Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Muna
Witam wszystko dziewczyny. Chciałabym mieć już takie dolegliwości jakie wy macie. W pierwszej ciąży przytylam ponad 20 kg. Po porodzie już w pierwszym miesiącu ubyło 10 więc nie martwcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciąża ważyłam 44,5, w pierwszym trymestrze schudłam do 42, teraz na początku 4 miesiąca znów 44,5. Więc uznaję, że nie przytyłam nic. Wełna, dzięki za dobrą radę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Talunia czekamy na jutrzejszy wynik chociaż już składam gratulacje. Wełna super foto. Misiaczek na pewno zaskoczylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, Roxi, jak tak czytam o waszych doleglowosciach to wam zazdroszcze!!! Ja tez tak chce!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe lidka podpisuję się pod tym co napisała Margotka :) Muna a Ty jak się czujesz? masz jakieś swoje przeczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
A mnie dzisiaj brzuch zaczął lekko pobolewać i ciągle jem wszystko co mi wpadnie w ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka32: powiem szczerze ,że nie starałam się zawsze tego unikałam zabezpieczaliśmy się z moim chłopakiem . Pewnego dnia postanowiliśmy sprobowac bez zabezpieczenia i do środka :) ponieważ moja koleżanka miała tak pare razy i nie zachodziła , pomyśleliśmy że i u nas może tak będzie..... no ale wyszło że jednak jestem w ciąży....bałam się na początku że moge byc... a teraz jak sie okazału że już jestem to strasznie się ciesze po mimo tego że mam dopiero 20 lat. jestem na pierwszym roku studiów ważne że mam wsparcie kochającego mnie mężczyznę z którym jestem już 5 lat. teraz jedynie boje się powiedziec rodzicom ponieważ mam bardzo stanowczego ojca który ma nerwice ...... Dla wszystkich dziewczyn: życzę wam powodzenia :) mam nadzieje że i u was pojawią się dwie kreski na teściku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! Welna super,ze zobaczylas bijace serducho.Teraz mozesz spac spokojniej:) Racuszek,Isia ja tez raczej do Was dolacze ,bo nie wytrzymalam i zrobilam dzisiaj test!niestety I kreska:) Czuje,ze pobolewa mnie brzuch jak na @ i mam bialy sluz,ale to o niczym nie swiadczy.Zatem czekam na @ i staramy sie znowu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem dzis przymulona, po 3 kawach zasypiam przed kompem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talunia, nie powinnas sie bac, jestes juz dorosla a reakcja twojego ojca moze Cie pozytywnie zaskoczyc, w koncu dasz mu wnuka, grunt, ze nie jestes sama bo studia to nie problem, jak bylam na 4 roku studiow to moja kolezanka wlasnie zaszla i krotko przed obrona miala termin, nie bylo zadnych problemow i wszyscy szli jej na reke, rowniez z terminem obrony itd.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie oglądam program " TRUDNE SPRAWY" i dziewczyna zaszła w ciąże i chce ją usunąć - głupia!! my się staramy żeby w tej ciąży być i się tym cieszyć, aż płakać się chce :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Ja też to oglądam , paranoja poprostu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
myśle że poczekam do poniedziałku lub wtorku . czy wcześniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Wełna moje przeczucia się nie sprawdziły w ostatnim cyklu ale nie wykluczone że jajo mogło się. nie zagniezdzic i zostało usunięte :-( W tym cyklu ignoruje sygnały swojego ciała bo mogą być bledne. Niedługo ma być @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Test powinien być wiarygodny 14 dni po stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Muna ale ja nie dostałam @ robiłam testy i negatywne wyszły , a czytałam że może być tak że tydzień po spodziewanej dopiero może wykazać test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Z tymi testami to różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, prześliczny chłopczyk:):):):) manina, żyjesz? lidka, kiedy testujesz? isia, racuszek, next time! sporo nowych starczek, witajcie;) POWODZENIA!! pamiętam o was ciągle i baaardzo chcę przyłączyć, ale jeszcze nie czas:( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi, jak cie tak mdli, tzn że ciąża dobrze się rozwija. jak zaczyna mdlić to zwykle wtedy zaczyna bić serduszko, więc pewnie dziś już byś go posłuchała. głowa do góry i uśmiechaj się do mdłości, one oznaczają, że jest tak jak ma być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi kochane, caly dzien pobolewa mnie podbrzusze, lewa strona, jak na owulke, ztymze juz dawno po niej, to jest moj 15 dc, wiec juz prawie i po plodnych (mam krotkie cykle 25-dniowe), czym to moze byc spowodowane? Moze ktoras z was mnie osiweci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka albo dochodzi własnie do zapłodnienia:) albo masz owulkę i okres ci się spóźni jak ostatnio. więc moim zdaniem kochaj się bez dwóch zdań! najlepiej dziś. polez z nogami do góry 30min i weź prysznic o godzinie. Jestem pewna, że w tym miesiącu zostaniesz mamusią. powiem ci, że ja też mam dziś dokładnie taki ból o jakim piszesz, z lewej strony. Mam dziś 15dc dokładnie. Wczoraj i dwa dni temu seks. Nie wiem czy coś pociekło, może trochę na palcach się dostało przypadkiem, ale raczej u mnie nic z tego nie będzie, choć kto wie, cuda się zdarzają. Powodzenia dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguś24
hej dziewczyny pisałam tu 2dni temu że niejestem pewna bladej kreski na teście ciążowym wczoraj dziś zrobiłam ponownie innych firm i wszystkie pozytywne 3 testy okresu już nie mam 5dni tempka powyżej 37 :)))) mój jezeli wszystko będzie o.k urodzę malucha w tym samym terminie co synka który teraz ma 15m-c pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Silu,fajnie,ze zagladasz do nas od czasu do czasu!Mam nadzieje,ze czujesz sie znacznie lepiej i stosunki z mezem sa rowniez ok!Pozdrawiam Ja wczoraj dostalam @,takze zaczynam od nowa! Milego dnia kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×