Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość Alicja_Stankiewiczówna
A wiecie może która firma ma najlepsze doszkolenia fryzjerskie, cieżko mi znaleźć takie doszkolenie. Nie pracuje już 5 lat w zawodzie i nie czuje się na siłach żeby stanąć znowu przy fotelu fryzjerski. Będę wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na kursie fryzjerskim w szkole Select w Warszawie. Na początku byłam trochę przerażona ponieważ praktycznie już drugiego dnia szkolenia miałam do czynienia z klientkami i tak w zasadzie do końca kursu. Oczywiście wszystko pod okiem Instruktorki. Ostatecznie muszę stwierdzić ze wyszło mi to na dobre bo po zakończeniu kursu nie bałam się kogoś uczesać czy ostrzyc. Przetestowałam nabyte umiejętności na znajomych i rodzinie, a teraz mam już swoje stałe klientki:) W Szkole mają też różne kursy dodatkowe- fajne żeby jeszcze więcej się nauczyć, albo odświeżyć wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę o pomoc!! jaki polecacie kurs w poznaniu!! gdzie jest nacisk na praktykę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka3464
Wedlug mnie najlepszym kursem jest ten w akademii berendowicz & kublin maja siedziby w calej polsce a w katowoicach jezeli jest sie daleko maja w cene wliczony pobyt w ich prywatnym hotelu nad akademia hotel w sw a ietnym standardzie A teraz uwaga ruszyli od piatku za kilka zl kupujesz abonament i wysaja ci filmy szkoleniowe aby nauczyc cie zawodu filmy sa profesjonalnie nakrecone i pani beata oraz pan slawek sa naprawde zawodowi polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanettt
hejj!!! ile kosztują kursy fryzjerskie w lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jakieś propozycje na kurs w poznaniu? a co powiecie o loreal w Wrocławiu ? proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0512
Witam! Moje pytanie dotyczy kursu fryzjerskiego w Select, niektóre opinie zaczęły mnie martwić a jak do tej pory byłam praktycznie pewna, że właśnie ten wybiorę. Mam prośbę do wszystkich, którzy ukończyli ten kurs, napiszcie czy warto? Może Lenkawawa doda coś jeszcze ciekawego. Nadmienię, iż po tym kursie mam zamiar zacząć pracować we włsnym salonie, jak myślicie ten kurs mnie nauczy wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seba24
Hej ja miałem okazję kończyć kurs fryzjerski long-staż w Akademii Berendowicz&Kublin długo się zastanawiałem nad tym gdzie nauczyć się zawodu który był spełnieniem moich marzeń. Przeglądałem różne oferty i wiem że wybór był strzałem w dziesiątkę. Praca z modelkami w od drugiego tygodnia stażu super instruktorzy. Nie chcę cukrować żeby nikt nie pomyślał że mi za to płacą:) ale naprawdę polecam. Ktoś pisał ze mają stronkę z filmami jeszcze nie przeglądałem bo informowali nas na szkoleniu że ruszają od kwietnia, wiem że miała tam być nauka zawodu przez internet. stronka www.berendowicz-kublin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smooky_gosia
Witam! Ja byłam na doszkoleniu fryzjerskim w Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów i mam brak zastrzeżeń. Miło było się przekonać, że taką złą fryzjerską nie jestem , troszkę błędów czysto praktycznych w farbowaniu popełniałam ale po tym doszkoleniu myślę, że wszystko ok. Cena za 5 dni nawet przystępna. Dużo modelek i od pierwszego dnia umówione już klientki. Pozdrawiam Gosia Salon Smooky

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o to, gdzie podnosić swoje umiejętności fryzjerskie jednym z lepszych miejsc jest Akademia Stylizacji M. P. Babicz w Krakowie. Jeśli dla kogoś fryzjerstwo jest ogromną pasją i prawie całym życiem doskonale się odnajdzie w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggdalenka
Ja zdecydowałam sie na Studium Dziewulskich, już złozyłam wszystkie niezbędne dokumenty. Już od dawna marzyłam o tym żeby poduczyć sie wizażu i charakteryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmminka
Ja jak miałabym iśc do takiej szkoły to chyba raczej zapisałabym sie na wizaż i charakteryzacje. To jest teraz na czasie jesli chodzi własnie o znalezienie potem tez odpowiedniej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga_czaga
Ja byłam na kursie męskim połtora miesiąca temu i nie mam żadych zastrzeżeń, szkoła ok, personel i instruktorzy ok, skzoda tylko że nie mają takich szkół w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naaapoleonka
No w sumie u Dziewulskich mozna powiedzieć ze masz wszystko w jednym i spokojnie można i na jednym kierunku poznać tajniki wizażu, charakteryzacji i stylizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaaaaaaaaaaaa93
Witam.! Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o kursach w Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów.? Mam zamiar się wybrać na kurs stylizacji paznokci i wydaje mi się że mają dość ciekawą ofertę. Oto link: http://www.ecks.pl/Kurs-stylizacji-paznokci-6 -metod Piszcie co myślicie na temat tego kursu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość this_is_the_life
teraz wakacje więc niewiele się dzieje w kwestii kursów, ale od września widziałam już będzie ich sporo. Mnie bardzo zainteresował ten http://www.akademiastylizacji.pl/#/pl/training/def-women uczyć się pod okiem jednej z najlepszych i najbardziej kreatywnych stylistek w naszym kraju to jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati 1988
kochani, wakacje już prawie za nami a ja szukałam i chyba znalazłam coś dla siebie, koleżanka kosmetyczka poleciła mi Select z Warszawy. Kurs fryzjerski to przede wszystkim podobno praktyka? Zupełnie tylko nie wiem czy można im zaufać. Opinie na forach są bardzo pozytywne? Czy może ktoś z Was już tam się szkolił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karola0512
Witam! jesli chodzi o Select w Warszawie to ja osobiscie nie polecam jesli chodzi o zaufanie do tej szkoly , ja niestety mialam bardzo zle doswiadczenia z nimi i nikomu tego nie polecam, jest wiele innych szkol, ktorym zalezy na kusancie i potencjalnym kliencie, twierdze, ze juz chyba pan wlasciciel ma za duzo pieniedzy aby sie zajmowac zwyklymi kursantami za ich pieniadze, ale wybor nalezy do Ciebie- ja odradzam!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerii
W Lublinie polecam naukę u Matuszczakowej na Żołnierskiej - solidna, inteligentna babka z dużym poczuciem humoru (egzaminator na mistrza i starsza cechu fryzjerów w Lublinie), kursy na życzenie i dostosowane do uczniów - może przyjść każdy, nie tylko fryzjer, nawet mamuśka, która chce się nauczyć w kilka godzin sama strzyc swoje dzieciaki:) www.zofiamatuszczak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjjka78
Pisałyście o Studium Dziewulskich, ja równiez bardzo polecam tą szkołe. Świetna kadra, bardzo dobrze przygotowuje do zawodu i co wazne uczysz sie od najlepszych. No sam dyplom jest bardzo ceniony tez przez przyszłych pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skończyłam warsztaty fryzjerskie w Szkole Stylizacji Select i nie mam się do czego przyczepić. Instruktorki traktowały nas indywidualnie i przyjaźnie. No a same zajęcia to standardowo najpierw teoria i potem praktyka praktyka i ciągle praktyka. Podobało mi się, chociaż na początku nie było to łatwe, praca na włosach prawdziwych klientek. Instruktorki ganiały nas o porządek, była duża dbałość o detale.Myślę, że już po pierwszym takim kursie widać kto rzeczywiście ma smykałkę do tego zawodu, ale to i tak dopiero pierwszy krok generalnie ciagle trzeba się szkolić i praktykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olgajanek
Kurs profesjonalnego fryzjerstwa można zrobić w ECK w Pruszczu Gdańskim, z tego co widzę to mają teraz jesienną promocje to jest ich www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeetam
Te kursy to bzdura moja kochana. Chcesz zmarnowac kase to smialo. Ja skonczylam szkole Loreal i G O W N O mi to dalo. Jak juz tu kiedys pisalam, obiecywali zatrudnienie a jak sie okazalo N I K T z naszej grupy nie pracuje w zawodzie. Te kursy to kompletne gowno i naciaganie ludzi. Nie dajcie sie nabrac!!! Szkola fryzjerska z prawdziwego zdarzenia ma trwac C O N A J M N I E J 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeeeeeetam
NIE DAJCIE SIE NABRAC! Zaden salon was po tym gownie nie wezmie! Strata czasu i pieniedzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!! Nie korzystajcie z ECK Pruszcz Gdański,dobrze Wam radzę.No chyba,że któraś z Was ma zamiar zamarznąć już po paru minutach kursu a co dopiero wytrzymać całość.Tam jest tak zimno,ze można zwariować,a na pewno nie myśli się o kursie tylko żeby się ugrzać.Omijajcie to miejsce szerokim łukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na kursie w Europejskim Centrum Kształcenia i mega dużo się nauczyłam. Praktyki było co niemiara, produktów do pracy też. Dziś mam już swój salon, ale z pracą po ich kursie nie miałam problemu, bo dużo nauczyli i szef który mnie przyjmował do pracy był zdziwiony, że jestem po kursie hehe:). Ja tam polecam wszystkim co chcą się dobrze nauczyć. Nie mam zdania o innych szkołach ale ta jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bzdura z tym negatywem co do szkoleń w Centrum w Pruszczu. Nie słuchajcie. Byłam w ECK w Pruszczu gdańskim i jak koleżanka nauczyłam się bardzo dobrze. Dużo było modeli, niczego nie brakowało, czasami aż ręce bolały od pracy i ilości modeli. Polecam każdemu kto chce się nauczyć. Idźcie do ECK jak chcecie się nauczyć ps. Pozdrawiam Panią Manuelę która nie odpuszczała nam na minutę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blannnka98
A ja skończyłam Cosinusa własnie na kierunku fryzjerstwo i jestem bardzo zadowolona. Ale jesli chodzi o ten kierunek to musicie pamiętac ze kierunek dostępny jest tylko dla osób które kontynuują naukę w zawodzie technik usług fryzjerskich, przechodząc z innej szkoły policealnej kształcącej w tym zawodzie - zapisy przyjmowane są tylko na semestry wyższe niż pierwszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×