Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

baja

mężatki radzą-

Polecane posty

Ja też poprosze instrukcje dla gosci kasia_nawrot@buziaczek.pl Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga - bardzo Ci dziekuje za ta liste, skorzystam napewno:) pomocna bedzie przy obmyslaniu w jaki sposób instruowac moich gosci, a wiekszosc mam przyjezdnych i spia w różnych miejscach, tzn wiekszosc na górze w hotelu - starsi, ale wszyscy młodzi u brata i swaiadkowej i trzeba ich pucy trzexwi beda zaznajomic, kto gdzie pózniej bo przeciez swoje rzeczy tez musza gdzies zostawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222jak
odswiezam moje pytanie czy ktoasz Was miala slub bez mszy ???tylko przysiega przed ksiedzem??? czy tak mozna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik25
Ja miałam ślub z całą mszą ale można i bez mszy.Nas ksiądz o to pytał czy chcemy z mszą czy nie jak byliśmy ustalać termin.Wiem że jak jest bez mszy to ceremonia trwa jakieś 20 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka dzieki za przeslanie informacji 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222jak
kasik25-dzieki:) wiec jest cos takiego mozliwe:) to super:) a moze ktos sie znajdzie kto bral slub bez mszy:) prosze o wypowiedz jak bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co ja slyszalam, to sluby bez mszy jak najbardziej sie odbywaja, ale zamiast tej mszy jest po prostu krotkie nabozenstwo. Odbywa sie to tak samo jak skrocona msza- na poczatku wszystko normalnie (czytania, ewangelia, kazanie, przysiega), a potem to juz tylko blogoslawienstwo i koniec. Calosc trwa najwyzej pol godziny. NIgdy natomiast nie spotkalam sie w KK ze slubem zlozonym tylko z przysiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dzięki za przesłanie instrukcji - Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi
hej aga moglabys mi przeslac ta instrukcje?ja nigdy o czyms takim nie slyszalam ale pomysl jak najbardziej praktyczny:) moj adres : w17594@poczta.wsiz.rzeszow.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--aga czy ja tez moge o instrukcje poprosic??? bardzo bym chciałą zobaczyc jak to wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--aga czy ja tez moge o instrukcje poprosic??? bardzo bym chciałą zobaczyc jak to wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudidu
--aga czy ja tez moge o instrukcje poprosic??? jestem ciekawa jak to wygląda mam nadzieje ze wszystko u mnie będzie ok takze poproszę o to elizaruda@o2.pl z góry dziekuję pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-ja też bardzo proszę o listę-naprawdę świetny pomysł, szczególnie że będę miała wielu gości z innych miast :D misiowa81@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy któraś z Was miała na ślubie pończochy samonośne? Napiszcie proszę, czy Wam podczas tańca nie spadały. Pani w sklepie mnie na nie namówiła i zakupiłam, ale zastanawiam sie czy je włozyć na ślub, czy jednak rajstopy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam. bardzo wygodnie, i naprawdę nie spadają, w ogóle o nich nie myslałam. ale na wszelki wypadek kupiłam sobie druga parę, brązową, i \"ćwiczyłam\". najpierw ubrałam w mieszkaniu i chwilę pochodziłam, potem w nich wyszłam. łatwo można się przyzwyczaić i na ślubie nie ma już stresu. w brązowych chodzę do dziś :-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strefa :-) Jeszcze tu bywasz :-) W takim razie napiszę - w suwaczku usuń znaczek \".\" na samym końcu. Na końcu tekstu ma być png i nic więcej :-) Nie poddawaj się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też poproszę o instrukcję dla gości :) emi25@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcemy z narzeczonym ustalic gdzie ktory gosc weselny ma siedziec przy stole, no i przy nakryciu beda winietki z imieniem i nazwiskiem danego goscia czy wypada przemieszac gosci z obydwu rodzin? czy trzeba ich jednak rozdzielic, ze np na prawo siedzi moja rodzina, a jego rodzina po lewej stronie sali? chcemy gosci wlasnie przemieszac, aby sie rodzinki poznaly, porozmawialy ze soba itp to nie bedzie jkasyczne wesele, tylko obiad weselny w restauracji, wiec nikt nie bedzie wstawal do tanczenia i sie przemieszczal po calej sali; no i nie bedzie mial okazji wujek narzeczonego zaprosic do tanca moja ciocie itp ewentualnie spotkania \"na szczycie\" ;-) moga byc w palarni, ktora bedzie oddzielona od glownej sali - ale mysle ze takie spotkanie rodzin w palarni nie wystarczy, przeciez nie wszyscy pala i jeszcze mam pytanko: kto ma siedziec najblizej pary mlodej? swiadkowie? rodzice? chrzestni? stół bedzie jeden dluuugi, a my bedziemy siedziec na srodku jego dlugiego boku (nie u szczytu - jest za waski na 2 osoby) wiem ze wtedy moge tez kogos waznego posadzic nie tylko obok mnie lub mlodego, ale takze na przeciwko, ale nadal nie wiem kogo na przeciwko a kogo obok itd.... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
czy ja też mogę poprosić o tę indtrukcję??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwulka 26
Proszę o przesłanie instrukcji!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inka, odnośnie przemieszania gości to jestem temu przeciwna, wizytówki jak najbardziej, ale trzeba przemyśleć kto do kogo pasuje np. starsze osoby razem a młodsze razem, ale mieszania rodzin bym nie zaryzykowała, tym bardziej że rodzina mojego męża jest niesympatyczna. Zatem dobrze zrobiłam sadzając osobno rodziny - oczywiście przy tym samym stole. Finalnie moi wybawili się a i tak rodziny się poznały bo przecież był ku temu czas. Ale to jest moje zdanie którym się dzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia_27
do Aga - czy ja równiez moge prosić o instrukcję? mam dużo przyjezdnych gości i powtarzając za innymi chciałabym zobaczyc jak ty to rozwiązałaś. z góry dziekuję ;)) kamilasikora@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, masz zapchana skrzynke. Jak oproznisz, daj znac, to ci jeszcze raz wysle. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia_27
do aga - nie wiem dlaczego nie przeszło - mam skrzynkę na 250 MB i jest zapełniona tylko w 10%. Tak czasem mają te darmowe poczty...:(. Może tym razem się uda. Czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mogę też prosić o tą instrukcję? al1904@wp.pl U nas na slubie też będzie dużo osób przyjezdnych, musimy więc podać wszystkie adresy, ew. jakąś mapkę dołączyć.. A jak to jest z potwierdzeniem przybycia - prosi się o telefon, czy dołącza karteczkę do odesłania.. My robimy zaproszenia sami i nie chcemy, a raczej nie mamy gdzie wciśnąć wszystkich info na zaproszeniu;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi znajomi opracowali wszystkie infomacje (zaraz ci wysle nasza propozycje) i wraz z mapkami rozeslali gosciom. Fajny pomysl- szczegolnie, jak sie nie wie, gdzie konkrentnie jest ten slub, jak dojechac. No i przynajmniej ma sie jako gosc juz jakies pojecie, jak to wszystko bedzie wygladalo. My na naszych zaproszeniach poprosilismy o odpowiedzi telefoniczne- do konkrentego terminu. Jesli ktos nam do tego czasu nie oddzwonil, to sami dzwonilismy, zeby miec pewnosc na czym stoimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HaZa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×