Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość Tolek
MATRIX ma w Warszawie - to też LOREAL dla tych co nie wiedzą. Dostałem staż w UK u Tonego & Guy'a - sukcesik osobisty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montitta
Dziękuję za odpowiedzi,zapomnialam dodac najważniejszego .że jestem z Gdanska ,nie mam możliwości wyjazdu do innego miasta.. Z tego co zauważyłam mało jest kursów organizowanych w Gda ,załamka normalnie .Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Kurs w Gdansku dobry jest w Europejskim centrum Ksztalcenia na ul.slaskiej 12...ja tam sie dostalam przez Urzad Pracy ale trzeba byc pierw zarejestrowanym i zlozyc aniete ze chce sie isc na kurs....normalnie kosztuje z 4 tysiaczki.Jednak po kursie mialam ptrzerwe z miesiac i z kumpela zdecydowalysmy sie isc na staz by sie dobrze nauczyc tego zawodu....niestety przyjeto nas z otwarty,mi rekami i atmosfera niby luzna lecz teraz wyszlo ze nikt niechce za bardzo nas uczyc...fryzjerki sie dasaja bo to nie ich dzialka tylko corki szefowej...rodzinna spoleczka....jestem wsciekla...mija juz 4 mieiac stazu a my sie cofnelysmy do tylu...na kursie wszystko robilysmy i szlo ok a normalnie tu naz bezczelnie jakby zblokowali...niejestem moze juz superdobra ale wiele moich modelek bylo zadowolonych i mimo iz sobie same zalatwiamy to utrudniaja nam przyprowadzanie modelek bo niema kto uczyc...dlatego szukamy pracy choc nap ol etatu....mam to gdzies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Bo na dobre kursy to tylko w wawie można liczyć - i najlepiej tam gdzie ktoś to kontroluje. Ten mój miał naloty z LOREALa więc musieli się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akademia fryzjerska szczecin
witam wszystkich ktorzy marza aby zostac fryzjerem stylista. organizujemy polroczne kursy w sytemie zaocznym (co drugi wekend)tylko praktyka w studiu szkoleniowym. teoria do nauki w domu(zeby nie tracic cennego czasu). kurs zaknczony jest egzaminem czeladniczym wystawionym przez izbe rzemieslnicza i jest honorowany na calym swiecie. szczegoly pod num tel 91 4897020 lub 502161625

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Mój znajomy miał dyplom czeladnika i pojechał do Szwecji - musiał starać się o ich egzamin bo papiery z Polski chyba nie są uznawane nigdzie - najlepiej mieć zatem certyfikat jakiejś dobrej marki i sprawa załatwiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjer
wystarczy przez izbe rzemieslnicza przetlumaczyc dyplom ( jest taka mozliwosc) i wszedzie sa honorowane.to jest panstwowa instytucja i dokumenty sa wszedzie respektowane chyba ze niechca kogos przyjac to tlumacza sie ze nie wystarczy. jak wiadomo mozna miec rozne certyfikaty a i tak najwazniejsze jest co potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Witajcie!Podajecie mi mozliwosci kursow w Polsce a ja mysle teraz co robic po stazu....chyba dalej isc do salonu i poprostu pomagac i przyprowadzac modelki i modeli by wprawic sie a potem powoli klientki...widze swoj opor przed robieniem wszystkiego bez pewnosci ze wyjdzie dobrze a z drugiej strony inaczej sie nienaucze i najlepsze rozwiazanie to robic na modelkach za darmo albo za symboliczna kwote i to mi daje taka pewnosc ze mam prawo czegos jeszcze niewiedziec...niemoge udawac w salonie ze jestem b.doswiadczona fryzjerka bo w momencie jak czegos niewiem i niejestem wycwiczona w czyms to i tak zawsze cos wyjdzie niedokladnego a moze za wiele od siebie wymagam jak na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Szczecin to daleko...czemu w Gdansku niema takich mozliwosci...no ja jestem po polrocznym kursie ale to za malo praktyki...teraz mam staz w salonie i duzo sie cofnelam bo tu tylko pomagamy a uparlysmy sie na modelki i w sumie jeszcze to jest dobre ze cos robimy a w domu robie ile sie da wloski ale co z tego skoro trzeba sie uczyc nowych technik i cwiczyc czesanie,ukladanie itp...od patrzenia sie nienauczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereczka
Hej! Poszukuję kursu fryzjerskiego w Wawie dla mojego chłopaka który juz był na jednym w select był zadowolony ale jeden to za mało . Ja jestem fryzjerką i mam swój salon ale chce zeby sie jeszcze podszkolił strzyże mnie i rodzine pod moim okiem i jestem z niego zadowolona bo ma w sobie to coś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Zerknij na L'OREAL MATRIX - mają dobre kursy (nie reklamuję ale to ich jedyna placówka więc poziom OK). Dobre kursy z koloryzacji i strzyżeń. Popatrz na www.elite.edu.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereczka
Weszłam na ta stronke i nic sie nie otwiera mnie właśnie interesuje kurs w Wawie wiec ten Matrix by mi odpowiadał . Ja tez zaczynałam od kursu ale to była porazka tylko tyle ze certyfikat a reszta to moja pasja i cieżka praca w salonach .A od roku prowadze swój salonik i na klientów nie narzekam czasami az za dużo ale tylko sie cieszyć . Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montitta
Hej !Czemu piszesz ,że twoj ukonczony kurs to porażka? Jak pisałam chcę ukonczyc taki kurs własnie ,ale w Gda nic ciekawego nie organizują..Jesli mam szukać to na co zwracać uwagę? Lepiej sie szkolic w salonach ktore maja umowy z takimi warsztatami,czy pod okiem instruktora.np w weekendy w grupach 2,3 osobowych? Będe wdzieczna za odpowiedz POzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość montitta
Hej Czemu piszesz ,że mialas złe doświadczenie na kursie? Ja chce taki kurs własnie ukonczyć,ale nie wiem na co zwracać uwagę.Czy lepsze są intensywne szkolenia pod okiem instruktora w weekend np.w grupach 2,3 ososbowych? Mam okazje ukonczyc kurs ,ale na nim jestesmy wysylani do zakladow majacych podpisana umowe z Cech-em w Gdansku ,gdzie pewnie zaczyna sie zamiatając zakład ,a dla mnie to strata czasu i pieniedzy Będę wdzięczna za odpowiedź Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiga
Witam wszystkim prosze napiszcie wszystko co wiecei o Studium Policealnym bo widze ze tu tylko poruszane tematy kursów fryjzerskich. prosze prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjereczka
Hej!ja na tym kursie to sie nic praktycznie nie nauczyłam nie był poprostu profesjonalny ale co tu wymagać za 600zl czego mogą nauczyc to było w roku 2003/2004 a pożniej to juz praca w salonach fryzjerskich. Moj chłopak był na kursie w select w Wawie w grudniu całkiem zadowolony. Wybierając kurs kieruj sie opinią kogoś kto już był na takim kursie . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
znajoma była w select i po zakonczeniu pojechala do Niemiec i........... właśnie nic. Miała problem z uznaniemdyplomu. Wybierajcie dobre kursy z dobra marką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Moi drodzy!Ja widze ze niektorzy po kursach biora sie nawet za wyjazdy!Skad tyle odwagi.Ja koncze staz 5 miesieczny a i tak za malo na nim robilam wiec szukam dalej salonu gdzie bede mogla sie czegos dobrze nauczyc...pytanie czy jest to mozliwe.Moja kumpela po kursie jest juz w drugim salonie i mowi ze zabardzo to nikt jej nieuczy.Ja mam mozliwosc prowadzic salon z kolezanka i sa dosc niskie oplaty.Dotacja jest mozliwa i mysle czy poprostu isc na swoje i chodzic na szkolenia z Matrixa bo na tych farbach bym pracowala.Poznalam juz osoby ktore po kursie poszly na gleboka wode i otwieraly salon i sie nauczyly w praktyce itp.Moze sie znajdzie ktos z takim doswiadczeniem.Ja chodzilam na kurs w Europejskim Centrum Ksztalcenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
trwal pol roku wiec to i tak sporo czasu...tak mysle a z tego co wiem niektorzy pracodawcy uwazaja ze nas duzo nauczyli a sa tacy co chca pokazac ze jestesmy glabami a chodzi o to ze poprostu jeszcze im szybko niemozemy nabijac kabzy...no tak....takie sa realia w naszym kraju....kasa...kasa...kasa a to jest zawod w ktorym trzeba powoli rozwijac kreatywnosc i pewna dokladnosc a do tego trzeba madrego pracodawcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Bo tak jest najlepiej. Po skzoleniu w Lorealu razem z kumplem ruszylismy wlasny salon - i to był strzał w dziesiątkę! Większość właścicieli salonów nie wie tego co mu po szkoleniach. Więc czas uwierzyć w siebie i szukać dobrych marek! Pracuję też na MATRIXIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Intruktorka na kursie nas uczulala ze czeto okazuje sie ze nas sporo nauczyli i ze osoby po kursie potrafia lepiej pracowac niz niejedna doswiadczona fryzjerka.Czasem czuje ze moze wlasnie poeleganie na sobie moze szybciej rozwinac...waham sie ale mozliwe ze za\ryzykuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
BO ważne jest, żeby iść do przodu i nie patrzeć się na nieudolność innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Tolek czym jest dal ciebie nieudolnosc...wiesz mysle ze fryzjerzy poczatkujacy sa w pewien sposob nieudolni aczkolwiek lubiac ten zawod mozna dac klientkom duzo wiecej niz wykonywac to tylko dla kasy....ja znam narazie techniki ktorych sie nauczylam i w sumie znam ze 3-4 i tez nie wycwiczylam sie ale wiem ze praktyka zrobi swoje a nie gapienie sie jak robiato inni a w salonach chca zmusic takie osoby zeby byly bierne jak uczennice....to powoduje raczej blokady niz nabieranie pewnosci i wprawy Apropo pisalam do ciebie meila....hmmm pewnie zapracowany jestes co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereczka
Hej Tolek! Mam prośbę możesz mi podać dokladny adres kursu na którym byłeś bedę bardzo wdzieczna. Ile czasu trwał kurs ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi99999g
Hej tez bym chciała info o tym kursie w Elite warto? jakie wrazenia? bo troche kosztuje a nie chce sie naciąc bo juz słyszalam kiepskie opinie. A moze ktos sie orientuje czy są jakies kursy w wawie po których moge zdawac egzamin czeladniczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi
http://www.elite.edu.pl/ adres strony głównej elite--------witam wszystkich !od jakiegos czasu ja równierz interesuje sie fryzjerstwem!i również mam zamiar wyszkolić się w tym zawodzie i go uprawiać!widze, ze co niektórzy tak jak i ja mają wątpliw2ości czy podołają!opinie sa różne ,ale faktem jest,że wystarczy tylko bardzo chcieć!i ja tą drogą mam zamiar podążąć!też szukam dobrych kursów i z tego co narazie udało mi się znależć dobrego to:loreal matrix-czyli akademia elite,select,berendowicz i gabriel.,reszta to raczej nic dobrego!z tego co widze po opniach kursantów!bardzo chwali sie szkołe berendowicz,no ale cena nie jest zbyt niska!Puki co wacham sie pomiedzy elite i select!Co wybrać,może ktoś mi pomoże się zdecydować?jakieś dodatkowe opinie,uwagi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi
Tolek ty robileś Matrixa-JAKIE DOSTAŁEŚ PAPIERY?CZY TEZ BYŁ TO CERTYFIKAT NA DRUKU MEN??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Kolezanko mowilam to samo co ty!Ze bede parla do przodu no i pre bo kocham ten zawod ale po drodze spotyka sie tez przeszkody i niemysl ze zawsze jest kolorowo.Niemusze byc mega fryzjerka.wazne bym nauczyla sie dokladnosci i precyzji a reszta to praktyka...praktyka...praktyka..jesli ytrafoisz do salonu gdzie beda cie wolac tylko do pomocy to raczej nic ci to nieda.Na moim polrocznym kursie robilysmy wszystko nawet jesli nieczulo sie pwenie i efekty byly fajne a na stazu sie doslownie cofnelam tyle ze robilam na znajomych itp.....no zycze ci tego samozaparcia bo na kursie ta ceche u mnie ceniono..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi
no racja,racja!!a gdzie robiłaś kurs?może wie ktoś coś na temat tego kursu w szczecinie???ciekawa jestem bo do szczecina to mam 200km,a do warszawki jakies 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×