Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość Emii96
Hej dziewczyny. ! Miałam gin na 1 lipca ale musiałam przełożyć.. Bo dostałam wkoncu @.. Trochę smutno ze nic jednak nie ma ale nie wiem wsumie jak bym dała radę jakby miało być.. Strasznie bym się bała by nie poronic znowu... No i gin mam na 27 lipca zobaczymy co mi powie co się tam może dziać.. Jestem ciekawa jak teraz z tym @ będę miała.. I kiedy bedzie nastepny.. Dam znać po lekarzu buziakii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, czy są tu jakieś starające się mamusie? :) U mnie dziś 22 dc, cykle mam 28 dniowe. Już mnie korci, aby testować... :( To nasz pierwszy cykl starań, mamy córeczke 11 m-cy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askadud
Wiarygodny jest na pewno Stream, wynik miałam pozytywny i faktycznie byłam w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej u mnie dzisiaj 21 dc ogólnie nie staramy się o dzidziusia ale nie zabezpieczamy się więc jak będzie tak będzie :) w tym cyklu trochę zaszaleliśmy i całkiem możliwe ze fasolka się pojawi :) 16 dc powinnam mieć owulacje cykl u mnie trwa około 29d a do zbliżenia doszło w 14,15 i 17 dc wiec całkiem możliwe. Wiem że za wcześnie na testy ale kupiłam takie mega czułe 10mlU i zrobiłam jeden wczoraj i jeden dzisiaj ( pisze ze moze wykryć ciaze od 5 dni po zapłodnieniu ) wiec wiem ze za wcześnie i oczywiście wyszły negatywy... ale nie mogę doczekać się soboty by powtórzyć test będzie to dopiero 23 dc ale całkiem możliwe ze coś juz się pokaże :) wiem ze za wcześnie ale nie mogę się powstrzymać. A jak tam u was starania ? Jest ktoś tutaj ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cleo1976
Najwcześniej robiłam 14 dni po niezabezpieczonym stosunku.Ale najlepiej robić 21 dni po.Wtedy już na pewno wykaże ciążę lub jej brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BettyUk
Zrobiłam dzisiaj test 23dc. Spodziewałam się negatywu ale widzę cieniutka kreseczke test 10mlU także za dwa dni powtórka.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często z testów nie korzystam bo nie mam takiej potrzeby ale jak mi się zdarzyło z miesiąc temu to kupowałam w aptece Stream. Bardzo wygodny, szybko wyszedł wynik, nie miałam problemów z odczytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka99
Dobry test ciążowy ma Sanity, chodzi mi o Stream – szybki dokładny prosty w obsłużeniu się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
Czesc dziewczyny , czy ktoś jeszcze tu jest ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
Czesc :) Sonaola 86 ja aktualnie jestem w trakcie starań , testowanko będzie za jakieś dwa tyg dopiero a ty jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonaola 86
Paulka..a,ja właśnie czekam na @..pierwszy mc z clo...@ 14 go ma byc...mam syna bardzo dlugo staraliśmy sie z mezem...tym na 15 mc i pragniemy droga pocieche..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulka89
Ja też mam synka ma 6 lat ;) i też staramy się o rodzeństwo dla niego , teraz próbuje z testami owulacyjnymi no zobaczymy co to będzie , w pierwszej ciąży udało się za pierwszym razem a teraz dwa nie udane :/ zobaczymy za dwa tyg co będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już muszę zrobić badanie to kupuję w aptece Stream, jak na strumieniowy to nawet drogo nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się jak bada test Stream, strumieniowy, szybki, komfortowy, nie ma żadnych pipet, zbiorniczków i tego typu zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie    testeu ciążowego to ja ze swej strony mogę polecić Sanity Stream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty w zrobieniu jest Stream nie marnuje się na niego dużo czasu, nie trzeba akrobatyki przy okazji ćwiczyć zadnej zeby próbkę moczu do badania pobrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda dziewczyna ma tam swoje preferencje co do testów, ja używam głównie strumieniowych takich jak Stream Sanity i tym podobnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą czułość ma Stream, wyniki są dobrze zaprezentowane , w sensie że nie trzeba się domyślać czy jednak jest tam ta druga kreska czy jej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużą wygodę daje test Stream na pewno, najbardziej higieniczny w zrobieniu test jaki miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dzien spodziewanej miesiączki, 15dni od bzykania przy cyklach 28dniowych. Wtedy niema mowy o pomyłkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli już muszę zrobić test ciążowy to kupuję Stream. Nie zdarza mi się to szczególnie często ale jeśli muszę to najbardziej mi ten odpowiada. Jest po prostu bardzo wygodny nie ma tutaj gimnastyki z pipetą jakimś zbiorniczkiem na mocz i tak dalej co poza tym jest mało higieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaa999
Czy test wykonany ponad 3 tyg. od stosunku powinien być miarodajny? Stosunek miał miejsce 25/08, niezabezpieczony, ale bez wytrysku. Miesiączka przyszła 29/08 o tydzień spóźniona i to rozregulowanie (spowodowane braniem luteiny na cystę na jajniku) niepokoi mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mom2
Przedstawię swoją sytuację. Otóż miesiaczke powinnam dostać 19 wrzesnia zawsze cykle mam jak w zegarku więc to dla mnie dziwne że się nie pojawiła. W czwartek pojechałam z mężem za całość wiedząc że przed miesiączka są dni nie płodne. Do tej pory cisza żadnych objawów zbliżającego się okresu. Więc z rad moje pytanie czy któraś z Was zaszla w ciaze dzień dwa przed@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona ostatnio kupowała sobie test Stream wcześniej używała innych. Z tego jest zadowolona, nie męczyła się przy badaniu, nie miała też problemu z samą interpretacją wyniku, gdzie we wcześniejszych testach to często razem musieliśmy się zastanawiać czy jest ta druga kreska, czy jej nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie kupowałyscie ten test stream?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak okresu test negatywny

Hej nie wiem co myslec okres miala 15.03... seks 30.03. Czyli w dni plodne wykonalam juz z 6 testow w roznych dniach i porach dwa pozytywne reszta negatywna okres powinie  byc dzis najpozniej jutro ale co z tymi testami??? Co myslec robic dzis kolejny dla pewnosci? Ratunku bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak okresu test negatywny

Hej nie wiem co myslec okres miala 15.03... seks 30.03. Czyli w dni plodne wykonalam juz z 6 testow w roznych dniach i porach dwa pozytywne reszta negatywna okres powinie  byc dzis najpozniej jutro ale co z tymi testami??? Co myslec robic dzis kolejny dla pewnosci? Ratunku bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brak okresu test negatywny

Hej nie wiem co myslec okres miala 15.03... seks 30.03. Czyli w dni plodne wykonalam juz z 6 testow w roznych dniach i porach dwa pozytywne reszta negatywna okres powinie  byc dzis najpozniej jutro ale co z tymi testami??? Co myslec robic dzis kolejny dla pewnosci? Ratunku bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×