Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość chce dzidziusia
hej dziewczyny, niestety nie zrobilam drugiego testu, poniewaz wlasnie dzis dostalam okres i na pewno to nie jest plamienie, ktore moze byc spowodowane zagniezdzeniem sie zarodka (niestety) zalamac sie idzie. jedyne pocieszenie to jest regularnosc mojego cyklu. No nic, pozostaje tylko probowac w dni plodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz nie moge sie doczekac testowania,moze w tym miesiacu sie udalo?Jestem 3 dni po owulacji a czas dluzy sie niemilosiernie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekolada23
Ale macie fajnie dziewczyny którym się udało, gratuluję ! :) My z mężem staramy się od 1,5 roku i może tym razem w końcu też zobaczę swoje upragnione dwie kreseczki :) nie mam swoich miesiączek ani owulacji (PCOS)+ niedoczynność tarczycy :( ehh. Jestem na cyklach stymulowanych D*phaston na wywołanie @ i Clostilbegyt na owulacje. Na stymulacji cykle 27 dniowe. Dzien przed spodziewana @ robilam Test i niestety negatywny ;( kolejne łzy.. Dziś powinnam dostać okres Kiedy zrobić kolejny test boje sie cholernej jednej krechy znów ;/ Poprostu czuje że sie udalo kłują mnie jajniki na przemian, mam ogromny Apetyt i tkliwe piersi (głównie sutki) czy któraś z Was tak miała? Życzę Wam Pozytywnych testów może chociaż Wam się udało !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy 26 dniowych cyklach robiłam w 24 dniu i wieczorem wyszły mi dwie wyraźne kreski,a teraz efekt tego testu leży obok mnie i za chwilę skończy 3 miesiące ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny. Jestem tu nowa. Chciałabym Wam napisać parę słów o d*phastonie. Lekarz przepisał mi go w maju 2012 gdy po wynikach badań hormonalnych miałam bardzo niskie (wręcz niewykrywalne) stężenie progesteronu, przez wieloletnią antykoncepcje hormonalną. Na szczęście żadnych innych zmian nie miałam. Tylko ten progesteron nie mialam okresu po 60 dni i od 16dc do 25 dc regularnie stosowałam d*phaston. Z każdym cyklem miałam nadzieje. Lek powiedział ze trzeba teraz uważać bo można zajść... ale chcieliśmy miec dziecko. Co do dnia 28 dc okres przychodzil. W ciagu 3 dni od odstawienia. Moje schizy na temat objawów ciążowych byly niewyobrażalnie autentyczne. Testy z krwi, plytkowe itd... kazdy negatywny ale mialam i tak nadzieje. W koncu odpuscilam. Co ma byc to będzie. Bralam d*phaston i Przy regularnym współżyciu w dalszym ciagu 28 dc dostawałam okres. Pod koniec lipca poszlam do innego gina i mu mowie ze to jest niemożliwe tyle czasu i nic. Moze ten d*phaston? A on powiedział ze lepiej mogłam brac antykoncepcje niz ten d*phaston od 16dc jak nie chciałam zajsc. Ja mowie ze chciałabym a on ze w takim razie odstawiamy. Cykl powinien sie uregulować od ponad roku. Ogolnie bylam wtedy 16dc u niego zrobil mi usg dopochowo i stwierdził ze jest pecherzyk dominujacy po lewej. Owulacji nie było. Takie było moje zaskoczenie ... ogólnie przy cyklach 28 dni, owu występuje 14dnia cyklu. No niestety moglo sie poprzestawiac. Nie wzielam tego d*phastonu i wyobraźcie sobie moje zdziwienie. Poczułam sie jak kobieta w koncu - bol owulacujny lewego jajnika, test owu pozytywny. Bol piersi. Temperatura podwyższona. Normalnie książkowo. Przytulalismy sie ale bez przymusu. Stwierdziłam co ma byc to będzie. Mam 24 lata i gdyby przyszło mi sie jeszcze leczyć to nie jest za późno. Zawsze mamy ns siebieoochotę takze z tym nie mam problemów. Dzis jest 23 dzień mojego cyklu. Piersi mam twarde jak skała, wrażliwe sutki. Ból po lewej stronie sie utrzymuje chociaż mniejszy jiz wczoraj. Od czasu poczuje lekkie uklucie. Nie chcę się nakręcac bo nie wiadomo co będzie, moze objawy sa spowodowane hormonami? Moze przyjdzie regularnie okres... nie wiem... wszystko sie okaże za kilka dni ;-) Wiecie... słyszałam różne przypadki, czytałam różne fora internetowe, gdzie kobiety po miesiącu czy czterech przy d*phastonie zachodzą w ciaze. Mnie jak widać on by nie pomogl. Kazda kobieta jest inna. Ja teraz tylko żyję nadzieją ;) Pozdrawiam Was ciepło:* Magda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkall
Magda i jak u ciebie już powinnaś coś wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annie111
Witam dziewczyny, mam taką sprawę, otóż 16 września kochałam się ze swoim facetem. Wprawdzie zabezpieczam się, stosuję Nuvaring od kilku lat a partner zakłada prezerwatywę. Jednak czasami się zastanawiam czy aby na pewno to wszystko chroni mnie wystarczająco. Od 13 września brałam leki na przeziębienie: Gripex, Srocbolamid, ACC max, i zastanawiam się czy to mogło jakiś zaburzyć działanie krążka a mój partner mógł przenieść nasienie na ręce np. Zrobiłam test ciążowy 12 dni po stosunku i wyszedł negatywny. Zastanawiam się czy nie za wczesnie i czy nie powinnam poczekać. Spodziewam się miesiączki 6 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatttkaaaa
Hej dziewczyny mam pytanko 13 i 14 wrzesnia kochalam sie ze swoim facetem i skonczyl we mnie 16 wrzesnia dostalam okres... Czy jest mozliwe aby cos z tego bylo?? okres mam dostac w poniedzialek... ale czuje sie jakos inaczej niz zawsze przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga1109
Cześć dziewczyny, Zrobiłam przedwczoraj z samego rana test ciążowy. Były dwie kreski z tym, że ta druga jakaś taka jaśniejsza trochę. Dzisiaj zrobiłam test po południu i wyszła jedna kreska.. Chce mi się wymiotować, szczególnie jak jadę samochodem, wszystko mi śmierdzi, mam huśtawki nastrojów, dzisiaj delikatnie pobolewało mnie podbrzusze... W poniedziałek idę na betę i do gina, ale denerwuję się strasznie, powiedzcie mi proszę co o tym myślicie... Dodam jeszcze, że jestem ciągle śpiąca, blada i w ogóle wyglądam jakby mnie z krzyża zdjęli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanankex
Witam dziewczyny :) My z mężem również rozpoczęliśmy starania o dzidziusia! Jestem już po jednej ciąży, którą niestety poroniłam w 9 tc. Po dwóch latach od tamtych smutnych chwil i ślubie, który wzięliśmy niedawno zaczęliśmy starania ;) 17 powinnam dostać @. Robiłam test przedwczoraj wyszedł negatywny, ale nie tracę nadziei. Jest to nasz pierwszy miesiąc starań :) Boli mnie delikatnie podbrzusze, jest mi czasami niedobrze. Ale boje się, że działa psychika. Pomimo negatywnego testu się nie załamuje, tylko czekam do 17.11 Trzymam za Was i za siebie kciuki :) Miło Was poznać ;) wszystkie mamy jeden cel :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam w dzień spodziewanej miesiączki i wyszedł pozytywny wszystkim starającym się życzę dwóch kresek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xanankex
Gratuluję :) Ja dzisiaj po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi mierzyłam temperaturę. Temperatura ciała 36.6, temperatura w pochwie 37.8 Ciekawe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjj myślicie że dwa dni przed spodziewaną @ to za wcześnie na test?strrrrasznie się niecierpliwie ale chyba poczekam.... chociaż niektóre dziewczyny pisały że juz im wyszedł w tym czasie, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mesia2222
Hej. Ja zrobiłam test 10 dni od zapłodnienia i po 10 minutach wyszedł negatywny, ale ja byłam pewna że jestem w ciąży i test zostawiłam tak na pralce, po 3 godzinach spojrzałam ponownie iiiii DWIE KRESKI :) druga ledwo widoczna ale była :) także nie wyrzucajcie od razu testu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nina1122
z temperaturą jest tak, że w pochwie jest dokładniejszy pomiar, w ustach wyniki mogą być bardzo różne w zależności od miejsca. temperatura podwyższa się przeważnie dzień po owulacji, obniża najczęściej dzień przed miesiączką, jeśli 2-3 dni po spodziewanej miesiączce jest nadal podwyższona i od owulacji upłynęło ok. 17-18 dni, to ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam pytanie mam niezbyt regularne cykle 26,34,29,31,29,31 ostatnia @ miałam 3grudnia nie wiem kiedy miałam owulacje robiłam dzisiaj test wyszed negatywny czy mogę miec jeszcze nadzieję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jestem tutaj nowa . chce opowiedzic swoją historie . rok staraliśmy się z mężm o dziecko . aż wreszcie się udało to było 19 sierpnia. niestety radość nie trwała długo . ciąża rozła fasolka umarła było to w październiku . załamałam sie. dostałam tabletki na wywołanie poronienia i miałam zabieg. od stycznia 2014 zaczeliśmy się znowu starać . pierwsza próba nie udana. teraz jest luty staraliśmy się . zawsze okres mialam co 28 dni w tamtym miesiącu okazało się ze jakies zapalenie mialam .dostalam czopki . to bylo przd staraniem w styczniu . czy to moglo wplynąć ze się nie udalo . czy t czopki mogly zaszkodzic . i mialam taki wodnisty śluz . teraz czekam na okrs i się okaże :( tak bardzo bym chciala być w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość możeszwszystko
Witajcie dziewczyny, jakie prawdopodobieństwo ciązy podczas kochania się w dni płodne i dzień owulacji ?:D i czy u rodzinnego lekarz zrobię badanie Krwi beta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopeeeee
Hej dziewczyny, trafilam na to forum i czytam Wasze odpowiedzi, mimo ze nie są terazniejsze, bo sama jestem w niepewnosci, czy jestem w ciazy, okres spoznia sie cztery dni, mam zamiar na dniach zrobic test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penelopeeeee
Niestety przed wczoraj dostalam okres. Na poczatku mialam nadzieje, ze moze to nie jest miesiaczka, tylko tzw. plamienie które wystepuje podczas ciazy. Dzisiaj zrobilam test i wyszedl negatywny ;/ jestem zalamana i to nie pierwszy raz ;( chyba przestane juz sie ludzic w ogole ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tusiek86
U mnie test owulacyjny wyszedł pozytywny w niedziele. We wtorek po południu niewielkie plamienie i bol jak przed okresem. Seks w poniedz.rano i w nocy z poniedz. na wtorek. Oby to wystarczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniaxxxxxx
U mnie owulacja była w sobotę. Mam nadzieję, że się udało. Teraz tylko czekanie na test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia102
dziewczyny co myslicie cykl mam ok. 25 dniowy wspołyzłam 7 i 9 czy moge być wciązy bardzo bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona 92
Jest jeszcze jakas staraczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gania
hej, tak, ja też się staram o dzidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gania
u mnie owulacja powinna przypaść na środę tj 20.08. Współżyłam z mężem, dzień prędzej. Wczoraj i dziś robiłam test- wiem, że za szybko, ale w mojej pracy wykrycie szybko ciąży jest konieczne. Pracuje w warunkach szkodliwych dla maluszków. Jutro zrobie raz jeszcze. Mąż łapie się za głowe i mówi, że to za szybko wszystko, ale ja tam go nie słucham i ciągle robie testy :) hehe jak do tej pory, logiczna 1 kreseczka. Zobaczymy co będzie jutro i przez weekend:) Pozdrawiam a_gania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gania
w piątek zrobiłam znowu test, i znowu 1 kreseczka. Dziś se darowałam. Spróbuje może jutro, a w pon już na pewno, bo znowu do pracy trzeba iść ... A jak tam u Was kobitki?? Trzymam kciuki! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gania
udało się :) w końcu pojawiły się 2 kreseczki :D:D:D:D:D jupi!!!!!!! :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinkaaa1990
Czy bój jajnika oraz pleców w dole i dużo śluzu w przeciągu 6 dni po współżyciu może oznaczać zapłodnienie? Wiem, że nikt tu nie jest wróżką, i muszę czekać na test, ale czy u którejś z zaciążonych tak było? Staram się już tyle czasu o dziecko, a nigdy tak nie było.. Nie wmawiam sobie też niczego, bo sądziłam, że na jakiekolwiek znaki muszę dłużej czekać. Co sądzicie? Pozdrawiam i życzę szczęścia innym starającym się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×