Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Silu, jesli to owu to nic z tego, od wczoraj z nim nie rozmawiam, wiec to nie moj cykl chyba...ale moze Tobie sie uda;);) dzialaj dzis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis tez mnie tak boli, jak wzoraj, wiec to pewnie owulacja, jak podpowiada mi Siluetta, choc zdawalo mi sie ze czulam ja juz w zeszlym tyg., no ale coz cialo jak i natura plata figle... Fuck....kolejny cykl do d..y, mam juz dosc;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie .... dzisiaj zrobilałm kolejny test wyszedł pozytywny. Jednak pare minut temu dostałam @ co się dzieje?? Wiem że np.moja koleżanka do 3 miesiąca ciąży miała @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kiedy zauważymy jakiekolwiek niepokojące objawy mogące świadczyć o poronieniu, natychmiast powinniśmy udać się do lekarza. Zaniepokoić powinny nas krwawienia lub plamienia, połączone z bólem podbrzusza. Ciąża biochemiczna występuje na tak wczesnym etapie rozwoju zarodka, że objawy te mogą być nienasilone i często mylone są po prostu z okresem. Kobieta nie zawsze w ogóle wie, że była w ciąży i poroniła. Na późniejszym etapie ciąży symptomy są dużo ostrzejsze, ból staje się silny, a krwawienie obfitsze. " Oczywiście mogę się mylić ale żadne krwawienie w ciąży nie jest dobre!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Dostałam @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti masz racje każda przyszła mamusia się wzruszy....ja właśnie się wzruszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jeszcze nie śpiewa :( ale mam nadzieję że w tym cylku nam się uda, bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Misiaczek2507......20................1...........................31.01 Racuszekkk26.......26...............1...........................03.02 majeczka_83....... 28...............4...........................04.02 Muna.................33...............15..........................05.02 gosiak1986..........26...............4...........................12.02 lidka32..............32 ..............11..........................14.02 preggers ............23...............3...........................20.02 magduniaa..........25...............1...........................25/26.02 Isia...................28...............7............................01.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3.................... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Misiaczek2507......20................1................... ........31.01 majeczka_83....... 28...............4...........................04.02 Muna.................33...............15................. .........05.02 gosiak1986..........26...............4................... ........12.02 lidka32..............32 ..............11..........................14.02 preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............7................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... .......01.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Przepraszam, że się tyle nie odzywałam ale miałam duuużo spraw na głowie i tak jakoś wyszło. Pozwoliłam sobie uporządkować tabelkę wg, terminów @ więc będziemy wiedziały która będzie jako pierwsza testowała :) Witam wszystkie nowe staraczki w naszym gronie i życzę powodzenia :) Wełna widzisz wszystko jest ok, cieszę się bardzo i mam nadzieję, że już się uspokoiłaś troszkę :) Doti gratulacje- widziałam Twoją kruszynkę na FB, śliczna :) Silu a może akurat się udało :) Także bądź dobrej myśli :) U mnie dziś 22dc, przytulanko było w 14 i 16dc, owu miałam w 17dc także zobaczymy czy coś się posieje ;) Mój m nie poszedł w końcu na te badania,bo "nie miał czasu" ehhh.... Ręce mi już opadają normalnie. Obiecał mi, że jak wróci z wyjazdu to zrobi - zobaczymy. Swoją drogą to on się chyba boi wyniku i dlatego tak zwleka, ale ja wierzę ,że wszystko jest ok. W tym cyklu już tak nie rozmyślam ciągle o tym czy się udało czy nie i testować na pewno nie będę wcześniej niż dzień po terminie @. Całuje Was mocno moje drogie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti wyslalam Ci zaproszenie na fb. Gosiak fajnie ze sie odezwalas wreszcie! Moze u Ciebei cos wyjdzie.Juz niedlugo masz testowanie wiec wtedy sie okaze! :) Czy masz zamiar szybciej? Ja watpie bo ostatnio bylo juz 3 dni posuchy, a dzisiaj jakas zmeczona jestem i spie od 14. Wiec pewnie zasne zanim moj wroci od kuzyna. Test owu byl wczoraj mocniejszy ale zjadl mi go pies( mam mlodego psa) wiec widzialam go tylko chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, moze juz sie tam cos u Ciebie posialo;), wiec nic straconego. Ja tez jakas zmeczona chodze od dwoch dni...jakies przesilenie czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu dziekuje ci bardzo...nawet nie wiesz jak sie ciesze ze moja dzidzia zdorwa i szaleje tam w brzuszku jeszcze ma duze pole do popisu:) roxi kiedy do lekarza idziesz bo nie pamietam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Część kobiety. Ją jestem podlamana bo objawy mam na @. Chyba przyjdzie już jutro. Faktycznie coś tu cicho. W ten mrozny dzień wszystkie w łóżkach ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Ja to dzisiaj umieram z bólu brzucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
nie , żaden lek mi nie pomaga na @ , siadać nie moge , stać nie moge kucać nie moge . dobrze że leżeć moge chociaż . a z drugiej strony załamka bo to jednak nie ciąża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Racuszekkk26.......26...............1.................... .......03.02 majeczka_83....... 28...............4...........................04.02 Muna.................33...............15................. .........05.02 gosiak1986..........26...............4................... ........12.02 lidka32..............32 ..............11..........................14.02 preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............7................ ............01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ja smutkowo baluję i zbieram siły na następne starania, póki mnie zalewa @.... buziaki ślę i kciuki trzymam, dziś kolejna część balangowania :P zaraz wyjeżdżamy do znajomych :-) może się odprężę i zejdzie ciśnienie z ostatniego oczekiwania.... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×