Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Welna ja mam tak okropne te mdłości, że nie wiem jak dzisiaj wytrzymam w pracy;p W porównaniu w zeszłym tygodniu były mikroskopijne do tego co działo się np. wczoraj. Narazie miałam jeszcze wolne, ale dzisiaj pierwsze zajęcia prowadzę, jutro juz studia i praca, więc zobaczymy jak to będzie;p do tego mam bóle głowy, i zgagę wieczorami. Prawie nic nie jem muszę w siebie wmuszać, a poza tym dużo śpię ;p A Ty jak sie czujesz? Jak maluch? Rusz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha spoko, no mój narzeczony jest do niego bardzo podobny, praktycznie kropka w kropke, tylko jest chudy, a teść mówi,że on zaczął tyć po 30stce więc pewnie i on tak będzie miał. Ale to dobre bo straszny chudzielec jest;p a teść jest cudowny, ale niestety pracuje w Niemczech więc rzadko go widujemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pre współczuję Ci tych mdłości! bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee kurcze trzeba sobie codziennie powtarzać, to minie, to minie i tak w kółko...i dobrze robisz śpij jak najwięcej, tyle ile możesz jeszcze trochę i przejdą a mój dzidziuch kopie mnie że aż miło, zaczynam się zastanawiać czy jakiegoś ADHD nie ma ;) bo ledwo usiądę i zaczyna się kopanie momentalnie, ale oczywiście cieszę się baaaaaardzo, bo wiem wtedy, że tam jest i że ma się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cudownie ! CIeszę się,żę u Was wszystko w porządku! Z resztą wiedziałam, że będzie. A chyba zbliżacie się do połowy co?! Macie już z M. jakieś imiona wybrane? A jak się czuje Natalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cudownie ! CIeszę się,żę u Was wszystko w porządku! Z resztą wiedziałam, że będzie. A chyba zbliżacie się do połowy co?! Macie już z M. jakieś imiona wybrane? A jak się czuje Natalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To cudownie ! CIeszę się,żę u Was wszystko w porządku! Z resztą wiedziałam, że będzie. A chyba zbliżacie się do połowy co?! Macie już z M. jakieś imiona wybrane? A jak się czuje Natalka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco99 krecha jak byk! Gratulacje :D Doti kochana przeciez pamiętamy o Tobie :) tak jak i o każdej z dziewczyn tutaj na forum także nie pisać mi tu głupot! :) Wełna dzięki :) Roxi jak przygotowania do ślubu? Stresik już jest lekki? Ciężarówki chwalić się i to szybko jakie imiona macie dla dzieciaczków wybrane? Margotka, Doti, Wełna, Roxi, Racuszke, Pregg czekamy na imiona :) Lidziu jak tam chrzciny? Mam nadzieję, że wszystko było tak jak zaplanowałaś i że to był wyjątkowy dzień :) Silu kochana a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zbliżamy się, w poniedziałek stuknie nam 20 tydzień, w końcu :) i oby do września :) imię jak na razie, to które padło od razu po usg, tak samo z siebie, czyli Kuba a Natala zdrowa, rozrabia, szaleje, mamie na głowę wchodzi ;) a Wy myśleliście już nad imionami? który masz tydzień? a kiedy w ogóle idziesz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zbliżamy się, w poniedziałek stuknie nam 20 tydzień, w końcu :) i oby do września :) imię jak na razie, to które padło od razu po usg, tak samo z siebie, czyli Kuba a Natala zdrowa, rozrabia, szaleje, mamie na głowę wchodzi ;) a Wy myśleliście już nad imionami? który masz tydzień? a kiedy w ogóle idziesz na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco99 krecha jak byk! Gratulacje :D Doti kochana przeciez pamiętamy o Tobie :) tak jak i o każdej z dziewczyn tutaj na forum także nie pisać mi tu głupot! :) Wełna dzięki :) Roxi jak przygotowania do ślubu? Stresik już jest lekki? Ciężarówki chwalić się i to szybko jakie imiona macie dla dzieciaczków wybrane? Margotka, Doti, Wełna, Roxi, Racuszke, Pregg czekamy na imiona :) Lidziu jak tam chrzciny? Mam nadzieję, że wszystko było tak jak zaplanowałaś i że to był wyjątkowy dzień :) Silu co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dziekuje wam bardzo za te slowa az juz jest mi inaczej i zmieniam ten nick na stary bo ja sama sie przyzywaczic nie moge i widze ze duzo dziewczyn tez:) u nas bedzie Kornelia:) maz wybieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny za te slowa:) wiec teraz bede pisac czesciej ale zmieniam nic na doti bo widze ze duzo dziewczyn nie moze sie przyzwyczaic:) ja w sumie tez nie:) bede czekala na kazde 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kochane, a co tam ;) dopisuje sie do tabelki, coby bylo wiadomo... Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 loco99................23................1................ ... ..........11.04 Muna..................33..............18................. ..........19.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... 23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... 27.04 exe....................33...............1............... ...............30.04 lidka33 ;).............33...............15..............................30.04 Misiaczek2507......20...............4................... .........04.05 gosiak666 ...........26...............6................... ..........09.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... . ..........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... . ......10 listopad preggers ............23...............4.............................5 grudzień Gosiak, chrcziny udaly sie wysmieniecie, piekny dzien w zyciu naszym tzn, mojego meza i moim no i naturalnie corci, byla dzielna i piekna!!! Krolewna! Loco gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście mam już imiona, narzeczony wybierał dla chłopca ja dla dziewczyny! :) Chłopak - Aleksander (po mnie:p) Dziewczynka- Zosia (ale jeszcze chodzi mi po głowie Lena, albo Lila!) A w sumie wydaje mi się, że będę miała dziewczynkę. Wiem, że Silu przepowiedziała mi chłopaka, i pierwsze moje odczucie było jak na chłopaka, ale teraz jak dostałam takich mdłości i w ogóle źle się czuję to myślę, że dziewczyna. szczególnie, że mojej mamie w ciąży nawet lekarz (ktory teraz jest miniistrem zdrowia) mowil aaa tyle lat odbieram porody, zajmuje sie ciaza, mowie pani bedzie chlopak na 100% wyglada pani na chlopaka. A jak zobaczył mnie powiedział ze zdziwioną miną ": O kurde, dziewczyna!" :) No i dążę do tego, że mi też mówią, że skoro ładnie wyglądam, zero pryszczy (w tamtej miałam wysyp jak w okresie dojrzewania) takie same objawy jak moja mama, całymi dniami mnie mdli, to chyba będzie jednak dziewczynka! : ) Albo sobie to wmawiam bo tak bardzo bym chciała córcię. No ale oczywiście, będę kochała całym sercem i chłopaczka i dziewczynkę, najważniejsze żeby było zdrowe! :) A;le się rozpisałam;p Roxi u Ciebie już wiadomo kto siedzi w brzuniu? Lidka super, że chrzciny się udały:) Na pewno to był piękny dzień dla Waszej rodziny! :) Welna super imię! haha a mówiłam Wam jaka była pierwsz myśl mojego N. na imię dla chłopca! Kuba! :D Doti piękna Kornelia! :) Na pewno będzie cudna dziewczynka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Moje Drogie, dawno nie pisałam i nie zaglądałam, widzę że am duże zaległości. Loco, piękny test, ciąża jak nic :) Doti, gratuluję córeczki, cieszę się że jest w porządku. Wełniany - Kubuś, śliczne imię, też o nim myśleliśmy na wypadek chłopca i gratuluję półmetka :) Lidka, trzymam kciuki za to, żebyś znalazła się w tabelce niżej. Preg, Silu się nie myli, ale też myślę, że będzie dziewczynka :) Co u mnie? Kiepsko.. Mój wujek, który mieszka po sąsiedzku zmarł w święta, mój mąż wczoraj w nocy miał wypadek - grał w squasha i dostał piłeczką w oko. Ja byłam w domu, więc całą noc wisiałam na telefonie żeby dowiedzieć się jaki jest jego stan. Na szczęście oko udało się uratować, ale cała nasza trójka była potwornie zmęczona (nie spałam od 2 w nocy do 22 wieczorem..) Mała wyczuwała mój strach i strasznie się wierciła. W pewnym momencie myślałam, że sączą mi się wody płodowe, ale na szczęście okazało się, że to wodnista wydzielina na skutek stresu. Dziś już wszyscy odpoczywamy, czujemy się dobrze. Póki co, córeczka ma na imię Julka. I jest małym wiercipiętkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka bardzo się cieszę, że się odezwałaś. Ale strasznie mi przykro z powodu Twojego wujka! :( Dobrze, że z Twoim mężem wszystko w porządku. Ale miałaś na pewno pełno stresu. Teraz najważniejsze jesteście Wy dziewczyny, żebyście się zrelaksowały i odpoczeły od tych przykrych wydarzeń! Julka śliczne imię! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka przykro mi z powodu Twojego męża ale dobrze, że z okiem będzie w porządku!!! mnie zaczyna brzuch boleć na poważniej :( dzisiaj 28 dzień cyklu i jutro mam termin na okres i wszystko się zapowiada, szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco gratulacje :) Margotka współczuję z powodu w wujka, dobrze że z mężem nic poważnego. Jeśli chodzi o mnie to mdłości w dalszym ciągu, ale już jakby mniejsze, dziś zaczynamy 11 tydzień :) sama już nie wiem czy czuję się na chłopaka czy dziewczynkę. Wszyscy w koło przepowiadają mi drugiego chłopaka :) czuję się podobnie jak w 1 ciąży, więc może i rzeczywiście będzie znowu chłop ;) a Wy co mi przepowiecie?;) jeśli chłopak - Szymon, Aleksander, Antoni jeśli dziewczynka - Lilianna, Alicja lub Ania Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam zmienić cykl więc poprawiam Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 loco99................23................1................ ... ..........11.04 Muna..................33..............18................. ..........19.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... 23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... 27.04 exe....................33...............1............... ...............30.04 lidka33 .............33...............15.......................... ....30.04 Misiaczek2507......20...............4................... .........04.05 gosiak666 ...........26...............7................... ..........09.05 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ....... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. ....19 sierpień wełna....................30 .................3.......................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... . ..........21wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... . ......10 listopad preggers ............23...............4.............................5 grudzień Lidka cieszę się, że się wszystko udało i że masz taką Królewnę :) No i oczywiście cieszę się, że się dopisałaś do tabelki! :D Margotka przykro mi bardzo z powodu wujka :( Całe szczęście, że z Twoim mężem wszystko ok i już mam nadzieję, że będziesz miała mniej stresów i wszystko będzie ok. Dziewczyny piękne imiona dla dzieciaczków! :) Co jedno to piękniejsze :) taka j. jeszcze nie wszystko stracone, nie martw się na zapas, bóle brzucha jak tu dziewczyny mówiły są też i przy ciąży więc nic nie wiadomo. Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 loco99................23................1................ ... .........11.04 Muna..................33..............18................. ............19.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... .23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... .27.04 exe....................33...............1............... ..............30.04 lidka33 .............33...............15.......................... ....30.04 Misiaczek2507......20...............4................... ...........04.05 gosiak666 ...........26...............7................... ...........09.05 Mamusie : nick...................wiek....cykl starań.....termin porodu....płeć... Margotka9022.........26............3..........9 sierpień.......córka... Doti .....................24............5..........9 sierpień.......córka... wełna....................30 ...........3..........7 wrzesień......syn...... roxikct..................21............3..........21wrzesień............... Racuszekkk26.........26.............2.........10 listopad................ preggers ...............23............4..........5 grudzień................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań...................testuję Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 loco99................23................1................ ... .........11.04 Muna..................33..............18................. ............19.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... .23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... .27.04 exe....................33...............1............... ..............30.04 lidka33 ...............33..............15.......................... ...30.04 Misiaczek2507......20...............4................... ...........04.05 gosiak666 ...........26...............7................... ...........09.05 Mamusie : nick...................wiek....cykl starań.....termin porodu....płeć... Margotka9022.........26............3..........9 sierpień..........córka Doti .....................24............5..........9 sierpień..........córka wełna....................30 ...........3..........7 wrzesień.........synek roxikct..................21............3..........21wrzes ień.............. Racuszekkk26.........26.............2.........10 listopad................ preggers ...............23............4..........5 grudzień................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Margotka, nareszcie się odezwałaś dobrze, że z okiem wszystko ok, kurcze niezłego musiałaś mieć stresa... odzywaj się do nas częściej, mi tu Ciebie brakuje racuszek masz już brzuch? chwal się nam :) lidzia może pochwaliłabyś się jednym zdjęciem córy?? bardzo bym ją chciała zobaczyć, zresztą Ciebie też!!! taka j. ból brzucha jak na okres może równie dobrze oznaczać ciążę, mnie w 1 ciąży bolał identycznie, to samo teraz miała preggers, więc się tym zupełnie nie sugeruj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka j. ja mialam odczucie/ ból jak na okres przez jakiś tydzień! : ) a w ciąży jestem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań...................testuję Majeczka_83........28...............6.................... .........10.04 loco99................23................1................ ... .........11.04 taka j.................30..............24..............................14.04 Muna..................33..............18................. ............19.04 magduniaa...........25...............3................... . ....... .23.04 teacher26...........26...............4.................. .......... .27.04 exe....................33...............1............... ..............30.04 lidka33 ...............33..............15.......................... ...30.04 Misiaczek2507......20...............4................... ...........04.05 gosiak666 ...........26...............7................... ...........09.05 Mamusie : nick...................wiek....cykl starań.....termin porodu....płeć... Margotka9022.........26............3..........9 sierpień..........córka Doti .....................24............5..........9 sierpień..........córka wełna....................30 ...........3..........7 wrzesień.........synek roxikct..................21............3..........21wrzes ień.............. Racuszekkk26.........26.............2.........10 listopad................ preggers ...............23............4..........5 grudzień................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×