Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kees

Postaram się Wam pomóc w doborze PERFUM. Zapraszam

Polecane posty

Gość sibi
,mam zielone oczy i krótkie braz włosy,lubie delikatne zapachy ,jestem romantyczną o wesołym usposobieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison25
Do Sibi Polecam gorąco HALLOWEEN - J.del Pozo (Jesus del Pozo) Piękny!!!!, kwiatowy, delikatny zapach... sama uwielbiam kwiatowe zapachy... hmm fioletowe opakowanie...(powstały 3 wersje) http://www.allegro.pl/item452647662_j_del_pozo_halloween_100ml_od_602154905_paragon.html wygląda to tak... z tego co widziałam ceny bardzo sie wahają... Oprócz tego 212 Carolina Herrera wersja klasyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison25
Do Sibi Polecam gorąco HALLOWEEN - J.del Pozo (Jesus del Pozo) Piękny!!!!, kwiatowy, delikatny zapach... sama uwielbiam kwiatowe zapachy... hmm fioletowe opakowanie...(powstały 3 wersje) http://www.allegro.pl/item452647662_j_del_pozo_halloween_100ml_od_602154905_paragon.html wygląda to tak... z tego co widziałam ceny bardzo sie wahają... Oprócz tego 212 Carolina Herrera wersja klasyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alison25
Do Sibi Polecam gorąco HALLOWEEN - J.del Pozo (Jesus del Pozo) Piękny!!!!, kwiatowy, delikatny zapach... sama uwielbiam kwiatowe zapachy... hmm fioletowe opakowanie...(powstały 3 wersje) http://www.allegro.pl/item452647662_j_del_pozo_halloween_100ml_od_602154905_paragon.html wygląda to tak... z tego co widziałam ceny bardzo sie wahają... Oprócz tego 212 Carolina Herrera wersja klasyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggguuuuu
jestem szczupla sztynka, wlosy do pasa, zielone oczy 22 lata, delikatna uroda.. lubie delikatne, slodko owocowe zapachy, ale sporo pachnie na mnie dziwnie, np proncess very wang pachnie na mnie w ogole nie slodko tylko bardzo podobnie do in black del pozo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggggguuuuu
a hallowen tez mam, na mnie jest ciezki, duszący i ostry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faraonka87
heeej..moja mam lub SLODKIE zapachy, takie cukierkowe... POMOZ bo ja sie nie znam (no i nie zadrogie:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bandzia
Bardzo prosze o pomoc w doborze perfum. Ja ciemna blondynka, cera oliwkowa, oczy niebieskie. Raczej wysoka, mocno zbudowana. Buzia lagdna o pelnych ustach i zaokraglonym nosie. Jestem osoba energiczna, ciepla pelna energii i temperamentu. Lubie aktywny styl zycia. Kiedys podobaly mi sie Chanel chance, Chanel mademoiselle (na wieczor), Naomi Campbel, Organza (na wieczor). Moj maz raczej krepej budowy ciala. Cemny blondyn z lekkim odcieniem rudosci (ruda broda, wlosy mocno krecone- sprezynki). Mocno owlosiony, cieply, mocno meski. Uparty i zdecydowany, konsekwentny. Kiedys ladne pachnial Cool Water Davidoff, calkiem dobrze tez 212 Carolina Herrera, Nie wiem czy by do niego pasowal tez zapach Egoiste Platinum Chanel. Czy moze cos jeszcze innego. Byle nie byly to slodkie zapachy. Z gory dziekuje za porade, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saroyan
Witam! Ja również chciałabym poprosić o poradę. Jestem wysoką szatynką o szarych oczach, raczej spokojną, nie mówię za dużo, jestem trochę nadwrażliwcem :) Ale ten spokój to pozory, bo kłębi się we mnie mnóstwo emocji i chcę, żeby moje perfumy jakoś to wyrażały. Chciałabym, żeby mój zapach był oryginalny, seksowny, może być nieco cięższy. Nie potrafię sprecyzować, o jakie nuty dokładnie mi chodzi, bo mam chyba lekko upośledzony węch i nie rozróżniam ich :) Dziękuję z góry, jeśli komuś zechce się zastanowić nad powyższym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saroyan
Witam! Ja również chciałabym poprosić o poradę. Jestem wysoką szatynką o szarych oczach, raczej spokojną, nie mówię za dużo, jestem trochę nadwrażliwcem :) Ale ten spokój to pozory, bo kłębi się we mnie mnóstwo emocji i chcę, żeby moje perfumy jakoś to wyrażały. Chciałabym, żeby mój zapach był oryginalny, seksowny, może być nieco cięższy. Nie potrafię sprecyzować, o jakie nuty dokładnie mi chodzi, bo mam chyba lekko upośledzony węch i nie rozróżniam ich :) Dziękuję z góry, jeśli komuś zechce się zastanowić nad powyższym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguska1
a ja uwielbiam wodę toaletową volare z oriflame i chciałabym jakieś perfumy o podobnym lub takim samym zapachu dostępne ogólnie w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaneczka
zastanawiam sie nad: burberry The Beat carolina herrera 212 Sexy davidoff ECHO ?? jakie macie zdanie na temat tych perfum? Nie lubie ciezkich perfum...raczej delikatne ale trwale. Mam 19lat,raczej spokojny temperament ale duzo sie usmiecham i jestem towarzyska osoba,ciemne blond wlosy do ramion.... hmm? macie jakas wizje w ktorych byloby mi najlepiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlcia2897810
jestem wysoka , mam duze poczucie humoru , niebieskie oczy i brązowe włosy lubie perfymy słodkie podobają mi sie perfumy typu C-THRU Pearl Garden ale to nie jest coś do końca dla mnie czekam na odpowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlcia2897810
jestem wysoka , mam duze poczucie humoru , niebieskie oczy i brązowe włosy lubie perfymy słodkie podobają mi sie perfumy typu C-THRU Pearl Garden ale to nie jest coś do końca dla mnie czekam na odpowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia2897810
jestem wysoka , mam duze poczucie humoru , niebieskie oczy i brązowe włosy lubie perfymy słodkie podobają mi sie perfumy typu C-THRU Pearl Garden ale to nie jest coś do końca dla mnie czekam na odpowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia2897810
jestem wysoka , mam duze poczucie humoru , niebieskie oczy i brązowe włosy lubie perfymy słodkie podobają mi sie perfumy typu C-THRU Pearl Garden ale to nie jest coś do końca dla mnie czekam na odpowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulitta
Lubię zapachy świeże , jednocześnie zmysłowe , szalone, zaskakujące i intrygujące, mające w sobie "to coś" . Jestem w miarę wysoka ,szczupła, mam długie brązowe włosy z odcieniem miedzi , oczy - brązowo zielone ,cerę brzoskwiniową. Lubię wyzwania , jestem szalona , silnie związana z muzyką i ogólnie mówiąc sztuką. Indywidualistka, uparta , odważna i pewna siebie , chociaż bywam niezdecydowana i tajemnicza. Proszę o jakąś wskazówkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulencjaaaa
Gdzie autorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość becik.L
Witam!Jestem średniego wzrostu,włosy bląd z brązowymi pasemkami ,oczy szaro-zielone,jasna cera,jestem energiczną młodą mamą.Lubię owocowe zapachy, ale chciała bym coś zmysłowego co będzie sie na mnie ładnie rozwijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko gdzie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiok77
witam i proszę o pomoc, miałam swoje ukochane zapachy (niestety wycofane lata temu przez Coty), były to : Adidas Woman (seledynowy) i Jovan Fresh Musk. Może ktoś używał tych zapachów i znalazł odpowiedniki, mnie się to nie udało. Szczupła szatynka, 164 cm wzrostu, oczy piwno-zielone, pozdrawiam i dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muntago
Poszukuję perfum o zapachu jabłka lub idealnych na lato, lekkich w przystępnej cenie. Lecz nic znależć nie mogę ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ulka
Uczuciowa , romantyczna i wrażliwa brunetka. Mam 20 lat i szukam zapachu z jednej strony kwiatowego, świeżego a z drugiej zmysłowego i bardzo kobiecego, ale nie ciężkiego i duszącego. Cytrusy, wanilia, orchidea, paczula,ambra, drzewo sandałowe - to nuty zapachowe moich ostatnich perfum i muszę przyznać, że byłam zadowolona. Będę wdzięczna za pomoc :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MKJ
HEJ , JESTEM KOBIETĄ PO TRZYDZIESTCE , SZUKAM ORYGINALEGO NIEBANALNEGO ZAPACHU . DO TEJ PORY - Givenchy Ekstravagance ..MÓJ ULUBINY ZAPACH ... NIESTETY JUŻ PRAWIE NIE DO KUPIENIA . MAM KRUCZO - CZARNE WŁOSY , NIEBIESKO-ZIELONE OCZY , JESTEM WYSOKA , PŁYWAM , NURKUJE , UPRAWIAM WSPINACZKĘ , KOCHAM TRAMKI MORO I ŻYCIE . MOŻESZ MI POMÓC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo33
Cześć jestem brunetką po trzydziestce mam niebieskie oczy zdecydowanie krótkie włosy i lubię różne zapachy...dobrze czułam się w Addict 2 Diora...Eau de Parfum 2 Gucci oraz Kenzo Jungle...na co dzień nie mam problemu z doborem perfum ale na wieczór to gorsza sprawa..szukam czegoś seksownego i zabawnego czegoś ekstra. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala93
ja mam jasną cerę, kilka beżowych piegów na nosie, brązowe oczy i włosy ciemny blond. bardzo lubię tańczyć i jezdzic na rowerze, czasami wpadam w szaleńczy nastrój radosci i tańczę i skaczę po mieście, a czasami lubię pomarzyć...:)) uwielbiam owoce, urzekły mnie kwiaty lawendy, ale nie spotkałam kosmetyku który byłby lawendowy i ładnie pachniał:( chciałabym żeby moje perfumy były radosne, ale trochę tajemnicze i romantyczne, nie za słodkie;p proszę, pomóż mi, bo nic takiego nie mogę znalezc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala93
zapomniałam jeszcze dodać, że mam 16 lat i zmieniam się w zalezności od humoru;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruda6
Witam. We Fragonardzie dostałam próbkę perfum, które powaliły mnie na kolana. Niestety, nie podają oni marek tych zapachów. Czy mogę prosić o pomoc, co to mogą być za perfumy? Oto co zawierają: melon, porzeczka, słodki groszek, konwalia, brzoskwinia jaśmin piżmo kwiat pomarańczy. Zapach jest zniewalający, tak długo szukałam dobranych do siebie perfum i mam , ale nie mogę ich dostać, a próbka się kończy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnica arabskich nocy
Witam. Bardzo chętnie posłucham jakie perfumy do mnie pasują :). Otóz jestem szczupłą brunetką, z długimi kręconymi włosami ( naturalnie prawie czarne) z leciutką sniada cerą. Ludzie najczęściej porownuja moja urodę do urody kobiet rzydowskich. arabskich, czasem do włoskich. Bardzo lubię nuty waniliowe, drzewne i lekko orientalne. Nie lubię słodkich owocowych i owocowo kwiatowych zapachów. Lubię czuć na sobie zapach orientalnych krajów, przypraw jakieś takie tajemnicze nuty kadzidła w tle, wanilia, ambra, coś w tym stylu. Moimi ulubionymi zapachami jak dotąd była Dolce Vita ( jak się trochę ulotni jest naprawdę piękna), sotto voce ( niestety już od lat nieprodukowane:((. Zastanawiałam się nad zapachem L'artisana Havana Vanille, lub Halle Berry. Zastanawia mnie też zapach Opium, chyba laurenta, ale nie jestem pewna. W "moich perfumach" Chciałabym się czuć elegancko, tajemniczo i trochę jak nie z tego świata :) Z moim zapachem chciałabym się czuć jak arabska kobieta z zakrytą chustą twarzą, której oczy tylko zdradzają jaka jest, piękne duże czarne oczy i zapach skóry słodki odrobinę korzenny drzewny ciężki ale nie nachalny, chce się czuć jak jedna wielka tajemnica bez woni cytrusów, owoców które przesładzają mi zawsze ładny wyraźny zapach. Może coś się dla mnie takiego znajdzie?? proszę o rade z góry dziękuje ~!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emagnolia
Witaj od dawna borykam sie z doborem nowego zapachu. Jestem energiczną żywiołową usoprtowioną osobą z artystyczną i romantyczną duszą, stąd świeże zapachy przodowały w wyborze. nr. 1 L'eur par Kenzo pour femme niedościgniony tylko na zimę za swiezy chyba nr. 2 Dolce & Gebbana Light blue- mam wrażenie mocny a nie zmsłowy, nr. 3 Escada Into the blue, nr. 4 DKNY be delicious zielony- kiedyś latem pasował mi ,choć trochę zbyt owocowy nr. 5 Chanel Chance - na zimę spróbowałam ten zielony ma świeżą nutę choć po chili wydobywa się słodycz ale nie przeszkadzał mi ten element i gustownie się w nim czułam acz trochę dodaj lat. Wydaje mi się że podobna do Chance jest Eclat Lanvin tylko że bez nuty słodkiej..czy mam racje? Być może to skrzywienie ale uwielbiam męskie perfumy nr. 6 Bvlgari Aqua Pour Homme z daleka jestem w stanie rozpoznać te zapachy i podobny nr. 7 Chanel Allure Home sport, zeby to były unisexy to z chęcią zainwestowałabym ale mają zbyt silną męską nutę. Proszę pomóż znaleźć mi swoj ulubiony zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×