Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

majeczka, ogromne gratulacje. Jejku ale cudna wiosna się zapowiada. Doczekałaś się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! właśnie niedawno wróciłam do domu, zaglądam tu a tutaj taka wiadomość! majeczka graaaatuuulacje!! ale fajnie, super, super, coraz więcej dobrych nowin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd To jutro trzymam kciuki za Ciebie a pojutrze za Gosie i Lidke :) Piszcie dziewczyny koniecznie co wyszło bo ciągle jestem myślami z Wami :) Majeczka a Tobie GRATULUJE cudownie czytać tu takie pozytywne wieści. Czuję, że ten wątek i to forum będzie dla nas szczęśliwe i w najbliższym czasie wszystkie będziemy już zafaslkowane :) Majeczka czekamy na zdjęcie!!! Daj nacieszyć oczy :) buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka, cudownie!!!!!!!!! Gratuluje szczescia!!!!!!!!!Wspaniala wiadomosc!!!! ;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, dziękuję. Kochana niedługo i ty będziesz nam tak pisać tutaj jak majeczka. Zobaczysz!!! a raczej ja zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka, a ja czuję, że ty będziesz miała córeczkę tak jak roxi:) zobaczymy czy się sprawdzi:) ale wełna to istna mama synusia;) jak tam wełna, świrujesz jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko cudowne wieści!!! Ogromne gratulacje!!! Widzisz, a mówiłam że to Twoje opóźnianie się @ to nic innego jak ciąża :) Superrrrrrrrr :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka ja widzę :D Superancko!! Cieszę się tak jakbym to ja była w ciąży :) A który to dziś dzień cyklu u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka no jasne, że widzimy prze prze prze piękny widok!!!! :) Gratuluje i zazdroszczę... A jaki to test? clear... cośtam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa Majeczko już wiem - dziś masz 35dc :) zobacz, że jeszcze wczoraj negatywne wychodziły a dziś już piękny pozytyw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek kochana Ty moja,no mialas racje! Dzisiaj jest 35 dc. Teacher dziekuje,tak to jest clear blue.jest naprawde super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwcbhxfchxfg
ja dopiero jutro niby mam dostac @a od wczoraj juz robie testy, wczoraj rano i popoludniu wyszly pozytywne, dzisiaj rano pozytywny, jeszcze jeden zrobie w piatek rano i na wizyte do ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosz proszę... kolejna fasolka w gronie :) Gratulacje!!!!! Skoro tyle testów pozytywnych to ciąża na 100% :) Cudownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wytrzymałam i własnie zrobiłam.. widzę cień cienia cienia... ledwo co widoczne.. powtórzę jeszcze.. pewnie sobie wmawiam :( bo poważnie to nawet cieniem ciężko nazwać.. :( mam jeszcze drugi test.. tym razem zrobię rano tylko nie wiem czy jutro czy poczekać może do piątku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka GRATLUUUUUUJE! Super wiesci! Jejku ale nam sie nareszcie powieksza grono mamusiek! Teraz to juz tylko duzo zdrowia dla Ciebie i fasoli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mówiłam że na pewno komuś się uda zaciążyć :) Majeczka Gratulacje :) W wy to już chyba o mnie zapomniałyście . ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zxcasd Jeśli jest cień kreseczki wieczorem, to jutro rano z porannego siusiania będzie juz ładnie widoczna kreseczka Tylko nie pij za dużo przed snem.. :) I nie pokazuj sie tu jutro bez zdjęcia testu :):):) mam dobre przeczucia co do Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wglowiesieniemiesci
Witam ;) 10 dzień spóźnia się @ i strasznie mnie korci by zrobić test, mąż twierdzi że to przez stres związany z jego wyjazdem ale jak do końca tygodnia nie pojawi się spóźnialska to robię teścik ;D pozdrawiam i życzę wszystkim "oczekującym" wieść o fasolce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci ja na Twoim miejscu zrobiłabym jutro (dziś) rano:) Możesz już. Ja muszę niestety jeszcze czekać, ale i tak wmawiam sobie, ze tym razem jestem w ciąży:) Niemądre, ale co tam:) Życzę CIĄŻY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki właśnie zarzuciłam temat z Pelalą skrobałyśmy :) parę godzin temu spojrzałam na test i jest wyraźna druga kreska.. ale to wiem że wynik może być nie ważny.. zatem rano robię drugi.. mam nadzieję, że dołącze do grona pełnych radości przyszłych mam :) i trzymam za Was kciuki mocno!!!!!!!!! Ściskam, całuję i jutro dam znać co i jak :) Mam nadzieję, że niebawem pod moim serduchem będzie biło drugie malutkie serducho a jak nie to się nie poddaję! Ale zmienię podejście. Będę się bawić, spotykać ze znajomymi.. skupię się na pracy.. a jak będzie to będzie. Muszę przestać myśleć o dziecku bo w końcu będę w ciąży ale urojonej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wglowiesieniemiesci Rób test przecież już Ci wyjdzie na bank nawet popołudniu :) Jaki cudowny miałabyś prezent z okazji dnia kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deńdobry wszystkim :) właśnie w wannie siedzę. Bo dopiero wstałam. Zrobiłam test, pojawiła się druga kreseczka ale bardzo słabiutka.. Po minucie zaczęła jakby znikać, teraz tylko cień cienia i to ledwo widoczny.. :/ wrrr... Daje jeszcze 2 albo 3 dni.. Czyli sobota, niedziela i zobaczymy czy będą dwie grube czy fasola jeśli jest to gra sobie w ciuciu babkę :) oj jak będzie dzidziuś to czuję że poczucie humoru i żarty będą po mamusi.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racuszekkkk26
Majeczka super informacja - gratuluję :) wygląda na to że będziemy rodzić jakoś w podobnym terminie :) kurczę chyba wiosenny wysyp ciąż na forum się zaczął... Dziewczyny czekamy na więcej dobrych wieści, kto jeszcze testował? Lidka, Gosiak, reszta Dzieczyn jak u Was? Trzymam kciuki zxcasd - słada 2 kreska oznacza ciążę, więc gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×