Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Syndi

Profesjonalne Kursy Fryzjerskie!

Polecane posty

Gość ? mala ?
A wiecie gdzie taki kurs mozna zrobic w Bialymstoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi8815
Witam. Jestem wizażystką, współpracuję na stałe z chłopakiem - fotografem. Szukamy fryzjerki narazie TFP, później komercyjnie. Fryzjerka najlepiej początkująca, która nabierze u nas doświadczenia na profesjonalnych modelkach i zbuduje sobie portfolio. Gwarantujemy: *profesjonalne zdjęcia dzieła fryzjerki- obrobione graficznie, *profesjonalny wizaż ze stylizacją modelki na której fryzjerka będzie ćwiczyć, *piękną modelkę oraz reklamę fryzjerki(przy każdym większym projekcie komercyjnym powoływalibyśmy się na nią). Posiadamy własne studio fotograficzne. Link z foto http://www.maxmodels.pl/fotografiaiwizaz.html Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi8815
PS. Nie musi to być profesjonalna fryzjerka! Może być kreatywna amatorka lub stażystka! Jeżeli fryzjerstwo to Twoja pasja śmiało pisz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO INTERESUJE MNIE FRYZJERSTWO.WŁAŚNIE SKOŃCZYŁAM PÓŁROCZNY STAŻ W SALONIE FRYZJERSKIM A W CZERWCU DWULETNIĄ SZKOŁĘ POLICEALNĄ O KIERUNKU "TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH".PISZĘ BO ZAINTERESOWAŁ MNIE POST Suzi 8815...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO INTERESUJE MNIE FRYZJERSTWO.WŁAŚNIE SKOŃCZYŁAM PÓŁROCZNY STAŻ W SALONIE FRYZJERSKIM A W CZERWCU DWULETNIĄ SZKOŁĘ POLICEALNĄ O KIERUNKU "TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH".PISZĘ BO ZAINTERESOWAŁ MNIE POST Suzi 8815...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro 22
Chcesz poznać tajniki fryzjerstwa? Kursy fryzjerskie od podstaw,nauka modelowania,cięcia,dobierania fryzury,koloryzacje i wiele innych.Jeżeli jesteś zainteresowana/y zadzwoń 0604-380-867

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRYZJERSTWO
WZDZ OPOLE ORGANIZUJE 3 MIESIECZNY KURS FRYZJERSTWA, 200 GODZ, W TYM 50 TEORIA I 150 PRAKTYKA, KURS KOSZTUJE 2000ZL, PLATNE W RATACH, I WPLATA - 500ZL RESZTA W DOGODNYCH RATACH, ISTNIEJE MOZLIWOSC DOFINANSOWANIA DO KURSU Z URZEDU PRACY, ZAINTERESOWANE OSOBY PROSZE O KONTAKT, ZBIERAMY NOWA GRUPE, ZADZWON: OPOLE TEL 796740455

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie kursy i szkolenia są świetnym sposobem na dokształcenie się lub całkowitą zmianę zawodu. Ostatnio szukałam czegoś dla siebie by podnieść kwalifikacje i natrafiłam na ośrodek szkoleniowy Pro Activ gdzie oprócz różnych kursów w tym fryzjerstwa można mieć szkolenie za darmo jeśli jest się zarejestrowanym w UP jako bezrobotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunatna_miska
Ja tez od dawna chcialam zostać fryzjerką, ale ze względu na rodziców wybrałam inny zawód. W tamtym roku postanowiłam, ze zrobie kurs fryzjerski i zostanę fryzjerką, bo po prostu to uwielbiam:) Poszłam do szkoły select, bo poczytałam w internecie i duzo osób ich poleca, mają przystępne ceny i wszystko robi sie na modelach, a nie na główkach, ani na sobie. Myslałam, ze mam wrodzony talent, ale nie było tak latwo jak mi się wydawało, instruktorka wiele wymagała, pracowałam na ludziach, więc spora odpowiedzialność...Z czasem wszystko przychodziło łatwiej i czułam się z każdym dniem pewniej. Teraz jestem na macierzyńskim, ale koleżankom i sąsiadkom i tak robie włosy:) A moja niunia uwielbia dzwięk suszarki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiczunia
Witam W czerwcu skończyłam 2-letnie studium fryzjerskie i chciała bym się nadal kształcić w tym zawodzie dlatego poszukuję kursów lub szkoleń w krakowie, które będą w trybie dziennym zarówno z zakresu fryzjerstwa jak i wizażu. Była bym wdzięczna za jaką kolwiek pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiczunia nie wem jak to jest w Krakowie ale W Warszawie w Pro Activ (http://www.dobrestudium.pl/kurs_fryzjerstwa.html.php) organizują kursy fryzjerstwa i wizażu. Miałam przyjemność uczestniczyć w kursach wizażu, które były rewelacyjne więc możesz się mimo wszystko nimi zainteresować. Z tego co wiem, to organizują szkolenia na terenie całej Polski więc skontaktuj się z nimi i zapytaj na czym to polega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem bardzo dobrą ofertę kursów ma Diamond Cosmetics. U nich dużym plusem jest to, że mają tam autorską metodę nauczania, która jest bardzo rozbudowana. Zastanawiam się, czy nie zrobić sobie takiego kursu u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o nich, ale znam Pro-Activ, o którym pisze jamaica. Również skończyłam kurs wizażu u nich. Prowadzone przez profesjonalnego wizażystę, pracującego w telewizji przy znanych programach. Co mnie zaskoczyło, to fakt, że wcale nie chciał wszystkim dać certyfikatu ukończenia kursu, jeśli nie zdało się dobrze egzaminu. Dla mnie był to duzy plus dlatego, że nie wypuszczają ze szkoleń niedouczonych "fachowców"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alternative
Zapraszamy na Long Staż do nowej Akademii Alternative w Gdańsku. 6 mc. long staż - nauka od podstaw w akademii i praktyki w salonach Clubu Fryzjerskiego Alternative. Więcej informacji na www.Alternative-akademia.com Zapraszamy wszystkich miłośników fryzjerstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dużo osób chwali sobie szkołę Pro Activ. Pracują tam bardzo dobrzy specjaliści, którzy potrafią przekazać wiedzę, a do tego po zakończeniu kursu dostaje się nie tylko zaświadczenie, ale również certyfikat, co na pewno ułatwi Ci znalezienie późniejszej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh jak tak czytam to maskar.a pracuje od 7 lat w zawodzie i wiem że po kursie nic nie umiessz w normlanej szkole zaw. jest 3 lata praktyk pracujesz piatek światek. wakacje ferie świeta. i czasem te 3 lata jest mało. I jak widze ja dziewczyny ida na poł roczny kurs fryzjerski to nie dziwota ze pracy nie ma. pracowalam z dziewczyna co byla po kursie i co umiała? nic nawet farby dobrze nie nalorzyc a o pasemkach nie wspomne. nawet 2 lata kurs i iles tam tylko godzIn mija sie z celem. Pozdrawiam. PS zebyscie zaraz nie najechaly na mnie , ale i tak pewnie to bedzie. Ja wyrazam swoja opinie bo u mnie w szczecinie jest 2000 zakładów i polowa z tego otwieraja dziewczyny po kurasach bo myśla ze świat podbija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla fryzjerka
witam.Podnosze w gore bo sama chce zaczac jakis intesnywny kurs w polsce - oczywscie zalezy mi glownie na porzadnych praktykach. Na razie zastanwaim sie nad Europejskim Centrum Ksztalcenia w Pruszczu Gdanskim . Przeczytalam caly watek i tak dla podsumowania wklejam nazwy kursow ktore tutaj sie przewinely: http://www.elite.edu.pl/ http://www.canova.pl/ http://www.select.edu.pl/ http://www.pomorskaizba.pl/index.php?page=57 http://www.hairxtend.pl/ http://www.ecks.pl/ Pro-activ Benderowicz kublin Gabriel ECK.edu.pl Matrix/Loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Ka
Dziewczyny ,a słyszałyście coś o Empire w Poznaniu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala mi64154
hej dziewczyny, czy któraś z was skończyła kurs w select w w-wie i pracuje w salonie?jakieś opinie????? tak sie zastanawiam czy znajdę prace po takim kursie fryzjerskim?w sumie to zalezy od umiejetnosci i wiedzy a nie tego ile czasu sie zajmuje fryzjerstwem....co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pieprze ale dra z polakow
ja w wiekszosci czytalam negatywne opinie o selecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kursie
Hej. Ja byłam na kursie w select, czegos tam sie nauczyłam ale bez rewelacji, teraz pracuje w salonie, ale nie jestem samodzielna fryzjerka tylko pomoca. Ciężko od razu po kursie stanac do fotela. Na kursie jak cos nie wyjdzie to instruktorka poprawi, a w pracy nie mozna sobie pozwolic na jakies błędy, ze czegos nie wiemy, nie umiemy... na kursie nauczyłam sie trzymac nozyczki i z trzesącymi sie rekoma strzyc:P ale zeby byc profesjonalista trzeba lat praktyki. Na pewno jak ktos ma pieniadze i lubi to robic to warto isc na kurs, ale trzeba pamietac ze nie jest tak kolorowo i od razu fryzjerem sie nie zostanie nawet jak ma sie wielki talent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy jest tu ktos kto skonczyl studium fryzjerskie w lublinie?badz nadal tam sie uczy? czy jest to szkola godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej czy jest tu ktos kto skonczyl studium fryzjerskie w lublinie?badz nadal tam sie uczy? czy jest to szkola godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalala..
Witam, ja się w końcu doczekałam kursu z UP... troszkę się obawiam, bo miałam zamiar po tym kursie iść na staż by uzyskać dodatkowe doświadczenie, ale przeraża mnie to co napisała jedna forumowiczka... Zastanawiam się teraz nad tym czy nie lepiej popracować w domu, stworzyć portfolio i wtedy starać się o normalne zatrudnienie w salonie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fryzjerskie.com
Zapraszam także wszystkich serdecznie do naszej hurtowni fryzjerskiej www.Fryzjerskie.com szeroki wybór artykułów w atrakcyjnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złote włosy Blond
Ja byłam e ECKS Europejskie Centrum Kształcenia Stylistów na kursie i było super, fakt że dali mi potężny wycisk, alle to po to bym się nauczyła zawodu. Fakt że dojeżdżałam z Legnicy , dwojka dzieci itd ale było warto. Rok popracowałam w salonie u koleżanki a teraz otwieram własny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaczekMisiaczek
A ja byłam na kursie w Gabrielu i nie polecam, duzo się tam chyba pozmieniało, instruktorzy do bani, myślałam że będzie dużo więcej klientów a okaało się że jak poszłam do pracy to nawet podejsc do klienta nie potrafiłam , mimo że opinie na necie były dobre , dlatego uważam że to były żle wydane pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×