Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gosiak, jak najbardziej to dobry znak!! Ja miałam bardzo dużo tego śluzu i miękką szyjkę, rozpulchnioną :) Kiedy testujesz? Silu, miło że się odezwałaś, zastanawiałam się co u Ciebie. Podejście masz jak najbardziej dobre, nie ma ciśnienia, planujcie wakacje, myślcie pozytywnie a ziarenko się zasieje niebawem :) Też zaczynam czuć, że to synuś. Roxi, dziwi mnie, że lekarz Ci nic na te bakterie nie poradził. Moja znajoma urodziła w 30 tc bo miała bakterie które przeszły z odbytu. Oby Twoje jak i moje okazały się nie groźne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zamiast okresu dostałam jedynie brudzenia, okres byl dosłownie przez 2 godziny i nagle wszystko znikło. Okres mam od 3-4 lat regularny, używając plastrów a obecnie krążka. Piersi są delikatnie obolałe, podczas tygodnia gdzie miałam okres bolały jak nigdy gdy miałam mieć okres. podbrzusze czuje jakby bylo takie pełne jakbym miała dostać okresu. Jest mi słabo. Strasznie w ostatnim czasie jestem senna w ciągu dnia i zmęczona mimo, że śpie po 10 godzin i mi mało. Czy to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam mieć @ w piątek. Kusi mnie żeby już zatestować ale to może być za wcześnie. Boże dziewczyny nie chciałam się nakręcać ale właśnie to robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakaś mega senność mnie ogarnęła mimo, że się wyspałam a teraz nie mogę usiedzieć w pracy, bo oczy mi lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, nie kus babo, trzymamy sie razem, jeszcze za wczesnie na test, moze zatestujemy 8, ty bedziesz 1 dzien przed a ja 2, wiec moze wtedy co? Silu, milo ze sie odzywasz, badz z nami! Dziekuje Wam kochane za wiare we mnie, dajecie mi duzo nadzieji, choc u mnie z tym sluzem to nie jest tak jak u gosiaka, jest go raczej malo...wiec nie wiem czy to dobry znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka, śluz to też sprawa indywidualna. Jedne go mają dużo jak jest owulacja, ja nie miałam go wcale, co nie przeszkodziło w zajściu w ciąże. Coś czuję, że w piątek będą 4 kreski. Trzymajcie się dzielnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja nawet nie wiem kiedy miałam w tym cyklu owulację, bo jeśli była wcześniej niż pokazuje kalendarzyk to nie ma szans na to, żebym była w ciąży. Przytulanka były 11dc a później dopiero 17dc i 18dc z racji tego, że M nie było w domu. Wg kalendarzyków owu miałam właśnie 17dc, ale ostatni mój cykl był krótszy i trwał 26 dni, gdzie normalnie mam 30 dniowe cykle. Aj nie wiem już sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a cholera, juz mnie zaczynaja nachodzic ponure mysli, ze znowu nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka, jakbym mogła, to bym teraz Tobą porządnie wstrząsnęła!! Musisz myśleć pozytywnie!! Wracając do Twojego pytania o szyjkę. Żeby to nie zabrzmiało wulgarnie - w normalnym cyklu jak zawsze moja szyjka jest raczej twarda, możesz sama się zbadać, wyczujesz pod palcami. Przed zrobieniem testu, była w środku bardzo mięciutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej Lidka! Spokój mi tam! Myślenie pozytywne jest najważniejsze i sama to powtarzasz często innym więc kochana zastosuj się do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Lidka ,gosiak trzymam za Was kciuki. U mnie bez zmian,wciaz @ brak,dzisiaj zrobilam test negatyw. Czekam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Lidka ,gosiak trzymam za Was kciuki. U mnie bez zmian,wciaz @ brak,dzisiaj zrobilam test negatyw. Czekam dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, przeczytałam pobieżnie narazie dzisiejsze Wasze posty, bo jestem troszku w szoku i będę dopiero jutro nadrabiać lidka jak Cie piecze jajnik i posłuchałaś cioci wełny i był sex 10 i 11 to jesteś w ciąży! :) ja byłam dziś na usg genetycznym, wszystko jest ok, gnojek ma prawie 7 cm znam już płeć na 90 % :P :P :P jak to się śpiewa na weselach - Silu temu winna! Silu temu winna!! matką chrzestną być powinna!!!! hehehe jak narazie Kubusia mam :) 2 godziny szoku a teraz się cieszę jak głupia i idę przeglądać zaraz męskie imiona, chociaż od razu pomyślałam Kubuś :) co do ruchów to wiem, że to pewnie naukowo niemożliwe, ale ja czuję dziecko już od około tygodnia, tak jak gdzieś napisała wcześniej Margotka, jakby mi ktoś palcem przejedzał po wewnętrznej stronie brzucha, na samym dole, i jestem pewna na 100% że to dziecko jezu idę stąd bo mi szajba dzisiaj strzeliła i w miejscu usiedzieć nie mogę :) muszę ochłonąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełniutka kochana, a nie mówiłam??????????????????;):):):) sorki, ale musiałam to napisać:) hehehehehehe synuś jak malowany. Super, strasznie się cieszę i strasznie ci gratuluję. Przyzwyczajaj Natalkę do braciszka. Będzie synuś mamusi, już ja ci to mówię. Ja po prostu uwielbiam małych chłopczyków, są tacy cudowni. Ja swojego tak strasznie mocno kocham. Właśnie siedzi mi na kolanach i gryzie mnie po uchu, bo chce buzi;) Moje koleżanki też poznały płeć w 12 tygodniu ciąży. Nie ma co, chłopca to widać od razu jak mu co lata między nóżkami:) Wełna, jeszcze raz wielkie gratulacje, bo jest czego. A imię wybierz mu ładne, zastanów się. Mi mówiłaś, że Emilek:) mało popularne i śliczne. Kubusiów dużo teraz, ale imię też ładne. Ależ musisz być szczęśliwa:) a twój mąż dumny! wielkie gratulacje dla was rodzice małego synka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, to jak ja będę miała teraz córcię, to mogę liczyć na torbę ciuszków po Natalce?:):):) za te przepowiednie?:):):) ja ci mogę dać sporo toreb po Oliwusiu:):):) Choć ja ciesze się teraz życiem. A jak los nam ześle dzidziusia nagle i niespodziewanie, to obiecuję że napiszę i będę się tu chwalić:) na razie jednak czekam na wasze pochwałki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięęęęęęęęęki Siluetta :) kurcze nie przypuszczałam, cieszę się dosłownie jak głupia, jakbym świra dostała :) :) :) Natalii już mówiłam, ale ona teraz uparcie twierdzi, że chce siostrę :) wszystko na przekór, musi się oswoić po prostu ciuchy (90%) niestety mam po ciotecznej siostrze Nati, które z założenia mam oddać, więc nic obiecać nie mogę, jedynie te które ja kupiłam sama, ale to na palcach jednej ręki można policzyć...w każdym razie zawsze coś ;) jakby co to dawaj znać :) jak Wam przyjdzie do głowy jakieś fajne imię męskie to poproszę oczywiście, słucham wszystkich propozycji, a ten Emil...jakoś mi właśnie już nie pasuje, ale wpiszę na kartkę imion "proponowanych" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem co o tym myśleć-a mianowicie o tym że mój okres jakiś taki dziwny.W piątek tak jak zawsze małe plamienie, sobota tak ze mnie leciało że mogłabym cały dzień przesiedzieć w łazience,wczoraj już mniej a dzisiaj mało co leci. Normalnie to @ mam 5 dni i pierwsze trzy dni ciężkie,a teraz tak jak pisałam inaczej :( Czy może to ta luteina którą biorę?? Co Wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełniutka, ależ się cieszę, normalnie bomba, że chłopak!!! dziewczynka to każda chce siostrę, a chłopak chce brata. normalka. Przestawi się:) trza jej było od początku mówić, że w brzuchu jest chłopak, to nie słuchałaś:P Ty też będziesz musiała sie przestawić. Służę radą od chłopczyków;) na początek - najfajniesze ciuchy dla chłopców są w H&M oraz Cocodrillo. Są cudowne. Ja teraz przestawiłam się na LIDL bo mają taniutkie i dobre jakościowo ciuszki. Teraz np. mają wyprzedaż ze staroci i pozostawały im różne kolekcje. Właśnie w weekend nabyłam tam m.in. kurtkę chłopięcą śliczną za 9,99 zimowo-jesienną oraz bluzeczki bawełniane z długim rekawkiem z ładnymi nadrukami za 4zł za sztukę. Kupiłam chyba z 10:) bo to idzie jak woda oraz rajstopki :) A co do pielęgnacji, to na jajeczka i pisiorka najbardziej sprawdzają się puderki tudzież mąka ziemniaczana. Kremy są raczej dla dziewczynek:) A z zabawek, to będziecie musieli zaopatrzyć się w autka, jeździki, motorki i przede wszystkim piłki:) Jestem specem od chłopców, więc służę pomocą:):):) co do imion, mi się strasznie podoba imię Nataniel lub Natan - skraca się do Natuś, Natek, Natanek. Tylko, że masz Natalię, to zbyt podobnie... Ale ja tak nazwę synka, jeśli mi Bóg da drugiego:) z innych imion: oczywiście Oliwier:) Oskar, Olaf, Igor, Mateusz, Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z imion lubię również Patryka oraz Łukasza oraz Adasia niestety nie było mi dane nazwać tak synka, bo mam brata Łukasza, sama jestem Ewa, więc Adaś odpada, a Patryk to synek mojej siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominiś, Bartuś lub Sebastianek też braliśmy z m. te imiona pod uwagę. mama z kolei namawiała nas na Piotrusia. Teraz modne są również: Tymoteusz i Alan ale mi nie przypadają do gustu. Nie znoszę starodawnych imion, typu Stasio, Jasio, Antoś, więc się nie wypowiadam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu dzięki, będę w razie czego Cię męczyć o rady :) jeszcze będziesz mnie miała dość ;) co do zabawek, to moja córka chyba chłopakiem miała być, bo same samochody ma, więc nie mam problemu, brat dostanie wszystko w spadku :) mi też podoba się Mateusz, ale małżu się nie podoba ;) Silu znasz się na tych przeziernościach itd? bo co prawda lekarz powiedział, że jest ok, ale mnie korci żeby już samej to posprawdzać mam takie wyniki: NT - 2,0 CRL 67 i teraz to: trisomia 21 - ryzyko podstawowe 1:615 a ja mam 1:2073 trisomia 18 - ryz. podst. 1:1523, ja mam 1:4616 trismia13- ryz. pdst. 1:4773, ja mam 1:63216 bo lekarz mówi ok, ale ja bym chciała sprawdzić czy to jest ok jakieś na granicy czy ok takie bardziej ok a nigdzie w necie oczywiście norm znaleźć nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, powiedz mi dokładnie tydzień ciąży z dniami kiedy miałaś usg. ja miałam to genetyczne jak byłam w 11 tyg 4 dniu ciąży i wówczas mój synek miał NT 1,3 mm. To NT tak naprawdę jest najwazniejsze i zdanie: WIDOCZNA KOŚĆ NOSOWA. co do NT - przezierność. Do 2,5mm jest norma, ale jeśli jest wcześniej tzn np. dopiero 11tydzień zaczynasz, to wtedy NT jest malutkie, a np. 13 tydzień ciąży NT już większe ok. 2mm. Do 2,5mm jest norma, więc nie masz co się martwić. A jeśli lekarz powiedział, że jest kość nosowa i dziecko jest zdrowe to tak jest. Poza tym robiłaś test PAPPA (ja go nie robiłam) z którego odczytuję, że nie ma żadnego ryzyka. Synek zdrowy. Mateuszek ładnie. Może mąż się zgodzi. Ja Oliwierka wywalczyłam jak lwica, bo od początku ciąży było, że imię jest be.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu robiłam dzisiaj, dokładnie 13 tydzień i 0 dnia :) kurde ja nie mam takiego zdania napisanego, widoczna kość nosowa, dlaczego???? testu PAPPA nie robiłam, te dane są z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie sorry, mam coś takiego kość nosowa: prawidłowy więc mam nadzieję, ze ją widzieli jeśli tak napisali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×