Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chmurek

A mówi sie ze faceci to dranie..

Polecane posty

jak dzis samopoczucie?? dopiero co wrocilem z zajec od poniedzialku u mnie ciagle burze, wiec nawet z kompa nie moge korzystac:/ do tego net wylaczaja! w piatek mam wycieczke do Krakowa do Lab. Kryminalistycznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmęczona pioruńsko jestem. Dzień dziecka od poniedziałku już u mnie ;). Dzisiaj byliśmy na farmie, atrakcji co nie miara. Żadnego nie zgubiłam, żadnego nie zabiłam, świetnie się bawiłam. ;) W sobotę mam roczny egzamin i za cholerę nie mogę zabrać się za naukę. Masz jakiś sposób?? Żeby się chciało chcieć. a co będziecie w tym lab robić? Co się tam robi? buziaki :) 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajniutko! i co ogladaliscie??? pewnie gęsi i strusie;) a sama bylas z cala gromada? jesli tak to wspolczuje:) jak zdasz go teraz, to bedziesz miala juz spokoj i bedziesz mogla pomyslec o wakacjach:) mnie sie tez nie chce uczyc, ale jak pomysle ze i tak MUSZE to zdac kiedys, przykladam sie i staram nie myslec o glupotkach. bedziemy pewnie zwiedzac, ogladac na jakim sprzecie pracuja, jakie analizy przeprowadzaja... cos w tym stylu. ciezko takie wejscie zalatwic, bo to medycyna sadowa i trzeba miec znajomosci, a tam w Krakowie podobno jedno z lepszych w Polsce. w takim Laborat. robia np. analize DNA sladów jakie zostawli po sobie morderca:) hihi..ale wymyslilem cmok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :) bo Ty bardzo mądry jesteś ;) sama nie, coś Ty, połowy już by nie było :P. Cała kadra z przedszkola, wszystkie Maluchy, woźne, ale i tak masa roboty i oczy dookoła głowy ;). a były i konie i owce i króliki i kot, który nie wiem jak przeżył :P takieeeeeeeeee przytulanie i głaskanie, hihi ;). I zamek dmuchany i klowny. Masa atrakcji :). Tylko panie umordowane niemiłosiernie. a widzisz jak ja się uczę, siedzę na kafe. A zaraz trza iść spać, bo rano do pracy. Ech, przeżyć ten tydzień i mam nadzieję, że już będzie luz. dobranoc 👄 wpadniesz się poprzytulać jak za starych czasów?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam madry, czasem robie tylko takie wrazenie:) mylne wrazenie:) faktycznie, tyle dzieciakow to samą przeciez nie wysłaliby Cie:) a co jutro z okazji Dnia Dziecka planujecie? chyba bedzie sie dzialo, oj dzialo:) to wylacz kafe i marsz do ksiazek:) na klodke komputer sprobuj zamknac:) no, jeszcze tylko 3 dni i koniec tygodnia! dasz rade:* dzisiaj wpadne na przytulanko:) oj, znow takie stare czasy to nie sa:) tylko ze nie moge zaspac, bo rano mam pociag:) teraz robie sprawozdanie, a za chwile bedzie przerwa na koktajl truskawkowy:)) buzia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, jasne :P dzieje się już od tygodnia, ciągle, nieustanie. Mam dość ;) Ale ja jutro mam wolne, bo muszę się w końcu nauczyć na egzamin a poza tym po południu śmigam do Wawy. już tylko pół dnia na naukę mi zostało. Aaaaaaaaaaa ja też nie mogę zaspać, trza się uczyć :O buziaki, zmykam kończyć pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, jasne :P dzieje się już od tygodnia, ciągle, nieustanie. Mam dość ;) Ale ja jutro mam wolne, bo muszę się w końcu nauczyć na egzamin a poza tym po południu śmigam do Wawy. już tylko pół dnia na naukę mi zostało. Aaaaaaaaaaa ja też nie mogę zaspać, trza się uczyć :O buziaki, zmykam kończyć pracę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam na przytulanko:) trzymam kciuki za egzamin! powodzenia!!! dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomylił (a) nicka, po prostu pod drugim mam za dużo postów ;-) Miłego dnia Chmurki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha:) ale tydzien.... od srody praktycznie nie mialem netu, bo wszystko szlag trafil z nieba:) burza...a potem cisza:) egzaminek zdalem i zostal jeszcze tylko jeden, w czwartek! we wtorek bylem na koncercie w Spodku:) super bylo dzis na meczu, udalo sie strzelic bramke i wygralismy:) a jak u Ciebie weekend? no i co z egzaminkiem? zdany?:) napewno, bo trzymalem kciuki:) buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aloha👄 ups A mnie od środy nie było ;), miałam długi weekend ;). Dużo tańca i %, a od jutro powrót do prozy życia. Ech.Udało mi się nie myśleć, zrelaksować ;) to gratuluję. Ten też zdasz :), będę trzymać kciuki :) a na czyim koncercie?? eeee, super. Ty to jesteś zdolny 👄 wyniki z egzaminu za 2 tygodnie. Nie myślę o tym teraz. A cała reszta do przodu, indeks już złożyłam, więc w zasadzie luz :):):). Wakacje?? dobrej nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no to weekendzik udany:) trzymaj, trzymaj to moze sie uda:) dziekuje:* gwiazda konceru byl Slayer a jutro jak mi sie uda jakis bilecik zalatwic, to moze wybiore sie na Pearl Jam:) a tam zdolny....niee ee napewno zdasz i zaczna sie prawdziwe wakacje:)) Ty to masz fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym...
ależ proszę :) Ja zawsze do usług 👄 a mnie zabierzesz?? Bardzo chętnie bym się wybrała. a z czym mam fajnie?? Bo jakoś sobie nie przypominam :O. Ja wakacje?? Zapomnij. Muszę pracy szukać :(. I czarno to widzę. a jak z wakacjami u Ciebie? Planujesz coś?? przytulam si mocno, bo mi tego trzeba bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapamietam sobie:P noo..pewnie ze zabralbym...tylko musisz z samego ranka ładowac sie w pociag na Katowice:) jakiej pracy?? a co z Kaczorkami?? juz Cie tam nie chca? lojej....nie wiedzialem a wakacje..hmm jak narazie planuje cos z praca, ale nie wiem czy cos wyjdzie, bo musze czekac na tel. poza tym musze magisterke pisac:/ zeby gdzies na jesien sie bronic z odpoczynkiem to jeszcze nie wiem co bedzie, z checia gdzies bym sie wybral... przytulam mocno mocno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie ma sprawy i tak zawsze wcześnie wstaję ;) do pracy kończy mi się umowa :(. A cala reszta to bardzo długa historia. Ale mam za małe plecy... jest źle... Przytulam się mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekatomba
coś wiem na temat małych pleców, jeśli można wtrącić;) pozdrówka dla sympatycznej parki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekatomba
proza życia to mnie chyba niedługo doprowadzi do ostateczności:P a co do podczytywania, to śledzę Wasze skomplikowane losy chyba od zarania dziejów, chociaż ostatnio opuściliście się w korespondencji:) chyba oznacza to przejście na gadulca?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co w nich takiego skomplikowanego?? hmmm, brak czasu niestety i znowu ta proza życia się kłania, ech :( powiesz coś sobie?? pozdrawiam ciepło i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hekatomba
chyba pracujemy w tym samym sektorze usług, że tak się wyrażę:D a tak nawiasem mówiąc, sądziłam, że ta Wasza znajomość będzie miała troszkę inny finał, no ale cóż ... chyba coś innego macie w gwiazdach zapisane:P również Cię pozdrawiam i kobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) bedzie dobrze..nie martw sie na zapas:* pozdrawaim wszystkich tajemnych czytelnikow:)) ciekawe ile Was tam jest?:) ja to w gwiazadch mam chyba nabazgrane...:/ mialem dzis miec egzaminek, ale ludzie przelozyli na za tydzien, bo jeden z ich bylych kolegow umarl (wtedy jeszcze nie studiowalem z nimi, bo to ten II kierunek) i pare osob jechalo na pogrzeb. bylem wczoraj na Pearl Jam:) suuuper dzionek:) a jutro mam jakis kurs w sprawie tej pracy...ciekawe co to bedzie?? buziaki...i usmiechaj sie duzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×