Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

justyna M- super, ze juz wiesz , ze z dzidzia ok. No i fajnie , ze tez w 32 tc bedziesz miala nastepne USG- dzidzia juz bedzie duza:):):) a ty jeszcze pewniejsza, ze wszystko ok ❤️ ❤️ camillee- ja uzywam zwyklego mleczka nivea z witamina E tego w granatowej butelce. Jego tez uzywalam za pierwszym razem i nie mialam zadnych rozstepow i mysle, ze tym, razem tez tak bedzie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mada, a jak czesto smarujesz? i kiedy zaczelas? ja wsyszalam ze od 12 tygodnia mozna, ale nie wiedzialam czym......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anusia23 ja slyszlaam o tym vichy, ale wlasnie w polsce. ponoc jest super!!! a cocaa butter gdzie kupowalas? jak czesto smarujecie brzuchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
camillee - w Polsce ten krem kupuje się w aptece jest dość drogi bo kosztuje ponad 100zł za 125g, a tu w anglii cocoa butter kupisz w kazdym supermakrecie, bootsie i innych sklepach z kosmetykami, szukaj tego gdzie jest narysowana kobieta w ciązy. Ja smaruję się raz dziennie wieczorem po kąpieli i jak do tej pory nie mam zardnych rozstępów a to juz 37 tydzien:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez z regoly uzywam raz dziennie- wieczorem ale czasami 2 razy. I uzywam go praktycznie od samego poczatku- mniej wiecej od 5 tyg ciazy. W pierwszej ciazy zaczelam uzywac kerm Mustella- maly i drogi kupiony w aptece- ale nie bylam z niego zadowolona i chyba od 5 mies przeszlam na Nivea- po namowie kolezanki:):) i dobrze ,ze ja wtedy posluchalam. O tym cocoa butter slyszalam, ze tez jest dobry. Troszke stron do tylu dziewczyny pisaly , ze sie sprawdzil ale teraz nie pamietam ktora go uzywala:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 🌻 ja tez smaruje sie cocoa butter palmersa, i tez sobie chwale;) lotion mniej smierdzi niz krem wiec bardziej polecam, jest w tesko za ok 5f dzis dokladnie 24tc, przytylam juz 12kg!!! ale rozstepow nie mam, jest za to celullit, no ale...do tej pory smarowalam brzuszek, a teraz zaczne i piersi..ten cocoa butter formula zdobyl 1 miejsce w programie how to look good naked! testowali rozne duzo drozsze i ten byl najlepszy:) fakt nie bylo tam vichy, a ten sobie b.moje kolezanki chwala, fakt ciut drogi ale mimo wszystko sie oplaca:) anka wg mnie polozna powinna wystarczyc, ale zeby miec spokojna glowe moze sproboj gp..mi polozna wypisala MAT B1 dla szefa od reki, a u gp kazali czekac i tak do tej pory nie odebralam (choc mozna miec tylko 1:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
ja zaryzykuje i nie bede szla do GP bo strasznie nie lubie sie umawiac bo sa nie mile sekretarki takze zaryzykuje bede cos kombinowac. ja jestem w 24 tyg. i tez juz przytylam 11 kilo ale rozstepow tez nie mam jak na razie a pozniej to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! anka 00 napisz w ktorym ty jestes tygodniu,ja na twoim miejscu poszlabym do GP mimo ze sa niemile w rejestracji,tez mam u siebie 2 takie co jak uslyszaly moj akcent to jakby kosmite ujrzaly a nie po prostu polke,wiec nie kieruj sie tym ze ktos sie niemily dla ciebie,bo jakbys miala miec jakies problemy w samolocie to lepiej miec to zaswiadczenie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka00 jesli idziesz do szpitala do poloznej to zapytaj jej zebys sie zobaczyla z lekarzem bo chcesz to zaswiadczenie,bo naprawde to zaswiadczenie musi byc od lekarza nie od poloznej mimo ze one wiecej wiedza niz lekarze.Tak wiem z wlasnego doswiadczenia. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do przyszlych mamusiek ktore mialy juz scan polowkowy,czy na wszystkich bylo widac czy jest chlopiec czy dziewcynka i jak dlugo robia taki scan tak szczegolowo czy tak wiecie dziecko sie rusza to jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki- u mnie akurat bylo dobrze widac to tam sie kryje miedzy nozkami ale niektorym dziewczyna dzieciaczki nie pokazaly co tam jest:):):) USG bylo szczegolowe i trwalo ok 30 min. Dobrze jak maluszek nie jest bardzo aktywny to wtedy mozna lepiej go poogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki u mnie to trwalo z 20min a to dosc sporo:D nie na kazdym usg zobaczy sie plec, zalezy od ulozenia dzidzi:) u nas sie udalo:) ale wisiala kartka, ze nie zawsze sie uda i nie bedzie wykonywane usg dodatkowe jesli nie widzieli, mierza glowke, serduszko, mozg, nozki, ogladaja najwazniesze narzady, wpisz w google usg polowkowe lub usg 2trymestr i tam jest opisane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka25
Witam serdecznie wsie mamuski przyszłe i terazniejsze :-). soraski z głebi serducha ze teraz rzadziej jestem tu lecz malutki miał pierwsze szczepienie i miał goraczke a do tego ma katarek.własnie czytałam co pisała jakas tam mała m co ona sobie tak wogole mysli??? nierozumie jej czy to wstyd dla nas??? to raczej ona powinna sie wstydzic ze posciła sie z jakims brudasem i z tego co zrozumiałąm to własnie ona zaszła w ciaze dla kasy a jesli jest to ciaza nie planowana i jej niepasuje to poprostu niech usunie (choc ja niejestem za tym)dla mnie to pusta pipka i tyle!!! a tak pozatym dzis byłam razem z kalcia64 :-) wazyc Kalcia serdeczne podziekowania za dzisiejsza POMOC SERDECZNE POZDROWIONKA DLA WSZYSTKICH MAMUSIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelka 25
aa aaaa camillee ja np. smarowałam sie od kiedy dowiedziałam sie ze jestem w ciazy tzn. od 8 tygodnia ciazy :-) kmremem AVENT-u i po porodzie nie mam zadnych rozstepow i brzusio jest gładziusi . buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka00
dobranoc mamusienki i dzidzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondzi25
CZESC DZIEWCZYNY. WITAM SERDECZNIE MAMY I PRZYSZlE MAMY:) JESTEM W ANGLII OD BLISKO ROKU I SZOKUJA MNIE SPRAWY ZWIAZANE Z OPIEKA ZDROWOTNA NAD MATKA I DZIECKIEM W CZASIE CIAZY. JSTEM W 21-SZYM TYG I NIE WLADAM BIEGLE ANGIELSKIM. MÓJ NARZECZONY RADZI SOBIE Z JEZYKIEM BARDZO DOBRZE LECZ NIE RAZ TE SPECJALISTYCZNE NAZWY PRZYPRAWIAJA NAS O BOL GLOWY. PODCZAS WYKONYWANIA USG POLOZNA BYLA (ZWLASZCZA OSTATNIO) BARDZO NIEMILA. KIEDY BADALA ROZMIARY GLOWKI,BRZUSZKA DZIECKA, STWIERDZILA ZE PEWNYCH WYMIAROW NIE WYKONA ,BO JESZCZE JEST ZA WCZESNIE I KAZALA NAM SIE UMOWIC NA NAST WIZYTE ZA 2 TYG. BOJE SIE ZE MOGLO COS SIE STAC..OD CZASU USG NIE SPIE SPOKOJNIE I MAM DZIWNE SNY. MOZE JESTEM PRZWRAZLIWIONA...NIE WIEM. NIE CZUJE JESZCZE RUCHOW DZIECKA. POLOZNA POWIEDZIALA TAKZE ZE NIE MOZE ZOBACZYC CZY TO CHŁOPIEC CZY DZIEWCZYNKA. NIC PRAWDE MOWIAC NIE POWIEDZIAŁ, POZA TYM ZE -"WYDAJE MI SIE ZE JEST WSZYSTKO OK."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, przepraszam ze sie nie odzywalam, ale dopiero wczoraj wyszlam ze szpitala. Moj porod byl bardzo ciezki i z komplikacjami. Do parcia przystapilam z pieciocentymetrowym rozwarciem i lekarze \"rozwierali\" mnie recznie. Mala w ostatniej chwili przekrecila sie pleckami do moich plecow i jeszcze ulozyla twarzyczkowo. W szpitalu powiedzieli mi, ze wlasciwie nie powinnam byla urodzic tego dziecka silami natury. No coz.Po wszystkim szylo mnie dwoch chirurgow, a kilka dni pozniej przetaczali mi krew. W sumie porazka. Juz mi powiedzieli, ze po takich urazach wewnetrznych nastepne dziecko musze urodzic przez cesarke. Malutka Maja (Hania do niej nie pasuje) ma sie bardzo dobrze. Troche po porodzie musieli jej pomoc oddychac, bo uzyto vacum, ale juz jest super.Tylko nie karmie piersia i to mnie troche doluje. Wszysto przez to, ze nie moglam jej dostawiac od samego poczatku, a teraz pomimo ze mam mleko, ona nie chce ssac. Leniuszek malutki :) Ale mam pompke elektryczna do odsysania mleka, wiec dostaje je chociaz w czesci. Dziewczyny, przepraszam ale nie przeczytalam Waszych postow od czasu porodu. Po prostu nie mialam sily i nie jestem pewna, czy w oole dam rade. Witam nowe dziewczyny i dziekuje Wszystkim za zyczenia i trzymanie kciukow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam sie w tabelce. A zauwazylyscie, ze wreszcie urodzila nam sie dziewczynka? NICK.........DATA......TC.....MIEJSCOWOŚĆ.......PŁEĆ.... .... ....IMIĘ duila...........13/06.....39.......londyn............syn ek ............Filip bebka_k......21/06.....38.......londyn............chlopc zyk........Ryan iwtek29......22/06......38.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23...cesarka 25/06 37...Manchester...dziewczynka .... Julia gosiaczek27..12/08.....29........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......32....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744.....26/08...... 29........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64......31/08.......29.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09.....26......Wolverhampton....syne k..........?.... kaska0110....16/09.....27.........Leicester.......synek ................? anka00........27/09.....24........streatham......?.. ...Roksana/Kubus Gosia24Leicester..03/10. .22........Leicester..............?.............? Justyna M........03/10....23....London...synulek.........Adrian edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier laboszek.........14/10....24....Swindon......dziewczynka .....Natasza migotka_bober..15/10...23..Londyn-chlopczyk..Maximilian lub Samuel Skorpionka81..19/10......22....Southampton.....dziewczyn ka....Iza karina82........01/11.....20....chichester..........?... ......julia/antoś Ania Grimsby...11/11.....19....Grimsby.........?.......Veronika /Aaron anagro..........15/11.....17.....Alcester..........?.... ...........? camillee..........29/11....15.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12...13.....Windsor...............?... ...............? lorenka..........22/12......13.....Milton Keynes.....?...................? eulalia............25/12.....9.....Londyn.............. ....................... asiulek27.......06/01......8.....Preston........?....... .Judytka/Szymon Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk katelka25...07/04...3200g...WalthamAbbey....chłopczyk... Jakub flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21....09/05.....3400....Bedford.....chłopczyk. .......Mateusz sinia......... 29/05.... ..3500 ......Coventry .....synuś........... Philip Okruch12....7/06.....2700...Boldon/Tyne and Wear...córcia...Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch - jestes zwolniona z czytania naszych postów, jesli jest ich cała chmara :P - wiemy że masz teraz ważniejsze rzeczy na glowie :) A córunia przecudowna. I taki noseczek kochany!! A jeszcze niedawno oglądałam dopiero MisioPieska na Twoich fotkach :D Piękna pora roku na rodzenie 🌼 a co do USG połówkowego. Ja swojego nei wspominam dobrze, mimo, że z dzieciątkiem niby wszystko o.k. Niczym nie różniło się od wczesniejszego. Pokazała mi na ekranie poszczególne części ciała i narządy, pomierzyla główkę, nóżkę, brzuszek i ... tyle. Piszecie, że u Was to bylo super szczegółowe, :-0 u mnie trwalo z 10 minut może; o łożysko musialam sama pytać, o płeć musialam sama zapytać (i nichętnie, kręcąc nosem powiedziala, że \"chyba dziewczynka\"). Beznadzieja. Pojadę do Polski, to pójdę do prywaciarza i sie dowiem wszystkiego jak czlowiek... Dziś mój \"Notepad\" na i-am-pregnant.com pokazał, że zaczęłam 6 miesiąc ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek - na drugim topiku, dla Październikówek, koleżanka wkleiła różne warianty liczenia tych miesięcy ciazy. Oczywiscie - kazdy mowi co innego :-0 Mi tak jednak wskoczylo na i-am-pregnant.com więc wg tego źrodla mam(-y!) 6-ty miesiąc :) Masz rację - dużym plusem badania w Polsce jest to, że bede mogla po polsku mowic i po polsku sie dowiedziec wszystkiego. Mimo, że z jezyiem u mnie nie jest aż tak źle - zawsze to lepiej po polsku pogadać. :)Wiecej sie dowiem na pewno, a liste pytan sobie przygotuje jeszcze przed wyjazdem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witam 🌼 U was tez tak leje :(:(:( Okruszku- twoja corenka przecudna, taka kruszynka i te jej malutkie stopki 👄 👄 tylko calowac cala ❤️ ❤️. NO i oczywiscie sie cieszymy, ze mamy pierwsza dame dla naszych synkow🌼 🌼 🌼 Pisalas, ze uzyli tej pompy vacum- kurde ja sie nie zgadzam na inna metode w razie czego niz cesarka. A ty na to musialas wyrazic zgode czy oni tak sami??? Teraz to troszke dluzej bedziesz dochodzila do siebie w tych miejscach- jak tyle szycia bylo ale sie nie przejmuj bo niedlugo nawet nie bedziesz pamietala:) A co do karmienia piersia no coz niektore dzidzie wola butelke a ty zawsze mozesz pokarm sciagnac:):):) skorpionka- tez mi sie wydaje, ze Duila juz urodzila bo dlugo sie nie pokazuje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okruch jeszcze raz serdeczne gratulacje córeczki. ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ to dla naszej Pierwszej dziewczynki miejmy nadzieję że ja będę kolejna z dziewczyką:-) a co do porodu to serdecznie współczuję,ze był on tak ciężki no ale najważniejsze że teraz jest już wszystko dobrze. Pozdrawiamy i zdrowiej Okruszku biedny 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala m.
no tak brytyjki mlode tez robia dzieci dla pieniedzy bo nie chce im sie pracowac ale one sa u siebie w kraju!!! a Wy przyjezdzacie z mezami chlopakami i ciagniecie ile sie da.niedlugo to na moje pol-brytyjskie dziecko zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba pol-szkockie
amamusia to juz nawet szkotka w 100% hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONDZI25
MALA M...TO ZART TAK? JAK CHCESZ POZARTOWAC TO MAM FAJNA STRONE DLA CIEBIE. WWW.ALEJAJA.PL -TAM SIE MOZESZ WYLUZOWAC! DAJ SPOKOJ I NIE WYPISUJ TAKICH GŁUPOT-STUPROCENTOWA SZKOTKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala m.
mnie bylo by wstyd byc w ciazy z polakiem w tym kraju!!!!!! tylko mi sie oberwalo za was przez te pielegniare!!!! a pol-brytyjskie pol-szkockie to jest to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×