Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

roxi koniecznie dodaj zdjęcie :) Cicho tu dzisiaj strasznie, u mnie ciagle to samo, mega mdłości i dół totalny, nie mam chęci do życia ach te hormony. Jutro mam wizytę u doktorka, może samopoczucie mi sie polepszy :) która teraz testuje? no odzywac sie dziewczynki, nie spac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi to dobrze, że teściowa choć teraz się uspokoiła, jakoś przetrwasz z nią ten ostatni czas :) no a u mnie cykl do .... temperatura dzisiaj znowu 36,6 a czuję, że mnie coś ciągnie po jajniku, może to to, tylko, że męża nie ma i ewentualnie dopiero w czwartek moglibyśmy podziałać :( ale to już będzie za późno, nie mam aż tak długich cyklów. w czwartek to 17 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek daj znać jak było na wizycie! te doły to pewnie przez hormony właśnie no ale ciąża nie trwa wiecznie, dolegliwości przejdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi pokaż brzucha :) Cieszę się, że z teściową zaczyna się układać :) Pregg gratuluję Zosieńki :* Te wszystkie różowe sukienusie, kokardki we włosach :) Majeczko jak tam Słońce? Mam nadzieję, że dzidziuch :) Silu a co u Ciebie? Jakieś objawy, coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pregg, Gosiak beta niestety bedzie dopiero w czwartek,bo wczoraj dzwonilam do przychodni sie dowiedziec,wiec musimy sie jeszcze uzbroic w cierpliwosc.Sama juz sie nie moge doczekac.Ale wczoraj mierzylam tem w pochwie i bylo 37,2 a dzisiaj z ranca 37,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki tak czytam was na biezaco:) hihi:) dziekuje slicznie za zyczonka kochana moja:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czytam na bieżąco, ale u mnie nic ciekawego. za tydzień idę na usg więc dam znać co i jak ;) Prregg gratuluję córeczki:) wszystkim nowym mamusom również gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko straszne to, że tak długo trzeba czekać na wyniki, przecież to tylko krew. Dziwne to, że u nas w PL można w ciągu jednego dnia mieć wynik a tam trzeba tyle czekać. A robiłaś testy jeszcze? Temp masz obiecującą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć moje kochane, ja też zaglądam, ale ostatnio jakoś brak czasu u mnie muszę w końcu się wziąć za wstępne "urządzanie" nowego mieszkania, więc siedzę w necie i oglądam albo latam po sklepach gratuluję nowym mamusiom bardzo :) ściskam mocno Gosiaka jako, że miała urodziny a ja przegapiłam i życzę ogromniastych i mocno czerwonych dwóch kresek :) preggers gratuluję córuni :D która z Was teraz będzie testować? roxi śliczny brzuś :) ja mam plus 11 na dzień dzisiejszy więc idziemy łeb w łeb :D w te upały to czuję się jak wieloryb, który wypłynął na brzeg i nie może się ruszyć ;) wczoraj wieczorem to tak spuchłam, że kolan mi nie było widać, pierwszy raz w życiu takie zjawisko widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak mnie tez to dziwi,ze tyle trzeba czekac na wyniki ,ale nic na to nie poradze.Testowalam wczoraj i dwie grubasne krechy.Zobaczymy.Martwi mnie tylko to,ze mam sladowe biale uplawy,a powinnam ich miec znacznie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majeczka gratuluje :) a te upławy to przecież nie muszą od razu być nie wiadomo jakie...daj im czas na rozkręcenie :) z tą betą to faktycznie każą Ci długo czekać, jajko można znieść... exe gdzie jesteś? co u Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi śliczny brzusio:)Gratuluję córeczki;D Majeczka na upławy musisz trochę poczekać,jeszcze Ci bokami wyjdą:) Właśnie gdzie jest Exe?Exe co u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxict brzusio świetny a w ogóle ta fotka jest rewelacyjna, kojarzy mi się z takimi zdjęciami robionymi przez profesjonalistów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Misiaczek2507........20..............5................... ......04.06 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 magduniaa............25..............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ................33..............17....................... 22 06 Siluetta.................29..............1............... ........22.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 gosiak666 .............26..............8.........................02. 07 taka j...................31.............28(8).................... .04.07 Muna....................33.............20............... . .......06.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ ......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ...luty?? Majeczka skopiowałam ostatnią tablekę, żebyś nie musiała długo szukać jak będziesz się chciała wpisać w pole dla "mamuś" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja mam testy ciążowe z allegro ważne do września, 7 sztuk, chyba będę je robiła dla jaj bo co z nimi mam teraz zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j rób test a co może akurat jakaś niespodziewanka będzie :) JA po wizycie u doktorka! Był nowy lekarz, młody i przesympatyczny no po prostu świetny! od razu zrobił mi wszystkie badania, cytologia, usg, badanie piersi i założył mi kartę ciąży! określił wiek ciąży na 6 tydzień i 1 dzień SERDUCHO BIŁO WIELKIE, a tego obawiałam się najbardziej mój dzidziuś ma już 5 mm o ile dobrze go zrozumiałam i stwierdził że to gigant :) Kurcze jestem taka zadowolona, że nawet te wstrętne mdłości mi aż tak niedokuczają jak zwykle:) Zostałam od razu zważona, ciśnienie mi zmierzyli dali zkierowanie na krew mocz i glukoze i kazali przyjść za miesiąc. ( i to wszystko w ramach NFZ) Jestem mega pozytywnie nastawiona :) oficjalnie już jestem w ciąży:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Misiaczek2507........20..............5................... ......04.06 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 magduniaa............25..............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ................33..............17....................... 22 06 Siluetta.................29..............1............... ........22.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 gosiak666 .............26..............8.........................02. 07 taka j...................31.............28(8).................... .04.07 Muna....................33.............20............... . .......06.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ ......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co zauważyłam? wszystkie dziewczyny, które na tym temacie są w ciąży dość krótko starały się o dziecko, najwyżej 5 cykli, dla mnie to jasny wniosek, skoro ja się staram prawie 3 lata to już dupa blada i szans według mnie nie ma, gdyby miało coś być to by już było, skoro nie ma to z jakiegoś powodu, może przekombinowałam ale tak mi się wydaje. puszku jak bliziutko termin do walentynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puszniek superowe wiadomości:)Gratulacje;) Super,że trafiłaś na fajnego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
codziennie obiecuję sobie, że pójdę wcześnie spać i codziennie chodzę coraz to później, za niedługo wcale się nie będę kładła jak tak dalej pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki , Pamiętacie mnie ???? ;d Wg ostatnio nie miałam za bardzo czasu żeby choć zajrzeć , ale codziennie o was Myślałam co tam się dzieje . Gratuluje wszystkim którym się udalo w ostatnim czasie !!! U mnie nadal ciążży brak , właśnie teraz mam płodne może może się uda tym razem , Sillu widzę że i ty trafiłaś do tabelki w końcu !! :)) superr cieszę sie bardzo że twój M w końcu się zdecydował . :) Lidka a twój M też zmienił zdanie ??? jeśli tak to świetnie . :)) Dziewczyny do boju oby wszystkie zaciążyły :)) Pozdrawiam wass!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick..................wiek..........cykl starań..................@ Mmalaykaa............22..............1................... ......24.03 Majeczka_83..........29..............8................... .....16.06 iwona1982............30............14(3)................. ....19.06 magduniaa............25..............4................... ..... 18-19.06 lidka33 ................33..............17....................... 22 06 Siluetta.................29..............1............... ........22.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 gosiak666 .............26..............8.........................02. 07 taka j...................31.............28(8).................... .04.07 Muna....................33.............20............... . .......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... ......06.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 9 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................21..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen Natka33.................33..................1............ ......9 styczeń FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..............5.................... ... 09 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczek dobrze, że się odezwałaś, oby udało ci się częściej zaglądać :) a ja mam nadzieję, że w tym cyklu mój okres się .. spóźni, obliczyłam, że jak będzie przychodzić regularnie to mi trafi w sam środek wakacji!!! co ja mam zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, może któraś z was będzie wiedzieć bo się nie znam na tym, możliwe jest, żeby w trakcie mierzenia temperatury ona wzrosła w 14 dniu cyklu a potem spadła? 14dc miałam 36,9 i myślałam, że owulacja jest albo będzie następnego dnia ale w 15dc miałam 36,6 a dzisiaj 36,75. nic z tego nie rozumiem, temperatura normalnie utrzymauje mi się tak 36,6-36,7 więc wzrost to jest u mnie chyba 37 a może już te 36,9 no ale dlaczego by potem spadła??? chyba, że to oznacza brak owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×