Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Hasiaa współczuję. Słyszałam kiedys opinie, ze jak kobieta raz poroni, a nie ma oczywiscie zadnej choroby genetycznej itp, to dwa razy sie to nie zdarza. Ja tez poronilam, ale pierwsza ciaze. Pierwsza ciaza 6 cykl. A robienie dzieci, to ponoc taka prosta sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HasiaA
Robić dziecko jest łatwo i przyjemne. Ale ZROBIĆ dziecko to już naprawdę ciężka sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwie godziny temu zrobiłam test-wyszedl pozytywny. Druga kreska jasniutka, ale jest. Zobaczymy co będzie dalej. Ciesze sie i jednoczesnie jestem zaskoczona, ze tak szybko zaskoczylo. Z radością wolę byc powsciagliwa,bo wiem z własnego doswiadczenia, ze różnie bywa☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe899
Magdawk gratuluje bo tak bylo i u mnie. Chcialam bardzo byc juz w ciazy a kiedy pojawila sie druga jasna kreska nie szalalam z radosci bo nie moglam uwierzyc. Ale po terminie apodziewanej @ druga kreska byla juz super bombowo ciemna :-D oczywiście w miedzy czasie robilam testy ktore pokazywaly jasna druga kreske. Dlatego wstrzymaj sie do terminu @ lub poczekaj kilka dni by druga kreska byla wyrazniejsza :-) gratuluje :-D a co do objawow to ja chyba jestem szczesciara bo zadnych wymiotow i bardzo zlego samopoczucia nie mialam. Jedyne co to zapach wyostrzony. Teraz juz wiecej objawow ale dalej bardzo lekkie w porownaniu do moich kolezanek ;-) oby tak dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie obajwy, to chyba jedynie też wyostrzony węch. Druga juz bardzo widoczna, ale radość nadal umiarkowana. Najwazniejsze1 uag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HasiaA
Gratuluję i trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wyszedł 10 dni po późnej owulacji o 22 rozmazany ale pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy moznA zrobic test kilka dni przed spodziewanym @? Jestem po owu potwierdzonej u gina 7 dni i od wdoch dni mam biala linie od pepka w dol.. Co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robcie za wczesnie. Zrobilam w dn spodziewanej miesiaczki rano-negatywny, wiec poszlam na piwo. Po 3,4 dniach po poludniu pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23
Witajcie! Rano robiłam test strumieniowy wyszedł pozytywny dla potwierdzenia później zrobiłam test płytkowy wyszedł negatywny. Czy któraś z was też tak miała? Jest jakaś nadzieja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bbbbbaaaaabbbba
Drogie panie ;) z mężem zaczelismy sie starać o maluszka ;) kochaliśmy się w dni płodne to było jakiś tydzień temu i nie wi3m czy poprostu sobie nie wkrecam objawów ale mam strasznie wyczulony węch, jestem bardziej śpiąca humorzasta i na piersiach pojawiły sie takie niebiesko fioletowe żyłki jakby, oprócz tego pobolewa brzuch i jeszcze dzisiaj doszła taka mleczno biała rzadka wydzielina.. okres dopiero powinien być pod koniec miesiąca :( czy to możliwe zeby tak szybko nam się udało ? :D pewnie jak zrobię teraz test to nic ni3 wyjdzie ? Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esma31
Hej dziewczyny ;) @ była przewidywana w poniedziałek lub wtorek, nadal nic. Zrobiłam dziś rano test ciążowy i wyszedł negatywny:( a owulacja była 2 sierpnia. Zawsze @ była regularna, czasem trochę szybciej. Nie czuję się ani na @, ani na ciążę hmmmm nie wiem co się dzieje. Poczekam jeszcze do soboty/niedzieli jak @nie przyjdzie zrobię kolejny test, lub Betę w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolaniunia
Hallo dziewczyny.czy któraś z was tak jak ja się niecierpliwie z zrobieniem testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość macia
Ja czekam z niecierpliwością na pozytywny wynik kochałam się z mężem 9.10 idealnie w sam środek dni plodnych robiłam już 4 testy Ale wynik negatywny może za wcześnie na test okres mam mieć 24.10 Czy jest chociaż cień szansy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość motylek
Gość macia - ja mam identyczną sytuację jak Ty, też miałam szczyt owulacji 9.10 i tak samo spodziewam się @. Robilam w poniedziałek test - negatywny, nie trace nadzieji i w poniedziałek mam zamiar powtórzyć test. Dodam ze pierwsza ciążę rok temu niestety poronilam, straszne przeżycie -nie życzę nikomu... Przy pierwszej ciąży miałam takie objawy jak zawsze przed spodziewana @ czyli lekki bol w podbrzuszu i bolesność piersi, z tym ze piersi dużo bardziej bolaly niż zwykle. Nie pamiętam juz w który dzień dokładnie zrobilam test, ale jakoś kilka dni po spodziewanej @ o były wyraźne 2 kreski. Teraz czekam na ten moment z niecierpliwoscia , to nasz drugi cykl starań... Tak bardzo chciałabym żeby z ta ciąża było wszystko w porządku... Strach niestety zawsze juz będzie :( pozdrawiam wszystkie starające się o dzidzie przyszłe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość macia
Ja robiłam test w poniedz środę i wczoraj wszystkie neg Ale nie tracę nadziei na teście pisze wyraźnie wykrywa 6 dniowa ciążę A zanim będzie ciaza fasolka musi się zagniezdzic czyli następne 6 dni.Wnioskuje że najpewniej zrobić ten test 1 dzień po spodziewanej @ a nie stresować się już tydzień po stosunku ze nic nie wyszło.Pozdrawiam wszystkich którzy starają się o dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość motylek
Dokładnie, lepiej poczekać cierpliwie niż od razu się przejmować ze być może tym razem się nie udało... A prawdopodobnie wynik negatywny może być dlatego ze jest jeszcze za wcześnie. Moja znajoma robiła 2 dni po spodziewanej @ i tez wyszedł negatywny, a zrobiła po tygodniu i był pozytywny. Cierpliwości nam życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość madzia
Ten 9 to widocznie jakiś nadzwyczajny... Nie wiem kiedy miałam szczyt bo różnie to bywa niby powinno być wtedy. Test w środę ujemny. Wg innych miesiecy jutro powinien być okres czy będzie... Boję się marzyć więc nie bede ostatecznie czy to takie ważne żeby ronica między rodzeństwem była 3 lata bo co jak bedzie 3.5 roku to tragedia? Eh ... Powodzenia wszystkim czekajacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w 9 dniu po owulacji po południu wyszedł bardzo słabo dodatni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc :) Staramy sie dziecko ...Okres mi się spóźnia już 3 dzień gdzie to już dużo bo zawsze mam co 28 dni regularnie zrobiłam dziś test negatywny do tego już z trzy dni boli mnie brzuch jak w czasie okresu jedynie rano miała małą plamke. .. dziewczyny czy też tak mieliście? Jest jakaś szansa jednak na tą fasolkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co za wcześnie wykonywać domowych testów. Mi w pierwszej ciąży wyszedł pozytywnie dwa dni przed spodziewaną miesiączką, w drugiej dopiero w dzień spodziewanego okresu, a w obecnej dopiero dzień po. Wcześniej wychodziły ujemne. Zamiast wydawać pieniądze na testy ciążowe, lepiej zainwestować w paski owulacyjne. U mnie ta metoda sprawdziła się, by zajść w każdą ciąże, zawsze wiedziałam kiedy będzie owulacja. Dobry sposób, bez konieczności zamęczania partnera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emii96
Witam pisze tu bo już nie mam sily na to wszystko a może któras z was miała podobnie.. Rok temu w maju poronilam w 9tyg. Po 2 mies odrazu miałam regularny już @ aż do teraz... @dostałam 6 lutego -10. Następny dopiero 31 marca do 5 kwietnia. Tłumaczyłam to stresem który akurat wtedy mialam... Stres minął wróciło życie nornalne a okresu jak był 31 marca tak do tej pory nie ma... 20 dni po spóźnieniu robilam test ale wyszedł negatywny spoznia sir już 41 dni... Dzisiaj się zapiszę do gin ale już nie wytrzymuje wkurza mnie to wręcz.. Do mojego gin się długo czeka nawet miesiąc (a chodzę prywatnie) na okres soe nje zapowiada szczerze to nawet już o nim zapomniałam.. Wszystko byłoby ok gdyby nie to że mama mi powiedziala że mam się oszczędzać w pracy itp bo nie każda ciąża ma takie same objawy i ze test mógł nie wyjść (robilam 2 i 2 negatywne ostatni jakieś 2 tyg temu) chciałam się zapytać czy jest sens kupowania następnego testu czy poprostu czekać na wizytę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaa6
hej Emii96. Byłaś już u lekarza? jeżeli robiłaś test 20 dni po spodziewanym okresie na pewno był wiarygodny i w ciąży raczej nie jesteś.. idz do gina to Ci da tabletki na wyregulowanie okresu albo znajdzie inną przyczynę i wdroży leczenie. powodzonka i pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggie1993
Hej, jest tutaj ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi w dniu spodziewanej @ nie wyszedł ale już czułam, że jest coś na rzeczy. dopiero po 4 dniach wyszedł pozytywny. Jeśli oczekujecie dzieciaczka lub już macie to poczytajcie sobie bloga "Ciąża to choroba" można się uśmiechnąć, że nie tylko my mamy czasem przechlapane ;-) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aggie1993
A miałaś rwanie w podbrzuszu (jajnikach) w tym czasie gdy mogło dojść do zagnieżdżania ? Ja ogólnie mam cykle 34 dniowe, owulacje miałam 20 dc, a zawsze myslalam, że mam od 14 dc i w końcu w czerwcu robiłam co dwa dni testy owulacyjne, i 19 dnia wyszły mi dwie kreski czyli, że owulacja będzie w ciągu 24h, czyli wychodzi, że 20 dnia. Dziś jest 26 dc, nie mogę się już doczekać. Ogólnie nie zabezpieczamy się od grudnia, ale zawsze myliłam dni owulacyjne. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×