Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Hej kobietki. Dziękuję za odpowiedź. Lekarza zmieniała nie będę.Ten którego mam,jest nie tylko wspaniałym lekarzem,ale i cudownym człowiekiem. Przykładowo. Gdy po rozmowie telefonicznej ze mną,zorientował się co się dzieje-kazał mi natychmiast przyjeżdżać na prywatną wizytę.Ale że wiedział że wtedy nie miałam pieniędzy,to od razu dodał,że on nie mówi że ja mam przyjechać i zapłacić,tylko że chce mnie jak najszybciej zbadać dokładnie,a żadnych pieniędzy mam w żadnym wypadku nie brać. Wtedy okazało się,że coś jest nie tak (już nie będę pisała co). Nawet recepty mi nie dał. Wręczył mi 2 leki,plus krem po leczeniu na wyrównanie ph,z własnej gabinetowej apteczki. Po czym odwiózł mnie do domu,bo miała boleści. Natomiast w trakcie leczenia sam dzwonił,i pytał co się dzieje. A gdy zapomniałam zadzwonić i zapytać o wyniki badań już po leczeniu,to on sam osobiście się do mnie pofatygował gdy wracał do domu z dyżuru nocnego,i dostałam opiernicz,że się nie interesuję ;D Nie zmienię go,za żadne skarby. To wspaniały człowiek,i bardzo dobry lekarz. HALO - w styczniu ciąża się nie utrzymała,ponieważ miałam rozpulchnienie macicy + zmiany endometriozalne. Obecnie jestem w pełni zdrowa. Wiem,bo w czerwcu byłam u niego przecież,i kazał od razu zacząć starać się o dzidzię. Więc staramy się... Plamień przed miesiączkami nie miałam nigdy. Zawsze jak już przyszło,to normalnie,jak to miesiączka. Rozmawiałam dziś z moim lekarzem. I zdecydowałam już,że co ma być to będzie,to i tak nieuniknione. Dlatego kazałam po drodze mojemu Panu kupić test,i go zrobię. Zastanawiam się tylko czy od razu? Czy dopiero rano? Chyba odczekam do rana... Jak będzie negatywny,to będę wiedziała że coś jest nie tak i muszę iść na wizytę. Jak będzie pozytywny,to po pierwsze będę prze prze prze szczęśliwa,a po drugie od razu mam dzwonić do mojego ginka,to przywiezie mi luteinę. On po rozmowie stwierdził,że jest dobrej myśli. Ale lepiej będzie jak zrobię test. Wtedy będzie wiedział co dalej. Trzymajcie mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO brałam czysty kwas foliowy i dopiero po moich wynikach w 4 m-cu włączyła mi Pani doktor Prenatal, po którym ciągle mi się odbijało chemią i zmieniła mi na Falvit Mama, brałam to do 7 mca. No, a jak się czujesz z myślą, że będziesz mamusią :d STELA zrób test, trzymam kciuki bezwzględu na wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc tak kobietki... Nie wytrzymałam,zrobiłam test w piątek wieczorem. Wyszły 2 kreseczki. Mój Pan kupił dwa. Rano postanowiłam zrobić drugi,jeszcze raz potwierdzić. Nie zdążyłam. Od sobotniego poranka krwawię... Jestem już umówiona z moim lekarzem. Czekają mnie badania,i kolejne leki - wspomagające zajście i utrzymanie. Nie powiem Wam konkretnie co,bo mimo że mi mówił,to zwyczajnie nie pamiętam. Mam tak zawaloną głowę myślami... Źle mi z tym wszystkim. Mam już dziecko. Syna,w lipcu skończył 6 lat. Ale ciągle pyta o brata lub siostrę... Mimo dużej różnicy,zdecydowałam się na drugie dziecko. Już rok,i nic... Albo coś,i krwawienie... Może nie jest mi dane? Mój mąż,nie jest biologicznym ojcem mojego syna. Ale wychowuje go od lat,i kocha jak swoje.(to mój panieński syn) On też chce mieć biologicznie jego dziecko ze mną. I wiem,że nie będzie wyróżniał. Ale boję się cholernie,że już nie będzie drugiego. A w ogóle,to strasznie głupia jestem...Może mamy konflikt? Nie pomyślałam o tym. Choć nie,nie powinno go być. Z tego co wiem,on ma Rh+ . Czyli tak jak ja - moja krew 0 Rh+ . Już sama nie wiem... Zobaczymy co mi lekarz i badania powiedzą. Teraz pozostało czekać. Choć tego czekania to jest już chyba zbyt wiele... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUELEN - prośbę mam. Czy mogła byś mi przesłać na maila lub GG fotkę swojego Skarbka? Bo już tyle czasu,i nadal go nie widziałam. Odezwij się na gg 12803917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja 82
stela 25 tak mi przykro....musisz być silna i dalej walczyć!! My kobietki jesteśmy bb sile, po wielkim upadku podnosimy się i walczymy dalej!!MUSIMY:) A Ty sprawdzałaś swój progesteron? Bo jesli masz za niski to nie donosisz ciaży. Ja mam za niski dlatego biorę luteinę. 3mam za Ciebie mocno paluchy!!!! Suelen no ja własnie też biorę tylko kwas foliowy.Jutro bedę u lekarza to się zapytam czy mam brać jakies witaminy. CHociaż jem sporo owoców (bo po nich nie jest mi niedobrze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja 82
Hej własnie wróciłam od lekarza. Moje maleństwo ma 9mm i biło już serduszko...:):)aż się łezka zakręciła w oku:):):)I widziałam dzidziusia:) Taka mała larwa z niego hehe póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co mi zrobisz
a ja powtórzyłam test, jestem na dzień przed spodziewanym okresem dwie grube krechy przewidywany termin porodu to 17 kwietnia 2012 ciekawa jestem czy fasola się utrzyma czy jednak okres przyjdzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja 82
A co mi zrobisz- bądź dobrej myśli. Dużo odpoczywaj i relaksuj się i oczywiście nic ciężkiego nie podnoś. I nie idź za szybko do lekarza. Jesteś teraz w 5 tyg. Ja poszłam do lekarza też w 5 bo brałam luteinę i nie wiedziałam w jakiej ilości mam dalej brać. Nie potwierdził mi nawet ciąży. Kazał zrobić bete i przyjść. pod koniec 6 tyg widział już pęcherzy ciążowy ale nie widział serduszka...powiedział, ze za wcześnie. Dziś jestem pod koniec 7 tyg i 6 dni i serduszko było już widoczne:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STEAL miłego oglądania Natusia :) A CO MI ZROBISZ, halo ma racje bądź dobrej myśli. Ja też miałam czarne myśli i nie potrafiłam się cieszyć ciążą i dzieckiem, ale słuchaj lekarzy i dbaj o siebie. HALLO cudownie!! niesamowite uczucie co nie? taka kropka z bijącym punkcikiem :) a nie poryczałaś się, bo ja to płakałam jak głupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo - dziękuję za wsparcie... Będę walczyła dalej,jak lwica - bo bardzo chcę mieć drugie dziecko. NIE PODDAM SIĘ!!! Robiąc wszystkie badania niedawno,wyszło że wszystko jest w porządku. Progesteron też mi sprawdzał. On w tym momencie już sam "zbaraniał". Teraz tak jak wcześniej wspominałam,ma mi coś tam dać (nie pamiętam co,choć mówił). Czekam z niecierpliwością na wizytę u niego. Choć tak naprawdę,codziennie od soboty dzwoni do mnie,i wypytuje o samopoczucie psychiczne,ilość i "rodzaj" mojej @ , oraz czy nic mnie nie boli,nie widzę żadnych dodatkowych złych objawów. SUELEN - Natuś PRZECUDNY! ;D Jak ja bym chciała mieć też wreszcie taką iskierkę... Ciągle dookoła dowiaduję się ostatnio że któraś z koleżanek w ciąży. W moim sąsiedztwie już dwie,mój rocznik,całe życie razem w szkole,itd. A ja wciąż nie,bo ciągle coś... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja 82
steal 25. Wiesz leżałam z dziewczyną w szpitalu - ona też na inseminację. Ona pierwszą ciąże poroniła a 2 jej obumarła...miała wszystkie badania w normie. Zrobili też badania genetyczne, z których też nic nie wynikło. W końcu podeszła do inseminacji, bo to często "wina" jest po stronie mężczyzn. A Twój mąż miał badane nasienie? Bo jej mówili, że może plemniki były za słabe....dlatego zdecydowali sie na inseminację 3mam za Ciebie bb mocno paluszki. Jesteś młoda i silna W końcu sie uda!!!! Suelen to naprawdę niesamowite. Tylko, że mój jak mi robi USG zawsze ma taką twarz bez wyrazu aż mi serce prawie staje.....i jak powiedział, ze serduszko bije to aż łza mi sie zakręciła. Nie poryczałam sie bo sama tego nie widziałałm (bo lerzałam i nie mam dostepu w pozycji lerzącej do monitora)Pokazał mi jak usiadłam ale to już był rzut z ekranu, ale taka mała sylwetka dzidziusia była Cos pieknego....szkoda ze mojego meża przy tym nie było:( Ale jedzie ze mną na wizytę za m-c do Szczecina to może pozwola mu być ze mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja 82
ja pierdziu:) zawsze jak piszę to byki sadzę:)Jak czytam swoje wypowiedzi to dopiero to widzę bo wzrokowcem jestem:) Ale wstyd leżę:):):)oj brakuje polskiego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALO moja Pani doktor ma dwa monitory jeden przy swoim usg i jak leżałam to na wprost taki duży i jak tam widziałam. Jak ona jeździła kursorem to mówiła mi o tu... widzi Pani ten pulsujący punkcik to serduszko naszego dzieciątka :) Między 12-14 tygodniem masz genetyczne, zmierzą przezierność karkową i przegrody nosowej, mój mąż wtedy widział Juniora :) i dowiedziałam się kto tam się chowa... moje chłopaczysko :D STEAL w końcu się uda, zobacz, że Ja mam tylko jedno dziecko, wystarane, wymodlone, wypłakane i z duszą na ramieniu wyczekane. A co lekarz mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikaaaaa
ja robilam test jakies 7 dni po stosunku i o dziwo 2 kreski ale 2 dni pozniej juz tylko 1 wiec za szybko zrobilam....teraz jestem w 20 dniu cyklu i czekam do @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja 82
To jak byłam w Policach to też takie USG tam mieli. Tylko wtedy obserwowałam swoje jajeczko:) We wrześniu będę w Szczecinie to może tam mi lepiej pokażą, bo to na pewno niesamowite uczucie:) Ja widziałam juz tylko obraz USG i tak się wzruszyłam:) A Ta przezierność karczku i przegroda nosowa moze być wcześniej zrobiona bo ja akurat mam wizytę w Sczecinie w 11tyg i 5 dni....o zobaczymy może też mi to zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy rozpoczęty tydzień jest jego ukończeniem i idzie nowy, wiem trochę to dziwne, ale tak się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja 82
no dziwne....ale wg tego to ciąża nie trwałaby 40 tyg a 41....i dzieci by były za małe:) Ale mi ostatnio (koniec 7 tyg wg mnie:)) lekarz powiedział, że jest wszystko dobrze i że zarodek odpowiada 7 tygodniowej ciąży. No nie wiem, ważne że jest dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_młoda_żonka
Witajcie Dziewczyny ja czekam do soboty.... jejku już nei mogę się doczekać będzie 11 dni po zapłodnieniu. Boli mnie brzuch, nogi i piersi jak na okres:( :( ale mam nadzieje że nie przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-ona śląsk
Witajcie. Dzisiaj byłam na bHCG ale wyniki jutro... Pytanie : robiłam testy ciążowe domowe (w sumie już miesiąc po @) i wszystkie 3 wyszły negatywne. Pytanie, czy jest możliwość by test ciążowy nie wykrył takiej ciąży? Dodam, że mam bardzo rozcieńczony mocz (wręcz przeźroczysto-żółtawy..) temperatury podniesionej nie mam, ale obolałe piersi, mdłości, rozdrażnienie i senność - obecne. Często także przy siedzeniu bolą mnie pachwiny i podbrzusze... raczej sobie nie urajam, bo po testach nie oczekiwałam dzidzi, często miałam problemy z okresem, ale nigdy aż takie.. stresuje się, bo jedną ciąże straciłam, a nie jestem pewna czy jestem gotowa na drugą. będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Musisz poczekać na betę. Zdarza się, że test się myli mimo ciąży ale najlepiej nie wkręcać sobie i nie robic nadzieji. Z tymi objawami różnie bywa. Ja mdłosci dostałam pod koniec 6 tygodnia ciąży a temp mam cały czas rano 36.7 pózniej przez cały dzień pow 37 ale to trzeba rano mierzyc. Mi lekarz powiedział, że powinna być pow 37 ale nie ma reguły i widocznie "ten typ tak ma". Bałam się ale mineły 2 tyg i dzidziuś rosnie także tak ma być widocznie. Zyczę powodzenia i daj znać jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... okres mam dostac 24-25 sierpnia.... dzis zrobilam test po poludniu i okazal sie pozytywny !!! nie moge uwierzyc !! :) wiem, ze powinnam poczekac do @ bo moze dojsc do poronienia..... :( jednak mam nadzieje ze tak nie bedzie i wszystko skonczy sie dobrze. To pierwszy i mam nadzieje ze udany cykl staran. druga ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O-ona śląsk
Ciąża :) dzieki za odpowiedzi! pozdrawiam i zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jestem tu nowa ale milo wiedziec ze tyle jest kobiet w podobnej sytuacji :) Jestem w 26 dniu cyklu i z niecierpliwoscia czekam az bede mogla zrobic test ciazowy. To nasz pierwszy miesiac staran i tak bardzo chcialabym zobaczyc dwie kreseczki! @mam co 33-34 dni. Od owulacji bola mnie piersi (zazwyczaj bol pojawial sie dopiero ok.7 dni przed @), od czasu do czasu podbrzusze (to staram sie ignorowac bo nie wiem jaki jest w tym udzial mojej glowki) i temperatura ciagle pow.37. Z testem czekam jeszcze ok.10 dni. Trzymama kciuki za wszystkie starajace sie o fasolke i do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
czarodziejka88, O-ona śląsk ogromne gratulacje!!!!Dbajcie teraz o siebie i maleństwo!!!! Andi_2011 3mam mocno kciuki, żeby Wam się udało!!! Suelen dzis byłam u lekarza. Dzidziuś ma 18mm, i wszystko dobrze jest:) Myslałam ze jest za mały i jak zapytałam lekarza to powiedział zebym nie czytała bzdur w internecie bo wypowiadaja się debile:) Trochę mnie opierdzielił i powiedział że dobrze rosnie pokazał jakieś normy:):)Jej ale człowiek sobie wkręca, martwi się....tak juz będzie do końca no nie?:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HALLO powiadasz 18 mm to już kawał dziecia :) i Twój lekarz to mądry człowiek nie czytaj i nie słuchaj głupoty, zobaczysz potem jak będą gadać, że masz brzuch za mały, że za duży, że za mało jesz, że za dużo echh... takie życie. No i bardzo się cieszę z bobaskiem wszystko jak najlepiej :) rośnij kochana Gratuluję zaciążanym ANDI trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane, mam do was pytanko. Zrobiłam już 3 testy ciążowe (każdy innej firmy) wszystkie wyszły pozytywnie!!!:) Pierwszy z bladą kreseczka ale widoczną, drugi juz z mocniejszą i trzeci już z całkowicie widoczną. Problem tkwi w tym że do okresu pozostało mi 3 dni ( dziś robiłam ten 3 test najbardziej wyraźny) , temperatura 37,1 bóle jak na okres ( skurcz macicy co jakis czas) ból piersi. czy mogę mieć nadzieję?? Zbyt dużo naczytałam się w internecie informacji na temat wczesnych testów...:( Dziękuję za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję ciąży!! bóle jak na okres to jajeczko, które się zagnieżdża w macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta 195 ale się cieszę:):):):):):):):) w labolatorium Pani powiedziała że to 4-5 tydzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×