Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

Gość lilia-wodna
opowiadania i marzenia sie spelniaja:) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo..przefajne opowiadanko:) tez sie rozmarzylem.. juz dawno nie slyszalem, zeby ktos mnie chcial..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
fajne opowiadanie:) ktos kocha i chceeeeeeeee:) az schnie z tesknoty:)👄 dobranoc, ja do pracy;) buziolee;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilijka do pracy..to my bedziemy slodko spac:) Troche mnie znowu wspomnienia naszly:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara ale jara;) zartuje! za to opowiadanka superusne piszesz..az sie glosno zasmialem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
niedobrze, bo bez ciebie:) :* sweet dreams:) opowiadnia fajne piszesz;) magiczne jak 44;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko takie chwilowe.. juz sie do Ciebie usmiecham:) przepisalem dzis ten list na czysto..i jutro pojade podrzucic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
tak chmurku bedziemy slodko spac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
''Ostrożnie naprzód posuwam się jak żółw, wychylam nieśmiało głowę. Malutki kroczek w przód, tak wiele w tył... Rozglądam się wokół. Szukam miejsca dla siebie... Może mnie w tym malutkim zakątku nikt nie rozdepcze. Może nawet schyli się nade mną, zaduma, zajrzy do środka''. pokocha i wycaluje i nie oda, nigdy:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 buziakow to tylko na poczatek..bo ja strasznie calusny jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
100 buziakow to tylko na poczatek..bo ja strasznie calusny jestem;0 oj super:) całusna, calusny:) chmurek, chmurka lutek lutka oj tyle łaczy;) i te buziaczkiii:) tak sama miloscia;) hmmm:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, troche Was czytam.. kiedys bylo smutno a teraz robi sie weselej i romantyczniej ;) po 1 zycze Wam kazdemu z osobna duzo szczescia w milosci i odnalezienia tej 2 polowki po 2 mam pytanie ... Chmurkowi blizej do \'chcialabym...\' czy \'lilii-wodenj\'? I nie mam na mysli kilometrow;) a teraz w skrocie cos o sobie.. Chlopak mnie tak samo olal,jak Chmurku Ciebie dziewczyna niestety takie zycie, ludzie niedojrzali boja sie powaznych rozmow... bardzo bylo mi ciezko ale przypadkowo spotkalam przez inetrent chlopaka,ktory ze mna najpierw rozmawial,pocieszal a teraz chyba w rzeczywistosci \'normalnej\' sie w sobie zakochujemy dobranoc Wam! no i obserwuje dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmuruś to jak, gdzie masz bliżej?? A w zasadzie do kogo?? :D Nie sądziłam, że tylu ludzi obserwuje nasze poczynania :) Pozdrawiam ciepło wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
przeciez spiac tez sie kocha buziole:* no wąłsnie:) chciałabym i wodna;) blizej, bo nie o kilometry tu chodiz, a cos co sie mowi, czuje, kocha no i piesni;) chciałbym, chciała;) miloscia zyc:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tutaj mala szara myszka jestem..i nie mam nic do gadania:) tez mi sie zapomnialo, ze to na forum piszemy..i widownia moze byc znacznie wieksza;) co to znaczy ze blizej? powiem tyle, ze bardziej znamy sie z Chcialabym..a Lilijka pisze slodkie rzeczy..ale nic o Niej nie wiem...taka randka nie w ciemno tylko w czarno:) - milosc slepa jest:) a moje serduszko wciaz jeszcze placze...a ja nic nie moge na to poradzic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chmuruś spokojnie, wszystko w swoim czasie, daj czas i sobie i dla serduszka... A teraz uszka do góry, rogalik na buzię i buziaki 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
MILOSC JETS PIEKNA, A CZARNY TO ŁADNY KOLOR:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia-wodna
Z TAKIM OKRZYKIEM PROSZE SIE ZAMELDOWAC NA PIATKOWYM PIATKU, JA POWIEM TYS MOJ, A TY TAK JEST:* I BEZ GADANIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomagasz bardzo bardzo:) :* i bez gadania:) a mowielm ze \"ja tutaj mala szara myszka jestem..i nie mam nic do gadania\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×