Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Silu no to masz mega szanse na dzidziusia! :) Już się nie mogę doczekać tego 1 maja! :) Pregg jak tam koncert? Mam zrobić zwykła PRL i chyba w pt pójdę zrobić a w sobotę polecę do ginka z wynikiem, co by mnie @ nie zaskoczyła wcześniej niż leki dostanę, a to już mało czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szara bura dopóki nie ma @ to się nie załamuj, często testy ciążowe wychodzą dopiero po terminie @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie źle czuję:( w sumie od dzisiaj (7 dzień po stosunku). Boli mnie brzuch okropnie, jest mi niedobrze, trochę mi się w głowie kręci jak chodzę i mam białe upławy i czuję się trochę jakbym miała stan podgorączkowy. wszystko wygląda na objawy zaciążenia. Jeszcze 5 dni i test powinien coś pokazać. albo to jakieś przytrucie, ja nie wiem. źle się czuję i już. buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam dopisać, że puchną mi piersi - takie odnoszę wrażenie, że mi do przodu się wybijają i sutki mnie szczypią czasami. nie jest to ból, tylko uczucie. i tyle. oczywiście czekam na test...jeszcze dużo czasu. ale na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara bura
Silu tez kiedys slyszalam o plamieniu srodcyklicznym, sama nawet kiedys mialam. lekko mnie to zaskoczylo, ale tragedii nie bylo. w calej swojej karierze krwawienie miesiecznego mialam to 2 razy. to nic powaznego. No dobra,poczekam i zrobię jeszcze raz. @ powinna być jutro najdalej w czwartek. Ale żadnych objawów @ nie widzę, no dziś mnie troszkę pobolewały plecy (jak zwykle w tych dniach). Alez jestem niecierpliwa, chcialabym juz wiedziec. To najdłuższe dwa tygodnie jakie przeżyłam w swoim życiu, masakra! Dzis nawet mi sie snil test i pojawiajace sie na nim 2 kreski.... moze za bardzo chce. ale bedzie dol jak nic z tego nie wyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny nie wiem. za wcześnie na objawy, choć to moja druga ciąża, a w drugiej ciąży szybciej one się pojawiają, tzn kobieta szybciej rozpoznaje inny stan. i jeszcze kłują mnie jajniki strasznie. i najchętniej zasnęłabym na siedząco. dam wam znać jak tylko postanowię zrobić kolejny test:) z allegro zostało mi ich jeszcze 5 sztuk, więc jest co robić:) choć mam ochote na jakiś apteczny test, może kindertest, ten co przyniósł pregg szczęście;) na razie czekam, bo co mi pozostaje. Te objawy jeśli to dzidzia, to są objawami zagnieżdżania pewnie, więc jeszcze pare dni i powinien się HCG wydzielać. fajnie słyszeć takie komentarze, że jestem w ciąży. Trzeba wierzyć, że się udało, co nie?:) lidka, a kiedy ty testujesz? wiecie, co mi kiedyś wróżbita powiedział? że będę miała dużo dzieci...(wtedy jeszcze nawet chłopaka nie miałam) bo jestem stworzona do tego. Co do tego drugiego się nie pomylił, chętnie miałabym 5tkę dzieci, bo naprawdę matka polka ze mnie, hehehe co do reszty wszystko się sprawdziło - 4mc po wizycie u wróżbity miałam poznać tego jedynego i tak też się stało - dopiero przed samym ślubem sobie to uświadomiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ja cos
a skąd wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu, nie wiem kiedy testuje i czy wogole bede, mialam tylko jeden stosunek z m. w plodne, dokladnie w 9 dc, wiec raczej nic z tego, ale kalendarzyk pokazuje, ze 28 moge zrobic test z moczu...mam jeszcze kilka testow w domu wiec moze sie zabawie, lecz to raczej wylacznie dla spau;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silu Kochana jesteś w ciąży , mam takie przeczucie . :)) wiem że to denne ale tak czuje :))) Ja mam 11 dni do @@ . chyba że przyjdzie 28 dniu to wtedy w niedziele. , objawów nie ma żadnych prócz wzdęć , ale to nic nie znaczy :) chyba że można uznać za objaw moje zmiany na strojów , najpierw krzyczę, płaczę a potem sie śmieje . sama już nie wiem . I ostatnio stwierdziłam ostatnio że jestem uzależniona od sprzątania , codziennie odkurzam , myje podłogi kurze , to już jakaś paranoja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara bura
A moze Silu założymy jakąś grupę patek polek? Bo jak czytam, że kochasz np. sprzątać kupy po maleństwie to myślę sobie, że znalazłam bratnią duszę :) Ja tez to kocham, a do tej pory jak to komuś mówiłam to patrzył na mnie jak na dziwoląga. I zawsze słyszałam "nikt poza Tobą tego nie lubi" A tu masz, taka Silu jest i mówi, że lubi ;) No nic to trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szara bura
matek mialo byc a nie patek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie niepokojacy jest brak jakichkolwiek objawow! Zawsze tyydzien przed @ bolaly mnie piersi bardzo albo brzuch i bylam rozdrazniona a teraz zupelnie nic! Kilka dni temu kluly mnie jajniki troszeczke i to wszystko a @ powinna przyjsc 28 albo 1 bo mi sie ostatnio poprzestawialo. Jestem pelna nadziei ;-) SILU ty przynajmniej masz objawy jakies a to juz duuzo znaczy ! LIDKA nie trac wiary w 9 dc tez moglas zaciazyc tak jak silu przed@ ide do gina na usg piersi dzis i nie wiem czy poprosic go o usg przezpochwowe bo jesli jestem w tak wczesnej ciazy to czy na usg to juz wyjdzie. JAK MYSLICIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szara bura, tak uwielbiam wszystko z miłości do dziecka. Ja mojego synka po prostu uwielbiam, całuję go calutkiego, nawet po jajkach:):):) jest moim ukochanym synkiem i tej miłości po prostu nigdy nie mam dość. Ciągle mi jej mało. puszek, myślę, że za wczesnie na usg. dopiero 5 tydzień widać ładnie pęchrzyk ciążowy z zawartością:) czyli tydzień po spodziewanej miesiączce, której oczywiście nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zas z testowaniem poczekam do 30, czyli terminu spodziewanej @ i dopiero jak jej nie dostane to wykonam test, czuje, ze nic tam u mnie sie w srodku nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puszek, brak objawow to tez dobry znak! Ktoras tu z dziewczyn, nie pamietam ktora, miala chyba tak, ze nie odczowala zadnych objawow a zaszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Dzisiaj zrobiłam testy aż dwa pink test i Oick test chyba tak się pisze:)Jestem dwa dni przed miesiączką obydwa niestety negatywne:((Mąż był akurat w te dni:) i nie wiem chyba poczekam jak większość z Was na dzień miesiączki.Przy Pinku teście wyszła mi jedna kreska a pod światłem są dwie,a na Oick teście jedna a pod światłem nic chyba inny test.Objawy mam jak zwykle przed miesiączką,bolace piersi,brzuch pobolewa i kręgosłup ale jest mi jakoś lżej niż przed ostatnie miesiące...kurcze podejrzewam,że się nakręcam...Poczekam do czwartku a tak bardzo bym chciała:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara bura
No ja tez nie mam objawow @ i dla mnie to powod do uciechy i nadziei ;) kilka dni po zblizeniu bolalo mnie podbrzusze, ale to bylo zdecydowanie za wczesnie na @. normalnie powinno mnie bolec podbrzusze i jajniki i piersi. a nie boli mnie nic, czasem tylko "uszczypnie" mnie jajnik. Piersi mam wrazenie, ze napecznialy troche, ale bo ja wiem, moze sobie wmawiam.... puszek trzeba byc dobrej mysli, choc czasem o nia trudno :) Natka to bedziemy testowac razem :) ja dzis tez sie zawiodlam ale jakos z biegiem dnia coraz bardziej przekonuje sie, ze wszystko jeszcze jest mozliwe :) W majtkach sucho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
W majtkach też mam sucho,ale nie wiem czy to coś znaczy???Kiedy robisz test??Jutro czy w czwartek??Ja się fajnie nawet jak nie przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Ja nawet lepiej się czuję niż przed miesiączką jak zwykle zresztą:)A to Twoja pierwsza ciąża??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara bura
Chyba poczekam do czwartku albo i piatku. im dluzej poczekam tym mniejsze prawdopodobienstwo zawodu. Kolejnego zreszta. 2 testy juz za mna i kazdy pokazal 1 kreske :( postaram sie wytrzymac do piatku wtedy jesli bedzie negatywny to strace wszelkie nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka33
Ja mam cykl od stycznia co 24 dni i tak myślę,że za wcześnie zrobiłam test.Byłam z tym u lekarza i powiedział,że według ginekologii wszystko jest w porządku tylko w te dni działać:)I działaliśmy a nie wiem czy z efektem boję się rozczarowania mamy syna 12 letniego i chcielibyśmy mieć jeszcze jednego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szara bura masz dokladnie tak jak u mnie! no moze ten brak objawow jest wlassnie objawem?! Nakrecilam sie straszecznie ;-) ale co tam, raz sie zyje :-* Dzieki silu za odpowiedz , wiec dzis tylko usg piersi a moze wkrotce kto wie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silu kurcze ale by były jaja!!! :) strasznie bym chciała, żebyś zaciążyła! i tego też Ci życzę z całego serducha! lidzia kochanie Ty moje, wełna zaszła w ciąże 10 dc, przy podobnych cyklach do Ciebie więc ja liczę na to że Ty również zaszłaś! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, wiem, welenka, wciaz sie Toba pocieszam;), mowie sobie, przeciez welna zaszla w 10 dc, wiec kto wie.....niezbadane sa wyroki boskie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem troche załamana, nasze starania o ciąże musze odstawić na kilka miesięcy na pewno :( wyć mi sie chce, mąż zrobił badanie nasienia i wyszło, że ma teratozoospermię :( Nie moge się starać w takim przypadku o dziecko bo jest znacznie większa możliwość urodzenia dziecka z wadą genetyczną. jestem załamana :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny - kilka dni mnie nie ma i tyle czytania że szok :D U mnie niestety sytuacja nic a nic się nie wyjaśniła - od soboty co rano robiłam test i wszystkie negatywne. No to się dziś wybrałam z rana na betahcg i co?? i dupa wynik 0,536 mIU/ml czyli nie ma ciąży...jednak jest małe ale - tydzień temu (zanim doczytałam że beta dodatnia jest po zagnieżdżeniu a nie po zapłodnieniu :P ) już raz robiłam bete i wtedy wynik wyglądał tak "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×