldehydy) Głowa aldehydy, trawa Serce mimoza, lilia, róża Podstawa drzewo, piżmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrrr
Mi też pomożecie? Jestem blondynką, jasny odcień, oczy zielono(-niebieskie), skóra bardzo jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i dla mnie się coś znajdzie? Bardzo proszę o pomoc :) 174cm, szczupła, długie, rude kręcone włosy, porcelanowa cera. to jeśli chodzi o wygląd. Natomiast charakter; indywidualna marzycielka, dusza artysty, czasem roztargniona, pozytywnie nastawiona do ludzi, szczera, odważna. Lubię zapachy świeże, o delikatnej nucie, ale nie słodkie, coś kwiatowego, może orientalnego, owocowego, zmysłowego. Nie lubię zapachów ciężkich, pikantnych, bardzo intensywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humant
Czy ja też mogę prosi o pomoc?! Kilka ładnych lat temu znalazłam perfumy idealne, zakochałam się w nich, ale była to edycja limitowana i zapach przestano produkować. Był to Bruno Banani Scent from Hell. Od tamtej pory poszukuję czegoś maksymalnie zbliżonego, ale bez efektu. "Moje" Bruno miało nuty zapachowe: nuty głowy: figa, bluszcz, czarna porzeczka nuty serca: brzoskwinia, tangerynka, nuty kwiatowe, papryka nuty bazy: wanilia, piżmo. Błagam o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0202
szukan podobnych do Givenchy, Play for Her EDP sa boskie lecz troszke przydrogie na moja kieszen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka0202
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaguskka
Cześć! Szukam zapachu podobnego do dolce vita Diora. Może ktoś ma jakiś pomysł? Z góry wielkie dzięki!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi88
Szukam zapachu w podobnym stylu co Treselle z Avon'u Przede wszystkim zależy mi by w jak największym stopniu zachować nutę bazy: Piżmo , Irys , Lilia. Ważne też by nie był za ciężki, ale nie może też być zbyt orzeźwiający. Zapach ten używam odkąd wprowadzono go na rynek. Jest dla mnie idealny na co dzień, jak również na wieczór. Szukam czegoś utrzymanego w podobnej tonacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alice Elly
Drobna blondynka, kręcone włosy 27 lat, pewna siebie, duże, szare oczy. Styl-gotycki, celtycki, czasem hippie. Nie lubię zapachów landrynkowo słodkich, ze zbyt dużą ilością wanilii. Podoba mi sie CK one summer 2008 i Ghost-Deep night. Szukam czegoś nowego, oryginalnego. Raczej z zapachów mniej znanych i rzadziej wybieranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario666
Witaj Kees ! Moze Ty mi doradzisz w sprawie perfumu moje ulubione uzywane do tej pory Hugo Boss - HUGO Davidoff Cool Water Rochas Homme YSL Rive Gauche Pour Homme (bardzo trwaly zapach) YSL L'Homme Armani Empire D&G pure homme Gucci by Gucci ostatnio testowalem na sobie Creed AVENTUS i jest dobry i dlugo sie trzyma jak na trzy psikniecia... ma podobny zapach do jednego klasyka (niestety nie pamietam ktorego) czytalem ze Bond no.9 Hot jest rewelacja ale nigdzie nie mozna kupic probki nie mowiac o testowaniu w sklepie Ciekawi mnie co jestes mi w stanie doradzic ;) Wysoki brunet 37lat, ciemna karnacja wesoly odrobine dziki czasem szalony, ale i powazny, taki dzentelmen i lajdak, wysportowany choc zamienil kaloryfer na maly boiler ;) w sumie nie mnie siebie oceniac i opisywac szukam zapachu takiego by zwalal kobiety z nog (nie odorem lecz zapachem) Szukam zapachu trwalego tak na caly dzien wspomniany CREED pod tym wzgledem jest revela choc cena lekko przeraza moze uda Ci sie znalesc cos podobnego nieco taniej ;) dziekuje za sugestie i porady Mario

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katanje
Witam, Bardzo proszę o pomoc w doborze perfum. Obecnie mam CH Pink Limited Edition Love i jestem bardzo zadowolona. Podobały i się również Flower by Kenzo, lubię Chanel Chance, Naomi Campbell Seductive Elixir. Wydaje mi się, ze lubię perfumy, które mają nuty jaśminu, fiołka, bergamotki, różowego pieprzu, ale nie jestem pewna :p Nie lubię mocno orientalnych, duszących, ale też bardzo cytrusowych i sportowych. Klasyczna elegancja chętnie :) Pomocy plisss!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łikęt
a znacie jakies perfumy z wyczuwalną nutą arbuza, takie swieze i lekkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mario666 stare 37letnie bydlę dorosnij wreszcie. Jesteś tak zadufanym w sobie egocentrykiem, że nawet jakbyś pachniał perfumami za 10 tys to kijem bym cię nie tknęła odrażający lalusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatema6
Szukam zapachu podobnego do Mi Amor z lini Next ciekawe czy ktoś kojarzy oraz La nuit d'Orchidee Yves Roches

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netako
Ja lubię piżmo, drzewo sandałowe, kwiaty.... Bardzo nie lubię słodkich zapachów raczej wolę zmysłowe ale jednocześnie mocne. Tylko żeby nie były takie "babcine" :-) Potrzebuję czegoś do wieczorowej sukienki! Co polecisz specjalistko? Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufro
Jestem 18nastolatką, o greckich rysach twarzy i kręconych włosach. Lubię zapachy, które mają w sb coś magicznego, gdy byłam młodsza używałam Thierry Mugler, Angel. Sięgając pamięcią moim ulubionym zapachem był: Diamond Musk z Oriflame. Szukam zapachu, który byłby odpowiedni na dzień jak i na wieczorne wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena0101
Od lat szukam czegoś dla siebie, ale trudno mi znaleźć ideał, pomożesz? Jestem niską, drobną, długowłosą szatynką, oczy duże szaro-niebieskie, jasna cera. Bardzo lubię Mexx fly high (jak na razie to mój faworyt), Mexx Nice też jest ok. Szukam czegoś o pokroju Mexxa fly high- lekkiego, ale nie za słodkiego, zapachy cytrusowe i kwiatowe są dla mnie ok. Z góry dzięki wielkie za odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Znasz coś podobnego do Armani Code? dla kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te verde unpluggged
A moze jakas specjalistka od perfum bedzie mogla mi pomoc? Nie szukam idealnego zapachu, bo juz znalazlam, ale on juz nie istnieje. Byl to swiezy, zielony zapach, moze kojarzycie mgielke do ciala firmy Coty, zielona herbata to moj absolutnie ulubiony zapach ktorego w zaden sposob nie moge zapomniec (nie znalazlam innej zielonej herbaty ktora by tamtej dorownala, mam Ives Rocher ale nie ma tego 'czegos'). Jedyne perfumy ktorych w miare regularnie uzywalam od czasu, kiedy tamte zniknely ze sklepow (czyli od porzadnych kilku lat) to CK IN2U her, ktory lubie z uwagi na lekko herbaciana moim zdaniem nute. Czy znacie jakies zapachy podobne do Green Tea Coty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja cośtumuszęwpisaćdalej
Właśnie takiej pomocy potrzebuję! Podpowiedzcie mi proszę, dziewczyny. Moje ostatnie perfumy to Ricci Ricci, bardzo mi się podobają ale na lato trochę zbyt ciężkie. Mam 21 lat, jestem drobna, mam ciepłą urodę: włosy ciemniejszy blond, brązowo-zielone oczy, ciepły odcień skóry. Interesuję się literaturą, poezją, sztuką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perfum nie dobiera się do wyglądu. Co za bzdura. Używaj tego czego lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja cośtumuszęwpisaćdalej
gość, więc nie zajmuj się bzdurami i zostaw ten wątek zainteresowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzi81
Witam, mam 33 lata ale czuję się troszkę młodziej ;) nieznajomi daj,a mi 25-27 lat. Lubię klasyczne Eternity(nie licząc pierwszych 15 minut po psiknięciu), podoba mi się równiez Bright crystal absolu. Chciałabym coś intensywnego ale nie słodkiego i duszącego, nie lubię świeżaków typu "ogórki, cytrynki, nuty morskie", nienawidzę euphorii bo zalatuje tania męską wodą po goleniu, nie lubię ciężkich perfum, Szukam czegoś ciepłego ale świeżego zarazem, Podoba mie się również Shiro tylko nie wiem czy nie za słodkie, mialam tylko próbkę. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krejzi81
zapomniałam dopiać.Mam oliwkową cerę, ciemne kręcone włosy, brązowe oczy ok.170cm wzrotu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Www.j.gs/4Xlw tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylkoopium
Witam. Proszę o pomoc. Moja obsesja to od 20 lat OPIUM. Czym mogę go zastąpić, by było taniej ale bardzo podobnie? Nie odnajduję się w perfumach w sklepach do tego stworzonych. Cały czas szukam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opium nie zastąpisz niczym :) I nie ma sensu szukać, każdy inny podobny zapach będzie tylko ... podobny. Ja mam to samo z "J'adore". Niby jaśminków wszędzie multum, ale żaden to nie jest "to".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rockamoc
Witam, perfum zapachem podobnych do PRADA Woman, który niestety nie jest dostępny. Proszę o podpowiedź. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie podoba mi się zapach brise drzewo sandałowe z bali i jaśmin, czy są jakieś perfumy podobne do tego zapachu? Lubie słodkie perfumy, nie lubię morskich i cytrusowych. Mogą być trochę ciężkie, wieczorowe. Szukam coś na mój ślub :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×