Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość kkinia
Witam Kobietki. Ja i partner staramy sie o dzidziusia dopiero pierwszy cykl. Robilam testy owulacyjne bo nie wiem kiedy mam owulacje gdyż dopiero co odstawilam plastry Evra. Test pokazal mi owulacje w 18dc o 7 rano a o 18stej juz mnie jajnik bolal. Pomyslalam ze to juz po wszystkim bo mój partner konczyl prace o 22. Mimo wszystko spontanicznie bylo przytulanko i 19dc również. Ku mojemu zaskoczeniu zauwazylam po trzech dniach trochę krwi czyli oznaczalo by to ze owulacja mi sie przesunela i bylaby szansa na zaplodnienie bo przeciez plemniki zyja do trzech dni a nawet i dłużej. W sobotę zrobilam test owulacyjny tak z ciekawości i wyszedł pozytywny. To juz zglupialam. Nie wiem jaki mam cykl do nie wiem jak ciało reaguje po odstawieniu antykoncepcji wiec zrobilam dzis test ale w połowie dnia i wyszedł negatywny. Jestem w 29dc i spróbuje test moze jutro rano zrobić ale nie mam żadnych objawów. Ani piersi nie bola ani nic. Moze cos lekko kluje w podbrzuszu ale chyba to tylko moje wyobrazenie niestety. Pozdrawiam i dam znac jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tydzień po okresie. Byłam wtedy w 5 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gania
kłucie w podbrzuszu, ból jajnika, to owszem, wczesne objawy ciąży. Ja tam miałam 2 razy :) w pierwszej ciąży bolały mnie strasznie piersi. Wczoraj zobaczyłam na teście ciążowym dwie kreseczki. Dziś zrobiłam raz jeszcze test, dla pewności, i dziś ta druga kreseczka jest mocna i gruba, prawie jak ta 1 kreseczka. W lewym jajniku czuje kłucie, i taki dyskomfort. Zapłodnienie poszło na pewno z lewej strony. W pierwszej ciąży miałam taki sam ból/kłócie. Jutro będę dzwoniła do ginekologa i umówię się na termin. Pozdrawiam i życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gania
do nadinkaaa1990. A może ten ból jajnika, to ból owulacyjny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doniczka84
Dziewczyny zagląda tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA też z mężem się staramy usilnie od sierpnia i nic :( teraz czekam, albo się pojawi @ albo zobacze II, jestem taka zniecierpliwona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
27 pisałam, że dalej nic, dziś nie wiem czy się cieszyć, czy jeszcze poczekać -ale zauważyłam bladą ,ale widoczną drugą kreskę :) Oby się potwierdziło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekam na test
my zaczęliśmy starać sie o drugie, z pierwszą ciążą też nie było łatwo, staraliśmy sie rok, teraz staramy się juz pare miesięcy - narazie nic, chociaż mam nadzieje że w tym miesiącu już sie uda :) dziwnie bolą mnie jajniki, jestem mocno zmęczona - a może tylko sobie wmawiam :( . najchętniej juz bym wykonała test ale jest chyba za wczesnie. ? ostatnią @ miałam 30.10.2014 wiec nastepna planowana jest na 27.11.2014 wiec mam przed soba wiele dni czekania na test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobiłam test 2 dni przed spodziewaną @ I BYŁ POZYTYWNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asica Ar
Dziewczyny krótkie pytanie, czy któraś z Was miała taki przypadek? Okres za szybko - zwykle cykl trwa 28 dni - teraz 22, krwawienie 4 dni - zwykle 8. Mam 35 lat i 2 córki ale takiej sytuacji nie miałam. Może to oznaczać ciążę? Z góry dziękuję za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam może ktos jeszcze tu wchodzi 15..01 dziwny jednorazowy sluz bladorozowy prady w macicy 18.01 to koniec dni plodych okres przewidywany 31.01 ale zaraz po dniach plodnych macica spuchnieta od srodka cala i uczucie ciepla moj parnter nie mogl sie kochac bo go boalao teraz jest cieplo i tak jakby zamknieta na koncu bo chlopak nie moze do konca dostac za 4 dni okres i klocie blisko lewego jaknika prosze oo jakas rade czy moze byc ciaza ? Uciesze sie jesli tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MashiroShina
Zastanawiam się jak wy niektórzy czytacie... 10 dni po zapłodnieniu a nie po stosunku! A skąd Panie wiedzą, że akurat tego dnia doszło u Pań do zapłodnienia skoro do zapłodnienia dochodzi 2-5 dni? Najwcześniej wiarygodny test zrobicie po 14 dniach OD STOSUNKU! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem 11 dni po owulacji stosunek byl dzien przed i w owulacje i dzis mam test pozytywny a wiem ze wtedy byla owulka bo wszystkie objawy na to wskazywaly w kolejnym dniu po owulacji juz sluz sie zmienial i szyjka zaczela zamykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelin89
Dziewczynki od jakiegos czasu staram sie o dzidzie z moim narzeczonym i na 5 dni przed okresem pojawiła sie kreska cien cienia ale widoczna dzisiaj znowu zrobilam test i wyszla juz druga kreska tylko bardzo blada i widac ja golym okiem okres niby ma byc 10 maja jak myślicie moge sie juz cieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrela28
Kochane BIOFEM ! Tak nazywają się tabletki które reguluja miesiaczke i owulację, niestety dostępne w aptece w Niemczech ale bez recepty ok 5 euro 30 tab. Jedna dziennie kiedy ureguluje się możecie śmiało działać wiele znajomych mieszkajaxych w de tak właśnie się udało zalecają tu je lekarze gin. Jeśli macie jak kupcie i do dzielą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitsi
Hej Wam, ja też mam dylemat... Staraliśmy się z mężem o dzidziusia 26 i 27 kwietnia. 14 maja miałam termin miesiączki. Zawsze mam okres idealnie co 28 dni, a tymczasem dostałam lekkie krwawienia już 11 maja. Co dziwne, było tego dużo mniej, jasne krwawienie, w 4 dniu już prawie nic, ale test wyszedł negatywny.... Czy warto jeszcze robić test czy raczej nic z tego?? Dziwna sprawa.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejeczko
Witam ! 17 maja powinnam dostać okres, nie dostałam ( pewnie dlatego , że wyjechałam do niemiec i zmieniłam klimat) okres dostawałam zawsze regularnie co 34 dni . Kochałam się z chłopakiem w nocy z 17 na 18 maja . Od tamtej pory okresu nie widać . Bolą mnie piersi i sutki, co jakiś czas napina mi się brzuch ( nigdy mnie nie bolał przed okresem tylko w trakcie ) , wczoraj o 4 rano obudziło mnie klucie tak jakby w pochwie. A dzisiaj wyskoczył mi zajad. Wiem ze to dopiero tydzień od stosunku minął ale pytanie kiedy mogę zrobić test ciążowy by był wiarygodny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćGUNIA35
JAJECZKO jesteś w ciąży!!!!zrób test ja miałam takie objawy łącznie z opryszczką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajeczkoo
Test robiłam tydzień po stosunku . Niestety negatywny Ale myślę że to trochę za szybko na test. a jak wy uważacie kiedy najlepiej zrobić test ? Brzuch I piersi nie przestają boleć . W podbrzuszu to taki dziwny nie silny ból wręcz znośny . A piersi bolą nawet przy schodzeniu ze schodów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, chciałabym prosić Was o pomoc w interpretacji testu ciążowego. Jak mogę dodać tutaj zdjęcie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ile się nie mylę ten test jest negatywny bo na nim powinen pojawić się plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, dokładnie. Tylko myślałam, że przy negatywnym wyniku nie pokaże się nic w drugim okienku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tym teście zawsze się pokazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ObyJuż
Cześć dziewczyny :) Widzę wątek się nie kończy bo starają się nowe dziewczyny :) My mamy pierwszy miesiąc starań. Mam cykle 27dniowe. Pojutrze ma termin @. Nie wytrzymałam i rano zrobiłam test. Niestety niegatywny. Jak myślicie czy jest szansa, że jednak jestem w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co z tego bo nie rozumiem w czym problem 333 www.youtube.com/watch?v=_3Ml9TpYjcU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×