Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość Sandra_1970
Ja polecam kursy w Akademii Berendowicz-Kublin, świetni szkoleniowcy i konkretna wiedza. jedynym minusem jest cena, całkiem spora, ale z tego co wiem to teraz nawet można wziąć szkolenie na raty, ja wybieram się styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik77
BARDZO PROSZE O PMOC . GDZIE MOGE ZROBIC KURS PRZEDLUZANIA WLOSKOW? INTR=ERESUJA MNIE OKOLICE OPOLA I WROCLAWIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzka
Moja koleżanka fryzjerka doczepia włosy bez kursu to żadna filozofia wystarczy poczytać w necie nawet na allegro tam gdzie kupujesz pasma sprzedawca często wyjaśnia jak to się robi.No chyba że zależy ci na certyfikacie ale to strata kasy a to na prawdę jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana72
Do Sandra_1970: jak tam po kursie u berendowicz-kublin? Zadowolona?Właśnie znalazłam ich oferte i się zastanawiam...Troszkę kosztuje...Będę wdzięczna za odpowiedz.A moze ktoś inny mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana72
Do Sandra_1970: już po kursie w Akademii B&K?Zadowolona?Właśnie znalazłam ich ofertę i się zastanawiam.Troszkę kosztuje...A może ktoś inny mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana72
Do Sandra_1970: już po kursie w Akademii B&K?Zadowolona?Właśnie znalazłam ich ofertę i się zastanawiam.Troszkę kosztuje...A może ktoś inny mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana72
Do Sandra_1970: już po kursie w Akademii B&K?Zadowolona?Właśnie znalazłam ich ofertę i się zastanawiam.Troszkę kosztuje...A może ktoś inny mi doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikuska
wejdzie na www.atf.com.pl tam organizuja kursy fryzjerskie sama chodze i jest super i jest w likendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek 40
widzę ze sporo jest chętnych osób na ten wspaniały zawód... jest kilka firm które organizują ale ceny są wysokie a poziom wbrew reklamom nie zawsze adekwatny niestety.Ktoś pytał o Gabriela cóż.. Parę lat temu tak ale na dzień dzisiejszy nie.Koleżanka ze dwa lata temu była i nic kompletnie się nie nauczyła,bardzo żałowała bo kasy dużo a nawet w salonie Gabriela Jej nie chcieli... Koszmar.Co do Berendowicz-Kublin to widząc jakie fryzjerzy z ich szkoły mają braki to myślę ze albo zdolni ludzie się skończyli albo program nauczania jest zbyt krótki żeby przez miesiąc zostać fachowcem bo coś nie gra. matrix... kosmetyki są kiepskie z tej okazji jest logo loreala żeby milej się kojarzyło :) prawda jest taka zeby zostać fryzjerem w krótkim czasie trzeba mieć to coś inaczej będzie ciężko najważniejsze są podstawy nikt mi nie powie ze jest inaczej a tych podstaw niestety uczyć nie chce się bo to nudne ale się opłaca bo później jest łatwiej. A co do kursów z up czy innych państwowych instytucji to owszem dostać się można tylko z urzędu pracy to średnie trzeba mieć najlepiej ogólne bo wtedy człowiek jest bez zawodu i można się załapać w innym wypadku nie jest tak łatwo inne szkoły cóż.. Zawodówki nie uczą niczego po za teorią a na praktykach jest sprzątanie czasem się zastanawiam czy fryzjer po zawodówce nie powinien mieć na dyplomie tytułu-konserwator powierzchni płaskich bo absolwenci takich szkół po 3 latach praktyk tylko tyle potrafią oczywiście zdarzają się wyjątki ale w większości tak niestety jest;zresztą same fryzjerki tak mówią więc to musi bucie prawda.Pozostaje życzyć powodzenia wszystkim którzy zaczynają ta ciężką ale zarazem wspaniała drogę jaką jest zawód fryzjerski uszy do góry najlepszą ocenę wystawiają klienci jak jest się dobrym to docenią a jak nie to żaden dyplom nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjer abc
witam jak jest tu ktoś z okolicy Żor to od września będą szkolenia dla początkujących fryzjerów(po szkole zawodowej bądź technikum fryzjerskim) 15 technik cięcia, koloryzacje,stylizacja,nowoczesne modelowanie,dobieranie fryzur do kształtów twarzy itp. Ćwiczenia odbywać się będą na glowkach treningowych. Szkolenie trwać będzie 100 godzin (od 4-6 godzin dziennie oprócz niedziel) w tym egzamin teoretyczno-praktyczny.Po ukończeniu zaświadczenie i dyplom.Bliższe informacje pod numerem 606936884.Zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magaaaa
wszystko fajnie tylko chodzić na kurs rok czy nawet pół to długo.. Są jakieś krótsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anq25
Ja robiłam 2 letnia szkole z tytulem technika i gowno po niej umiem...choc dostalam dyplom z wyroznieniem...prawdziwej sztukie fryzjerskiej nauczyl mnie chlopka dla ktorego mialam pracowac w salonie...pod jego okiem w 3 miesiace nauczylam sie o wiele wiecej niz przez te dwa lata technikum...Szczerze mowiac trudno o dobrego nauczyciela fryzjerstwa. Brak tez dobrych podrecznikow. Te ktore sa w powszechnym obiegu zawieraja duzo błędów logicznych i sa bardzo ogolne. Najlepiej zasiegnac nauki z szelkich podrecznikow. Samemu usiasc i sie nauczyc, zrozumiec, ogladac filmiki na youtubie...serwisach danych firm, gdzie krok po kroku sa strzyzenia i kolorzacje... nastepnie jak juz zna sie rodzaje dzielenia na sekcje, ma sie opanowane trzymanie nozyczek w dłoni i wyginanie nadgarstka, grzebnien nie wypada z dloni itp...mozna isc do szkoly łączącej teorie z praktyka (czyli takie minimum rok) i skonfrontować swoja wiedze i cwiczyc sie praktycznie na manekinach i koleznakach z grupy. Nastepnie polecam kilka intensywnych szkolen z zakresu strzyzenia i firmowe szkolenia danych marek z koloryzacji i ronoczesnie uczyc sie pracy w salonie jako asystent, stazysta czy uczen na przyuczeniu (płatny staz przez UP) i w miedzyczasie znalezc kilku ochotnikow, na ktorych sie cwiczy pod okiem szefa z salonu (za darmo oczywiscie) i slucha ich relacji na temat pozniejszego wyplukiwania sie koloru, ukladania sie włsoów...i kombinowac...dzieki temu pozna sie potrzeby danego rodzaju wlosa itd. Tylko wnikliwe obserwacje daja wiedze. Jedna osobe scianalam 3 razy...za pierwszym razem choc bylo równo...nie ukladały sie...za drugim tragedia...no i odkrylam ze do tego rodzaju wlosa absolutnie nie mozna robic tego i tego...za trzecim razem jest super i tego sie trzymamy...teraz jak widze podobny wlos u klientki wiem co jest dla niej dobre a co nie... ...No i po takiej około 2-3-letniej drodze...mozna zacząc myslec o pracy jako kandydat na fryzjera o dobrych podstawach.... Oczywiscie sa osoby ktore w mig łapią bo maja talent...ale wtedy trzeba isc na bardzo dobre kursy danej marki i miec przez kilka miesiecy swietnego opiekuna na kursie...ale to sie zdarza raz na 100 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem też jest zostaniem fryzjerem teraz idę do technikum fryzjerskiego a potem na kurs za jakieś 10 000 zł. nie wiecie ile mógł bym potem zarabiać i czy są jakieś studia fryzjerskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim marzeniem też jest zostaniem fryzjerem teraz idę do technikum fryzjerskiego a potem na kurs za jakieś 10 000 zł. nie wiecie ile mógł bym potem zarabiać i czy są jakieś studia fryzjerskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo ni
no sa studia. w łodzi i filia w bydgoszczy...sa zarówno 3 letnie licencjackie i podyplomowe. zgadzam się co do doświadczeń z nauką fryzjerstwa....tez pracowałam w róznych salonach za darmo bo ani kurs ani dwuletnie technikum policealne niczego mnie nie nauczyło...obecnie 7 rok jestem fryzjerem i uczę w technikum fryzjerskim praktyki. i naprawde uczę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo ni
no sa studia. w łodzi i filia w bydgoszczy...sa zarówno 3 letnie licencjackie i podyplomowe. zgadzam się co do doświadczeń z nauką fryzjerstwa....tez pracowałam w róznych salonach za darmo bo ani kurs ani dwuletnie technikum policealne niczego mnie nie nauczyło...obecnie 7 rok jestem fryzjerem i uczę w technikum fryzjerskim praktyki. i naprawde uczę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_www
Ja zrobiłam kurs w szkole select w warszawie i mogę z czystym sumieniem polecić innym. Dużo modelek i dużo praktyki dało mi możliwość intensywnego treningu i potem już nie bałam się żadnych klientek i wyzwan fryzjerskich:) no moze nie wszystkich...najwazniejsze, ze szkolenie naprawdę pozwala się czegoś nauczyć. takze polacam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_www
Ja zrobiłam kurs w szkole select w warszawie i mogę z czystym sumieniem polecić innym. Dużo modelek i dużo praktyki dało mi możliwość intensywnego treningu i potem już nie bałam się żadnych klientek i wyzwan fryzjerskich:) no moze nie wszystkich...najwazniejsze, ze szkolenie naprawdę pozwala się czegoś nauczyć. takze polacam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_www
Ja zrobiłam kurs w szkole select w warszawie i z czystym sumieniem mogę go polecić. Duża ilość praktyki, dużo klientek, fajna atmosfera. No i co jest najważniejsze - naprawdę czegoś się nauczyłam. A wiem, że to nie jest takie oczywiste wbrew pozorom:) takze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_www
no i mi wyszło 2 razy bo myslalam, ze sie nie udało....ups

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malkolm
W szkole select to osobiście nie byłem zadowolona. Może i modelek dużo ale to co robiłam to trwała, trwała, trwała, cięcie emerytek i końcówek. Farba to jakaś kosmiczna breja mieszna przez instruktorkę .................. ale to moje odczucia. Innym może się podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniaczka_maniaczek
A ja w select miałam i strzyżenia i baleyage, koloryzacje, trwałe też, ale bez przesady. Nie mogę narzekać na brak różnorodności, z tego co wiem to mają dobre opinie, dlatego właśnie się na ten kurs zdecydowałam. Nie mam się w sumie do czego czepiać, może jeszcze dłuższy powinien być? Najważniejsze, że wiem, ze to zawód dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pabblo
Witam. Mam 28 lat, zawsze marzyłem aby zostać fryzjerem... dopiero teraz się zdecydowałem, gdyż wcześniej studia, praca i tak zleciało kilka lat. Proszę o informacje i podpowiedzi gdzie mogę iść do jakiejś dobrej szkoły fryzjerskiej rocznej lub dwuletniej w systemie zaocznym? Najlepiej w Warszawie. Jakie są koszty nauki? Oczywiście nie mam doświadczenia :( także czy takie szkoły przyjmują początkujących? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylka:)
Pablo moja siostra miała taki sam dylemat. Wybrała kurs. Poszła do szkoły select, to jest w warszawie. Tak jak Ty najpierw skończyła studia, ale nie odnalazła się w zawodzie, a od zawsze interesowała się fryzjerstwem (trenowała m.in na mnie) I widać było że miała do tego talent. Kurs poleciał jej jakaś koleżanka no i teraz obie założyły salon i w nim pracują. Ta szkoła pracuje na kosmetykach alfaparf i teraz moja siostra nie chce słyszeć o zadnych innych farbach:) Może też powinieneś najpierw zrobić kurs, a potem szukać jakiś szkoleń dodatkowych? Jak już będziesz miał podstawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w londynie
i wybieram sie na kurs do Toni&Guy kurs jest bardzo drogi bo kosztuje 10 tys funtow, ale powiem wam ze po pol roku bede potrafila wystopniowac wlosy wartswami tak zeby ukladaly sie nie tylko wprost ale na boki, taki maly przyklad, czego np. niepotrafi moja kolezanka fryzjerka ktora przez 15 lat pracuje w salonie, nie potrafi stopniowac wlosow, u niej wyglada to tak ze scina tylko jedna krotsza warstwe, czasem sie dziwie jak ona ludziom scinala wlosy tyle lat, na profesjonalnych kursach sa wykwalifikowana kadra ktora naprawde uczy fachu dokladnie i z precyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maybe beybe.
Niech mi ktoś odpowie :) Mam blond pasemka, w sumie robione kilka razy wiec kolor jest prawie jednolity. Chciałabym iść do fryzjera zrobić odrosty. I tu moje pytanie, czy fryzjer naloży mi farbe na same odrosty, czy na całe pasma? Czy koszt samych odrostów jest mniejszy czy taki sam jak pasemka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tinka123
hej słuchajce mnie uwaznie ja jestem po podstawówce i chce zostac fryzjerką co mam robic pomocy to moje marzenie :((:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sifrija
hej ja podobnie tak jak niektórzy z Was skończyłam studia i niestety rzeczywistość okazała się brutalna...;/ ale nie ma tego złego...:)Postanowiłam zdobyć nowy zawód. Ofert jest wiele, ale trzeba dobrze trafić. Chciałam Wam polecić akademie fryzjerska Hairxtend Poland. Indywidualne podejście , małe grupy wszystko ok. Współpracują z urzędami pracy więc pomogli mi uzyskać pieniądze na kurs. Naprawdę warto.Polecam www.hairxtend.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sifrija
hej ja podobnie tak jak niektórzy z Was skończyłam studia i niestety rzeczywistość okazała się brutalna...;/ ale nie ma tego złego...:)Postanowiłam zdobyć nowy zawód. Ofert jest wiele, ale trzeba dobrze trafić. Chciałam Wam polecić akademie fryzjerska Hairxtend Poland. Indywidualne podejście , małe grupy wszystko ok. Współpracują z urzędami pracy więc pomogli mi uzyskać pieniądze na kurs. Naprawdę warto.Polecam www.hairxtend.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×