Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Nie wiem jak to liczyć. bo przytulanie było 28 i 29 nie wiem czy do zapłodnienia doszło jeszcze w marcu czy już w kwietniu. Bo jakbym w kalkulatorze dała kwiecień to wyjdzie dziewczynka :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu...wg kalendarzy, które mam, faktycznie wychodzi, że Twoje pierwsze dziecko to córka;) Teraz spodziewasz się dziewczynki. Co do owlacji i płci dziecka. Owulacje miałam 5 listopada a współżyliśmy 2 listopada (póżniej już nic aż do testu) i mamy synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo co ma być to będzie :) ja nie wierze w to że przytulanko przed owulka albo w czasie ma aż taki ogromny wpływ na płeć. :) :) I tak w końcu zależy to od naszych facetów co maleństwom przekażą X czy Y :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaja, hehe, okaże się. Ale zaskoczona jestem, bo sprawdzałam na innym jakimś kalendarzu chińskim i chłopiec. A teraz w tym kalkulatorze i wg twoich kalendarzy córcia. no czas pokaże. Niech tylko będzie zdrowa. Modlę się o to codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej :) Nie było mnie przez weekend :) Loco śliczna dzidzia :) Gratulacje :) Silu właśnie miałam pisać, że na mdłości to Ci przyjdzie jeszcze czas a tu już widzę że Cię dopadło :) Bardzo się cieszę, że tak szybciutko udało Ci się zajść w ciążę :) A powiedz, jak mąż? Cieszy się, że raz dwa i już będziecie mieli drugiego bobasa? :) Trzymam kciuki za Laurę, ale masz rację najważniejsze żeby było zdrowe :) Co do mojego przypadku to dobrze zapamiętałaś, jeszcze dwa cykle na CLO i jeśli nie będzie dzidzi to w październiku laparoskopia. Nie wiem kochana czy to boli, ale pewnie tak, bo wykonuje się ją w znieczuleniu ogólnym, ale jestem dobrej myśli, bo dużo dziewczyn zaszło w ciążę po laparoskopii, bo się okazywało, że były jakieś mikro zrosty, których nie było widać a podczas laparo zostały usunięte. Także mam nadzieję, że raz dwa zajdę ale jeszcze większą mam nadzieję, że laparo nie będzie mi potrzebna :) Margotka Julka już pewnie niecierpliwa i dlatego się tak wierci, ale jakoś wyjść jej się jeszcze nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, rzadko tu ostatnio zagladam, ale was podczytuje caly czas, jeszcze dwa dni i wszytsko wroci u mnie w domu do normy, odwozimy dzieci mojego meza w srode i w koncu bedziemy mieli czas dla siebie;) Silu, chlopak czy dziewczynka, nie istotne, byle zdrowe i silne!:) welna, ja mam lazienke w bialych kafelkach, przeplatane mozaika w kolorze lila, wpadajacym w popiel, wyglada fajnie i mozesz odswiezac np dodatkami we fiolecie, ja tak wlasnie mam, mylse ze prezentuje sie tak lazienka calkiem ok;) gosiak trzymam kciuki, aby lap. nie byla potrzebna! loop gratuluje pieknej coruni! a propos, moje przyjaciolka wlasnie dowiedziala sie, ze bedzie miala dziewczynke, a jest w 23 tc i lekarz mowil, ze bedzie chlopiec, ma juz jednego i w jej rodzinie oraz rodzinie jej meza, rodza sie sami chlopcy...a tu taka niespodzianka dla nich!!! Niezbadane sa wyroki Boskie:) ja w srode mam miec @...czekam! Buzi dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, nawet nie wiesz jak mocno zaciskam kciuki! fajnie, że jest plan, że nie czekasz w nieskończoność i nikt z tym nic nie robi. Tylko staranka 2 cykle bezstresowe,czekają cię więc dwa testy ciążowe:) a potem laparoskopia. Cieszę sie, że ją będziesz miała. Też słyszałam, że jest niesamowicie skuteczna. Moja szwagierka miała podobny zabieg, tyllko, że ona miała 1 wielki zrost w macicy, tak zwana zastawka. Nie było tego widać na zwykłym usg. Po usunięciu, od razu zaszła. Teraz jej synuś jest moim chrześniakiem i jest cudowny. Wcześniej 8 lat starań bez skucesu. więc warto się badać...warto starać i chodzić do lekarza. nie poddawać się, nie liczyć na cud, tylko pomagać sobie, bo wtedy cud się zdarzy. gosia, 3mam mocno kciuki za was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka, zgadzam się tylko zdrowe dziecko jest najważniejsze. Nic więcej nie chcę oprócz wiadomości, że jest zdrowe. A o płeć zapytam z ciekawości na samym końcu:) Fajnie, że zwolni ci się chałupka...do środy bliziuteńko, spodziewasz się pewnie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidziu kochana do środy już bliziutko :) A mieliście w ogóle możliwośćna staranka? :) Jeśli nie to teraz jak się do siebie dopadniecie to ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Silu :** A kiedy w pracy zamierzasz powiedzieć? I jak zareagowała rodzinka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, tak spodziewam sie okresu;( Gosiak, byly takie szybkie przytulanka, dwa, zdaje sie 8 dc, i chyba 12 dc, ale sama juz nie jestem pewna kiedy;), w kazdym razie, czuje nadchodzacy @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidzia, czasem 2 strzały mogą być silniejsze niż staranka codziennie:) mówię z autopsji:) a u mnie było naokoło dni płodnych, a nie w trakcie, więc zobacz jakie jaja. oczywiście czekamy na twoj okres, ale zawsze nadzieja umiera ostatnia;) margotka, jutro termin. Oby mała zdecydowała się powitać świat! życzę ci pięknych narodzin córeczki! gosia, rodzinka wie, choć niecała. Zareagowała dobrze:) w pracy też wie szefowa, ucieszyła się nawet:) w szoku jestem. jak miałam jej powiedzieć, to aż znieruchomiałam ze stresu. Trwało to 3 minuty i już więcej się nie stresuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loco gratuluuuję córci!:) hehe Silu dokładnie miałam zamiar napisać po wizycie bo u mnie się nic nie dzieje. Ostatnio jakoś gorzej się czułam zawroty głowy i mdłości ale to pewnie przez pogodę:) Dzisiaj w Gdyni trochę chłodniej więc i mi lepiej bo nie wychdzilam przez upał przez trzy dni z domu. O takim byłam leniem. Nie mogę się doczekać wizyty, mam na 17.30 bardzo bym chciała dowiedzieć się czy to synulek czy córunia... ale mam przeczucie że nie dowiem się do dnia porodu;p zobaczymy jak to będzie;p Silu jak masz przeczucie Ty na dziołche to ino będzie:) nie ważne co inni mówią najważniejszy Twój wewnętrzny instynkt ja tak słuchałam innych którzy mówią że będzie dziewczyna że pogubiłam własne przeczucie gdzies po drodze i sama już nei wiem co czuję. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super Silu, że tak się wysztko ładnie ułożyło :) Teraz możesz sobie spokojnie 8mcy żyć i rozkoszować się ciążą :) Oj Lidziu właśnie takie przytulanka mogą zdziałać cuda, bo wtedy nie myślisz o zajściu w ciążę :) Trzymam kciuki mocno! A kysz @ Lidzi!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak, dziekuje, jestes kochana:) Silu, fajnie, ze w pracy poszlo gladko! A jak mama zareagowala na ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cieszę się, że forum znowu jakoś nam ożyło :) lidzia trzymam kciukasy mimo wszystko :) margotka ja jestem o 14kg cięższa, więc wiem co czujesz...ja czuję się jak słoń w składzie porcelany...i muszę Ci powiedzieć, że wieczorami też mam znowu często mdłości, nie wiem skąd to się bierze? Cały czas trzymam za Ciebie kciuki, pomyśl sobie, że w najgorszym przypadku jeszcze tylko tydzień, a ja Ci życzę żebyś urodziła jutro czyli w dzień terminu :) (tak jak ja moją pierworodną) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pregg, koniecznie dziś napisz jak po usg. Jestem pewna, że dowiesz się jeszcze w ciąży. Ale wiesz...jak lekarze nie widzą płci, to raczej chłopca bym się nie spodziewała;) chłopca widać tak jakby na 1 rzut oka! więc na pewno córcia, tak jak podejrzewałaś od początku! a ja wymiotuję......... boże tak mi niedobrze:( najgorsze jest to, że wie na razie szefowa, a w łazience trochę głośno się zachowuję i wszyscy się niedługo dowiedzą;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu współczuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujęęęę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieję, że Ci te wymioty szybko przejdą...ściskam Cię bidulo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu zawsze możesz powiedzieć, że się czymś zatrułaś. Jeszcze dwa dni temu się martwiłaś czy wszystko ok, bo nie masz żadnych objawów tak więc widzisz, wszystko jest w porządku, szkoda tylko że musisz się tak męczyć bidulko. Wełenko kochana to jak w końcu synuś będzie miał na imię? A co do łazienki to ja mam w szarościach z brokatową srebrną fugą i dodatki w jednym kolorze, ładnie się komponuje z szarością turkus lub fiolet, zresztą wszystko do tego pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi przygoda z clo zacznie się znacznie szybciej niż myślałam. Godzinę temu dostałam @ w 24dc...? Trochę dziwnie. Ostatni cykl trwał 38 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Gosiak widzisz Ty czytasz w moich myślach, właśnie się Was miałam zapytać czy nie przychodzą Wam jeszcze jakieś fajne imię dla chłopców :) u nas nadal jest Kuba, z tym że ja jestem średnio przekonana, ale inna sprawa, że nie mam nic w zastępstwie, a mąż i córka chcą Kubę...to ma być imię proste, nie twarde, takie żeby później dobrze brzmiało jak już dziecko będzie nastolatkiem/dorosłym...ehhh ostatnio gdzies mi w głowie brzęczał Nikodem, mimo, że ja nie lubię imion takich "wydumanych" ale akurat to mi się fajnie zdrabniało była by Nati i Niki :) ale potem jak dorośnie i sobie pomyślę, że mam do niego mówić Nikodem no to już chyba nie bardzo.... także ten Kubatek zostaje chyba... ;) chyba że podacie jeszcze coś fajnego :) kurde ile ja ostatnio piszę...pewnie macie mnie już dość :P ps. kusicie mnie na te fugi perłowe czy temu podobne, jak będę w sklepie to je sobie pooglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wełna, a kiedy ty się przenosisz na nową havirę? imiona. Uważam, że śliczne i niepospolite w dzisiejszych czasach są: Piotruś, Bartuś i Łukaszek. A z niepospolitych Konstanty (Kostek),Albert. Kuba jest mega popularne. W każdej rodzinie Kuba. Moja koleżanka uwielbia to imię, ale nie da go synkowiw brzuchu (da mu Kuba na drugie), bo jest tak popularne. Na 1 imię daje mu Dawid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wełenko ja nie mam Ciebi dość :) Pisz ile chcesz :) P.S sama wiem jak trudno jest się na coś zdecydować odnośnie mieszkania, ja już na szczęście mam to za sobą :) Wysłałam Ci na FB linka do projektu mojej łazienki, bo nie mam zdjęć na żywo ale wszystko jest jak w projekcie i fuga brokatowa. Co do imion to moja koleżanka ma termin na 3 września i synek będzie miał na imię właśnie Nikodem :) Kubuś też mi się podoba :) Z imion dla chłopców to podobają mi się też takie: Szymon, Błażej, Karol, Nikodem, Oliwier, Wiktor, Antoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z linku który wysłała Silu wychodzi mi że będzie chłopiec :) Są jeszcze testy z moczu określające płeć dziecka testy IntelliGender tylko, że trochę kosztują ale niby się sprawdzają. Z imion dla chłopca podobają mi się Szymon (Szymek), Dominik, Hubert (hubcio) i Kubuś tyle że tak na imię ma co drugi chłopiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartuś i Łukasz też :) Ostatnio mega popularne jest też Alex, ale ja nie jestem do końca przekonana co do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Ignacego, to imię bardzo do niego pasuje. Jeśli miałabym drugiego chłopca byłby Antoni. Podobają mi się również Aleksander, Jan, Oliwier, Julian, Bartosz, Piotr, Mateusz, Tomasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiak!! dziękuję Ci bardzo!!! super łazienka! :) jakbyś przypadkiem robiła zdjęcia na żywo to ja chętnie zobaczę! ;) chcę mieć identyczną szafkę i umywalkę :) gdzie kupowałaś? a kafelki jaki producent? co do imion - szymon, błażej, hubert, bartek,piotr - wszystkie mi się podobają...ale nie moge sobie wyobrazic że mówie tak do mojego syna...nie wiem...Hubert podoba mi się od zawsze, wg mnie super imię, a nie mogę jak sobie wyobrażę że mam tak do niego mówić...i takie to mam dylematy życiowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×