Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Muna, ja nie wiem, kompletnie sie nie znam na tego typu wspomoagaczach czy tez suplementach, ja w poprzedniej ciazy, starajac sie o nia, niczego nie bralam i teraz tez nic nie biore...nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Misiaczek to trzymamy kciuki. Preggers informuj nas, może brak objawów to dobry znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Lidka ją też przy pierwszej nic nie bralam nawet folika. A teraz bardziej mojemu m daje witaminki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
no fantastycznie by było. :) a no i jeszcze tak jak juz kilka dni temu pisałam z tymi sutkami , ta biała skórka i w głębienie . jeszcze 10 dni i będę testować , jakoś czuję wewnętrzny spokój puki co . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie nadal brak @ . Ale jakos nie robie jeszcze testow, wstrzymuje sie bo moze jutro albo pojutrze przyjdzie malpa i po co je tracic? Ja mam 34. Obliczalam ostatnio srednia i wyszlo mi ze dzisiaj powinnam dostac @. No ale moze znowu mi sie cykl wydluza i tyle. Ostatnio byl 36-dniowy. A co do objawow jako takich to zasypiam o jakiejs 21 i to musze sie wstrrzymywac z pojsciem do lozka, bo bym najlepiej poszla o 19. No i te cholerne mdlosci. No i białe upławy. Ale oczywiscie wszystko da sie wytlumaczyc. Misiaczek ktory to Twoj dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Którąś z was a najlepiej obie niech zaciaza i przejdą do Mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Którąś z was a najlepiej obie niech zaciaza i przejdą do Mamusiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Pregg 17 dzień , a co najlepsze to że na początku dni płodnych już sutki mnie bolały i ta skórka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
ale cisza się tu zrobiła . :) Ja mam dziś normalnie ochote na wszystko do jedzenia . zrobiłam ogórkową , kawałki mięsa duszone , i sałatke a jeszcze mi czegoś brakuje . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja juz po pierwszych starankach ;) dzis mam 8 dc i czuje klucie jak na owulacje, wedlug kalendarzyka powinnam miec ja dopiero w piatek, czy to mozliwe, aby pojawila sie tak szybko?? Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1927
hej dziewczeta. jestem tu nowa ale mam małe pytanie otóz staramy sie z narzeczonym o dziecko ( nasze pierwsze podejscie) . współżylismy ze soba 2 dni temu, stosunek zakończył sie we mnie, bez zapezpieczen, nie brałam tez tabletek ( według mnie i moich obliczeń był to pierwszy dzień płodny - cykle 32 dniowe, a pierwszy dzien krwawienia to 6.02 natomiast dzis dla pewnosci wykonałam test owulacyjny i wyszło ze owulacja moze nastąpic w ciagu 24-36 godzin) jak myslicie jakie sa szanse na poczęcie wymarzonego potomka ? pozdrawiam, kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia, szanse sa ogromne, jesli test owu pokazal owulacje to dzialaj!!!!!! A wtedy szamse beda jeszcze wieksze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka u mnie też owu wg. kalendarzyka wypada w piątek. Ale ja to w ogóle nie mam śluzu płodnego jeszcze, cieknie ze mnie co prawda ale taki śluz jak woda, w ogóle się nie rozciąga tylko jest bardzo płynny więc nie wiem o co kaman.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggie, moze sie przesunie u Ciebie owu, ja zas mam sluz plodny, jaki byc powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie wy wszytskie jestescie???????? czy tu juz nikt nie zaglada????;((( dlaczego Was nie ma? Isia Welna Silu Preggers Muna ????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny. dawno mnie nie było ale nie mam na nic czasu przez ten ślub. u mnie bez zmian, rano dalej mnie mdli, głodna cały czas. każdy mi mówi że coś mi sie przytyło. welna, margotka co u was? ja dzis odbieram wyniki badań.a do gin idę 1 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem! :) Melduje sie! :) Ale nie mam za bardzo co pisac, bo u mnie dalej nic. A test negatywny:( wiec pewnie dostane @ za kilka dni. Narazie nic nie czuje, ale mysle ze test nie klamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, też jestem, czytam Was na bieżąco, trzymam kciuki za te co niedługo będą testować. U mnie w sumie też bez zmian. Walczę dalej z bakteriami i stanem zapalnym. To drugie uległo poprawie, co widzę przy codziennej higienie, natomiast co do bakterii, to dzielnie zażywam lekarstwa, regularnie bo mąż mnie ostro pilnuje. Zobaczymy, czy wyniki się poprawią. Brzuszek jest już całkiem fajnie widoczny, szczególnie jak nie ma się tyle swetrów na sobie. Będę się ważyć wieczorem, zobaczymy, czy coś poszło do góry. Mdłości już nie mam, nie wymiotuję, nieciekawy smak niestety dalej się utrzymuje, ale nie jest już tak uciążliwy - kwestia przyzwyczajenia? Apetyt nie uległ zwiększeniu, jem tyle co zawsze ale bardziej zróżnicowane posiłki. Czekam na wiosnę i kolejne usg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja też śledze wasze losy na bierząco, ja czekam na @ powinnam dostać w sobote lub w niedziele, ale cały czas mam nadzieje że @ nie przyjdzie, od owulacji cały czas co jakiś czas boli mnie podbrzusze, temp jest podwyższona, a spać to mogłabym cały czas na nic nie mam ochoty, może to jakaś depresja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek2508
hej dziewczyny. może ktoś mi podpowie czy to co odczuwam to może być objaw ciąży? kochałam się z mężem w dni płodne, jakoś pięć dni później strasznie zaczęły bolć mnie piersi,jakby nawet zwiększyły sie o jeden numer-nigdy tak nie miałam , miesiączkę mam dostać za 3 dni, czy to może być ciąża? a i jeszcze te zapachy-wszystko czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek są duże szanse że możesz być w ciąży, najlepiej poczekaj do terminu @ i zrób test wtedy będziesz miała pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek, tak to moze byc ciaza, najlepiej zatestuj i bedziesz wiedziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek2508, to może być objaw ciąży ale dopóki test nie pokaże dwóch kresek, nie ma co się nakręcać. Wiadomo, że jak się w ciąże próbuje zajść, to człowiek jest bardziej wyczulony na wszelkie ewentualne objawy. Ja nie miałam żadnych innych objawów niż na @, ale każda Ci powie, że to sprawa indywidualna. Także trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka bardzo bym chciała, niby mam jakieś tam objawy ale może to ciąża urojona wszystko się wyjaśni w poniedziałek jak nie dostane @ to zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1927
no ja wlasnie nie wiem jak do konca z tymi testami. nie mam pewnosci bo dopiero dzisiaj zrobilam pierwszy raz taki test owu. zalezy nam zeby to sie stało teraz na dniach bo narzeczony wyjeżdża na kontrakt sportowy do danii na 7,5 miesiaca i nie bedziemy sie widziec tylko skype. :( mam nadzieje ze sie uda wstrzelic w ten "cud" dzien :) dzisiaj bedziemy jeszcze próbowac :) a wy jak długo sie starałyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to dopierwo pierwszy cykl starań a na rezultat muszę czekać do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×