Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość kasiek2508
dzięki magdunia, chciałabym mieć dzidzię, jednak nie nakręcam sie za bardzo.tyko że jeszcze takich bóli piersi nie miałam ani razu przed okresem, a to już będzie pełny tydzień jak mnie bolą, czsem w nocy sie budzę z bólem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia1927, zycze aby sie wam udalo, trzeba dzialac i byc dobrej mysli;) Ja staram sie z mezem o druga dzidzie juz ponad rok, jak na razie bez rezultatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej lasencje, ja jestem "wyjechana" dlatego się nie odzywam siedzę sobie z małą w górach, wracam pewnie w niedzielę i będę już z Wami na bierząco :) lidka możliwe że masz tak wcześnie owu, ale tak czy siak pamiętasz jak ma być??? piątek i sobota!!!!! a jak wrócę i się dowiem, że nic nie było to uduszę ;) ;) ;) preggers nadal trzymam kciuki za Ciebie, kiedy teraz będziesz robiła test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, no nareszcie sie odzywasz ;), wiem wiem, jak ma byc, bede dzialac!! versprochen;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie dostane do weekendu to pewnie jakos wtedy. :) Ale wydaje mi sie ze nic z tego. Welna fajnie ze wreszcie sie odezwalas. Baw sie dobrze z mala! Jak sie czujesz w ogole? Mamuski jak Wasze brzuszki rosna? Ale ja bym chciala juz byc gruba! :) Lidka wlasnie w tym cyklu nie ma juz obijania sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preggers, obiecuje, w tym cyklu nie bedziemy sie obijac ;) trzymam kciuki za Ciebie, obys nie dostala @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Cześć dziewczyny :) Wełna Tobie to dobrze :) też bys sobie gdzieś wyjechała :) Mnie dzisiaj dopadło złe samopoczucie , jakoś tak cały czas mi gorąco i głowa boli . wg ostatnio ciągle się kłóce z Mężem , czepiam sie o wszystko potem płacze , caly czas mnie podbrzusze kłuje , boje się zrobić test , bo jak ma być kolejne rozczarowanie :( kurde ale mam takie dziwne wrażenie jakby mi brzuch urósł , może tylko mi się wydaje , ale ogólnie nawet gdybym była pierwszy miesiac w ciazy to możliwe żeby urósł troche ? bo ja juz sama nie wiem , może przytyłam poprostu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Melduje się. Witam wszystkie kobitki. Lidka działań teraz ostro. Owulka bardzo możliwa już dzisiaj. Dziewczyny oby wasze objawy się potwierdziły. Ją też chciałabym już być gruba. Chodziłabym z wielkim brzuchem dumnie wypietym;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Kasia to ją współczuję takiemu M że nie będzie oglądał przez te miesiące tego co dokonał.:-) Pregg za wcześnie ten test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muna czemu myslisz ze za wczesnie? Ja mam juz 35dc. Normalnie cykle po 30dni ale ostatnie dwa byly dluzsze do 36dc. Jezeli ten cykl tez ma byc 36dni to jutro powinnam dostac @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Kasiek a ty pewnie jesteś w ciąży. Czekamy na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Ale nadzieją że jutro nie przyjdzie jednak @ zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie ze jest! :) Bedzie do kiedy nie zobacze albo dwoch kresek albo @!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1947
mi tez szkoda, bardzo bym chciala by w tym czasie był przy mnie... apropo mam pytanie jeszcze jedno, moze troche dziwne... dzisiaj juz jestesmy "po" ale on uwazał ze nie bylo wytrysku, ja tez nie doszłam... pewnie ta presja na nas spadła zwiazana z wyjazdem ale w sumie nie wiem co uważać... podczas stosunku poczułam takie ciepłe uderzenie w pochwie tzn tak jak by ktoś tam wlał cos ciepłego i zrobiło sie bardzo mokro... nie wiem czy to ja czy on moze nie poczuł wytrysku. ja juz wariuje... pomóżcie dziewczyny !!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka pisałas ze twoj mocz jest zły. co doładnie jest złe? ja odebrałam wyniki i mam napisane że wystepują liczne bakterie i teraz sie martwie a do gin mam wizyte za tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakterie w moczu
liczne bakterie w czasie ciazy z tego co wiem nie sa dobre gdyz trzeba brac jakies srodki aby je zwalczyc wiec dzidzia tez troche ich pewnie dostanie :( a jesli chodzi o bakterie podczas starania to niestety czesto przyczyniaja sie do zakwaszania srodowiska co jak wiadomo nie sprzyja najlepiej plemnikom ale moga tez przyczyniac sie do jego zobojetniania ... ale nie martw sie, siła umysłu czasem potrafi góry przenosic i zmieniac organizm wiec badz pozytywnej mysli ze nie sa one groźne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllooooooooooo
halo...czy ktos tu jeszcze zyje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halllooooooooooo
tez was tak czytam.. jednej sie udaje drugiej nic... szkoda... bardzo chcialabym zeby za pierwszym razem sie udało... ale czuje ze nici... ale za to mam kłucie w prawym jajniku takie ze chodzic nie moge... wiec owulacja dzis a starania w niedziele i dopiero jutro. :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haloooo, no to skoro owulka dzis a staranko jutro to doskonale;) oby sie udalo;) ja czuje ze mam owulke od wczoraj, dzis byla kolejna proba;), ze tak to napisze, a swoja droga to dobrze ze juz cieplo na zewnatrz, corcia moze sie bawic na ogrodku a ja moge sie m. zajac, coby corcia rodzenstwo miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliajulia
no pierwszy cykl. dlatego tak sie denerwuje i mam stracha... chcialabym zeby za pierwszym - niedzielnym podejsciem sie udało ale watpie ze po 4 dniach cos by jeszcze we mnie zostało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxikct, też mam liczne bakterie, plus leukocyty świadczące o stanie zapalnym. Ale to już mam za sobą, po tych globulkach - tak czuję i widzę :) ja zażywam Femisept uro 2 razy dziennie. Jeśli lubisz żurawinę jedz ją w każdej postaci - podobno pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Witajcie kobitki. Co u was słychać? Pregg twój stan się zmienił? Fajnie że dołączają nowe staraczki.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla przypomnienia tabaleczka;) Staraczki: nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ preggers ............23...............3...........................20. 02 magduniaa..........25...............1.................... .......25/26.02 Isia...................28...............8................ ............01.03 Racuszekkk26.......26...............2.................... . .......01.03 Muna.................33...............16................. ..........01.03 Misiaczek2507......20................1................... ........02.03 Majeczka_83........28................5.................. .........02.03 gosiak1986..........26...............5................... ..........09.03 Lidka32..............32................12;(.............. ...........10.03 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ..... . 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. .19 sierpień wełna....................30 .................3....................7 wrzesień roxikct.................21..................3............ ... ....21 wrzesień Preggers, dostalas@, oby nie;) Muna a ty cos czujesz? Ja po kolejnych starankach, teraz sie wstrzymamy i tak jak obiecalam Welnie i Pregg, podzialamy jeszcze w 10 dc, czyli piatek;) isia gdzie jestes??????????? Silu??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek2507
Mnie dzisiaj dopadło złe samopoczucie , jakoś tak cały czas mi gorąco i głowa boli . wg ostatnio ciągle się kłóce z Mężem , czepiam sie o wszystko potem płacze , caly czas mnie podbrzusze kłuje , boje się zrobić test , bo jak ma być kolejne rozczarowanie kurde ale mam takie dziwne wrażenie jakby mi brzuch urósł , może tylko mi się wydaje , ale ogólnie nawet gdybym była pierwszy miesiac w ciazy to możliwe żeby urósł troche ? bo ja juz sama nie wiem , może przytyłam poprostu . Odpowie mi ktoś na to ? Już mi zostało tylko 9 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Lidka mam dziwny ból z prawej strony pleców który nie ma nic wspólnego że starankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Misiaczek ciążę. widać ok 3- 4 miesisca i to też nie zawsze o ile mnie pamięć nie myli. Poczekaj jeszcze z testowanie. Męża udobruchaj a od razu lepiej się poczujesz,;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dalej nic. Ale ani test nie pokazuje ciazy ani nie ma @! Bylam dzis wreszcie na badaniach prolaktyny i tescie obciazeniowym, wyniki mam ok 16 wiec wtedy skonsultuje sie z lekarzem, powiem ze mam 37dc i zadnych znakow z zadnej strony. Moze wtedy sie czegos dowiem. Oczywiscie chcialabym byc jednym z tych wyjatkow, u ktorych test jakims cudem nie pokazuje ciazy, ale jakos nie wydaje mi sie. :( Misiaczek rozluznij sie troche, wiem ze to jest ciezkie, ale chyba doszukujesz sie bardzo objawow, narazie postraj sie ich nie zauwazac. Dla mnie tak jest latwiej. Szczegolnie ze jak dotad byly to falszywe alarmy. Za 9 dni bedziesz mogla juz spokojnie testowac i wtedy wszystko sie okaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×