Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Moze cierpienie dziecka w sensie ze jest nie zywe! ? Gdziekolwiek jest nie zyje. To chyba wiekszosc ma na mysli, patrzy z gory na swoich rodzicow i nie zyje. Nigdy juz nie ozyje i nikt jej nie zwroci zycia. A zbeszczeszczenie ciała to juz inna sprawa. Ja mysle ze dziewczyna i tak juz ma skaze na cale zycie, wiec na pewno juz do konca nie ulozy sobie zycia. I nie mowie tu o tym ze to koniecznie musiala byc jej wina, jak dla mnie jest za duzo niewiadomych zeby osadzac. Silu mozesz widziec w niej dobro, ktorego niestety duzo ludzi nie jest w stanie zauwazyc, bo kazda matka stara sie pomoc swojemu dziecku za wszelka cene. Ja juz wiecej nie bede na ten temat pisala bo po prostu to nie moje miejsce zeby ja jakos osadzac. I mysle ze kazdy powinien zachowac dla siebie to co o tym mysli. Fakt kazdemu mogl sie zdarzyc nieszczesliwy wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, masz rację. dziecku życia się nie wróci, ale tak samo jak milionom innym dzieci, które niestety giną przez dorosłych:( w wypadkach samochodowych i innych również "domowych". takie życie - takie było, jest i będzie. pewnie, że szkoda małej, taka byla śliczna. Musiała być cudowna. Matka nigdy nie zapomni. ale denerwują mnie te osądy jej i oszczerstwa na jej temat w necie. I tyle. jezu idę do pracy zaraz, jak mi się nie chce.....mówię wam. najchętniej zostałabym w domu z synkiem i miała już drugie maleństwo w brzuszku. marzę o tym...po prostu w domku sobie czekać na 2 dziecko, a synka wychowywać w domku. a tak ciagle ta robota i robota, już mi się rzygać chce. papa kochaane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac do ciazy, bo troche zboczylysmy z tematu, to u mnie chyba nie ma szans zebysmy nei wcelowali w owulacje, bo u mnie starania trwaja od jakiegos 6dc i dalej a jest juz 20dc. Jeszcze 2 tygodnie do @ ( no juz moze niecale) a u mnie na tescie owu nie pojawila sie jeszcze druga wyrazna kreska, chociaz wydaje mi sie ze owu byla w zeszlym tygodniu. Ale kto wie. Teraz nic mnie juz nie boli zadne podbrzusza nic takiego. Pozostalo mi tylko czekanie. Wczoraj byly staranka( narzeczony chyba juz przyzwyczail sie do takiego szalenstwa i sam nalega co 2 dzien, chociaz nie ma pojecia ze tak powinno sie robic przy starankach) takze moze za ktoryms razem cos sie zasialo. Ja korzystam z ferii i ide na kurs prawa jazdy. Ale musze tam siedziec 4,5h,wiec juz mi sie nudzi. Przyanjmniej nie mam czasu na fiksowanie na punkcie ciazy!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, preggers super, że tyle miałaś starań w tym miesiącu!! trzymam za Ciebie kciuki kochana :) silu czas szybko leci, niedługo już będziesz miała maluszka w brzuchu i będziesz z synkiem w domu, zobaczysz, wszystko jest kwestią czasu :) ja chętnie bym się wyrwała z domu ;) a od tygodnia siedzę i usycham w domu, bo mała chora, ja chora, na dworzu -100 ;) , może jutro już wyjdę bo naprawdę idzie oszaleć, a mała z nudów to już mi po ścianach chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Czytałam wczoraj Wasz wątek odnośnie małej Madzi, ale nie miałam już ani siły ani ochoty niczego komentować. Ogólnie jestem zmęczona już tą sprawą, oskarżeniami, domysłami. Czekam na finał tej sytuacji i mam nadzieję, że to czegoś nauczy pozostałe społeczeństwo. Dziś wkroczyłam w 15 tc. Brzuszek jest już widoczny. Zaczynam mieć problem z ubraniami, szczególnie ze spodniami jest problem. Czy wiecie może jakie sieciówki mają asortyment dla przyszłych mam? Zima trzyma. Nie jest wygodnie ubierać na rosnący brzuch 3 swetrów, grubej kurtki i przedzierać się przez śniegi. Już nie mogę się doczekać jak w marcu założę przewiewne ubranka, które już ładnie będą eksponować brzuszek :) Jak się czują pozostałe Ciężarówki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka H&M ma ciuchy ciążowe chyba też C&A nie mogę sobie przypomnieć nic więcej narazie, w każdym razie w H&M jest dużo ciuchów ciążowych zazdroszczę Ci 15 tygodnia,nawet nie wiesz jak bardzo! :) jak się czujesz??? jak nasz ulubiony smaczek? dokucza jeszcze? u mnie jest lepiej, bo mam zatkany nos przez chorobę i nic nie czuję :) nawet ten posmak dzięki temu jest mniejszy, no ale mimo wszystko nadal jest...ja też już chcę 15 tydzień!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka, przeglądając ciuszki na stronie www.bonprix.pl we wszystkim kategoriach (koszule, tuniki, bielizna, sukienki, bluzki) było kilka pozycji ubrań ciażowych. Niektóre naprawdę śliczne. Ja przymierzam się po wypłacie zamówić sobie stamtąd kilka sztuk, więc i tobie polecam. Nie są drogie. w sklepach, jeśli masz blisko siebie H&M to tam jest dział M jak Mama i są ciuchy, ale są pierońsko drogie, np dżinsy z pasem ciążowym 189zł. mnie na to nie stać. a na bonprix takie same dżinsy ciażowe (różne rodzaje) za 99zł. Zobacz sobie. przypomniał mi się 15tc z synkiem. ależ było cudownie;) wełna, mój synek też z nudów po ścianach mi chodzi...rozważamy z mężem danie go do żłobka, bo on uwielbia dzieci. może by się tak nie nudził. jeszcze słuchajcie winda popsuta od 2 tyg. jaja jakieś sobie robią. a myu na 4ptr mieszkamy,. nie ma bata, z wózkiem nie dam rady zejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu to ja mieszkam też na 3 bez windy w ogóle i noszę wózek od zawsze na dole nie mam w ogóle miejsca żeby go zostawić więc muszę go za każdym razem znosić i wnosić...nie mówiąc już o tym jak zakupy np zrobię to jest hardcore to jest straszne, na początku to płakałam jak miałam wyjść na spacer z tą gondolą olbrzymią i dzieckiem w środku, szybko przerzuciłam się na spacerówkę, teraz jest lepiej bo mała schodzi już sama a ja targam tylko wózek ale teraz w ciąży to nie wiem jak to będzie :( czasami jak mam gorszy dzień to dosłownie zrzucam wózek ze schodów, cud, że jeszcze się nie połamał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za podpowiedzi. Zależy mi najbardziej na spodniach a te niestety trzeba przymierzyć. O bluzeczki i sukienki wszelkiej maści nie muszę się przejmować, bo moja szwagierka ma firmę szyjącą odzież ciążową, więc pewnie będę się ubierać w jej ciuszki. Szwagierka ma spodnie ale zaczynają się od rozmiaru S a ja noszę XS :( No i stanik, wygodny elastyczny stanik. Dobrze, że ja mieszkam w domu, z wózkiem nie będę mieć problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, jezu ależ się uśmiałam:) zrzucasz wózek ze schodów?::):):):) boże nie mogę:):):) to ja już nie narzekam:) współczuję ci ogromnie braku windy. to nie do pomyślenia co ty musiałaś przezywać. te wózki są ogromnie drogie. musisz sobie kupić taki wózek parasolka "byle-co" za 70zł na allegro (waga wózka 4,5 kg). moi znajomi bez windy tylko taki wózek mają. choć z 2 dzieci sobie i tak tego nie wyobrażam. Ale mała będzie już duża to na nogach zejdzie, a ty synka weźmiesz na ręce w razie co i będziecie sobie siedzieć na placu zabaw. bo z wózkiem? litości;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, ales mnie rozbawila z tym wozkiem;););) A ja raczej stronilam od wozkow i uzywalam je tylko jak naprawde musialam, np zla pogoda, deszcz itp, ja uwielbialam nosic mala na takich szelkach, nosidelkach, nie wiem jak to dokladnie nazwac, mialam ja na brzuchu, takze mogla sie przytulic do mnie i slyszala moje serce, czesto tez tak zasypiala a ja mialam dwie rece wolne i moglam spokojnie zakupki robic, przebierac w sklepach;), polecam taka rzecz, wlasnie sprezentowalam mojej siostrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zgadza się w przypadku braku windy najlepiej nosidełko ale porządne. ja miałam ale zaczęłam używać jak mały miał 6mc i nie lubił...wiercił się, płakał. dlatego, że go od urodzenia nie przyzwyczaiłam. ale gdybym windy nie miała, to od urodzenia to plus wózek 4,5kg max. taka parasolka składana do pionu, lekka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym fantastyczna rzecz na spacery, wedrowki piesze np po lasach i nie tylko, ja tak badrzo chetnie robilam, frajda na niemala dla calej rodziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam nosidelka uzywac, jak moja corcia miala jakies 3 m-ce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Wełna Ty to jesteś the best! Dziwię się, że jeszcze bloga żadnego nie prowadzisz, bo podejrzewam że każdy by się uśmiał do łez czytając Twoje perypetie :) Silu ja już kiedyś pisałam o tym kalendarzyku :) Cały czas sobie go podglądam i jest bardzo wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) jak tam czekające na @ ? ale u ans będzie teraz mam nadzieję, wysyp kresek, może zatestujemy wszystkie 1 marca ? :D Silu u mnie ten kalendarz się z testami owu nigdy nie zgadzał ale może komuś się akurat zgodzi :-) u mnie koniec definitywnie i już pierwsze starania były, takie baaardzo pierwsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh serio Was tak rozśmieszył ten wózek?? :) :) :) naprawdę jak mam nerwa to go tak z całej siły spycham ze schodów i on sobie leci :D ja to taki nerwus raptus jestem ;) mam właśnie taki ok 4 kg, szukałam najlżejszego, niestety ma też małe kółka więc się nim ciężko jeździ na szczęście zmieniamy mieszkanie (dlatego też zdecydowałam się na 2 dziecko) więc wózek już nie będzie fruwał po schodach za parę miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, a to zmiana mieszkania dużo tutaj znaczy. uff. kupiliscie na kredyt? ja się z m. przymierzam do kupna, ale przeraża mnie ten kredyt. wiec na razie koczujemy na wynajmie za małą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia, ja mam miec okres 14, wiec nawet jesli bym go nie miala to nie wytrzymalybym z czekaniem na testowanko do 01.marca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Silu mnie też kredyt przeraża , na szczęście mamy możliwość sprzedania działki i nie wykończonego domu , wiec póki co czekamy na kupca , a jak tak spojrzeć z drugiej strony wynajmujesz mieszkanie , to jest podobnie jak byś wzięła kredyt bo wtedy nie płacisz komus tylko za swoje oj zawsze troche wiecej ale zawsze wiesz że masz to swoje mieszkanie . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
uciekam jade do Mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Lidka , Ty się z Gosiakiem "za chwilę" dowiesz :-) trzymam za Was kciuki :-) potem emocje Preg i Magduni, zapomniałam Silu kiedy msza, a może jednak się wpiszesz do tabelki?? :P :-) ja tak sobie lubię pisać i układać i porządkować, jakoś tak mi lepiej wtedy, może to jakaś nerwica natręctw? :P a zobaczcie jak dużo jest dziewczyn z początku marca Misiaczek miłego pobytu, co tam u reszty? Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ gosiak1986..........26...............4................... ........12.02 lidka32..............32 ..............11............................14.02 preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............7................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu oczywiście masz , a nie msza....ach te lapsusy..hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam mieć 15 lutego okres. ja się wpiszę do was już niedługo, jak naprawdę będą starania, bo teraz to na 2 babka wróżyła. raczej nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki u mnie owulka powinna być w niedziele :) więc staranka czas zacząć ciekawe czy coś z tego wyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, to tak jak pisałaś jak będą prawdziwe starania :-) a ja znów cykl źle skopiowałam... ..nudzi mi się , czas się zabrać za robotę 🌻 Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ gosiak1986..........26...............4................... ........12.02 lidka32..............32 ..............11............................14.02 preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1...........................25/26.02 Isia...................28...............8................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2..................... .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta tak na kredyt, na 40 lat! :D :D ja też się bałam/boję strasznie, ale stwierdziłam, że musimy iść do przodu, coś robić, bo inaczej tu zgnijemy ja bym się nie zdecydowała na 2 dziecko tu w tym mieszkaniu, bo po 1 małe (ale to mniejszy ból), po drugie ten brak windy totalnie związał mi ręce, ja bym z dwójką po postu nie zeszła, tym bardziej mówię jakieś zakupy zrobić to dramat bo masz parę kilo więcej do dźwigania będziemy musieli jakoś dać sobie radę...choć nie powiem przed podpisaniem umowy nie spałam z miesiąc i trzęsłam się jak galareta ;) ale teraz jak już poszło to jakoś się uspokoiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa ;p;p;p
Witam ;) tak sobie czytam ten wątek i już sama nie wiem co robić :( bardzo chciała bym już zostać Mama :) ostatnio z narzeczonym postanowiliśmy wziąć się do roboty i tak okazało się, że to był 14 dzień cyklu (3 w nocy - czyli w sumie 15 dzień ???) nie wiem czy to już było po owulacji czy jeszcze zdążyliśmy ;( ??? w sobotę powinnam dostać @ ale już dziś kupiłam test !!! Mam nadzieję, że wytrzymam do soboty, bo teraz raczej nie ma sensu go robić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×