Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość nodi
ok!doszukałam się na forum ze w gdansku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
Ja konczylam w Gdansku w Europejskim Centrum Ksztalcenia.Trwal pol roku,codziennie oprocz weekendu.Ucza tam dobrze aczkolwiek malo jest czasu na strzyzenia jak dla mnie bo sa tez inne programy.Jednak mozna z niego wyniesc duzoi najlepiej isc potem do salonu gdzie daja poprostu juz dzialac.Niemowie by robic kazda klientke ale mysmy pokazy robily na modelkach i nawet powiedziala nam niby prowadzaca na...a nieprowadzila z braku czasu.....ze dlugie wlosy dobrze strzyzemy i czeszemy na szczotke a mimo to niedala zadnej klientki...to jest poprostu rywalizacja bysmy klientek niezabraly.....jak dla mnie chore.....Ja kocham ten zawod ale niemam zamiaru sie z nikim porownywac.Jest sporo moliwosci i jesli bym miala pieniadze bym jezdzila na kursy w Polske bo tam sa konkretne a w Gdansku jest ich malo i sa krotkie niektore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
To prawada.Potencjalnym zagrozeniem jest oosba w tym zawodzie przedewszystkim ktora ko...cha ten zawod...angazuje sie cala soba i czuje ekscytacje bez wzgledu czy robi trwala...czy kladzie kolor czy strzyze..nawet jesli nierobi tego perfekt to ludzie czuja ze sie stara i wklada serce....no i mam dowod na to ze w niektorych miejscach nawet jak cos robisz fajnie to i tak ci powiedza ze zle...ze jak to po kursie masz byc dobra fryzjerka.a ja uwazam ze zamiast tak gadac dobrze byloby gdyby dali takiej fryzjerce kogos kto by ja szlifowal i naprowadzal na dokladnosc a praktyka robi swoje.Moj kurs byl okey...tyle ze malo miejsca na strzyzenie a jest ono bardzo wazne choc widzialam fryzjerki ze stazekm kilkuletnim ktore tna niedokladnie....jak widac nawet po latach mozna sciemniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
A po co mi MEN? Nic z tym za granicą nie da się zrobić! Kawałek papieru o którym nikt niczego nie wie na zachodzie. Jak się ładować w jakiś kurs to konkretnej marki - moje zdanie. Masz jakieś dobre logo to wszędzie Cie będą chcieli do pracy! A MEN? CO to niby daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi
pytam z ciekawości!na dobrą sprawe to żadne papiery są niepotrzebne,wystarcza umiejętności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjereczka
Cześc Tolek! Mam prośbę podasz mi adres kursu na którym byłeś ? I ile trwał bo mój chłopak bedzie sie w sobotę zapisywał jedziemy wypełnić formularz do Warszawy i chciałabym sie upewnić czy to ten z Loreala . Kurs na który sie zapisze będzie trwał 3 miesiące. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi
dla wszystkich zainteresowanych dobrymi kursami na pomorzu !akademia urody beaty krajnik-szczecin -bardzo dobra opinia w srodowisku fryzjerskim i kosmetycznym, kobitka jest wspolzałożycielką najlepszej internetowej strony o urodzie wizaż.pl.Organizuja kursy fryzjerskie 1 i 2 stopnia.1 stopien 2500-120 godzin-2 stopien-2000,80 godzin.Pracują tylko i wyłacznie na Kadusie!Zresztą sami możecie poczytaćhttp://ocean-urody.pl/mambo/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syndi
PIEKNIE ALE JA DO SZCZECINA MAM KAWAL DROGI Z GDANSKA....NO I TA KASA...ZEBY MOZNA TAK BYLO JESZCZE STARAC SIE O DOFIANSOWANIA...A MOZE KTOS WIEC COS NA TEN TEMAT...MOZE JEST MOZLIWOSC STARAC Z UNII O PIENIADZE NA DOKSZTALCANIE W TYM ZAWODZIE??I MOZE ZNAJDE COS BLIZEJ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauthis
Witam Ja też szukam kursów na fryzjera w Płocku i powiem że się poddaję, pomocy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja skorzystałam z kursu fryzjerskiego w Gdyni w firmie Apus Centrum Szkoleniowe i jestem bardzo zadowolona. Maja własna fajna pracownie, zapewniaja sprzet, kosmetyki, modeli. jest mila atmosfera i 2 super instruktorki. Maja tam kursy 3 miesięczne, zajecia 3 razy w tygodniu za przyzwoita cene za 190 gozd. kursu. Polecam. naprawde mozna się tam duzo nauczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clifford
Cześć, ja też chcę być fryzjerką i chciałabym, żeby ktoś miły powiedział mi coś o szkole Laurenta w Poznaniu. Sęk w tym, że mam wyższe wykształcenie (niektórzy sie bardzo dziwią, że w tej sytuacji chcę być także fryzjerką) i nauka teorii to dla mnie sprawa , jak się domyślam, po prostu kilku godzin. Nie chciałabym spędzać długich godzin na zajęciach teoretycznych, bo to nie ma sensu (usiadę w dwa wieczory i nauczę się całego roku sama). Szukam szkoły z dużą ilościa praktyk, by nauczyć sie tego wspaniałego fachu i nie tracić niepotrzebnie czasu na wielogodzinnym przesiadywaniu na "teorii". Czy Laurent jest bardziej "praktyczny"? C\zy jest ktoś jak ja, kto skończył uniwersytet a mimo to chce się zająć rzemiosłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pam_gda
ja :) póki co jeszcze studiuję (wybór z rozsądku) ale chcę iść w kierunku fryzjerstwa, bo jest ono moją pasją od 12 roku życia ;) brakowało mi odwagi na to żeby iść do zawodówki, bo miałam zbyt dobre stopnie w gimnazjum.. w sumie nie żałuję, bo są kursy.. tylko te ceny, o zgrozo ! uczę się w gdańsku, a jak wspominali przedmówcy - mały tu wybór. poważnie zastanawiam się nad kursem na ktróym była sadi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabiene
Witam wszystkich! Skończyłam niedawno kurs w Krakowie w nowo otwartym Centrum Edukacji. Co mogę powiedzieć to tylko tyle, że był to mój strzał w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona, już mam nagrany staż. Bo jak wiecie dobry start jest najważniejszy. Rozwój w naszym zawodzie jest bardzo ważny i tak naprawde całe życie się uczymy. Dla zainteresowanych www.canova.pl zobaczcie ich ofertę Słyszałam, że można u nich również zrobić bardziej zaawansowany kurs np. z koloryzacji, strzyżeń, koków... napewno się skuszę za jakiś czas pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi
I CO DZIEWCZYNY??Zaczęła juz ktoraś z was kurs???jestem ciekawa czy dobry i czy warto????ja osobiscie muszę jeszcze troche poczekac(tymczasowo jestem nieobecna w polsce),ale juz sie nie moge doczekac!nie wiem czy juz o tym pisałam ,ale znalazłam dobry idnywidualny kurs w koszalinie-to dla zainteresowanych z okolic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! ciekawa jestem podobnie jak poprzedniczka czy juz jestescie na jakims kursie lub po... tak wogole witam bbo pierwszy raz w tym poscie sie udzielam, Ja jestem na etapie podejmowania decyzji gdzie sie wybrac... wiem ze kublin i gabriel odpada ze wzgledu na cene :( ale jestem dalej w kropce czy wybrac elit z marka loreal, czy select :/ czy moze zdz w lublinie bo tu mieszkam własnie... ale oczytałam sie o zdz-cie ze to starszna porazka mimo ze maja chyba koło 230h praktyki... no i moze cos doradzicie... licze na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawełłekk
polecam www.select.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek
e tam - każdy dobry gdzie czegoś nauczą - najlepsze te, które mają związek z jakąś dobrą marką, LOREAL ,WELLA itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nodi
Witam nową zainteresowaną kursami!No i oczywiscie zgadzam sie tez z kolega!!fakt,najlepszy kurs tam ,gdzie cie najwiecej nauczą!polecacie select i loreala wiec cos o tym wieciee!!!niestety na gabriela i berendowicza to mnie tez nie stac,aco do kursow z zdz to odrazu odpada,bynajmniej w moim miescie !totalna porazka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzka
Witam.Tak czytam i czytam i wiem że nic nie wiem.Ja też miałam problem co wybrać Matrix czy Select no i wybrałam Select wpłaciłam już zaliczkę więc nie ma odwrotu zaczynam 17 listopada.Mam nadzieję że to dobry wybór bo się zastrzelę.Ciężko wybrać jak obie szkoły mają takie ciekawe oferty. Ciekawa jestem czy ktoś z was już uczęszcza na któryś z tych kursów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcialabym zostac fryzjerka, ale nie mam wyksztalcenia w tym kierunku, ani nawet zadnego kursu. W zwiazku z tym prosze o pomoc, Chce zrobic jakis kurs, tylko nie wiem jaki wybrac zyby sie nie naciac. Mieszkam w okolicach Pułtuska. Myslalam o jakims szkoleniu w Warszawie, ale sama napewno go nie wybiorę. Mogę tylko sie uczyc w soboty i niedziele, poniewaz w tygodniu pracuje. Prosze bardzo o pomoc w wyborze odpowiedniegu kursu. Ceny niektórych kursow sa poprostu kosmiczne i poprostu mnie na nie niestac. Prosze o parade co i gdzie wybrac. czekam na odpowiedz. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzka
Cześć tak jak pisałam jeżeli chodzi o Warszawę to w twoim wypadku wchodzi w grę tylko Selekt bo oni mają również w soboty i niedziele ale właśnie w tą sobote się zaczyna i ja się też nie załapałam.Wejdż na www.select.edu.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Bo to co dobre powinno być drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzka
Czy ja wiem czy te ceny w Matriks i Select są takie duże i tu i tu cena 2 tyś z grosikiem.A przecież pracujemy na ich produktach.12 tyś to jest dużo np.w Gabrielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Matrix to przynajmniej jakaś marka a na czym pracują w Select?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzka
Z tego co napisali to są firmy CeCe,LAKME,Toujours,Farma Vita.Nie wiem czy to są dobre firmy.Przyznam że miałam duży dylemat czy wybrać Matrix czy Select i nie wiem czy dobrze wybrałam.Duży wpływ na mój wybór miała obsługa w sekretariacie.W Select tel.odebrała miła pani bardzo kompetentna wszystko wyjaśniła natomiast w Matrix to był jakiś facet który jakość opierał tylko na marce.A ja jako powiedzmy laik w tym temacie niekoniecznie muszę wiedzieć o co chodzi i oczekuje wyczerpującej odpowiedzi.I w select jest minimum dwóch trzech modeli dziennie a w MATRIX pan nie wiedział dokładnie czy na główkach czy na modelach będę pracować.A ostatnia rzecz która mnie przekonała to pewna pani nauczycielka która stwierdziła że w naszej Polsce to wbrew twojej wcześniejszej wypowiedzi liczy się właśnie papierek.Być możę dla kogoś kto planuje swoje życie zawodowe przenieść za granice to Matrix jest idealny ale na nasz polski ryneczek Select też jest ok.A i jeszcze stronkę w necie Matrix ma dużo skromniejszą.Wydaje i się że jako szkoła spoczęli trochę na laurach i że sama nazwa powali każdego na łopatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolek
Zmartwię Cie ale nie papierek a umiejętności mają znaczenie. Sam mapierek to trochę mało w tym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzka
Jasne zgadzam się z tobą ale mówię teoretycznie że potencjalny pracodawca zanim cię zatrudni to patrzy jakie posiadasz wykształcenie czyli papierki,kursy,szkolenia,certyfikaty itp.a umiejętności to wychodzą dopiero w trakcie pracy.Ja pracowałam trochę u mojej siorki w salonie jako pomoc.Teraz też pracuję w w pewnym salonie na innym stanowisku ale pomagam fryzjerce robie koki, modeluje.Tak naprawde oprócz strzyżenia potrafię wszystko.A na kurs idę na prożbę szefowej bo musze mieć właśnie ten zasr...papierek.Pewne umięjętności albo się ma albo nie.Na pewno nie poszłabym na kurs bez żadnych predyspozycji.Z tego co piszesz to mam rozumieć że żle wybrałam?.Mam nadzieję że nie.Ale to się okaże za dwa miesiące jak skończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×