Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

nick..................wiek..........cykl starań..................@ iwona1982............30............14(3)................. .....19.06 gaja_86................26...............2................ .......30.06 Ann8912...............23..............2.................. .......01.07 Muna....................33.............20............... . ......06.07 Misiaczek2507........20..............5................... .....06.07 loop87..................25..............2................ ... ....07.07 (?) magduniaa............25..............6................... ..... 16.07 Siluetta.................29..............2............... ........17.07 Lidka33.................33.............18................ .......17.07 Marcysia00............25...............6................. ......... ? taka j..................31..............29(7).................... 29.07 gosiak666 .............26..............9.........................30.07 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu Margotka9022.........26..................3............... ... 7 sierpień Doti .....................24..................5.................. 19 sierpień wełna....................30 .................3...................7 wrzesień roxikct..................22..................3........... ........21 wrzesień Racuszekkk26.........26..................2............... ....10 listopad preggers ...............23..................4...................5 grudzień loco99...................23..................1........... .......23 grudzień exe.......................33..................1.......... ...... ..2 styczen FasolkaSzparagowa...23..................1................ ..10 styczeń teacher26..............26..................5............. .....1 lutego ??? puszeknieokruszek...25..................5.................... 09 luty Majeczka_83...........29.................8.....................24luty Słowiki...................26.................2.....................3 marca 2013 Ann8912...............23...................2.....................10 marzec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki wczoraj byłam u gina. ale niestety nie widziałam mojego maluszka bo nie zrobił mi USG :( na szczęście wiem że jest ok bo serducho bije jak dzwon :)) A moje bóle brzucha najprawdopodobniej spowodowane sa zapaleniem pęcherza bo wyniki badań na to wskazują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco szkoda że masz zapalenie pecherza znam to i nie jest miłe a w ciązy jeszcze dodatkowy stres. Ale nie martw sie bedzie ok :) Na pewno lekarz ci coś przepisał i to pomoże :) Wiem ze żurawina jest dobrana pęcherz trylko nie wiem czy można ja przyjmowac w ciaży... Dziewczyny u mnie dziś pierwszy raz poważne mdłości, widac ze 7 tydzien się zaczyna:) oby tylko na mdłościach się skończyło :) miłego dnia jeszcze starającym się i mamuśkom oby dolna częsc tabelki się powiększała jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słowiki no tak, uroki ciąży ale przecież przejdą :) na szczęście. loco najważniejsze, że serduszko bije, a zapalenie pęcherza wyleczysz, wiem, że to nic przyjemnego, sama to miewam nawet tak raz w roku mi się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loco nie wiem co Ci kazal brac lekarz ale ja tez mam przeziebiony pecherz i biore prouro 1xwieczorem, to jest wlasnie na bazie zurawiny, i faktycznie zurawina jest dobra na pecherz ja pije tez sok z zurawiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja temperatura jest dziwna, mam 6 dzień cyklu i mam 37 stopni, dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
taka j okupacja nie zawsze wypada w połowie cyklu, na twoim miejscu dorwalabym dzisiaj mezusia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
taka j owulacja nie zawsze wypada w połowie cyklu, na twoim miejscu dorwalabym dzisiaj mezusia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FasolkaSzparagowa
Hellooołł.. co tu dziś taka cisza?? Ja leże plackiem, jak za dużo się ruszam to dziś od razu zaczyna boleć mnie brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muna chyba spróbuję ale jak dzisiaj mam 37 to nawet jak by owulka była wcześniej to chyba już za późno bo to by znaczyło, że była wczoraj prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki. Ja podczytuję, ale jest tak gorąco, że zdychammmm oj przypominam sobie lato i poród 2 lata temu...co ja się naumordowałam z moim cielskiem i brzucholem;) teraz nie chciałabym tego powtarzać, więc mam wielką nadzieję, że jestem w ciąży i rodzę w kwietniu:) dziś rano też mieliśmy przytulanko:) Tak naprawdę nie wiem jak mam liczyć ten cykl, więc już się pogubiłam... kochałam się albo 11dc albo 13dc drugie podejście - albo 16dc albo 18dc gdzieś musiala się zdarzyć owulacja, więc liczę, że ciąża z tego będzie:) okres mam dostać albo 17 albo 19 lipca. Testu z krwi jednak nie będę mogla zrobić, bo nie zdążę odebrać wyników przed wyjazdem - niestety nie przeczytają mi go przez telefon mendy;/ więc sikańca zrobię w dniu wyjazdu na urlop (to będzie 17 lipca) a jeśli nie wyjdzie, to zrobię go dopiero nad morzem i napiszę wam o tym dopiero po powrocie czyli 1 sierpnia. mam jednak nadzieję, że na urlop będę jechała wiedząc już, że zaciążyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, przestan mi tutaj pindolic ;), jestes w ciazy i KROPKA!!!!!!!!! Zadne tam niewiadome, to jest jasne, masz ziarno w sobie zasioane!!!!!!! A na urlop jedziesz juz jako przyszla mamusia Laury!!! A tak w ogole to jak sie czujesz? Bo mnie strasznie cycochy bola, nie wiem czy to dobrze, czy zle, czy nie ma znaczenia...? Bo w sumie to juz nie raz bolaly mnie mocna na dwa tyg. przed okresem...hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, jest tak jak mówisz:) :) :) mnie boli trochę podbrzusze i czasami czuję jakieś tam bulgotanie. Jajnik lewy czasem zakłuje. Ale tak miałam bardzo często w poprzednich cyklach, więc w sumie niczego się nie dopatruję. Cycki normalne - dziś mnie jednak swędziały. Jeśli cię bolą, to dobry znak, bo progesteron rośnie, a to on utrzymuje ciążę. Przy zasianym ziarenku progesteronu jest jeszcze więcej niż zwykle, a wtedy objawia on się bólem piersi, mdłościami i innymi objawami ciążowymi. Słowiki, prosze napisz mi, co lekarz ci kazał zrobić z bromergonem? natychmiast odstawić po dodatnim teście ciążowym? czy powoli zmniejszałaś? daj mi znać..bo ja mam to samo co ty, czyli prolaktynemię czynnościową i zrobię tak jak ty (na wakacjach nie zobaczę się z lekarzem, a jakbym była w ciąży to właśnie na wakacjach się o niej dowiem i nie będę wiedziała co zrobić z bromergonem). Na pewno będę brała luteinę, bo brałam ją w ciąży z synkiem od dodatniego testu ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, mamusia Laury, to brzmi jak jakiś sen i marzenie. Strasznie chciałabym już usłyszeć te słowa od ciebie i żeby one naprawdę miały odzwierciedlenie w rzeczywistości.. tak bardzo chcę być mamą Laury, mojej kochanej córuni. A moje syniątko śpi na golaska. Mamy w domu 33 stopnie!!!!!!! masakraaaaaaaaaaaaa wiatrak u mnie chodzi, ale to nic nie daje. ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, to wleccie do nas;), u nas przyjemnie chlodno na ogrodku a dzici moga sie popluskac w baseniku, jak to robi dzis caly dzien moja corcia! A Ty kochana wypoczywaj bo dzis lub jutro nastepuje u nas zagniezdzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dziekuje za cenne wiesci na temat powodu bolacych cycochow...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, nawet nie wiesz jakbym chciała do ciebie wpaść...................... zazdroszczę domku i baseniku. my się kisimy w bloku, ale jutro jedziemy nad wodę:) chrzestny mojego skarba nas zabiera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki ja też chciałabym czasami mieszkać w domu i mieć kawałek swojego placyku, przestrzeni, no ale nie wszystko można mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgrergreg
Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . Internetowy ciucholand z odzieżą dziecięcą.W ofercie ubranka znanych angielskich firm za grosze. www.lumpik24.pl . . . . . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muna
Taka j jeżeli przez następne dni utrzyma się wysoka tempka to znaczy że owulka była wczoraj ale jeszcze dzisiaj warto się przytulić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny ;) Ja również nie mogę doczekać się kiedy w końcu będę mogła zrobić teścik... Mam nadzieję, że z wami uda się doczekać do tego dnia, by był wiarygodny. Chciałabym by był on jak najwcześniej ale z drugiej strony od razu chce mieć prawdziwy wynik... Mam do Was pytanko: Mam cykle przeważnie 29/30 dni, miałam okres 15 czerwca. Więc według moich wyliczeń owulacja nastąpiła 1 lipca... Kochałam się z mężem 25 czerwca, 27, 29 i 30... Zakładając, że miałam wtedy dni naprawdę płodne, ile jest proces szans że nam się uda? No i kiedy zrobić teścik? Powinnam 14 lub 15ego... Ale nie wytrzymam tak długo... Myślicie, że jest szansa by już 10 dni po owulacji a 4 przed okresem wyszedł pozytywnie? Tak bym tego chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nemiro moim zdaniem macie bardzo duże szanse na zajście w tym cyklu a odnośnie testu to ja bym robiła jednak dopiero w dniu ewentualnej miesiączki, 4 dni przed terminem już powinno wyjść ale nie jest to pewnik a po co się denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka j. :) bardzo dziękuję za odpowiedź, bardzo mnie podbudowałaś :) Bardzo chciałabym by nam się udało :) Teścik zrobię 14-ego, mam nadzieję że wyjdzie pozytywnie :) A jeśli nie wyjdzie, to będę czekać aż w końcu przyjdzie @... A jak nie przyjdzie to będzie wiadomo :) Mam tylko nadzieję, że wytrzymam do terminu @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nemiro, mi wyszedł test z moczu ppozyt w 11 dniu po owu ale był ledwo widoczny. Za to z krwi mozesz zrobic juz 9-10 dnia po owu i będzie wiarygodny. Myśle ze szanse macie duze, niby pisza ze jest w danym cyklu 30% szans jesli wspolzyje sie w dobrym momencie ale cos mi sie wydaje ze wiecej. Podobno czesto sie zdarza ze kobieta jest w ciazy i wychodzi test + przed miesiaczka ale miesiaczka przychodzi - bardzo wczesne poronienie podobno 50% ciaz sie tak konczy wiec moze zaczekaj do dnia planowanej @. To juz zalezy od ciebie, ja nie wytrzymałam :) Trzymam kciuki oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słowiki, prosze napisz mi, co lekarz ci kazał zrobić z bromergonem? natychmiast odstawić po dodatnim teście ciążowym? czy powoli zmniejszałaś? daj mi znać..bo ja mam to samo co ty, czyli prolaktynemię czynnościową i zrobię tak jak ty (na wakacjach nie zobaczę się z lekarzem, a jakbym była w ciąży to właśnie na wakacjach się o niej dowiem i nie będę wiedziała co zrobić z bromergonem). Na pewno będę brała luteinę, bo brałam ją w ciąży z synkiem od dodatniego testu ciążowego. Nemira, witaj. Masz podobną sytuację do mojej. ostatni stosunek na dzień przed owulacją. Tylko u ciebie było kilka, a u mnie jeden strzał po długiej przerwie na dzień przed owulacją. U zaszaleliśmy również po owulacji dziś rano, bo nigdy nic nie wiadomo:) co do testowania, najlepsza opcja to test krwi - wiem, że trochę z tym zachodu, trzeba pójść, pobrać, czekać, odebrać...ale to jest najwcześniejszy test. 9 dni po a najlepiej 10 dni po owulacji (czyli mogłabyś go zrobić już w poniedziałek lub wtorek) i wyjdzie wczesna ciąża. ja przez wyjazd i urlop nie będę miała jak zrobić z krwi, więc muszę uzbroić się w cierpliwość i zrobić sikańca w dniu okresu, bo przed okresem nie warto...po pierwsze widzi się cienie kresek, których nie ma...po drugie może być fałszywy a kasa w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Silu, Ja odstawiłam ale u mnie inna sytuacja. Nigdy nie miałam tej prolaktynocośtam czynnościowej mialam wczesniej badania to wiem. Pojawiło sie to u mnie 1 raz na skutek poronienia ze stresu i po 2 mies bromergonu wyniki dobre. Tez sie troche boje co to bedzie ale słucham lekarza a przede wszystkim słucham siebie w środku a miałam takie przeczucie zeby to od razu odstawic. Nie martw sie moj gin mowi ze do 5 tyg nic by dziecku nie groził bromek wiec nawet jak pare dni wezmiesz to nic sie nie stanie. A moze zrob teraz sobie prl dopoki mozesz ?? bedziesz wiedziała czy przy obciazeniu nadal wysoka.... Wiesz co ja mysle ze prawda jest taka ze wiele dziewczyn zrzuca wine na bromek ze go brały albo przestały brac i cos sie stało, ale przeszłam to i wiem ze tak naprawde jesli jest powazna wada dziecka to natura je usunie a branie leku jesli dziecko jest zdrowe natak wczesnym okresie ciazy mu nie zaszkodzi. Nie martw sie i czekam na twoj wynik pozytywny oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za wszelkie informacje... Jeśli wytrzymam do tego 14ego to dobrze, a jak nie, to zaraz na początku tygodnia biegnę do laboratorium... :) A czy każde laboratorium może zrobić taki test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×