Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość katarina 88
Dziękuję Ci bardzo oraz gratuluję :-) Mam ogromną nadzieję że mi również pokażą się upragnione dwie kreseczki. Pozostaje mi jeszcze parę dni niepewności.... Dam znać jak juz wszystko będzie wiadomo :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elapaluszek
Wiele kobiet zastanawia się http://poradnikowy.net/kiedy-mozna-zrobic-test-ciazowy najwcześniej. Mój ginekolog powiedział, że już po około tygodniu może wyjść. Wcześniej wyjdzie tylko z krwi lub moczu. Mnie dwie kreski pokazały się po około 8 dniach :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiakrys
A ja mam pytanie . Zrobiłam test i nic nie wyszło ani jedna kreska. Odłożyłam go na ok godz i po powrocie są dwie kreski. Jedna słaba druga mocna. Czy to oznacza że jestem w ciąży ? Dodam że śpię całymi dniami ostatnio a to u mnie rzadkość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaga
Test zrobiłam w 28 dc i testowa kreska była jak cień cieńia.Odłożyłam i po godzinie mocna już była.Powtórzyłam test 30 dc i w ciągu minuty były dwie ciemne gróbe krechy.Także powtórz test,albo zrób bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test zrobiłam w 28 dc i testowa kreska była jak cień cieńia.Odłożyłam i po godzinie mocna już była.Powtórzyłam test 30 dc i w ciągu minuty były dwie ciemne gróbe krechy.Także powtórz test,albo zrób bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiakrys, a kiedy powinien byc okres? po czasie test jest niewiarygodny, powtorz albo czekaj do dnia okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny jestem w trakcie starań o drugą ciążę, @ ma przyjść w niedzielę, a mnie korci, żeby już zrobić test. Myślałam, że w trakcie starań o drugą, będę bardziej cierpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testu, to powinno w instrukcji być napisane, po jakim czasie jest nieważny. ewe 899 Twój pozytywny wynik mnie kusi, żeby zrobić test, chociaż wiem, ze może wyjść negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do testu, to powinno w instrukcji być napisane, po jakim czasie jest nieważny. ewe 899 Twój pozytywny wynik mnie kusi, żeby zrobić test, chociaż wiem, ze może wyjść negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe899
Tak powinno być napisane. Aczkolwiek przyznam Wam że pierwszy jak robiłam to wyszedł od razu negatywny i poszłam na zakupy zostawiając go na pralce. Po godzinie wrocilam i byla druga jasna kreska. W kolejne dni byla wyrazniejsza. Takze nie zniechecajcie sie badzcie cierpliwe czas jest jedynym rozwiazaniem bo szczerze to szkoda kasy na robienie co chwile testu. Trzymam za kazda z Was kciuki. Badzcie cierpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina 88
Niestety mi się tym razem nie udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina 88
Trzymam kciuki za wszystkie kobietki wyczekujące 2 kresek ☺ Trzymajcie również za mnie kciuki może następnym razem się uda ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam do niedzieli, chociaż wydaje mi się, że w tym cyklu nic z tego:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 dni po terminie miesiączki, dwie wyraźne kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe899
Dziewczyny trzymam za Was kciuki, te ktore oczekuja dwóch kresek. Wiem jakie to nie fajne widziec ze znowu sie nie udalo bo i nam od razu nie przyszły tak latwo. Sexik w owulke i na pewno sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe899
Cierpliwość teraz jest zlotem. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość gratuluje:) ewe to Twoja pierwsza ciążą? katarina88 trzymam kciuki:) za siebie też trzymam. Eh ta cierpliwość. Co się odwlecze to... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe899
Tak tak moja pierwsza, jestem mega podekscytowana troche sie boje ale przyjdzie na strach jeszcze czas teraz skacze z radości z moim TŻ i cieszymy sie tymi wspanialymi chwilami. Nic mi nie dolega zbytnio takze JEST SUPER :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe899
Trzymam za Was wszystkie mocno kciuki wierze ze i u Was sie uda. Badzxie cierpliwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewe przed Tobą niezapomniane chwile. Pamiętam kiedy byłam w pierwszej ciąży jak wyczekiwałam każdej wizyty u gin:) Najlepsza jest końcówka, kiedy nie będziesz już umiała się doczekać, aż zobaczysz swoje dzieciątko:) Z chęcią przeżyłabym to jeszcze raz hehe. Niestety jest to jedyne w swoim rodzaju i jednorazowe przeżycie. Życzę bezproblemowej ciąży i pięknego porody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocahontas86
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i trafiłam z tego samego powodu co każda z Was. Jestem już szcześliwą mama ale z partnerem postanowilismy pomyslec o 2 maluchu. Nasze starania dopiero sie zaczely. Ostatni @ mialam 20-25 czerwca. Od tej pory walczymy. Dzis kupiłam pierwszy test-wyszedł oczywiscie negatywny- ale mysle ze zrobilam go stanowczo za wczesnie. Drugi test czeka w szafce. Z moją pierwszą córcią udało sie za 1 razem. Teraz też bym tak chciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocahontas86
Puk puk jest tu ktoś? Jak myślicie dziewczyny, kiedy powinnam powtorzyć test? Wiem wiem-najlepiej po planowanym terminie miesiaczki(18.07) ale może coś uda sie ustalić juz wczesniej-jestem bardzo niecierpliwa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe899
Zdecydowanie za wczesnie. Ja robilam pierwszy test 9 dni po owulacji i byl negatywny natomiast juz 11 dni po i w kolejnych dniach byly dwie kreski slaba druga ale byla. I teraz jestem w 8 tc dzis widzialam mala fasolke i jak jej serduszko bije cos niesamowitego, az z tego wrazenia zacielam sie i o nic nie zapytalam lekarza tylko wyszlam :)) Pokahontas radze zrobic blizej planowanej miesiaczki z doswiadczenia juz wiem ze szkoda kasy na wczesniejsze robienie testow bo ja wydalam duzo bo nie moglam sie doczekac. Zrob tak jak ja sprobuj drugi test zrobic 11 dni po owu. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewe899
Wg moich wyliczen Zrob za 7 dni jak nie mozesz sie doczekac. Cierpliwosc i czas zdaje sobie sprawe ze nie jest sprzymierzeńcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocahontas86
Ewe898 Dzieki za odpowiedz:)Gratulacje,że udało Ci sie stworzyć swoją fasolke:) Mam nadzieje,że moja córcia też niedługo doczeka sie rodzeństwa-tym bardziej ,że już tak bardzo chce:) Muszę uzbroić sie w cierpliwość. Testu na razie nie ruszam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, Testowałam dziś rano i biestety 1 kreska. Test owulacujny wyszedł mi pierwszy pozytywnie 27.06, czyli 11 dni temu i nic... Wiem, że może być za wcześnie sle nawet nie wiem kiedy powinnam mieć @ bo od przestania brania tabsów mam cykle od 24 do nawet 46 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocahontas86 wiem, że ciężko jest czekać. Nie robiłabym wcześniej, bo wyjdzie Ci jeszcze negatywny i będziesz zła. Zaczekaj. U mnie też starania o 2 dzidzię. Drugi cykl:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym cyklu byłam niecierpliwa, ale już wyluzowałam:) Jestem na wakacjach, więc tym bardziej postanowiłam się nie spinać i nie przejmować:) Testu nie będę robić. no chyba, że nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HasiaA
Cześć dziewczyny. Ja także niecierpliwie czekam na testowanie. Okres zaczął mi się 20.06. Niestety mam długie i nieregularne cykle, więc nie wiem dokładnie kiedy testować. Z obserwacji wyszło mi, że ok 24.07 powinnam dostać okres. Ale to tylko śluz. Więc może być inaczej. Też mam już jedno dziecko, a to moje drugie podejście do starań o rodzeństwo. Pierwszy cykl. Pierwsze podejście do rodzeństwa zaskoczyło w 6 cyklu, niestety poroniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×