Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anulka123

HALO BRADFORD JEST TU KTO

Polecane posty

Gość agaaga
ss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaga
hej.czesc wszystkim.mam pytanko.Czy wiecie cos na temat nowopowstajecej fabryki gdzies w okolicach BD9,jest to fabryka produkujaca zywnosc,wedliny cos zwiazanego z miesem.Podobno zatrudniaja tam tylko POLAKOW.Jezeli wiecie cos wiecej na ten temat prosze napiszcie,moze adres tej fabryki,nr tel.,czy jeszcze przyjmuja tam do pracy.dzieki z gory.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek245
czesc Agaaga! jak chcesz sie wiecej dowiedziec na temat tej fabryki odezwij sie do mnie na moje gg 9341188 to ci powiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalak
Witam zapraszam na www.bradford24.pl serwis poświecony życiu i pracy w Anglii zapraszamy do rejestracji na forum. Posiadamy również dział ogłoszeń. Zamieszczanie ogłoszeń we wszystkich działach jest bezpłatne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagMagg
Jak dostac sie do bradford z leeds?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hase
normalnie sie dostaniesz albo pociagiem albo autobusem 72 x6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmagg
72 x6??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolinka
z tematu jak dojechać do ;) wybieram się do Bradford. A wiem że długa droga przede mną z Liverpoolu do Bradford przez Manchester.Czy ktosik może wie jakim busem (numer) i skąd mam jechać z Manchesteru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degu7878
zapraszam do korzystania z nowego Forum dla Polonii w UK !!! TYLKO www.WyRo.pl !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magmagg autobus numer 72 lub pospieszny X6- First oczywiscie..nie wiem czy jeszcze 15 nie jedzie do Bradford.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalak
Jasne, że Bradford żyje, zapraszam na www bradford24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalak
Jasne, że Bradford żyje, zapraszam na www bradford24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalak
Serwis poświęcony pracy i życiu w UK www.bradford24.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRÓLOWA ELKA III
Czy ktos pracuje w firmie ACORN-stairlfts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalak
zapraszam na www.bradford24.pl praca i życie w bradford leeds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiwa
zna ktos dobrego fryzjera w bradford? :D potrzebuje pasemek ehme hm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek245
Mam pytanie czy ktos wie moze na temat pracy w bradford?bo w nie wszystkich teraz agencjach rejestruja i nie ma pracy prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek, sprobuj w agencji Randstad, ulica North Parade, po tej samej stonie co Toryen, tylko troche dalej za Kosciolem Zielonoswiatkowym. Kilkoro z moich znajomych dostalo tam teraz prace na rozne Shifty, takze na noc, do archiwizacji danych. Praca przy komputerze, kontrakt na 13 tygodni, jest mozliwosc przedluzenia. Praca w bankach i innych urzedach. Wciaz oglaszaja sie w Internecie. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalak
Jeśli chodzi o fryzjera to jest coś w ogłoszeniach na www.bradford24.pl pozdrawiam admin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, dosc tego, scalak, przesadziles. Zarejestrowalam sie na twoim forum, ale w tym momencie ide usunac konto. Niedobrze sie robi juz od tych twoich reklam. To co robisz to spam jest najzwyklejszy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scalak
przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amel4cia
Cześć!! czy ktoś ma moze pojęcie czy w tym roku też ruszają krakery w halmarku !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Amel4cia. Co do pracy w Hallmarku, to wciaz jest to jedna wielka niewiadoma. Ja pracuje tam jedynm ciagiem od sierpnia zeszlego roku. Kiedy nie bylo pracy na BD4 agencja przeniosla mnie na BD9. Teraz znow jestem na BD4, ale naleze do BD9. Zakrecone to wszystko :) Hallmark jest w trakcie przeksztalcania sie. Likwiduja magazyn na BD9, wszyscy ktorzy tam pozostali maja przejsc na BD4 w lipcu. Kilkanascie osob z Agencji dostanie permanent. Nie jestesmy juz Warehousem, tylko Centrum Dystrybucji. Ja pracuje teraz przy \"rozkrecaniu\" calego interesu. Odbieramy wszystkie zamowienia, ktore przychodza z BD9, wszystko stamtad jest wywozone. Troche jestem na Bulku, troche skanuje, troche siedze w biurze. W miejscu krakerow jest teraz magazyn. Czy rusza i kiedy (pewnie rusza, zawsze sa) to jedna wielka niewiadoma. Trzeba czekac, az wszystko sie wyjasni. Na razie mamy tam jedno wielkie urwanie glowy :) Wszyscy, ktorzy pracowali przez agencje w ubieglym roku i nie maja ciaglosci pracy, musza sie od nowa rejestrowac. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amel4cia
dora750 bardzo Ci dziękuje za szybką odpowiez!!! no własnie ja pracowałam w zeszłym roku przez agencje i jak w listopadzie skonczyły się krakery wróciłam do Polski i tak tu narazie siedzę!!!! Z chęcią bym wrócila do Hallmarku bo praca była boska ale tak w ciemno nie zamierzam jechać tym bardziej ze tak jak napisałas trzeba się na nowo rejestrować!!! jeszcze raz wielkie Dzięki!!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinka
Dora750 dziekuje bardzo za pomoc, znalazlam busy i dojechalam na miejsce i niestety znowu jestem w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam bym sie cieszyla, gdybym byla w Polsce. Niedlugo minie rok, jak siedze w tym Kaszmirze. Czas ucieka, a ja tesknie za swoja dawna praca na Onkologii dzieciecej. Moze czas sie powoli pakowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu to
paolinka w polsce?co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolinka
czyzby byla to prawda ze "wszedzie dobrze gdzie nas nie ma..." ?? w polsce , poniewaz w bradford bylam tylko na "dluzsze" swieta w odwiedzinach, podobalo mi sie i mysle ze na pewno sie lepiej i latwiej tam zyje niz w naszym drogim kraju (choc prawda ze bradford to kaszmir)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×