Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

ja ide lulu kochane, moja corcia jeszcze nie spi ale ja juz padam, wiec biore ja pod skrzydlo i do wyrka, do jutra kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Oj jak ja by tak chciala córcie usypiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już przestałam się starać... Dlatego tylko zaglądam czasem do Was,ale siedzę cicho,nie odzywam się. I trzymam mega mocno kciuki za każdą z was z osobna :) A najgorsze jest to,że gdy przestałam zupełnie się starać,bo przechodziłam leczenie ginekologiczne i na razie raczej nie powinnam zajść w ciążę - boję się coraz bardziej że zaciążyłam... Niby @ powinna przyjść w czwartek,czyli jeszcze 2 dni. Ale od ponad tygodnia mam okropne zaparcia i wzdęcia. Boli mnie też podbrzusze,mam takie dość mocno napięte. Mam też mdłości,zawroty głowy,i czasem momentalnie napada mnie okropna senność. Nie wiem,może to hormony. A może ciąża. Zobaczymy za 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
Witam:-D Wiem ze to smiesznie wyjdzie ale ja robilam tescik dzis:-) Po poludniu i negatywny:-( staramy sie z mezem okolo 2-3latek ( Po ciazy bez anty dokladnie ponad 4).... Diagnoza niedrozne jajowody i torbiel szansa na baby in vitro. Mimo to staramy sie wciaz bo doktor ze szpitala dwa lata wstecz powiedziala ze moga sie same z sie udroznic:-) mam pytanie bo nie moge znalezc odp na nie....czy jest szansa ze jestem w ciazy? Test negatywny,objawy jak przy oierwszej ciazy i co wazne pierwszy raz w zyciu @ 14 dni przed terminen skonczyla sie w ostatni pt!!!!! Pomoze mi ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
być może jestes , cuda sie zdażają , nie ktorzy nie mogą mieć dzieci a kilku latach nagle ciąża . A kiedy miałas dostać @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
Powinnam dostac 19-20.02 czasem dzien dwa pozniej....a tu nagle 6..02 szok bo wczesniej tak nie mialam a tabletek anty nigdy w zyciu nie bralam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
uu to dużo szybciej dostałaś , ale jak dostałaś już okres to dni płodne kiedy były , troche pomieszane , ale być może się udalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Ja myślę że możesz powtórzyć test tak za tydzień , może jednak się udało , a jakies objawy cos czujesz intuicja jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
Przyznam szczerze i bez bicia ze dni plodnych nie licze...Po diagnozie staramy sie i tyle ale bez wyliczen....od marca bedziemy wyliczac jesli sie przekonam bo mamy termin w centrum od spraw in vitro. Szczerze chcialabym uwierzyć ze nam sie w koncu udalo ale jak? Test negatywny a ja sie czuje jak bym w ciazy byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Kochana testy się czasem mylą to normalne , ja Trzymam za ciebie kciuki oby się udało. powtórz test za tydzień albo idź na bete :) wtedy będziesz miała czarno na białym czy tak czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
Od kilku dni senna,od soboty piersi nabrzmiale bolace,od wczoraj mdlosci- wczoraj byly maluckie ale dzis masakra od 12h do teraz z przerwami do tego od pol godz podbrzusze pobolewa....nie wiem czym to spowodowane jest....urojona nie moze byc Po od takiego czasu jak sie staramy dopiero teraz tak sie czuje....a na zapach kokosa nudności sie podwoily....zatrucie wykluczam bo wczoraj zjadlam okolo 2,5 kg ogorow kiszonych i woda bez gazu a dzis zjadlam na przymus bułkę z wedlina...a moze ja oszalalam z pragnienia bycia mama???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
jest opcja oczywiście że może być urojona ciąża , bo jeśli masz w głowie że chcesz być mama i bardzo tego pragniesz to mogłoby tak być , ale wątpie , nie które sobie wmawiają objawy , ale jak opisujesz ,to mi się wydaje że poprostu jestes w ciąży , a śluz jaki jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
Szczerze nie ma go za wiele a kolorem nie odbiega od normy....nie wiem juz sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
i jaka była ta miesiaczka ostatnio obfita , czerwona mocno czy taka bardziej zmieszana z śluzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
Trwala krocej niż normalnie,byla ze sluzem i jak na moj organizm skapa w porownaniu do poprzednich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
Piersi bolaly i stawaly sie powiekszone,ale przed i wczasie niej. Dlatego zastanawia mnie bol i objetosc Po:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
bo takie krwawienia występują przy zagnieżdżaniu , są skąpe , zmieszane , i krotkie , często się myli @ . Jak dla mnie jesteś w ciąży , test mógł się pomylić , zrób badanie krwi rano , i czekamy na wieści , Ja uciekam spac . wiec miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
i trzymam kciuki oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
A najbardziej denerwuja mnie te nudnosci obojetne czy siedze leze jest bez zmian....zebym tylko to ja wiedziala czym to spowodowane jest:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
rób jutro bete , i czekamy . :) a nóż się dowiesz w walentynki o ciąży :D życzę Ci tego . :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrypa25
Dziękuje bardzo:-)....napewno sie odezwe jak tylko zrobie termin:-D Dobranoc milej nocki:-) Ale bym byla szczesliwa gdyby to faktycznie byla ciaza:-) ehh tylko czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka_stg21
Zrobiłam przed chwilą test. Niestety jedna kreska. Możliwe że za szybko zrobiłam ten test. Spróbuje jeszcze raz za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane wszystkiego najlepszego z okazji walentynek! :) dużo miłości, sexu i pozytywnych testów! :) :) :) lidka moja Ty babo, jak tam, jak tam??? preggers myślałam o Tobie w nocy hehehehe, bo ja ostatnio niestety mam bezsenne noce...pamiętam jak na początku ciąży też Wam pisałam, że się zatrułam :P i moja mama zrobiła to samo, chciała mi dać orzechówki :) tak jakoś mi się to przypomniało, mam nadzieję, że to dobry znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
Zrobilam dzis test, mimo ze miałam go robić 19tego- a nóż... Taki prezent dla męża by był... Niestety- jedna cholerna gruba czerwona krecha... Zeby ja kule biły... Teraz juz w drodze do Polski :-D ... A Moze nasze testy bedą bardziej akuratne:-). Z taka nadzieja będę żyć A jak nie. Lekarz dał mi skierowanie na dwa badania krwi- w drugim,piątym i 22 dniu cyklu... Zobaczymy co to wszystko wykaże. Moze nie mam wystarczająco progesteronu by zajść w ciążę jak normalny człowiek... Pozdrawiam Was wszystkie- i radosnych i sexownych Walentynek moje drogie Walentynki :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Welna, babo ty moja;), u mnie jeszcze nic....czekam na @ a jak u Ciebie, jakies specjalne apetyta masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siluetta, jak tam u Ciebie??? Jesli do jutra nie dostane okresu, testuje z Toba, a co mi tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrypa, piszesz po ciąży, tzn masz już jedno dziecko? lidka, kochanie, zrobiłam dzis test allegrowy (dzień przed okresem) i dupa. trudno. grunt to się nie poddawać:) czekam na okresiora i tyle. poza tym walentynki, jakoś mi lepiej. mąż kochany. synek cudowny. będzie dobrze. 3mam kciuki za was, a szczególnie za te dziewczyczyny które w ogóle dzieci nie mają jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katiecool
Hm... To chyba do mnie. Dziękuje serdecznie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu, ja tez czekam na okresiora, czuje sie dzis kiepsko i jestem ogolnie zmeczona, jak to zawsze przed@. Nie masz sie co zamartwiac jedna krecha, poniewaz tak naprawde jeszcze nie rozpoczelas staranek, wiec nie ma powodu do smutku, jak zaczniesz z m. na ostro;, ze tak powiem, to od razu zajdziesz w ciaze!!! Ja tez jestem jedna z tych szczesciar, ktore maja juz jedno dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×