Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość misiaczek2507
a jak u was , któraś jest u w ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌻 Racuszku chyba w sobotę :-) dzisiaj misja-> testy :-) Majeczka, Racuszek jak tam u Was? Gosiak jak samopoczucie ? Preg powtórzę się- działaj działaj.... :-) a testów z allegro nigdy nie miałam, tylko LH VItam z apteki i wg mnie dobre są :-) testuj i działaj dalej zobaczymy jaka kreska jutro będzie. Lidka jak tam mąż ? chory nadal? może jeszcze nic straconego ! jak się dziś kochane dwupaki czujecie ? :* Misiaczek wg mnie zrób test 31, a objawy przed @ ponoć są czasem takie same jak ciążowe.. a oto nasze Mamcie i staraczki: Staraczki nick..................wiek..........cykl starań..............termin @ Isia....................28...............7............... ....30/ 31/1 01.02. Racuszekkk26........26...............1................... ....03.02. majeczka_83....... 28...............4......................04.02. gosiak1986..........26...............4................... ...12.02 lidka32...............32 ............11......................20.02 preggers .............23.............3......................20.02 leilak.................28..............7................. .......14.02 Mamusie : nick.....................wiek.............cykl starań.......termin porodu MISIACZEK .........24..................5...................19 sierpień wełna...............30 ...............3....................7 wrzesień Margotka9022.....26.................3.................... . 9 sierpień roxikct................21................3............... ....22 wrzesień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle mamy w tabelce panią Leilak która się nie odzywa.. Leilak co u ciebie??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Pregg ja jeszcze nie widzialam swoich 2 kreseczek,ale dziekuje,ze przewidzialas je za mnie tak szybciutko hehe ,moze sie sprawdzi! No u mnie juz koniec z przytulaniem,teraz tylko czekam na testowanie do przyszlego tyg. Misiaczek 2507 ja bylam juz w ciazy i w pierwszej ciazy az do dnia miesiaczki mialam testy negatywne,a kiedy spozniala mi sie @ zrobilam test i byla bardzo slabiutka ledwo widoczna 2kreseczka.Ty tez masz jeszcze szanse ,jesli jestes w ciazy a testy jeszcze tego nie wykazuja to poczekaj do dnia spodziewanej @ i wtedy powtorz test.Byc moze beta bardzo wolno u Ciebie rosnie!Powodzenia i upragnionych 2 kreseczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak a co u Ciebie?staranka pelna para? testy juz zakupione? Ciekawe co u Silu? Mam nadzieje,ze sie do nas jeszcze odezwie i zda relacje rozmowy z mezem(o ile do niej doszlo).Pozdrawiam Silu!Trzymaj sie cieplutko i szybko wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek za wcześnie zrobiłaś ten test. Wiem, że łatwo mówić ale Cię rozumiem bo ja też zawsze nie mogłam się doczekać i robiłam wcześniej ale w moim przypadku nie kłamały. Pregg ja miałam te testy owu z allegro i nie byłam z nich zadowolona, nie umiałam odczytać wyniku bo ten paseczek był tak malutki że cięzko było porównać. Później zakupiłam sobie LH Test i byłam zadowolona i wynik dało się jednoznacznie odczytać. Majeczka czekaj z tym testowaniem najdłużej jak się da :) Czyli jak wytrzymasz do terminu @ to będzie świetnie. Ja już teraz sobie w głowie wyryłam, żeby za nic w świecie nie robić wcześniej testu, dopiero jak @ mi się będzie spóźniała to kupuję test a wcześniej pod żadnym pozorem :) U mnie przytulanko było wczoraj i dziś pewnie też będzie ale tak jak pisałam wcześniej nie nastawiam się na ten cykl bo nie będzie przytulanek w owu z powodu tych badań, trudno widocznie tak miało być i że tak się wszystko ułożyło i że ten termin a nie inny, ale wiecie co dzięki temu jakaś spokojna jestem, nie myślę obsesyjnie o tym czy się uda tym razem czy nie :) Chwila spokoju psychicznego mi się też przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie niestety wczoraj wieczorem nie bylo przytulanka:( Bo narzeczony 'zasiedzial' sie z kolegami z pracy i wypili kilka piwek. A rano chcial na zewnatrz zeby nie wpuszczac pijanych plemniczków! Takze dopiero wieczorkiem moze cos bedzie jesli wroci troche szybciej. Test owu zrobie kolo 14 bo tak robie codziennie. Temp jeszcze nie wzrasta. W ogole odbieram to jako znak poniewaz dostalam dzisiaj na e-maila wiadomosc pdt : " To bedzie chlopiec czy dziewczynka? Sprawdz!" wiec uwazam ze wrzechswiat chce mi powiedziec ze juz niedlugo bede w ciazy! :) Gosiak ja tam mysle ze skoro teraz teoretycznie nie ma u Was szans na ciaze to pewnie bedziesz! : ) Zawsze tak jest! ;d Myslisz sobie nic z tego i bam jest dzidzia w brzuchu! Takze dzialaj dzialaj! Eeech kiedy ta Welna nasza kochana wroci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Hej kobitki, u mnie juz wlasciwie po owu ( byla w srode, tak przynajmniej czulam) a przytulanek null!!! M. chorowity, choc czuje sie dzis juz lepiej, no ale co z tego..., wiem wiem, to nie jego wina, choroba nie wybiera;) Misiaczek, ja w pierwszej ciazy nie mialam zadnych objawow ani boli, o jakich piszesz, a test zrobilam jak mi sie @ 4 dni spoznial i od razu dwie kreseczki;) Isia, sobota jjo juz jutro;), choc w Tobie pierwsza nadzieja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia mam nadzieję że jutro czeka nas tu bardzo miła wiadomość i zapoczątkujesz serie 2 kresek... :) przeczuwasz coś, jak samopoczucie? Misiaczek ja uważam ze za wcześnie test zrobiłaś więc jest jeszcze szansa na II... u mnie dopiero minął tydzień po owulce. Czekam na testy ciążowe które zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Racuszek, a Ty pewnie bedziesz nastepna z dwoma kreseczkami;), no chyb ze ktos wczesniej bedzie testowal jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wczoraj byłam na usg. lekarz mi powiedzial ze zarodek sie wolno rozwija, ma tylko 4mm, nie ma jeszcze serca:( za 2 tyg mam iść do kontroli. smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Roxi kochana, dlaczego Ci smutno? Przeciez rosnie w Tobie zycie...nic piekniejszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi bo lekarz powiedział ze zarodek powinien byc 2 razy wiekszy niz jest teraz i miec juz serce. mowil ze nie wie czemu tak wolno sie rozwija. mam za 2 tyg przyjsc, czy ciąza w ogole sie rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
teraz to juz na pewno poczekam , jeszcze tylko pare dni :) a bólu takiego nigdy nie miałam przed miesiączką dlatego mnie to zastanawia , dzisiaj to już ustało . ahh okaże się za kilka dni :) a widze że troche spodziewających sie mamusiek już jest , oby tylko maleństwa się dobrze rozwijały w brzuszku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxi a w ktorym Ty juz tyg jestes? Trzymam kciuki za Twoje malenstwo.Staraj sie nie martwic(wiem,ze to sie tylko latwo mowi) bo kazde Twoje emocje odczuwa maluszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 3 dni przed @
3 dni przed była 1 kreska, w dniu spodziewanej @ były 2 z tym ze 2 bladziutka, na drugi dzień juz była mocniejsza. Więcej testow nie robilam. Jestem w ciązy oczywiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może mama..?
Hej dziewczyny. Niewiem czy mnie pamiętacie dużo sie na forum działo przez ostatnie dni. Niewiem co sie dzieje we wtorek zrobiłam test wyszedł pozytywny ze slabiutka druga kreska. Miałam poczekać do soboty czyli jutra bo jutro mam dostać@ ale oczywiście nie wytrzymalam i zrobiłam test dziś i wyszedł negatywny;( poza tym mam plamienia takie jak przed @ (zawsze tak mam zanim dostanę@ kilka dni wcześniej delikatne plamienia) I niewiem co sie stało;( wiem ze testy sie mogą mylić ale w druga stronę czyli wyjsc negatywny a jest sie w ciazy ale żeby wyszedł pozytywny potrzebny jest ten hormon który występuje tylko i WYŁĄCZNIE w ciazy? Mam racje? Niewiem co sie dzieje Juz sie tak cieszylam;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek2507
Nie trać nadziei , może jeszcze pokaże dwie kreseczki , spróbuj jeszcze jutro lub za dwa dni , najważniejsze nie dać się ześwirować :) Ja jeszcze czekam z testem do wtorku lub środy , im bliżej jest tym bardziej się boje , delikatne bóle w brzuchu powróciły . oprócz tego żadnych zmian , :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko ja tylko na sekundę chciałam napisać że jestem chickenem i nie zrobiłam testu, może się jutro odważę, ale wszystko idzie ku dobremu... pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Moze mama, test robiony na dzien przed spodziwana @ jest raczej wiarygodnym...zrob dla pensci jeszcze jeden w sobote i bedzie wszytsko jasne. Ja zas wczoraj zajelam sie m.;), ale to juz byl 3 dzien po owu, wiec raczej nic sie tam nie zasialo, ale bylo przeyjemnie;)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Isia czekamy na relacje z dnia jutrzejszego skoro dzisiaj nie zrobilas testu! Lidka co jak co,ale jak piszesz,ze przyjemnie bylo to najwazniejsze!A noz widelec,moze owu sie troszeczke przesunela:) Ja cos czuje,ze i tym razem nie zobacze 2 kreseczek.Nie mam zadnych objawow.Doslownie zanych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxikct, nie wydaje mi się, że masz powody do zmartwień. W 6 tc nie zawsze już jest serduszko. Ja na pierwszym USG byłam w 8 tc i mój maluch miał 0,65 cm, czyli był niewiele większy niż Twój. Serduszko już biło i myślę, że u Twojego dziecka też już za dwa tyg będzie. Miałam późno owulacje, więc dzieciątko było mniejsze niż zakładałby wiek ciąży. Robiłaś betę? Dobrze przyrastała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Majeczka, jak bedzie cos z tego to fantastycznie, jak nie to nastepnym razem moze..., podchodze to dego juz na luzie staram sie nie wariowac jak poprzendnio, poniewaz nic dobrego to nie przynosi a wrecz odwrotne, smutek i rozczarowanie w przypadku jednej kreski, wiec zobaczymy. Isia, testuj, bom ciekawa!! Welna, kiedy wracasz?? Dosc juz tego urlopu od nas!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Siluetta, mylse o Tobie, buzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margotka nie robiłam bety. poczekam na wizyte. narazie staram sie nie martwic, mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
Roxi, wszystko bedzie dobrze, pozytywne myslenie przywoluje pozytywne skutki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, proszę zagłosujcie na mojego synka w konkursie, trwa to sekundę, wystarczy tylko kliknąć w link: http://marko-baby.pl/index.php?pid=wielki_final&a=vote&zdj=60 dziękuję wszystkim ślicznie! Odnośnie testu ja robiłam w pierwszy dzień spodziewanego okresu i była bardzo blada druga kreska, która okazała się właśnie tym synkiem dla którego proszę o głosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidka32
agaby, chetnie, lecz mi sie ten link nie otwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×