Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

jesli mozna to tez prosze o porade :) wlosy mam jasno brazowe, oczy zielone, karnacja raczej jasna. lubie zapachy swieze, moga byc kwiatowe. wazne zeby nie byly mdłe i duszne. Nie lubie wanilii w perfumach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza2313
Witam czy ktoś pomógł by mi znaleźć odpowiednik perfum które kiedyś kupowałam a teraz ich już nie ma. Podam nutę zapachową może się którejś z Was dziewczyny się z czymś skojarzy: Tropikalny koktajl z ananasów, pomarańczy, mango, mleczka kokosowego oraz jasminu i orchidei. Gdyby ktoś miał jakiś pomysł bardzo proszę o radę. Z góry dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowniez prosilabym o porade :) nie wiem dokladnie co mam opisac...hmm - moze to, ze bardzo trudno mi jest cos wybrac w perfumerii.. i bardzo czesto zapach wybrany przeze mnie jest dla mnie zbyt absorbujacy.. najlepiej sprawdza sie Versace versus Time for energi (cytrusowy), Lancoem Tonic Green (zielony, troche ziolowo- cytrynowy) jedynym bardziej kobiecym zapachem, ktory lubie jest Lancoem Miracle... ale jestem juz strasznie nim zmeczona..chcialabym cos nowego intrygujacego, cieplego ale nie za bardzo, lekiego ale nie za mocno, na pewno nie ciezkiego podobal mi sie na kims innym Nina Richi Premier Jur - ale na mojej skorze pachnie jak perfum babci.. Jestem wysoka, szczupla ciemna blondynka o brazowych oczach i jasnej karnacji z piegami na twarzy ;) Masz moze jakis pomysl? Pozdrawiam serdecznie A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolaszka
Ha, może i ja się załapię na pomoc... Mój gust \"perfumowy\"... właściwie nie wiem, jaki jest. 6 lat temu uważałam, że Dune to największy smród, jaki Ziemia nosi. Dziś - uwielbiam. Tak samo z Angelem. Wszystko - podkreślam - W S Z Y S T K O - zależy od dnia. I nie ma znaczenia pogoda, pora roku. Rządzi tylko i wyłącznie MÓJ NASTRÓJ. Perfumy nudzą mi się średnio po tygodniu. Dlatego nie kupuję nigdy większych jak 30 ml. I słowo honoru daję, że nie znalazłam jeszcze perfum, o których pomyślałabym: wow, te musze mieć!! Zawsze kupuję, bo kupuję, a po tygodniu idą w odstawkę... nie wiem, dlaczego tak jest:/:/ Jak już wspomniałam, lubię Dune (choć bywaja wciąż dni, kiedy uważam, że po prostu śmierdzi), NIENAWIDZĘ \"Paris\" YSL i \"Very Valentino\" Valentino. Mam na półce Jette Joop, YSL Cinema Festival d\'Ete, CK IN 2U, ale... właściwie jedynym zapachem, jakiego od dłuższego czasu używam jest... balsam po opalaniu Kolastyny. Myślę, że ma to coś wspónego z tym, że nie mam też ulubionego koloru, książki, piosenki...tak to ze mną jest. Jeśli podejmiesz się mi pomóc w kwestii doboru perfum... no cóż, współczuję i podziwiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka25
Ciągle chodzę do drogerii wąchać zapachy. Nie moge sobie pozwolić na nietrafiony zakup ze względów finansowych. W każdym zapachu czegos mi brakuje. Jestem niewysoką 36-latką o krótkich, kręconych brązowych własach. Na pewno nie lubię zapachów "babciowych " - mąz kupił mi kiedyś Pierre Cardin Emotion - PORAŻKA!!! Nie przepadam za bardzo słodkimi-cukierkowymi,ciężkimi, pudrowymi i bardzo orientalnymi oraz tzw. mydlanych). Świeżych, metalicznych tez nie lubię. Proszę o radę (nie znam sie na zapachach, chciałabym, żeby były trwałe)): - kwiatowe z nutami owocowymi (ale raczej z tych białych kwiatów, nie ciężkie, słyszałam określenie zimne kwiaty nie przepadam za różą) - eleganckie do pracy -biura - tzw. seksowne (- ciemnofioletowa euforia jest jakby za ciężka dla mnie) - które podobaja się mężczyznom), oraz takie tylko z lekko pieprzną nutą. Ale mam wymagania. Teraz rozumie Pani dlaczego nie mogę sobie żadnych wybrać. Ostatnio używałam bo dostałam w prezencie- Bulgarii Omnia (biała, butelka taki supełek) -ładna ale nie ma w sobie tego czegoś co przyciąga...,). CZY ODPOWIEDNIE BĘDĄ - Niny Rici - Love in Paris -jakas nuta tam mi nie do końca pasuje, ale ogólnie OK. Z opinii internautek działające na mężczyzn to Lolita Lempicka - Midnight?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juka25
Zapomniałam dodać, żę ostatnio mam chęć na coś cieplejszego , lekko słodkiego. Mam wrażenie, że bardziej podobają mi sie zapachy nie w czerwonych (te bardzo słodkie - a co z Amor Amor? ) ale w fioletowych i granatowych butelkach - sa jakby bardziej tajemnicze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka0086
witam!!!!Zawsze mam problem z dobraniem perufm jestem blądynka o bardzo jasnych włosach i jasnej cerze.Zawsze lubiłam słodkie perfumy ostatnio podobaja mi się perfumy Kelie Minok show time czy to dobry wybór???Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalijunka
Może mi doradzisz Ty, i może inne koleżanki też :) Uwielbiam zapach JLo Glow After Dark, ale nie wiem czy nie jest za mocny na co dzień. Jak myślicie? A jeśli tak, to co polecasz? Ten zapach naprawdę lubię :) Jestem drobną blodyneczką z ciemnoniebiskimi oczami , niewysoka. Energiczna, troche ironicnza,figlarna, uparta, baaaardzo uparta, zadziorna.uwielbiam taniec, muzyke, dpba zabawe. Co ty na to?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowa0
może Wam się nasuną jakieś perfumy na te skojarzenia? słona woda, piasek, plaża, picie wina na plaży,kwiecista sukienka, patrzenie w niebo, falowane blond włosy, wybitnie chłodna uroda ale oczy- kocie, bieganie po plaży, błysk w oku, osoba- uśmiechnięta, pełna życia, otwarta, ale zarazem tajemnicza i uroczo nieśmiała.. leżenie na piasku, dłuugie rozmowy, osoba z pasją, pani zagadka, kim ona jest?, seks w środku miasta, szalone pomysły a zarazem wrodzona grzeczność i ułożenie. a może kojarzyć coś się będzie z tymi piosenkami? mourah-j butterfly http://sylweno.wrzuta.pl/audio/Aaf4T..._-_j.butterfly michelle branch- breathe http://www.youtube.com/watch?v=WEafJTTALlQ lenny kravitz- i'll be waiting http://edyta7979.wrzuta.pl/audio/A8m..._ll_be_waiting lenny kravitz- stillness of heart http://www.youtube.com/watch?v=2XDBngjyN6g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggosia
witam ma pytanie. Dawno dawno temu weszły na polski rynek takie perfumy Yves Saint Laurent Vice Versa, po krótkim czasie zostały wycofane z rynku :-( Jak byłam na wakacjach w Hiszpanii to tam Pani w perfumerii też mi powiedziała że zostały wycofane. Tymczasem dzisiaj znalazłam te perfumy w internecie. I teraz pytanie czy to możliwe że są oryginalne. I że np. wycofali je tylko z rynku europejskiego ? Proszę o odpowiedź bo trochę obawiam się je zamówić. A i przy okazji jakie macie doświadczenia z internetowymi perfumerjami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia35
mam 35 lat, moja ulubiona i najukochansza perfumka jest kenzo parfum d'ete, szukam czegos podobnego :):) bardzo prosze o pomoc a tak ogolnie to 168 cm wzrostu 62 kg ciemna szatynka o piwnych oczach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ola
witam :) gratuluję tak dobrej znajomosci zapachów ;) szukam nowego zapachu dla siebie i nie moge nic znalezc... mam 25 lat, jestem szczupla brunetka, mam długie i kręcone włosy, piwne oczy. do tej pory uzywałam Obsession Calvina Kleina i tegoz samego Truth.Podobają mi się Mademoiselle, ale mój narzeczony twierdzi ze pachna jak plyn do toalet, wiec jakos tak chyba ich nie kupie ;) proszę o radę i dziękuję :) Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna -
Czy doradzicie facetowi? O MNIE: jestem energiczny, lubię ruch i aktywność, bardzo mi się podoba Acqua di gio -ale komu nie podoba się ten zapach, nie znam nikogo takiego, poza tym bardzo lubiłem używać chanel allure homme sport woda toaletowa, kenzo l\'par i wodę z avonu individual blue. Szukam czegoś nowego bo te wszystkie zapachy mi się troszkę znudziły. Doradźcie mi drogie miłośniczki zapachów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admonika
Witam serdecznie, mam nadzieję, że i dla mnie znajdzie się tu jakaś rada. Moja historia perfumowa tak naprawdę jest krótka, związałam się do tej pory jedynie z dwoma zapachami. Jednym z nich były perfumki Chrystian Dior Hypnotic Poison, obecnie używam Voile D'Ambre z serii SECRETS D'ESSENCES firmy Yves Rocher. Jestem 37 letnią żoną i matką pracującą, ze sporą nadwagą - sądzę że zapachy lekkiej bryzy i subtelne wonie delikatnych kwiatków będą gryzły się z moim widokiem. Noszę w sobie mnóstwo ciepła i uśmiechu. Chcę pachnieć ciepło i miękko, kobieco... Równocześnie jestem łasuchem więc nie mogę pachnieć jak waniliowe ciasteczko. Zależy mi na linii zapachowej, a nie tylko na perfumach.... Bardzo gorąco proszę o radę, czekam z niecierpliwością zużywając ostatnie krople Voile D'Ambre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mężczyzna -
Natalio1993, w perfumach jest dużo alkoholu żeby się dobrze przechowywały. A jeśli sprawdzasz zapach, musisz odczekać około 1 minuty, wtedy alkohol zdąży całkowicie się ulotnić i możesz sobie powąchać, a dokładniej jak testujesz oryginalny dobry perfum to nie musisz nawet wąchać ręki, zapach sam do Ciebie doleci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie PERFUM tylko PERFUMY
no ludzie, nauczcie się wreszcie poprawnej polszczyzny, nie mówi się ta perfuma, ten perfum tylko TE PERFUMY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny opiniodawca
kiedyś słyszałem takie przysłowie, uważam że mądre. Zacytuje: "Krytykować potrafi każdy głupiec i zazwyczaj głupcy to robią" -dlaczego je podaję? Drodzy użytkownicy: to forum nie jest po to, żeby komuś zwracać uwagę i udzielać lekcji j. polskiego, ale żeby dzielić się swoimi opiniami i spostrzeżeniami na temat perfum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny opiniodawca
...i mam nadzieję że wyraziłem się poprawnie [na temat perfum] ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niky
Witam. Mam wlosy koloru ciemny blond i oczy niebiesko-zielone, mam jasną cerę, 167cm wzrostu i 57 kg. Cenie sobie naturalnosc, lubie ubrania kobiece, wygodne a zarazem troszke eleganckie, najlepiej z bawelny, angory, welny czy lnu. Nie lubie nadmiaru kosmetykow, podkladow i pudrow. Slucham muzyki relaksacyjnej, spokojnej jak norah jones czy katie melua, a czasem i muzyki lat 60 np. ABBA, Elvis. Mam 19 lat, studiuje medycyne, interesuje sie zdrowiem, naukami przyrodniczymi, sportem, lubie plywac, jezdzic na nartach i czytac. Kocham przyrode. Moje ulubione kolory to jasne i pastelowe np. bialy, kremowy, błękitny, jasnopomaranczowy, jasnozielony...cenie sobie spokoj, porzadek i harmonie. Jestem ambitna, pracowita, ale i romantyczna. Nie lubie mocnych, przytlaczajacych perfum, ale lekkie, świeże, subtelne i delikatne np z nutami brzoskwini, lilii wodnej i bryzy morskiej. Jesli dokladny opis mojej osobowosci jest potrzebny odsylam na moj profil na naszej klasie http://nasza-klasa.pl/profile/8328326 pozdrawiam goraco i rownie goraco licze na odpowiedz! Licze, ze pomozesz mi odnalezc poszukiwany zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja też chciałabym skorzystać z Twojej pomocy:). Jestem 23 letnią studentką. Mam brązowe kręcone włosy, jasną cerę, niebieskie oczy, 160 cm jestem bardzo drobna i mam wygląd niewinnej dziewczynki:P. Pierwsze wrażenie może być mylące bo niewinna to ja raczej nie jestem, ale za to bardzo wesoła i optymistycznie nastawiona do życia. Lubie spędzać czas ze znajomymi i dużo imprezować, ale potrafię też zamknąć się z dobrą książką na cały dzień. Ubieram się dość kobieco i obowiązkowo obcasy:). Obecnie używam chanel chance. Mój idealny zapach powinien być kobiecy, seksowny ale nieciężki taki bardziej radosny i świeży. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolos
Perfumy dobierane do wyglądu i temperamentu-brzmi obecująco. Jestem po 30-stce, mam urodzę typu jesieni.Brązowe włosy, zielone oczy,czasami się czerwienię,więc jak ognia unikam koloru czerwonego.Jestem raczej introwertykiem, kocham przyrodę,drzewa.Brzoza jest moim ulubionym drzewem.Nieatety mam nieprzyjemne ph skóry.Gdy się pocę, zapach jest bardzo intensywny i nieprzyjeny.Dlatego od czasu do czasu pijam szałwię.Bardzo lubię zioła.Jeśli chodzi o perfumy to lubię lekkie, raczej sportowe, orzeźwiające.Broń Boże ciężkie i duszące, tzw."mydlane", opium. Lubię zapachy owoców cytrusowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolos
Dodam jeszcze, że mam problem z wyczuwaniem perfum -mam raczej słabsze powonienie. Kolejnym problemem, jest trwałość parchnideł, wiele z nich jest bardzo nietrwałych. Poszukuję czegoś lekkiego,świeżego a zarazem trwałego. Nie lubię być w centrum zaintersowania ani dominować, ale chciałabym aby zapach delikatnie wokół mnie krążył. Ostatnio używam C-thru - zielone i są takie sobie. Z góry b. dziękuję za wszelkie sugestie i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolos
Sorry,że piszę na raty ale przypomiałam sobie ,że kiedyś miałam Le Petit Prince(Mały Książę) i był to miły zapach,choć niektórzy myślą ,że jest on raczej dla małolat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niky
Chcialam jeszcze dodac, ze na co dzien uzywam żółtych celine dion, czasem daring/ my manifesto isabelli rosellini, a w swieta light blue D&G i aqua di gio giorgio armani. Na półce stoja takze zielona smukła i wysoka buteleczka neonatura Yves Rocher i mała czerwona espirit horizon. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibi
są jakieś ładne delikatne kwiatowe zapachy ,jaka firma uwielbiam zapach frezji i lilii,są jakieś takie perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3velyna
blondynka, uczuciowa, romantyczna, czasem szalona :P niebieskooka, uwielbiajaca nie za slodkie ale wesole kwiatowe/cytrusowe zapachy :D ..ktore ciagna sie i ciagna za mna gdy ide :P no i nie za drogie :>:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anneeeee
a ja szukam perfum po mniej wiecej takim składzie czy ktoś pomoże wybrać coś miełego dla powonienia? woda toaletowa jest już raczej mało dostępna Cindy Crawford jaśmin, frezja, jabłko, bergamotka, pieprz, gardenia, bursztyn, drzewo sandałowe, mahoń. Szukam czegoś w jej stylu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanx
Otoz musze sobie wybrac jakis zapach jutro (tzn nie musze, ale chce, bo perfumki dostane za darmo nie znam sie na tym za bardzo, anwet w zasadzie nie wiem jakei zapachy lubie. BYlam w perfumerii dzisiaj ale bladze tam jak dziecko we mgle. Wacham i wacham i nic mie sien ie podoba, wszytsko jakies duszace, zbt kwioatowe, zbyt mocne... Mam jedynie Escade Moonloght sparkle, sa takie sloooodkie. Poleccie mi cos w tym stylu co moglabym sbie powachac. Dajcie jakas nazwe. Moze mi sie spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konti
No cóż - po raz kolejny szukałam jakiegoś nowego zapachu dla siebie i nic. Do tej pory regularnie wracam do J'adore Diora. Uwielbiam ten zapach od pierwszego powąchania, ale mój mąż mówi, że może być ale jakoś się nim nie zachwyca. Podoba mi sie też Pure Poison - ale miałam 1 butelkę i na razie wystarczy i chyba wszystkie zapachy Diora podobają mi się. Od męża dostałam za to Pleasures Estee Lauder - bo bardzo jemu sie spodobały no i cóż - dla mnie strasznie mydlano - duszące - ale "psikam sie" regularnie i nawet się przyzwyczaiłam, po czasie staje sie bardziej kwiatowy - ale mam nadzieję, że nie zechce mi ich znowu kupić:) Lubię też zapachy Elizabeth Arden. Nie mogłam za to znieść zapachu Lancome Attraction - dostałam kiedyś w prezencie - ciekawe dlaczego? Mam lekko kręcone ciemne włosy (fryzura półdługa) okrągłą twarz i niebieskie duże:) oczy, wyraźne kości policzkowe (ponoć:). Skóra twarzy blada, ale poza tym oliwkowa. Wzrost 172, proporcjonalna budowa ciała ale powinnam schudnąć parę kilogramów, ale lubię robić i jeść dobre jedzenie. A jaka jestem to trudna sprawa. Jestem podobno spokojna i opanowana ale to oczywiscie tylko pozory. Uwielbiam tańczyć chociaż nie umiem:) bo wcześniej wolałam czytać książki. Jednak chyba jestem troche introwertyczką ale równocześnie jak powietrza potrzebuję kontaktu z zaprzyjaźnionymi osobami. Usłyszałam na swój temat też to, że jestem spokojną wariatką i to było miłe i chyba bliskie prawdy. No to chyba i tak za dużo napisałam:) więc czekam z niecierpliwością:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konti
Aha - jeszcze ubiór - styl tzw. sportowa elegancja:) - kolory obecnie głównie brązy ale też czarny, czasem bordo, zieleń. Lubie szary ale źle w nim wyglądam. Za to mieszkanie już dawno pomalowałam na czerwono a wcześniej na pomarańczowo. Oczywiście nie całe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×