Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Czesc:) U mnie tez dzis slonko! Milego dnia zycze..ostatni dzien obijania sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
"chyba zyje na innym swiecie..bo jak sie kocha i chce..to kazdy problem jest do pokonania..." to prawda:) no i siup na wózek, rolki i jet się blisko, żdana trasa nie do pokonania:) wrażliwy Pan to skarb:) ach ta burza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem padniety..na szczescie wygralismy dzisiaj:) A co u Was dziewczyny?:) Pewnie buzie juz opalone..bo dzis duzo slonka na niebie bylo:) Liljka---) chyba jednak wole bezpieczniejsze środki lokomocji:) np.rower

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
oj wygraliscei, czyli bohaterzy zmeczni;0 buziaczki:)👄 oj niewazny srodek lokomocji;) choc tez cenie rower, wazne ze przybedziesz👄 oj juz czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) to super..widze ze dzionek udany..wszyscy wypoczeci:)..a jutro do swoich zajec:/ wlasnie drukuje swoja prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo, nie przypominaj, aaaaa- jutro znowu praca, aaaaa. Chociaż umówiłam się popołudniu na kawę z fumfelą :), nie samą pracą człowiek żyje :). Jutro jesteś cały dzień na uczelni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym..bohaterzy zmeczeni:) skoro tak czekasz, to przybede;) ooo..to na klachy jutro sie wybierasz:) od 8 do 13.30 mam zajecia...popoludniu bede juz w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhym..bohaterzy zmeczeni:) skoro tak czekasz, to przybede;) ooo..to na klachy jutro sie wybierasz:) od 8 do 13.30 mam zajecia...popoludniu bede juz w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
przybywaj:))))))))))))))))))))nie tylko czekam, ale i esknie i..❤️ cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
esknie=tęsknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klachy?? Oj, to nie po mojemu :D Jak się czujesz?? I powodzenia jutro z referatem?? A na jaki temat?? Same mądre rzeczy, co?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cmok:) no tak myslalem ze nie po Twojemu;) to znaczy, ze plotki jutro sie szykuja:) ogolnie, to ponizej kreski..bo zmeczony a i glowka dzis nie pracowala w tym kierunku co powinna:/ Nie-dziekuje:) mam nadzieje, ze ludzie nie zasna...a prowadzacy, ze tak;) o tak, madre rzeczy,ktorych polowe nie rozumiem;) ale co tam! bedzie OK! Musi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia_wodna
bedzie okey, musiiiii:)👄 bedzie pięknie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzymam kciuki :D Mój komp jest kobietą i właśnie strzela fochy, muli się strasznie. Muszę mu go przeinstalować. Aj a to tyle pracy, aj. Pomożesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha..a temat to: \"Materiały wybuchowe. Zagrożenie wybuchem w przemyśle chemicznym. Przyklady\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymaj się 👄 wiem, że ciężko...ale musisz. Jestem z Tobą... daleko... ale myślami i wirtualnie :D Uśmiecham się szeroko i przytulę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki! Pomoge:) Jak kobieta to trzeba delikatnie..poprzytulac..porozmawiac...na chwilke sie pozloscic..a pozniej znowu poprzytulac;) Bedzie dzialac:P noo..duzo roboty z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..daleko daleko:/ ale dziekuje za wirualne wsparcie...smile:D o 10.15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ proszę bardzo :D dobrze mi z tym :D 👄 A na tą moją kobietę-komp to się nawet nie złoszczę, cóż, taka kolej rzeczy... Tylko przeraża mnie fakt, ile to pracy :( a poza tym jeszcze nigdy tego nie robiłam. Hę, widocznie zawsze musi być ten pierwszy raz. Oj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo pracy z tym..zwlaszcza jak ktos robi to pierwszy raz..ale jak sie nauczysz..to pozniej bedziesz smigac:) Trzymaj! Dziekuje:) To zycze milego dnia..udanego spotkanka i..malo pracy:) Pedze do lozka, bo oczy mi sie zamykaja! Do jutra! papa:* Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×